70 zł za założenie Konta 360° Junior swojemu dziecku

Zakończona

Ruszyła kolejna odsłona promocji Banku Millennium, w której premiowane jest założenie konta swojemu dziecku. Tym razem w zamian za spełnienie prostych warunków możemy zyskać 70 zł w formie kart podarunkowych goodie.

70 zł za konto dla dziecka od Banku Millennium

Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, który nie korzystał wcześniej z żadnej promocji Konta 360° Junior.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że otworzymy za pośrednictwem systemu Millenet Konto 360° Junior oraz Konto Oszczędnościowe Profit swojemu dziecku (akceptując przy tym regulamin promocji). Wymagane jest więc uprzednie posiadanie rachunku w Banku Millennium (ew. karty kredytowej) wraz z dostępem internetowym.

Rodzic powinien mieć również „zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE [Kanałach Bankowości Elektronicznej]” oraz wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

50 zł w formie eKarty podarunkowej

W promocji mamy do zgarnięcia dwie nagrody. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w formie eKarty podarunkowej goodie, zgarniemy pod warunkiem, że najpóźniej 30.11.2020 zasilimy nowo-otwarte Konto 360 Junior° kwotą co najmniej 100 zł. Jeśli nasze dziecko nie ma skończonego 13 roku życia, to warunki zgarnięcia pierwszej premii mamy już spełnione. Jeśli natomiast nasz junior jest osobą powyżej 13. roku życia, to dodatkowo do końca listopada powinny zostać zaksięgowana 3 płatności jego kartą debetową lub BLIK.

SMS z kodem podarunkowej trafi do nas do 31.12.2020 na podany (do autoryzacji KBE) numer telefonu. Będziemy mieć wtedy 60 dni na aktywacje kodów w aplikacji Goodie, a następnie 12 miesięcy na wydanie środków za pomocą płatności zbliżeniowych Apple Pay lub Google Pay.

20 zł w formie cashbacku

Co z drugą nagrodą? 20 zł w formie cashbacku goodie otrzymamy pod warunkiem, że spełnione zostały powyższe warunki w promocji – o ile nasze dzicko ma poniżej 13 lat. Powyżej konieczne będzie wykonanie min. 1 płatności zbliżeniowej telefonem za pomocą HCE.

Po spełnieniu powyższych warunków, najpóźniej 31.12.2020, otrzymamy wiadomość z kodem do doładowania salda w aplikacji goodie kwotą 20 zł. Kod będzie ważny 14 dni. Środki z konta cashback goodie będziemy mogli wypłacić dopiero, kiedy osiągnięmy cashback w wysokości min. 21 zł.

Na koniec dodam, że w promocji obowiązuje pula 5 000 nagród – konta zakładane po przekroczeniu tej wartości nie będą premiowane, o czym bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Zasady prowadzenia Konta 360° Junior są zbliżone do tego dla dorosłych. Bank nie pobiera od nas ani grosza za prowadzenie konta i przelewy internetowe – bezwarunkowo. Aby natomiast nie zapłacić ani grosza za kartę oraz wypłaty z dowolnych bankomatów konieczne jest wykonanie jednej, dowolnej płatności kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Inaczej karta będzie nas kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł (w Polsce, bo za granicą aż 2,5% min. 9 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Brakuje w opisie wykluczenia – osoba biorąca kiedykolwiek udział w promocji kont junior

  mbo Odpowiedz
 • Nie jesteśmy zadowoleni z konta junior 360
  1. jeżeli dziecko nie zrobi 1 płatności kartą lub blikiem to opłata za kartę wynosi 4 zł miesięcznie,
  2. Wypłaty z konta junior są ograniczone do kwoty ok. 5100 miesięcznie co uniemożliwia wypłatę na weekend w celu skorzystania z promocji na nowe środki na koncie profit

  Barbara Odpowiedz
  • Który junior potrzebuje wypłacić więcej niż 5100 pln miesięcznie? (ba, który junior tyle ma?)
   Ograniczenie o którym piszesz wynika z przepisów i jest takie samo w każdym banku.

   gregoopl
 • Wysłali karty goodie 50, jeszcze tylko doładowanie 20 i można zamykać (on-line ?)

  JoX Odpowiedz
  • no i klops, przy otwarciu dwóch kont nie da się użyć obydwu kodów na goodie (wywala komunikat- już skorzystałeś z podobnego kodu na tym koncie). Jakoś ktoś nie przewidział że można otworzyć więcej niż jedno konto dla juniora?

   gregoopl
  • drugie konto goodie … ?🙂

   JoX
  • Greg sprzedaj mi swój kod goodie ten na 20 jak chcesz 🙂 dam Ci za niego normalnie 2 dyszki rola123@o2.pl

   JoX
  • w sumie po przemyśleniu to chyba się nie da lub za dużo z tym zachodu bo kojarzę, że do użycia potrzebny był nr tel. i kod weryfikacyjny

   JoX
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy