7% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 200 tys. zł + 400 zł na start w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. Do zgarnięcia mamy 7% do 200 000 zł, czyli o pół punktu procentowego mniej, niż w poprzedniej edycji. Ofertę można połączyć z promocją konta osobistego z super łatwą premią – aż 650 zł na start.

7% na koncie Mega Oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 10.03.2023. Powinniśmy to zrobić w terminie między 14.03 a 4.04.2023.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 5% w skali roku przez kolejne 3 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 7%? Należy spełnić dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji wykonać min. 5 płatności kartą (stacjonarnie, NIE w internecie) na dowolne kwoty.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

650 na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do podwyższonego oprocentowania) możemy zyskać do 650 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

Nie przegap!

Komentarze

 • A to tak ? Ładne kwiatki odstawiają. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Co oni odstawiają? W poprzedniej edycji oprocentowanie o 0.5% w dół, zmienili warunek z przelewu 2000 zł na 3 transakcje stacjonarne (!). W tej edycji oprocentowanie znowu o kolejne 0.5% niżej (co już ich stawia na dnie w porównaniu z innymi bankami), a warunek to tym razem 5 transakcji stacjonarnych (!!!). Z takim podejściem to albo liczą na nieświadomych klientów, którzy nie zauważą zmiany w regulaminie i dostaną przez to 5%, albo ich czeka ogromny odpływ gotówki z depozytów. Bardzo dziwna decyzja.

  Andrzej Odpowiedz
 • Nie orientuje się ktoś kiedy kolejne badanie salda, bo ta edycja dobiega końca.

  Duris Odpowiedz
 • Jestem obecnie w 30 edycji. Promocja kończy mi się za tydzień w sobotę.
  Ktoś się orientuje do której edycji mogę przystąpić później i jaki będzie dzień badania salda? Jak to najlepiej ogarnąć?

  Bart Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy