7% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+500 zł na start)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji konta oszczędnościowego Banku Millennium. Tym razem zmiany dotyczą nie wysokości oprocentowania, ale pozostałych parametrów oferty. Osoby, które od dziś przyniosą do Banku Millennium nowe środki zgarną 7% w skali roku do 400 000 zł przez 100 dni. A nowi klienci – dodatkowo całkiem łatwe rekordowe 500 zł na start!

7% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

7% do 400 000 zł przez 100 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 23.09.2022. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się dzisiaj (26.09), a kończy się 15.10.2022. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 100 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • W każdy ostatni piątek miesiąca jest dzień badania salda?

  borsukbezlap Odpowiedz
  • Nie, nie ma stałej daty. Wszystko zależy od tego kiedy kończy się jedna edycja a zaczyna druga. Przykładowo obecna trwa do 15.10, więc następne badanie salda będzie prawdopodobnie w drugim tygodniu października.

   Przemysław
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy