Rekordowe 720 zł za Konto Jakże Osobiste Alior Banku + 1% moneybacku!

Zakończona

Ruszyła promocja Alior Banku „Bankuj i zyskuj z kontem”. W zamian za aktywne korzystanie z rachunku przez 12 najbliższych miesięcy zgarnąć możemy aż 720 zł premii! A do tego ciągle aktualne 1% moneybacku oraz 1% na koncie oszczędnościowym.

720 zł od Alior Banku!

Banku i zyskuj z kontem Alior Banku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego), Karty Kibica Alior Banku albo konta w T-Mobile Usługi Bankowe od dwóch lat (względem daty złożenia wniosku o konto). Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową za pomocą kanałów elektronicznych banku nie później, niż 31.05.2021. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez przelew, wideorozmowę lub w obecności kuriera).

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

240 zł za wpływy i transakcje

Co dalej? Premia podzielona jest na trzy części, z czego każda z nich – na kolejne 12 części. Bank chce bowiem premiować naszą aktywność miesięczną.

Nagrodą pierwszego typu jest 20 zł miesięcznie za spełnienie wszystkich trzech warunków w danym miesiącu:

 • zapewnienie wpływów w łącznej wysokości min. 1500 zł oraz
 • wykonanie płatności kartą na min. 300 zł oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Pierwszym miesiącem, w którym wymagane jest spełnianie powyższych warunków, jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o konto. Łącznie do zdobycia jest więc 240 zł w 12 premiach po 20 zł.

Warto tu dodać, że jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z innych banków oraz przelewy z rachunków w Alior Banku, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to tu tradycyjnie wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900 (więcej o kodach tu). Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

240 zł za parkingi i autostrady

Co z drugą częścią nagrody? Tu również zgarniemy 20 zł miesięcznie o ile:

 • spełniliśmy warunki zdobycia pierwszej premii oraz
 • wykonamy minimum jedną transakcję w aplikacji mobilnej w ramach usługi Bilety i Parkingi lub Płatności za Autostrady.

Kwota premii jest równa kwocie wydanej na powyższe usługi, przy czym maksymalnie wynosi 20 zł miesięcznie. Ważne, aby transakcje wykonywać w ramach aplikacji mobilnej banku.

Miesiącem startowym jest miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu podpisania umowy.

240 zł za produkt kredytowy

Ostatnią premię zdobędziemy za korzystanie z produktu kredytowego banku Alior Banku. Dokładniej: 20 zł miesięcznie zgarniemy pod warunkiem, że w danym miesiącu:

 • spełnimy warunki zdobycia pierwszej premii oraz
 • posiadamy produkt kredytowy, na którym nie ma przeterminowanego zadłużenia.

Jako produkt kredytowy rozumiemy kartę kredytową, limit odnawialny w rachunku oraz „standardową” pożyczkę/kredyt, przy czym:

Nie dotyczy Umów o Pożyczkę/Kredyt na zakup towarów/usług zawartych u pośredników działających na rzecz Banku

Każda z nagród będzie przekazywana przez bank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczem konta oraz karty debetowej. Nie możemy więc jej zastrzec wcześniej.

Który produkt kredytowy wybrać?

W najlepszej sytuacji w promocji są osoby, które posiadają już kartę kredytową, debet lub pożyczkę w Alior Banku – w ich przypadku ten warunek promocji spełnia się niejako automatycznie.

Co natomiast powinien wybrać nowy klient? Wzięcie pożyczki będzie prawdopodobnie najdroższym rozwiązaniem i nie zwróci nam się w premii od banku. Więcej sensu będzie miał limit odnawialny w rachunku – płacimy 2% od jego wartości, ale minimum to 75 zł. Jeśli z limitu nie będziemy korzystać, to nie zapłacimy też żadnych odsetek. Trzeba natomiast uważać na opłatę roczną (ponownie 2%, min. 75 zł) – dlatego prawdopodobnie najkorzystniej będzie tu wypowiedzenie limitu nieco ponad miesiąc przed jego odnowieniem.

Co z kartą kredytową? Najtańsza karta Mastercard OK to koszt 10 zł miesięcznie, jednak nic nie zapłacimy za kartę po wydaniu nią 600 zł miesięcznie. Decyzję co (i czy coś) wybieramy musimy podjąć sami :)

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 1% na koncie oszczędnościowym pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie kartą do konta
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 1% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 10 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, Garmin Pay oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • ktoś się orientuje czy korzyści 1 % (KO i moneyback) zostały przedłużone? Bo z tego co pamiętam obowiązują tylko do 31 marca 2021….

  zenek64 Odpowiedz
  • Od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r. dla kwoty 10 tys. zł obowiązuje podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 0,3% w skali roku (bez spełnienia warunku) lub 1% w skali roku po spełnieniu warunku wykonania transakcji kartami debetowymi obciążające rachunek Konta Jakże Osobistego o łącznej wartości co najmniej 300 zł, w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, w którym aktywna jest Korzyść.

   zenek64
  • Czyli dobrze rozumiem, że teraz ten 1% na KO będzie tylko do 10.000zł? Do tej pory było do 20.000zł.

   jaceny
 • Jakiego dnia miesiąca dostajecie zwrot 1% za transakcje stacjonarne GPay?

  owat Odpowiedz
 • 1. Czy korzyść 1% za płatności zbliżeniowe telefonem dotyczy też kard kredytowych podpiętych pod Google Pay/Apple Pay?
  2. Czy dla spełnienia warunku bezpłatności karty debetowej oraz 1% na KO (wydanie 300 zł) są zaliczane transakcje wykonane kartą kredytową czy muszą to być transakcje kartą debetową?

  Magor Odpowiedz
 • Miałem kiedys konto w alior, teraz caly czas teraz jak chce założyć, pisze zamow kontakt z konsultantem. Moze ktos wie ile czeka sie dni na kontakt konsultanta, i czy po rozmowie konto jest ot

  Stanisław Odpowiedz
 • Czekam na kontakt konsultanta ponad tydzien, czy ktos wie ile dni mniej wiecej trzeba czekac na kontakt ze strony banku? I czy podczas rozmowy jest otwierane od razu konto? Czy musi byc kurier?

  Stanisław Odpowiedz
  • @Stanisław
   po jakim czasie konsultant skontaktował się z Tobą?

   Ew@
  • Sama sobie odpowiem, wczoraj złożony wniosek, dzisiaj telefon z Aliora i konto założone bezproblemowo, teraz czekam na kartę. Takie promocje to ja szanuję:)

   Ew@
 • Złożyłem wypowiedzenie Konta Jakże Osobistego w Aliorze 31 marca. Czy muszę spełnić warunek darmowości konta w kwietniu (wpływ 1500 zł), bo gdzieś słyszałem, że w okresie wypowiedzenia Alior nie pobiera opłaty za prowadzenie konta? Dzięki

  zigfred Odpowiedz
 • Mam Mega KO (bez ROR), czyli kwalifikuje się do promocji. Czy KJO mogę założyć logując się w bankowości elektronicznej a nie składając wniosek przez stronę promocji?
  Aktualny regulamin różni się od tych wcześniejszych:
  w 4 edycji było: „Złożenie wniosku o konto i kartę na stronie internetowej zaczynającej się adresem witryny: https://konto.aliorbank.pl/

  Obecny regulamin:
  „Złożenie kompletnego wniosku o konto i kartę na stronie internetowej, w bankowości elektronicznej Alior Online lub aplikacji Alior Mobile.”

  Zakładał ktoś przez bankowość elektroniczną? Myślę, że to będzie szybciej, bo posiadacze KO nie mają szans doprowadzenia do końca wniosku przez stronę promocji i trzeba będzie czekać na kontakt z konsultantem. Tylko czy na pewno wnioski z Alior Online załapią się na promocję?

  Ew@ Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy