7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Bank Millennium odpalił kolejną edycję promocji konta oszczędnościowego. Osoby, które od dziś ulokują w tym banku nowe środki, zgarną 3,5% w skali roku do 100 000 zł. Oprocentowanie będzie wprawdzie można podwyższyć do 7%, ale po wykonaniu 5 transakcji kartą miesięcznie. Na nowych klientów czeka dodatkowo 400 zł na start.

7% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

7% do 100 000 zł przez 90 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 8.09.2023. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się 11.09, a kończy się 29.09.2023. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 90 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

W obecnej edycji promocji gwarantowane jest tylko oprocentowanie 3,5% w skali roku. Aby natomiast zyskać drugie tyle należy jeszcze spełnić jeden warunek: wykonać w danym miesiącu kalendarzowym 5 płatności na dowolne kwoty kartą lub BLIKiem za zakupy w sklepach lub internecie.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł (lub 9,9 zł dla kont otwartych po 25.04.2022). Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zostawią 7% czy obniżą do 6,5%? Jak myślicie? Bo zastanawiam się czy warto jutro zerować czy nie…

  Paweł Odpowiedz
 • Czy mogłabym prosić kogoś o informację, czy macie już kasę z drugiej transzy (tej, która jest wypłacana 2-go dnia) oprocentowania na koncie Profit z obecnej lub którejś z poprzednich edycji. Boję się, że zrobiłam błąd i nie dostanę tej kasy, a sporo leżało prawie przez cały miesiąc.

  Lidia Odpowiedz
 • Czy jeżeli przystąpiłem do promocji 29.09 i nie zrobiłem we wrześniu 5 transakcji blikiem/karta, natomiast w padzierniku zrobię transakcje to czy otrzymam oprocentowanie promocyjne za pazzdziernik ?

  Bartosz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy