7% do 200 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (i kolejne 200 000 zł na OKO Bonus) od ING Banku

Zakończona

ING Bank uruchomił kolejną edycję promocyjnego oprocentowania na swoim Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Oprocentowanie tym razem wynosi aż 7% w skali roku dla maksymalnie 200 000 zł przez 3 miesiące – zarówno na Otwartym Koncie Oszczędnościowym, jak i OKO Bonus. A pamiętajmy, że ciągle czeka na nas również 200 zł premii na start za założenie konta osobistego.

ING: Otwarte konto oszczędnościowe

Otwarte Konto Oszczędnościowe – bonus na start

Aby skorzystać z pierwszej z ofert należy być nowym lub obecnym klientem ING Banku, który od 18.08.2021 nie posiadał żadnego rachunku oszczędnościowego w PLN lub posiadał taki rachunek, ale nie wykazywał na nim aktywności – od 18.08.2021 nie było żadnej wpłaty lub wypłaty oraz średnie saldo nie przekraczało 10 zł.

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że założymy (nowe) Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 12.09.2022. Podwyższone oprocentowanie (7% zamiast 1%) będzie obowiązywało przez 3 miesiące od otwarcia rachunku, dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

Odsetki promocyjne zostaną dopisane w kolejnym dniu po upłynięciu tego okresu, dlatego nie stresujmy się, że początkowo będą nam wpadały „grosze”.

Z oferty można korzystać tylko na jednym rachunku OKO.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Co ciekawe istnieje jednak możliwość założenia dodatkowego OKO Bonus do posiadanego już konta oszczędnościowego w PLN. Jeśli zrobimy to w trakcie trwania oferty (czyli również do 12.09) to zyskamy możliwość ulokowania dodatkowych 200 000 zł na 7% na okres 3 miesięcy – po tym terminie umowa o takie konto samoczynnie się rozwiązuje, a odsetki i kapitał są przekazywane na wskazane konto.

Ale jest jeszcze jeden, najważniejszy warunek: OKO Bonus obowiązuje dla nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo produktów depozytowych z dnia 15.08.2022. Idealnie więc, jeśli nie mieliśmy wtedy oszczędności na żadnym koncie oszczędnościowym czy lokacie w ING Banku.

Bank wypłaci nam odsetki bonusowe pod warunkiem, że saldo w dniu zamknięcia konta będzie wyższe, niż saldo początkowe w dniu badania nowych środków – czyli po prostu jak jakieś nowe środki zostaną na OKO Bonus, np. złotówka.

Nie przegap!

Komentarze

 • Konieczne jest otwarcie nowego konta oszczędnosciowego? Mam już stare konto na którym mialem środki ale je wyniosłem z ing, teraz znów chciałbym wrócić by skorzystać z tej oferty.

  M Odpowiedz
  • Czytam ten regulamin i nie jestem przekonany czy da się dwa razy skorzystać z tej promocji kiedy miało się już środki, przeniosło się i i znów chce je przelać do ing.

   Nie jestem pewien którego salda tyczy się ten okres karencji 18.08.2021 r. do 17.08.2022 r.?

   w czasie trwania Oferty zawarły kolejną Umowę o OKO i są posiadaczami/ współposiadaczami rachunku wymienionego w podpunkcie 2) litera a), otwartego przed 18.08.2021 r. i na tym rachunku:
   • nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 18.08.2021 r. do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO, oraz
   • miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 18.08.2021 r. do 17.08.2022 r.

   M
  • Musiałbyś mieć nieaktywne poprzednie KO przez rok, żadnych wypłat czy wpłat. Jak nie spełniasz warunku możesz otworzyć tylko konto Bonus do obecnego KO.

   Ja123
  • A jak korzystałem z poprzedniej „edycji” promocji i miałem konto Bonus, to mogę otworzyć ponownie konto Bonus (poprzednie się automatycznie zamknęło) i będę miał te 7% czy nie?

   ceglaaa
 • Prosze o pomoc w temacie Nest banku i Nest Rodzinne Oszczednosci.

  Skończył sie mój 5-letni okres oszczędzania z NRO i chyba źle naliczyli mi premię za ostatni rok.
  Moj wariant: 600zł / 5 lat/ bez dzieci.
  Powinnam otrzymać 432zł premii a dostałam 396zł czemu?
  Dziękuje za pomoc.

  villemo09 Odpowiedz
 • Nie, wpłacałam zawsze 600 i to bez korzystania przerwy 1 msca w kazdym roku.
  Gdybym wpłacala 550 nie spelnilabym warunkow promocji i nie dostała wcale premii dlatego nie wiem o co chodzi.

  villemo09 Odpowiedz
 • Nie mogę się doczytać w regulaminie, czy konto oszczędnościowe działa też dla Konta Mobi?

  Agata Odpowiedz
 • 7% do 200 000 zl- odsetki sie dostaje dopiero po tych 3 miesiacach- jesli bym chcial skorzystac z tej oferty i maximum wykotrzystac (200K) to musze wplacic ciut ponizej 200K ?Bo przeciez po miesiacu juz wystarczy ze jest 200 050 zl i juz oprocentowanie 1 %

  Nie wiem czy to napisalem zrozumiale…ale nie wiem czy przy takich ofertach mozna wplacac max kasy czy trzeb uwzglednic ten mieiseczny zarobek by zawsze bylo poniezej 200K

  ino Odpowiedz
  • Tutaj akurat możesz wpłacić te 200 tys, a potem tylko odsetki będą po niższym oprocentowaniu, a samo 200 tys będzie po wyższym. Poczytaj dobrze regulamin promocji

   Ja123
 • Czy wypłaty z konta oszczędnościowego w trakcie tych 3 miesięcy powodują utratę odsetek od tej części wypłaconej wcześniej czy może odsetki za tę część wypłaconą wcześniej otrzymam po 3 miesiącach?

  TomaszW Odpowiedz
 • Ktoś pamięta jaki % dawało ING po 4% zanim doszli teraz do 7% ? Siedzę i nie mogę wydedukować ile może być za 4 dni ? Ma ktoś przecieki lub znajomości u wyżej postawionych? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Chyba 5% i 6.5%

   Czero
  • w archiwum poszukaj, bo tam pewnie wszystkie te promocje są

   Ja123
  • 4% było, moim zdaniem, do 31 maja. Potem było 5% w promocjach od 1 czerwca. Przy czym pierwotna promocja na 4% miała być nie do 31 maja, tylko do 13 czerwca (zmienili w trakcie trwania).
   Na 5% było do 13 lipca. Potem było 6,5% od 14.07 do 17.08.

   Be@
  • Daty odnoszą się do przystąpienia do promocji. W trakcie trwania 3M % jest stały (no chyba, że z tym 4%-5% coś zamieszali – tego akurat nie pamiętam).

   Be@
  • Ok. dzięki Wam za info, chyba tak było. To teraz powinien być skok na ósemkę . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Za pięć dwunasta . O której ING aktualizuje oprocentowanie promocyjne w nowej edycji ?

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Słabizna taka , nic nie podwyższyli. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • I jeszcze chcą 400 k , a skąd mam im wziąć. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • To już po zawodach. Getin z Aliorem chyba się nie szarpną. I jak tu nie wierzyć w 13 -tki .xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • @ prawdziwy-xyz, ING podniosło oprocentowanie standardowe dla OKO oraz oprocentowanie dla Saverów – więc jednak coś podnieśli.
   Alior wystartuje z promo 7% dla KMO.

   Lokata
  • Ostatnia deska ……. to Getin ale słabo to widzę. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Może jeszcze mBank czymś zaskoczy ?xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy