7% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+360 zł na start)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji konta oszczędnościowego Banku Millennium – a wraz z nią kolejna podwyżka oprocentowania. Osoby, które od dziś przyniosą do Banku Millennium nowe środki zgarną 7% w skali roku do 200 000 zł przez 60 dni. A nowi klienci – dodatkowo całkiem łatwe 360 zł na start!

7% na koncie oszczędnościowym

7% do 200 000 zł przez 60 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 19.08.2022. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się dzisiaj (29.08), a kończy się 24.09.2022. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 60 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Przypomnijcie – jeżeli obecnie „siedzę” w poprzedniej edycji promocji i mam 6,8% do 15.09 to lepiej jak najszybciej zrezygnować z poprzedniej i wskoczyć do nowej 7% czy poczekać do końca i wejść dopiero 16.09?

  Dawiddg Odpowiedz
  • A jakie saldo miałeś 19 sierpnia? To jest decydujące dla opłacalności wejścia lub nie w 41 promocję.

   burak
  • Przecież Millennium nie miało w żadnej edycji 6,8% na Profit. W poprzedniej edycji było 6%. Skąd u ciebie takie oprocentowanie?

   Przemysław
  • Oczywiście 6%, pomyłka przez to przeglądanie różnych ofert :D saldo miałem wyzerowane, więc łapię się na nową promocję.

   Dawiddg
  • Podobna sytuacja u mnie. Lepiej zrezygnować z obecnej czy poczekać aż się zakończy i wejść do nowej?

   Ja
  • I odpowiedź ta sama. Wszystko zależy od tego jakie miałeś saldo na koniec 19.08. Bo jeśli coś miałeś na kontach, to pamiętaj, że jak uruchomisz nową edycję na 7% to wszystkie te środki będą liczone jako stare.

   Przemysław
 • Witam.

  Mam pytanie. Od kiedy trzeba liczyć 60 dni na koncie profit po wpłaceniu na nie nowych środków? Jeżeli zlecę dziś przelanie środków z innego banku i dziś ok 12 pojawią się nowe środki na ror i odrazu przeleje je na profit to te 60 dni promocyjnego oprocentowania (obecnie to, aż 7 %) mam liczyć od dziś czy od wtorku? Jest to dosyć istotne bo należy patrzeć kiedy uciekać z środkami żeby czasem te 60 dni nie skończyło się w jakiś weekend. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

  Dariusz Odpowiedz
  • Logiczne, że skoro dzisiaj (29.08.) przelejesz środki na Profit to od dzisiaj uruchamiasz promocję.

   Ego
  • I dokładnie od dziś jest liczone te 60 dni? Włącznie z dniem dzisiejszym?
   Pozdrawiam

   Dariusz
  • Właśnie tak, 60. dzień to będzie 27.10, więc 28.10 będzie już oprocentowanie standardowe i tego dnia lepiej przelać pieniądze

   matebe
  • Dziękuję za informację. Pozdrawiam

   Dariusz
  • @matebe Do piatku 28 pazdziernika bedzie mial oprocentowanie promocyjne nie 27.

   Rollo
  • @Rollo, w sensie 28. może już przelewać – pamiętaj o tym, że wrzesień ma tylko 30 dni :) 3+30+27 do końca dnia daje 60.

   matebe
  • nie policzyli za dzień przelewu, 29. sierpnia, żadnych odsetek – dotąd nie zwracałem na to uwagi, ale generalnie zawsze tak jest, że jak nie ma pełnych 24h to nie liczą w bankach oprocentowania? do tej pory myślałem, że wystarczy, że pieniądze przenocują na rachunku…

   matebe
  • @matebe Masz racje ale w Millennium chyba tak było juz wczesniej (teraz zamiast 3 dni policzyli tylko 2 dni do konca sierpnia)

   W Getinie na EKO licza wszystko, nie ma nocnego przetwarzania, ze srodki oprocentowane promocyjnie widzisz na drugi dzien tylko tego samego dnia.
   Jest to duzy minus dlatego zwrot po 13 wrzesnia do Getinu juz pewnie na 8%.

   Rollo
 • Wiadomo czy SCB przedłuży promkę i na jaki procent?

  Chris Odpowiedz
 • Drodzy,
  Jak zrobić największy limit przelewów w bank. internetowej millenium? ,słyszałem że trzeba pozmieniać metody akceptacji , tak? Ile można w ogóle w ogóle na maxa zrobić ???Dziekuję z góry za pomoc .pzd

  kiker Odpowiedz
 • A ktoś już zna odpowiedż co za niespodziankę szykuje getin ? Jak będzie coś słychać to proszę o szybkie info aby kalkulacji nie zaburzyć xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Getin szykuje taką niespodziankę że za chwilę znika z rynku, w BFG już leżą 2 oferty,

  mohel Odpowiedz
 • Nie siej propagandy albo podaj zródło informacji.

  Rollo Odpowiedz
 • Cześć.
  Mam pytanie. Mam konto Millenium 360, i chciałem skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit. Na wczoraj stan konta Profit miałem 0 zł (nigdy nie przelewałem tam żadnych środków). Wczoraj przelałem środki ( z konta 360 na konto Profit). Kwota ta jednak jest objęta oprocentowaniem standardowym, a nie promocyjnym. W jaki sposób aktywować oprocentowanie promocyjne? Czy promocja nie działa w przypadku gdy nie miałem na tym koncie żadnych środków? Muszę zatem wykonać kolejny przelew i dopiero wtedy aktywuje oprocentowanie promocyjne?

  mk Odpowiedz
  • Jeśli środki miałeś już w Millennium to nie są to nowe środki wg promocji = nie będziesz miał promocyjnego oprocentowania. Liczy się saldo ze wszystkich kont Millennium na dzień 19.08.2022

   asi
  • kurcze..chyba tego jakos do konca nie rozumiem..i mam pytanie.
   Mialem na jakims tam koncie w Millenium kase- ta kase przeleje na inne konto do zony- zona potem dokladnie ta sama kwote przeleje na moje nowe konto profit- zalapie sie na te promocyjnie oprocentowanie?

   ino
  • Sprawdź ile miałeś pieniędzy na swoich kontach w Mille 19.08. Np. jeśli miałeś 100 zł, to będą to „stare środki” dla Konta Profit. A więc np. wpłacisz tam 200 zł, wtedy 100 zł będzie na standardowym oprocentowaniu (stare środki) a 100 zł na „wyższym oprocentownaiu” (nowe środki). Przelew do a potem od żony nic nie zmieni.

   Ja123
  • no wlasnie..teraz rozumiem…dziekuje

   ino
 • A orientujecie się czy na saldo składają się też środki z konta walutowego (osobistego Prestige EUR)?
  Nie jestem pewien czy mam też je tutaj wliczać.

  Ziutek Odpowiedz
 • Wczoraj po raz pierwszy w tej edycji przelałem środki na konto Profit. 19.08 miałem na Profit i koncie 360 zerowe saldo, żadnych lokat, cała wpłacana kwota to „nowe środki”. Minęła doba, a cała kwota ma standardowe oprocentowanie, nie ma żadnej wzmianki o oprocentowaniu promocyjnym. Czy już powinienem mieć info o % promocyjnym, czy dopiero jutro w dniu roboczym ? Dawno nie korzystałem z konta i nie pamiętam jak to było.

  Romuald Odpowiedz
  • Dopiero po weekendzie w dniu roboczym się wyświetli. Nie pamiętam dokładnie, ale gdyby nawet jutro się nie pojawiło, to bez paniki. Może być tak że pojawi się jutro albo jutro dopiero przetworzy i pojawi się info we wtorek.

   Przemysław
 • @Przemysław dzięki

  Romuald Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy