Niespodzianka! Aż 430 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i do 300 zł moneynacku od Santander Bank Polska i eBroker

Zakończona

Choć poprzednia oferta Santander Bank Polska jeszcze się nie skończyła, to bank przygotował dla nas niespodziankę i właśnie ruszył z kolejną ofertą! W ramach współpracy z pośrednikiem finansowym, firmą eBroker, możemy zdobyć 150 zł premii oraz 50 zł w formie vouchera do sklepów Biedronka. Ale to nie wszystko – jeśli podczas otwierania konta podamy kod polecający, to zgarniemy dodatkowe 80 zł. Osoby, które przeniosą swoje wynagrodzenie zyskają kolejne 150 zł. O darmowych przelewach natychmiastowych i moneybacku do 300 zł rocznie nie wspominając :)

Nawet 730 zł za założenie Konta Jakie Chcę od Santander Bank Polska i eBroker

Konto Jakie Chcę z bonusem – II edycja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska od 26.08.2018. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł poinformować organizatora (eBroker) o spełnieniu przez nas warunków promocji. A jakie one są?

Po pierwsze – po rejestracji konieczne będzie złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę za pomocą wygenerowanego dla nas linku. To bardzo ważne – wnioski pochodzące z innych miejsc w sieci (czy z oddziałów) nie będą brały udziału w promocji!

Istotne też, aby zawnioskować od razu o kartę debetową do konta oraz wyrazić cztery zgody na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowych,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).

Wniosek o konto powinniśmy złożyć najpóźniej 21.10.2019, natomiast samą umowę z bankiem zawrzeć w ciągu 30 dni, ale nie później, niż 31.10.2019. Pamiętajmy, że we wniosku musimy podać ten sam adres email, co podczas rejestracji na stronie promocji.

Co dalej? Zarówno w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta, jak i w kolejnym, powinniśmy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem. Nie ma znaczenia jaka będzie wysokość transakcji – liczy się sam fakt jej dokonania. Wystarczy więc kupić kilkukrotnie bułki w piekarni i warunek spełniony :)

Przykładowo otwierając konto w sierpniu warunki powinniśmy spełnić zarówno we wrześniu (5 transakcji), jak i październiku.

I to tyle! Organizator promocji powiadomi nas mailowo do 10.01.2020 o zgarnięciu nagrody. Będziemy mieć wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru premii pieniężnej w wysokości 150 zł. Przelew otrzymamy do 20.01.2020, tak samo jak maila (lub SMSa) z numerem karty podarunkowej Biedronka o wartości 50 zł.

80 zł za założenie konta z polecenia

200 zł na start to jednak nie wszystko. Najprawdopodobniej w trakcie wnioskowania o konto będziemy mogli podać kod polecający i… zgarnąć kolejne 80 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (i dawnym BZWBK) od 1.05.2018. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie mojego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 80 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

80 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30.09.2019.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia wymaga już od nas nieco więcej, bo wypłacana jest po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto. Tu okres karencji, który definiuje nowego klienta, jest również nieco inny: bank pozwala na udział w promocji tym klientom, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego w Santander Bank Polska w złotych polskich od 1.04.2018. Pozostałe warunki pokrywają się z promocją eBrokera.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że po zawarciu umowy złożymy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez infolinię lub bankowość internetową Santander. Istotne, aby zrobić to najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Ostatnim krokiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto. Co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenie? Zgodnie z regulaminem chodzi o:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Bank zapłaci nam 50 zł za zapewnienie wpływu wynagrodzenia w danym miesiącu kalendarzowym, ale nie więcej, niż łącznie 150 zł. Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie, jest miesiąc następujący po miesiącu złożenia dyspozycji. Ostatnim miesiącem branym pod uwagę jest natomiast styczeń. Wypłata nagrody nastąpi do końca lutego.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

Konto Jakie Chcę – opłaty

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. A że i tak je będziemy wykonywać, aby zgarnąć premię za wynagrodzenie, to wybór wydaje się w miarę oczywisty :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie podobają mi się manipulacje w tytułach. Moneyback 300 zł to standardowa oferta S, a nie promocja/premia. Po co to sztuczne podwyższanie premii?

  Ciekawe ile osób wydaje rocznie 30 000 zł na prąd itp., by uzyskać 300 zł…

  PyramidHead Odpowiedz
  • Mam podobne odczucie….

   jojo
  • Niestety click bait to standard w internecie w dzisiejszych czasach i i tak uważam, że LiveSmarter trzyma się dzielnie. Ale faktycznie macie racje – biję się w pierś i zmieniam tytuł żeby było wiadomo co i jak.

   Michał
 • Czy posiadanie konta w BZWBK (zamknięte w lipcu tego roku) wyklucza z promocji? Chodzi mi o 150zl +50zl do Biedronki

  Michałekkkk Odpowiedz
 • Uważajcie na tą ofertę. Poprzednia z eBroker zakończyła się niedawno i wiele osób (w tym i ja) pisało w komentarzach o braku przyznania nagrody. Na reklamacje czekamy (bo mają 30 dni na jej rozpatrzenie).

  derek Odpowiedz
  • Spokojnie, reklamacje zdarzają się wszędzie – a że w promocji wzięło udział wiele osób, to i skala wydaje się większa – ale procentowo raczej jest w normie. Reklamować, czekać 30 dni, będzie OK. Wiem, bo sam robiłem swoją akcję z tym bankiem w kwietniu i wiem, jak to wszystko działa.

   Michał
 • A gdy złożę wniosek o konto 1 września? Zgodnie z regulaminem we wrześniu nie muszę dokonać 5 płatności- dopiero w październiku muszę zrobić 5 płatności kartą za bułki i wydać kartą 300 zł, a w listopadzie wystarczy 5 płatności bułki i to wszystko, abym otrzymał 150 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki? Czy tak?

  Andrzej Odpowiedz
  • Możesz założyć konto 1.09 i spełnić warunki w październiku i listopadzie.

   Michał
  • Ale te 300 złotych wydają tylko ci, którzy korzystają z bonusu 80 zł za założenie konta z polecenia, tak?

   Mauro
  • Tak, 300 zł dotyczy programu poleceń. Jak ktoś z niego nie korzysta (choć moim zdaniem warto), to wykonuje po prostu 2 x 5 transakcji.

   Michał
 • Trzeba jeszcze czekać na jakiś telefon z banku, czy wniosek i odrazu kurier?

  Dominika Odpowiedz
  • Zdaje się że od razu kurier. Ale przyznam, że nie pamiętam – ja zakładałem tam konto bodajże w marcu (i jeszcze czekam na wypłatę ostatniej premii za wynagrodzenie).

   Michał
 • Realizacja wniosku i podpisanie umowy tylko przez kuriera czy można to zrobić w oddziale? W regulaminie promocji nic o tym nie ma. Ktoś się już zarejestrował?

  mkz Odpowiedz
 • Czy osoba, która poleca też dostaje jakąś nagrodę? z tekstu to nie wynika

  Michał Odpowiedz
 • Tak wiem!, najważniejsza zasada nie nadinterpretować regulaminu. Ale te 5 transakcji będzie się zawierało w tych 3 stówkach za otwarcie z polecenia. Znaczy
  wystarczy zrobić w miesiącu 300 zł ale w 5 transakcjach tak?

  Dominika Odpowiedz
 • Czyli jak zakładam konto we wrześniu, to za kartę w tym miesiącu bank nie potrąca? Czy też trzeba 5 transakcji we wrześniu żeby była zerowa opłata za kartę?

  Mirela Odpowiedz
  • Mi w poprzedniej edycji potrącili za pierwszy miesiąc, chyba nie można było tego obejść

   Magda.s.
  • Magda.s za pierwszy pełny miesiąc opłata jest pobierana. Zależne jest to też od tego czy ustawiłaś stałą opłatę 3 zł za kartę, czy 5 transakcji za 0 zł (lub 5 zł w przypadku ich nie spełnienia).
   Zmianę opłaty za kartę trzeba zrobić w tym niepełnym miesiącu, bo wchodzi ona w życie z początkiem kolejnego (czyli już pełnego miesiąca).
   Jeśli zmieniłaś opcję opłaty za kartę, a mimo to policzyli Ci za niepełny miesiąc to dzwoń i złóż reklamację przez konsultanta.
   Ja wyjaśniłem na czym polega problem, a że nie chciało mi się pisać poprosiłem o przyjęci reklamacji. Pani ją wpisała, odczytała co napisała a ja zatwierdziłem :)

   derek
  • Jak ktoś nie lubi pogaduszek, to reklamację można też szybko w bankowości internetowej wyklikać — dosłownie, nic nie trzeba wpisywać.

   Don Quijote de la Mancha
 • Mam w Santanderze rachunek NET 0001 powstaly z automatycznego przeniesieniaz dB po jego przejeciu przez Santander.
  Czy to wyklucza mnie z tej promocji?

  Maxxxu Odpowiedz
 • Miesiącem otwarcia konta jest ten w który podpiszę umowę tak?
  Jak dziś zawnioskuję o konto i kartę to miesiącem otwarcia konta będzie wrzesień?!

  xemi Odpowiedz
 • WTF?
  Takie info na stronie gdy już wszytsto wypełniłem i przeklikałem:
  Złożenie wniosku jest obecnie niemożliwe
  Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, wniosek wkrótce będzie ponownie dostępny.
  Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy za chwilę.

  A SMSem dostałem info o złożeniu wniosku!

  O co chodzi? ;)

  xemi Odpowiedz
 • Jak mogę sprawdzić, czy konto które założyłem jest w tej promocji?
  Mam wrażenie, że zakładam konto, ale nie z MOJEGO linku ebroker :/

  Arkadiusz Odpowiedz
  • Rejestrujesz się na podanej stronie promocji i składasz wniosek – tyle. Jeśli tak zrobiłeś, to będzie OK.

   Michał
 • na oszczędnościowym będzie przedłużenie 2,7%?

  chcesz Odpowiedz
 • Chcę polecić znajomego, który wzbrania się przed ściągnięciem apki. Czy niezainstalowanie aplikacji wykluczy go z promocji ?

  Romuald Odpowiedz
  • Nie trzeba instalować aplikacji – zaliczone zostanie również tradycyjne logowanie się poprzez stronę www, cytat: ” Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej ALBO bankowości internetowej Santander”. :)

   Adam K.
 • Jaka firma kurierska dostarcza umowę?

  Andrzej Odpowiedz
 • Info dla prowadzących Jednoosobową Działalność Gospodarczą. Za przelew wynagrodzenia bank nie uzna przelewu tytułem: „Zapłata za fakturę….” więc wyklucza to JDG z promocji 150zł za wpływ wynagrodzenia. (info potwierdzone na infolinii)

  pluttek Odpowiedz
  • Nie pytamy o takie rzeczy na infolinii!

   Oczywiście ze nie uzna, bo jest to sprzeczne z regulaminem. Wystarczy wiec zrobić to, co chce regulamin i będzie OK. Mam JDG i jakoś premie za wynagrodzenie uzyskałem..

   Michał
  • Zgoda, ale jeżeli nie mamy wpływu na to co wpisze nam w tytule przelewu płatnik – to nie obejdzie się tego warunku.

   pluttek
 • Moi drodzy, czy komuś z was zdarzyło się że Santander przysłał podwójne środki z promocji (80 zł x 2) a później je sobie odebrał? W dzisiejszej historii wpłat/wypłat zobaczyłam że najpierw 30.08 uzyskałam 2 wpłaty (pomyłka banku? Czy nagroda za nowego klienta i polecenie? Nie wiem) a 2.09 zostala jedna z nich wycofana! Czy to normalna praktyka banku takie grzebanie w kontach?? Poradźcie proszę co robić

  Magda.s. Odpowiedz
  • Tak, miałem kilka takich zgłoszeń. Generalnie dali podwójnie to, co powinni byli raz – więc dzisiaj to zabrali.

   Michał
  • Rozumiem, niemniej nie podoba mi się że nie ma do tego żadnego wyjaśnienia ze strony banku, choćby mailem. Poza tym ciągle mam wątpliwość czy ktoś nie założył konta z mojego polecenia i środki nie były przelane właściwie.

   Magda.s.
 • Czy bank może robić takie akcje? Pobranie z mojego konta 80 zł spowodowało debet na koncie, nie z mojej winy. I co w takiej sytuacji?

  Andrzej Odpowiedz
 • Żeby dostać bonus za wpływ wynagrodzenia muszę składać dyspozycję przez www/infolinię/oddział? Czy wystarczy, że u swojego pracodawcy złożę podanie ze zmianą konta?

  Olaf Odpowiedz
 • Proszę o pomoc… założyłam konto w promocji za pośrednictwem kuriera i dopiero po fakcie odnoszę dziwne wrażenie, że w umowie nie było nic na temat kodu polecającego, który podałam we wniosku online.
  Jak to jest? Czy informacja o poleceniu nie powinna znajdować się na jednej ze stron umowy? Czy kod muszę wpisać ponownie na papierze? A raczej, czy musiałam, bo umowa już podpisana.

  Weronika Odpowiedz
 • Witam,
  Zgodnie z regulaminem 500+ kwalifikuje się jako „świadczenia (..) od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski”?

  vicevit Odpowiedz
 • W opisie oferty powyżej jest taki fragment:
  „…wystarczy, że po zawarciu umowy złożymy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez infolinię lub bankowość internetową Santander”

  Jeśli mam zamiar dostawać to wynagrodzenie od żony;) to w tej dyspozycji mam wpisać jej dane i otrzymywać np. 1000zł?

  Dariusz Odpowiedz
  • W teorii takie przelewy nie spełniają definicji wynagrodzenia, więc premii za nie nie będzie. Ale polecam próbować, bo być może jedynie sprawdzają czy nadawca pokrywa się z tym, co zostało zadeklarowane we wniosku. Zresztą już gdzieś opisywałem że np. przelewy z własnej DG są OK.

   Michał
 • Takie info dot. Moneyback za rachunki, które pojawia się w bankowości internetowej:
  „Aby otrzymywać zwroty za rachunki, zgłoś do nas wcześniej swoje faktury (pamiętaj muszą być wystawione na Twoje Imię i Nazwisko lub – jeśli posiadasz konto wspólne – Imię i Nazwisko współwłaściciela konta (nie mogą być to dowody wpłaty lub potwierdzenia dokonania przelewu). Najszybciej możesz to zrobić przez dołączenie skanów lub zdjęć faktur w bankowości internetowej.”

  pluttek Odpowiedz
  • warto sprawdzić później jaki mają status te „dodawane” f-ry ponieważ mnie jedną z faktur TRZY razy odrzucali :)

   Krzysztoff
 • Czy do rejestracji można użyć paszportu? We wniosku jest mowa niby tylko o DO, ale paszport jest tak samo ważnym dokumentem potwierdzającym tożsamość.

  kal Odpowiedz
 • Żona jest na macierzyńskim i dostaje co miesiąc pieniądze z ZUS na konto. Jak wypełni wniosek o przekazywanie wynagrodzenia to ZUS zacznie przelewać na konto Santander?:)

  Michał Odpowiedz
  • Nie. Trzeba poprzez zus.pl złożyć druk: ZUS-ER-WZD-01 jako ubezpieczony i w nim zmienić nr konta. Potrzeba mieć ePUAP do podpisu. A wniosek u Santandera potrzeba wypełnić, też ale po to żeby spełnić warunki promocji.

   Pluttek
  • Nie. Trzeba poprzez zus.pl złożyć druk: ZUS-ER-WZD-01 jako ubezpieczony i w nim zmienić nr konta podpisując ePUAP. A wniosek u Santandera potrzeba wypełnić, też ale po to żeby spełnić warunki promocji.

   Pluttek
 • Dziś był u mnie kurier z umową itd ale nie mam ani jednego regulaminu promocji i informacji ze biorę w niej udział. Czy wszystko wygląda standardowo ?

  Michał Odpowiedz
 • Pobrało mi dziś 5zł za kartę za sierpień mimo ze mialem wykonanych 5 operacji kartą (R jak co miesiąc i zawsze działało). Coś się zmieniło?! Komuś jeszcze pobrało?

  Adam546 Odpowiedz
  • Mi też, reklamacja w toku, pewnie uwzględnią ;) W poprzednim miesiacu uwzglednili chociaż się nie należało :)

   JoX
  • Sprawdziłem – jest korekta prowizji ;) … cytuję : w odpowiedzi na zgłoszenie informuję, że kwestionowana opłata została naliczona
   nieprawidłowo z przyczyn leżących po stronie banku. Serdecznie przepraszam za
   wszelkie niedogodności wynikające z tej sytuacji.
   Środki w kwocie 5 zł zwrócimy na rachunek powiązany z kartą.

   JoX
  • Mi już następnego dnia uwzględnili (jednorazowo). Wg Banku wykonałem tylko jedną transakcję bo pozostałe 4 wg babeczki były quasi cash. Jeszcze zaznaczyła że za nie bank pobiera opłatę. Dziwne to jakieś bo nigdy nie pobrali mi opłaty za doładowanie R. Na drugim koncie same transakcje R i ani opłaty za kartę ani za transakcje niby quasi cash.
   Z tego wniosek, nie warto mieszać transakcji w sklepie i R. do zwolnienia z opłaty za kartę.

   Adam546
 • tak dla pewności, jeśli wynagrodzenie wys. min 1000 zł będzie przelewane z prywatnego konta osoby trzeciej to czy będzie się to liczyło by otrzymać premię za wynagrodzenie? z góry dzięki

  Maciej Odpowiedz
 • Polecona osoba otworzyła konto i po zalogowaniu się do bankowości okazało się, że ma jakieś konta z byłego Deutche Banku, co teraz ? Nie ma szans na te 730 zł ?

  gość Odpowiedz
  • Niestety z twojego opisu wynika, że jest to klient Santander – nie spełnia warunków regulaminu promocji.

   Michał
 • 1.Co to znaczy, że trzeba złozyć dyspozycję przelewu od pracodawcy? Nie wystarczy w pracy powiedzieć o zmianie konta do przelewy wynagrodzenia?
  2. Poza tym za polecenie konta 80 zł dostaję ja, jesli mnie ktoś poleci. Ten kto mnie poleci, też dostanie?
  3. Kod polecający (swój własny) dopiero mogę odczytać, jak otworzę konto online?

  Pako Odpowiedz
 • Admin
  Nikt do tej pory nie zauważył, że jest podpięty nieaktualny regulamin do promocji z przeniesieniem wynagrodzenia.

  Michał Odpowiedz
 • Piszesz, że program poleceń trwa do 30.09.2019, czy jak założyłam konto na początku października podałam kod otrzymam 80zł przy płatności 300zł, czy zasady od października się zmieniły

  Beata123 Odpowiedz
 • Jaka firma kurierska dostarcza umowę i kartę?

  mm Odpowiedz
 • Co to znaczy ‚złożymy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez infolinię lub bankowość internetową Santander’? Przecież dyspozycję przekazania wynagrodzenia składam u pracodawcy …

  Beata123 Odpowiedz
 • Czy jeżeli coś kupię przez sklep internetowy, płacąc kartą (podając po prostu jej dane) to to się liczy do obrotu kartą? Czy płatność ubezpieczenia OC kartą też się liczy?

  xemi Odpowiedz
  • Szanowny Panie, należy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych, zatem owszem :) Pozdrawiam, Agata

   Zespół_Santander
 • Dziwna sprawa po zalogowaniu się do konta widzę konto godne polecenia z BZWBK z ostatnią transakcją w historii z 2017 roku. Pani w banku mówi że w takim układzie nie jestem nowym klientem. Czy ktoś też tak miał? Konto zamykałam ale nie wiem czy znajdę potwierdzenie 😐

  Beata123 Odpowiedz
 • Tak sobie czytam opis promocji i w sumie to wychodzi na to że karta nie jest potrzebna do zgarnięcia nagrody, wystarczą płatności Blik. Dobrze rozumiem?

  miodzio25 Odpowiedz
 • Czy ktoś może mi podesłać regulamin promocji z premią 150 zł? Ten podlinkowany w artykule nie działa.
  Rozmawiałem z konsultantem w dniu dzisiejszym i powiedział mi że moje płatności BLIK za zakupy w internecie nie zaliczają się do limitu.
  Regulamin pilnie potrzebny.

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy