7% do 400 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (i kolejne 400 000 zł na OKO Bonus) od ING Banku

Zakończona

ING Bank uruchomił kolejną edycję promocyjnego oprocentowania na swoim Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Oprocentowanie ponownie wynosi 7% w skali roku dla maksymalnie 400 000 zł, ale przez 4 miesiące – zarówno na Otwartym Koncie Oszczędnościowym, jak i OKO Bonus. A pamiętajmy, że ciągle czeka na nas również 200 zł premii na start za założenie konta osobistego.

ING: Otwarte konto oszczędnościowe

Otwarte Konto Oszczędnościowe – bonus na start

Aby skorzystać z pierwszej z ofert należy być nowym lub obecnym klientem ING Banku, który od 11.10.2021 nie posiadał żadnego rachunku oszczędnościowego w PLN lub posiadał taki rachunek, ale nie wykazywał na nim aktywności – od 11.10.2021 nie było żadnej wpłaty lub wypłaty oraz średnie saldo nie przekraczało 10 zł.

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że założymy (nowe) Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 19.10.2022. Podwyższone oprocentowanie (7% zamiast 1,5%) będzie obowiązywało przez 4 miesiące od otwarcia rachunku, dla kwoty maksymalnie 400 000 zł.

Odsetki promocyjne zostaną dopisane w kolejnym dniu po upłynięciu tego okresu, dlatego nie stresujmy się, że początkowo będą nam wpadały „grosze”.

Z oferty można korzystać tylko na jednym rachunku OKO.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Co ciekawe istnieje jednak możliwość założenia dodatkowego OKO Bonus do posiadanego już konta oszczędnościowego w PLN. Jeśli zrobimy to w trakcie trwania oferty (czyli również do 19.10) to zyskamy możliwość ulokowania dodatkowych 400 000 zł na 7% na okres 4 miesięcy – po tym terminie umowa o takie konto samoczynnie się rozwiązuje, a odsetki i kapitał są przekazywane na wskazane konto.

Ale jest jeszcze jeden, najważniejszy warunek: OKO Bonus obowiązuje dla nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo produktów depozytowych z dnia 8.09.2022. Idealnie więc, jeśli nie mieliśmy wtedy oszczędności na żadnym koncie oszczędnościowym czy lokacie w ING Banku.

Bank wypłaci nam odsetki bonusowe pod warunkiem, że saldo w dniu zamknięcia konta będzie wyższe, niż saldo początkowe w dniu badania nowych środków – czyli po prostu jak jakieś nowe środki zostaną na OKO Bonus, np. złotówka.

Nie przegap!

Komentarze

 • Do 19.10. promocja , jakoś długo? Szykują podwyżki czy czekają na ruch konkurencji ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • OKO zakładane pod koniec sierpnia jest oprocentowane 7,5,%

  rychu75 Odpowiedz
 • Nigdy nie zrozumiem w jaki sposób i dlaczego właśnie w taki sposób ustalają sobie dzień badania salda w kontekście nowych środków.
  Z jednej strony „zachęcają” do oszczędzania, z drugiej niekoniecznie.
  Jak dobrze, że jest GETIN:)

  paba86 Odpowiedz
  • Cóż, to taka tradycyjna gra polskich bankowców z klientami: kto kogo wydyma.
   A co do getina to pewnie już niedługo…

   Kulson
 • Liczę, że po 19.10 pojawi się jakaś nowa oferta w ING. Pytanie, na który z dni przypadnie badanie salda:)

  paba86 Odpowiedz
 • Ktoś dostał zaproszenie od ING do promocji z wpływami na konto? Można prosić link do zapisu? :)

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy