Do 720 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 6,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Ruszyła promocja z bardzo wysoką premią za założenie konta w mBanku. Do zgarnięcia jest nawet 720 zł na start, do których możemy dołożyć jeszcze 6,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”. Ale uwaga: warto się śpieszyć: w promocji obowiązuje pula 3000 nagród.

720 zł premii za eKonto

520 zł w standardzie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zapiszemy się do promocji na dedykowanej strony promocji, a dopiero w kolejnym kroku, w tym samym dniu (znów ze strony promocji) złożymy wniosek o promocyjne eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia” oraz wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

200 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to 200 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie (w aplikacji mobilnej) lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO.

Aby je jednak zdobyć konieczne jest spełnienie warunków do zdobycia pozostałych premii. Czyli co konkretni?

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Po pierwsze wymagany jest „szybki wpływ”, czyli przelanie do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta na identycznych warunkach. Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w kwietniu mamy czas do końca maja). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. Czyli zapewnić wpływ i wykonać min. 8 płatności kartą w kolejnym miesiącu.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

200 zł do Biedronki + Allegro Smart na miesiąc

Tak naprawdę wszystkie opisane powyżej wymagania dotyczą standardowej promocji mBanku z premią do 520 zł. Jeśli jednak założyliśmy rachunek ze strony promocji i przystąpiliśmy do mOkazji, to… w zasadzie automatycznie spełniliśmy warunki zyskania dodatkowych 200 zł do Biedronki + Allegro Smart. Pokrywają się bowiem one ze standardową promocją, bo bank wymaga tu zapewnienia jednorazowego wpływu min. 1000 zł w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym oraz wykonania min. 8 transakcji kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym. A przecież i tak to zrobiliśmy :)

Warto tu jednak dodać, że w promocji 200 zł do Biedronki + Allegro Smart jest „nieco” inny okres karencji. Bank wyklucza tu bowiem osoby, które miały konto w mBanku od… 2015 roku.

Oczywiście powyższe oznacza również, że nie musimy wcale ubiegać się o pełną premię od mBanku, np. jeśli nie mamy e-dowodu. Wtedy możemy po prostu zgarnąć 200 + 200 zł na całkiem łatwych warunkach.

Kod do wykorzystania w Biedronce pojawi się w serwisie transakcyjnym, w zakładce mOkazje. Bank udostępni ją do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

120 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 120 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. I to tyle – kolejne 120 zł nasze ;)

6,5% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 5,3% lub 6,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 50 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto do usług. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 300 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • w mbanku Polak to klient drugiej kategorii

  Warszawski Bankier Odpowiedz
  • możliwe że nawet trzeciej ale Polacy to świnie i nie maja za grosz honoru, chyba że w stosunku do siebie

   stalker
 • Można użyć kodu polecającego?

  heniek131 Odpowiedz
  • Zawsze można użyć kodu polecającego, pytanie co ty z tego będziesz miał…

   Kris
  • Jak nie ma odpowiedniej rubryki to gdzie wpiszesz kod? Pytam czy przy tej promocji jest opcja skorzystania z kodu?

   heniek131
 • Sa jakies wykluczenia przy „platnosciach” karta?

  keton Odpowiedz
 • Czy do 350zl platnosci karta mozna uzyc np. Revoluta czy sa jakies wykluczenia?

  keton Odpowiedz
 • Można.

  Ralfin Odpowiedz
 • Jak to wygląda dokładnie z oprocentowaniem moje cele 6,5%? Moge zasilić teraz i np. za dwa tygodnie wypłacić wszystko i będzie normalnie 6,5% przez te dwa tyg. jak zwykłe ko? Nie wiem jak ten warunek zwiekszenia salda o 100zł rozumieć – na koniec miesiąca saldo musi być wyższe o 100zł i w związku z tym nie można wypłacić wcześniej? Wytłumaczcie proszę.

  TomekW Odpowiedz
  • Ja zasilisz teraz czyli 30.05 np kwotą 1000 zł, to w ostatnim dniu czerwca musisz mieć na koncie przynajmniej 1100 zł, choćby przelane tylko na ten jeden dzień.
   W międzyczasie możesz sobie wpłacac i wypłacać ile chcesz

   Kris
  • Jak jeszcze nie założyłeś tego konta, lepiej się wstrzymac do 2 lub 3 czerwca, bo wtedy będziesz miał praktycznie aż 4 mce, 1 niepełny miesiąc (czerwiec) + 3 pełne miesiące.
   ALE NIE 1 czerwca, bo wtedy liczą to jako pełny miesiąc.
   Generalnie zasada jest taka, że musisz mieć o 100 zł więcej na koniec każdego miesiąca, niż było na koniec poprzedniego miesiąca.

   Kris
  • Założyłam cel 2 marca i za czerwiec już pomniejszone oprocentowanie, mimo zasileń regularnych o 100zł, jakieś pomysły z jakiego powodu?

   J23
 • @TomekW
  Konto moje cele otwierasz np. 10 maja i 15 maja wpłacasz 1000 zł. 31 maja Bank nalicza Ci odsetki promocyjne/ 6,5%/. 10 czerwca wpłacasz 2000. 18 czerwca wypłacasz wszystko, tj 3000+ odsetki. Na dzień 30 czerwca musisz mieć min. 1100, bo inaczej Bank naliczy Ci tylko odsetki podstawowe. Kwota ostatniego dnia czerwca musi być wyższa od kwoty na dzień 31 maja o min. 100 zł. I tak przez 3 m-ce. Pamiętaj, że tylko 1 raz w miesiącu możesz wypłacić kasę z moich celów bez opłaty.

  Waldemar Odpowiedz
  • A wiesz może jak sprawdzić bieżące oprocentowanie? W przeglądarkowej bankowości pojawia mi się tylko coś takiego:
   Oprocentowanie na 31.05.2024 – 7.09%

   Wojtus
 • Czy dostaliscie juz bon do biedry? Bo pierwsze 100zl wpadlo juz na konto kilka dni temu, a SMARTa i bonu jakos jeszcze nie ma a konczy sie miesiac.

  keton Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy