7% do 400 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji konta oszczędnościowego Banku Millennium. Osoby, które od dziś przyniosą do Banku Millennium nowe środki zgarną 7% w skali roku do 400 000 zł przez 100 dni.

7% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

7% do 400 000 zł przez 100 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 7.10.2022. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się dzisiaj (17.10), a kończy się 19.11.2022. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 100 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Sądziłem, ze dniem badania będzie 14 październik…..

  owat Odpowiedz
  • Millennium już od dłuższego czasu nie ma stałych dat badania salda, tak jak to było kiedyś. Czasem jest to 5 dni przed startem nowej edycji promocji, czasem 3, innym razem 10 lub 8. Różnie to niestety bywa…

   Przemysław
  • obecnie widzę, że jestem w 42 edycji promocji: 28wrzesnia2022-5stycznia2023, a badanie salda do niej było 23.09.2022, czyli dla bezpieczeństwa na boże narodzenie powinniśmy wyzerować millennium :P

   ggrzes
 • Kiedy wchodzi się w podlinkowane regulaminy poprzednich edycji to z automatu odpala się wszędzie obecna 43 edycja. Chyba coś nie tak z linkowaniem.

  owat Odpowiedz
  • Po prostu w Millennium link do regulaminu jest zawsze pod tym samym linkiem i podmienia się o północy w momencie startu nowej promocji. Inne banki robią to zazwyczaj inaczej – każdy regulamin ma swój unikalny link.

   Michał
 • Zakładałem konto w Milenium na poczatku września ok 7 IX . Zakladalem tylko dla promocji z 500zl i w październiku przekalem 1000zl by zaluczyc warunki i zrobilem 5 transakcji. Czy załape się jeszcze na to konto oszczędnościowe 7%?? Nie wrzucałem tam żadnych środków jeszcze. I boje sie ze jak teraz wrzuce to np oprocentowanie dadza mi ok 2% a nie 7%
  Dzięki

  YaPaE Odpowiedz
  • Jeśli na dzień badania salda miałeś na rachunkach jakieś środki to jeśli na Profit przelejesz kwotę większą niż to saldo to promocja się aktywuje. Jeśli nie wiesz ile było kasy na rachunkach w dniu badania salda to napisz zapytanie w bankowości internetowej. Tego samego dnia otrzymasz odpowiedź.

   owat
  • Dzięki:)

   YaPaE
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy