75 zł w gotówce za założenie Nest Konta (i do 250 zł za polecenie!)

Zakończona

Na tę ofertę czekało wiele osób! Wystartowała bowiem kolejna promocja z Nest Kontem w roli głównej, w której tym razem do zdobycia mamy 75 zł. Nagrodę otrzymamy jednak nie w postaci bonu, ale w gotówce!

75 zł premii za założenie Nest Konta

Premia dla nowych klientów Nest Banku

Zasady promocji są bardzo podobne do poprzednich ofert Nest Banku. Aby móc z niej skorzystać należy być całkowicie nowym klientem – taką osobą, która nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego w Nest Banku ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Warto tu dodać, że (pierwszy raz!) osoby posiadające w przeszłości rachunek w Smart Banku, BIZbanku oraz FM Banku mogą wziąć udział w promocji pod warunkiem, że konto zostało zamknięte (i nie funkcjonowało jako Nest Konto). To świetna wiadomość!

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto po zarejestrowaniu się na dedykowanej stronie promocji. Mamy na to czas do 30.06.2017, o ile akcja nie zostanie zakończona przed czasem – w promocji obowiązuje bowiem limit zaledwie 800 zgłoszeń. Warto się śpieszyć, bo poprzednie promocje Nest Banku zazwyczaj kończyły się grubo przed czasem!

Promocja została przedłużona do 7.07.2017, a limit promocyjnych wniosków został zwiększony do 1300 sztuk!
Promocja została zakończona 4.07.2017.

Po złożeniu wniosku umowę o konto możemy już podpisać „na spokojnie” – będziemy mogli to zrobić natychmiastowo przelewem z innego banku lub poprzez wizytę kuriera.

Lista banków do założenia konta w Nest Banku

75 zł za wydanie 150 zł

Same warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Po pierwsze, w trakcie składania wniosku o konto musimy wyrazić zgody marketingowe (punkt 5 i 6 we wniosku). Generalnie sprowadza się to do zaznaczenia wszystkich punktów.

Drugim warunkiem jest zalogowanie się do bankowości internetowej Nest Banku w ciągu 60 dni od daty złożenia wniosku o konto, ale nie później, niż do 31.08. Trzecim: wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną sumę min. 150 zł w tym samym terminie. Najprościej warunek spełnić płacąc po prostu w sklepach i internecie kartą.

I to tyle, jeśli chodzi o warunki. Organizator promocji powiadomi nas o przyznaniu bonusu mailowo do 15.09.2017. Będziemy mieć wtedy 7 dni na podanie swoich danych (m.in. numeru aktywnego rachunku Nest Konto) w celu odbioru premii. Ta zostanie wypłacona do 30.09.2017.

Co ciekawe w ramach akcji udostępniony zostanie również program polecający. Każda osoba, która założyła swoje konto na stronie promocji, będzie mogła polecić ofertę swoim znajomym za pomocą swojego linku polecającego. Obecni klienci nie mogą korzystać z tej opcji.

Premia za polecenie wynosi 50 zł, przy czym maksymalna ilość osób, za jakie otrzymamy premię, wynosi 5. Oczywiście program polecający jest nieobowiązkowy i nie musimy z niego korzystać aby zdobyć podstawową nagrodę, czyli 75 zł.

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to rachunek całkowicie bezpłatny. Nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie rachunku, posiadanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju – bez spełniania dodatkowych warunków. W zasadzie jedyna opłata na jaką możemy się nadziać przy rozsądnym korzystaniu to opłata za wydanie karty debetowej. Pierwsza karta wydawana jest bezpłatnie, a za kolejne przyjdzie nam zapłacić 25 zł (w tym również za ewentualne karty walutowe w odpowiedniej walucie). Jeśli jednak chcemy spełnić warunki promocji i korzystać z karty tylko w kraju, to o opłaty nie musimy się martwić – przynajmniej przez najbliższe lata.

Jakie są inne atuty Nest Konta? Przede wszystkim jako nowi klienci możemy skorzystać z Lokaty Witaj z oprocentowaniem 4% na 3 miesiące do 10 000 zł. Dostępna jest również wersja 6-miesięczna, jednak z wymogiem wpływu wynagrodzenia. Oprócz tego możemy również założyć konto Nest Rodzinne Oszczędności, które dzięki regularnemu oszczędzaniu i dodatkowej premii pozwala na wyciśnięcie nawet 5,7% w skali roku!

Nie przegap!

Komentarze

 • Skąd wziąć ten link polegający? Będzie po rejestracji na stronie promocji?W jakiej kolejności w te linki klikać w artykule żeby było dobrze? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Tak jak pisze w artykule – złożyć wniosek o swoje konto (inaczej nie można polecać, tj. premia nie przysługuje), a później ew. polecać innym

   Michał
 • złożyłam wniosek, wybrałam przelew z BZW BK – ale po przekierowaniu na stronę banku wyskakuje:
  PROSZĘ SPRÓBOWAĆ PÓŹNIEJ
  Serwis czasowo niedostępny
  Na jaki nr konta mam wykonać przelew inicjujący 1zł, skoro na mail przyszedł mi tylko nr wniosku bez nr konta?

  villemo09 Odpowiedz
  • Najprawdopodobniej skontaktują się z tobą i będziesz mógł podpisać umowę i kuriera

   Aleksy
  • Mam taką samą sytuację, czy bank dzwonił do Ciebie z tytułu nie otrzymania przelewu?

   Iza
 • Osoby ktore juz maja konto z wczesniejszych promocji moga polecac ?

  dzony Odpowiedz
  • nie.

   Michał
  • wniosek – powinni to konto szczerze odradzać. za marne 75 też nie ma się co przecież pozbawiać statusu „nowego klienta” w banku w którym nowym klientem można być cały jeden raz.

   ceber
 • Jak to połączyć z lokatą witaj?

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
 • Czy osoba polecona klikając w ten mój link polecajacy otrzyma 75 zł za założenie konta? Pytam , bo już glupieje. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy dostanę 50zł za poleconą osobę, która miała konto w Smart Banku ?

  Paweł Odpowiedz
  • Nie, program poleceń ma identyczne zasady jak sama akcja promocji. Konto można polecać jedynie jako uczestnik akcji (= nowy klient) osobom, które również mogą być uczestnikami akcji (= nowymi klientami).

   Michał
 • Uwaga! Właśnie otrzymałem informację o drobnej ale istotnej zmianie w regulaminie: wykluczeni są tylko posiadacze Nest Konta. Jeśli mieliście konto np. w Smart Banku które zostało zamknięte przed zmianą nazwy banku to MOŻECIE wziąć udział w promocji! Warunki jest nieposiadanie nigdy Nest Konta :)

  Michał Odpowiedz
  • Michał, Właśnie otworzyłem konto bo artykuł mówił, że obecni Klienci również (zamykałem z miesiąc temu Nest Konto). Czyli okazuje się, że zmiana gdzieś została wplątana w komentarz natomiast nadal nie ma informacji wyraźnej w treści artykułu – trochę lipa – zupełnie niepotrzebnie otworzyłem konto.

   stas
  • A dokładniej – bazowałem na informacji z newlettera, bo w treści już jest poprawka. Będęmusiał zamknąć już jutro pewnie – byle przez telefon.

   stas
  • stas, ale zmiana we wpisie została wprowadzona przed napisaniem powyższego komentarza i przed wysyłką newslettera. Dodatkowo tam również jest napisane, że dla starych klientów, którzy mieli konto w Smart Banku. Tu jest szczegółowo wyjaśnione:

   Warto tu dodać, że (pierwszy raz!) osoby posiadające w przeszłości rachunek w Smart Banku, BIZbanku oraz FM Banku mogą wziąć udział w promocji pod warunkiem, że konto zostało zamknięte (i nie funkcjonowało jako Nest Konto). To świetna wiadomość!

   Mogę jedynie przeprosić za zamieszanie (i obiecać lepsze doprecyzowywanie takich danych) ale pamiętaj, że newsletter/facebook itp. jest bardzo skrótowy, a dopiero sam artykuł mówi dokładnie co i jak. No i zawsze polecam samodzielne przeglądnięcie regulaminu.

   Michał
 • Co to za strona, na której trzeba się najpierw zarejestrować? To jakiś Wasz serwis?

  Wojtek7 Odpowiedz
 • Czy Nest Konto Walutowe też może być założone w tej promocji?

  R Odpowiedz
  • może przy okazji, ale jako tako nie jest wymagane :)

   Michał
  • chodziło mi raczej o to czy w ramach promocji można założyć Nest Konto Walutowe zamiast Nest Konto (w PLN), a nie że wolutowe konto dodatkowo.

   R
  • Regulamin wyraźnie mówi, że musi być Nest Konto (a nie Nest Konto Walutowe), więc raczej taka opcja nie przejdzie.

   Michał
 • Jeśli premia/wartość nagrody<100 to odpuszczam….

  Evela Odpowiedz
  • W pełni się zgadzam poniżej 100 zł to już trochę kpina. Ale i tak pewnie niektórzy rzucą się nawet na czapkę gruszek.

   Rumburak
  • Trochę sami sobie jesteśmy winni. Jeśli bank robi promocję z nagrodą 75 PLN i jest duże zainteresowanie i konta są zakładane to nie ma co liczyć na lepszą promocję w przyszłości. Bank wychodzi z założenia: skoro biorą to co jest to po co przepłacać….

   Evela
 • a jak liczą te pierwsze 800 wniosków?
  Złożyłam dziś rano wniosek, ale przekierowanie na automatyczny przelew z banku się zacięło, telefonicznie potwierdziłam, że chce kuriera, wiec teraz muszę na niego czekać 5 dni roboczych – od kiedy będą liczyć datę faktycznego założenia konta? – od daty złożenia wniosku – oczywiście później potwierdzonego przelewem/kurierem? bo w tej sytuacji nie wiem czy się zmieszczę w tej puli 800 ???

  Edyta Odpowiedz
  • Po złożeniu 800 wniosków zablokowana zostanie możliwość przyjmowania kolejnych osób do promocji – tak, aby poprzednie osoby nie musiały się zastanawiać czy zdążą przed kurierem czy nie. Będzie OK :)

   Michał
  • Czyli dobrze zrozumiałam, że liczy się pierwszych 800 złożonych wniosków a nie 800 pierwszych osób które ostatecznie wyda te 150zł kartą? W regulaminie promocji z ebrokera jest napisane, że „do otrzymania Bonusu będzie uprawnionych pierwszych 800 Uczestników, którzy spełnią warunki Akcji” i już nie wiem, czy mam się spieszyć bardzo jak tylko dojdzie mi karta?

   Paula
  • Do tej pory było już kilkanaście akcji Nesta i zawsze wyglądały tak samo – w momencie osiągnięcia 800 wniosków po prostu blokowali możliwość składania kolejnych, więc nikt nie mógł zostać z niczym (nawet, jak umowę podpisał po tygodniu kurierem). Tutaj też tak będzie.

   Michał
  • To dobra wiadomość, bo mój oddział pocztowy działa bardzo tak sobie :) Dzięki za odpowiedź!

   Paula
 • Dają 100pln albo szkoda czasu i klawiatury.

  Krzysztof Odpowiedz
  • To i tak do tej pory chyba najlepsza promocja, bo daja przynajmniej gotowke a nie jakies niechodliwe kupony do sklepow. Wraz z lokata 4%/3m zysk calkowity wyniesie >100zl po 3m.

   keton
 • Kiedyś faktycznie brałem nawet ,,czapkę” gruszek ale jakby sie zastanowić to w samym millenium za 2 miesiace zwrotów mam 120zl… Oczywiscie te 75 zł sa tak naprawde bardzo łatwe ale dopóki nie zapoznam sie z zagmatwanym regulaminem tego regularnego oszczędzania od nest i nie przekonam sie do niego to konta tam nie założę.

  Michal.o Odpowiedz
 • Nie wiem czy dobrze w te linki z poleceń poklikalem ale chciałem zapytać czy hasła tel . jednorazowe trzeba zmieniać teraz czy są ważne długo ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Przyłączam się do pytania prawdziwy-xyz

  Czy osoba polecona klikając w ten mój link polecajacy otrzyma 75 zł za założenie konta?

  Łukasz Odpowiedz
 • Półtorej godziny od momentu zrobienia przelewu i chyba nic z tego nie będzie, bo maila weryfikacyjnego nie ma :(.

  Daniela Odpowiedz
  • Z jakiego banku był przelew, tak pytam z ciekawości , bo z mbanku działały wyśmienicie. A już miałem go likwidować. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Eurobank.

   Daniela
  • A jednak zadziałało, po 3 godzinach. Poleciłam konto komuś, zarejestrował się na stronie promocji, ale wniosek złoży wieczorem dopiero. Wystarczy rejestracja na stronie promo, żeby już załapać się do limitu 800 osób? :P

   Daniela
  • Jak polecilas? Gdzie generuje sie link?

   keton
 • Da się to połączyć z programem poleceń tym co się 85zł dostaje?

  MaruDa Odpowiedz
 • Jak wygląda potwierdzenie przelewem z konta wspólnego? Przejdzie?

  MaruDa Odpowiedz
  • Jak nadawca będzie tylko ta osoba co składała wniosek to może i przejdzie. Nie sprawdzałem, zawsze z indywidualnych przelewalem. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Jak zamknąć później takie konto , jest jakaś zdalna metoda , najlepiej bez kontaktowa czyli bez potwierdzania i rozmów z konsultantami? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • [przerażająco opustoszały ten rynek w tle zdjęcia]

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • przeszedłem cały proces zakładania konta (przez przelew), konto jest aktywne, ale czy obligatoryjnie zostanie wysłana karta na adres korespondencyjny czy muszę o nią oddzielnie wnioskować, bo jest taka opcja, tylko czy wówczas nie otrzymam drugiej-płatnej?? jak było w Waszym przypadku?

  kilo41 Odpowiedz
  • Podczas skladania wniosku wybierasz karte i jest info, ze zostanie wyslana poczta + osobno pin

   keton
 • Gdzie mozna wygenerowac ten link polecajacy? W serwisie on-line konta nie widze takiej opcji, na stronie WWW banku jest tylko program promowania 85zl, a w tym ebroker.partner tez takiej opcji nie widze. Jakas lipa. Adminie, mozesz sie dowiedziec co i jak?

  keton Odpowiedz
  • Poza tym wydaje mi sie, ze przy poleceniu konto zaklada sie juz pewnie normalnie, czyli nowy klient nie dostanie juz 75zl od ebrokera. Jaka karte dostaje sie do konta? Vise?

   keton
  • Ok. Juz znalazlem w bocznej zakladce ebrokera. Jest to ich link czyli powinno zadzialac 75 dla nowego i 50 dla polecajacego.

   keton
  • Przy okazji male podsumowanie. Zakladalem 2 konta, 1 przelew z mBanku, 2 przelew z BZWBK. Wszystko szybko i sprawnie. Czasami emaile dosc wolno dochodza. Ale SMS z kodem pojawia sie od razu. Jesli Nest jest bezwarunkowo darmowy to mozna go sobie zostawic na jakis czas.

   keton
 • czy trzeba wyrażać zgody marketingowe?

  Bartosz Odpowiedz
 • z ing i mbanku przelewy chodza jak ta lala

  zen Odpowiedz
 • czy link do promocji już nie działa czy tylko ja mam problem?

  Walu Odpowiedz
 • Pełne zaskoczenie na drugi dzień po przelewie weryfikacyjnym.

  Telefon miłej i młodej Pani z Banku : bardzo nam przyjemnie powitać Pana w gronie klientów Nest Banku. Czy życzy Pan sobie od nas jednego maila , dwóch SMS-ów i dwa kieliszki szampana ? Oczywiście to tylko na początek…

  No i jak miałem się na to nie zgodzić :)

  Bogdan Odpowiedz
 • Wybrałem przelew, zrobiłem go ale zadzwonił konsultant i powiedział że coś się nie zgadza w danych korespondencyjnych i przekierował mnie do placówki żeby tam podpisać ten wniosek. Pani w placówce powiedziała, że jeśli podpisze wniosek w placówce to nici z tych 75zł, prawda to? Można jakoś wycofać ten wniosek, bo kiedy próbuje złożyć nowy to po pierwszym kroku przekierowuje mnie na stronę Nest Banku i gdzie mam + plus przychodzi mi natychmiastowo sms z przypomnieniem że wniosek czeka w placówce.

  Eryk Odpowiedz
  • Ciężko powiedzieć. Jeśli w placówce wniosek zostanie wprowadzony jeszcze raz (podyktowane dane od początku), to faktycznie nici, bo źródłem wniosku będzie placówka. Jeśli wniosek będzie starty, tylko dane poprawione, to będzie OK. Skoro jednak sami mówią, żeby tak nie robić, to sugerowałbym kontakt z infolinią, anulację wniosku i złożenie jeszcze raz.

   Michał
 • Czy MCC 4900 wlicza sie do wymogu transakcji za 150 PLN?

  Iza Odpowiedz
 • Nie moge przejsc do promocji z linku. Czy juz sie zakonczyla moze, czy to kwestia ustawien mojego komputera? Czy ktos moglby sprawdzic u siebie?

  Iza Odpowiedz
 • Czy wpływ wynagrodzenia przy lokacie 6 mies „przejdzie” z innego konta z adnotacją jako wynagrodzenie?

  Lena Odpowiedz
  • Biorąc pod uwagę, że Nest nie chciał dać premii w promocji dla firm osobom, które zapłaciły podejrzanie niski podatek bałbym się nieco ryzykować w tym przypadku. Oni są bardziej czujni.

   Michał
 • Chce wejsc w konto Oszczednosci Rodzinne. Jesli zaloze konto teraz to 1 wplata i roczny okres bedzie mi sie liczyc od czerwca czy dopiero od nastepnego – lipca?

  keton Odpowiedz
  • Jeśli mnie pamięć nie myli – od razu. Ale jedną wpłatę rocznie można pominąć, więc wpłacając w lipcu też będzie OK.

   …a generalnie można po prostu samo konto Nest Rodzinne Oszczędności otworzyć 1.07

   Michał
 • Premia za polecenia tez ma być wypłacona tak jak bonus 75 zł do 30.09.? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • dziś zgłosiłem się do programu bez problemu. Przelew z mbanku również bez problemu, mam nadzieję, bo jeszcze trwa weryfikacja

  lenio Odpowiedz
 • Jak zakłada się tą lokatę witaj ? Przelewa się z roru na lokatę ? Forsa ma już tam być czy to jakiś wniosek do opłacenia w późniejszym terminie? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Przelej kase na konto, a pozniej zaloz lokate. Przy zakladaniu lokaty wybierasz zrodlo (nest lub nest oszczednosci, jesli masz zalozone)

   keton
 • Limit 800 zgłoszeń jeszcze się nie wyczerpał?

  Kuba Odpowiedz
 • witam czy te 150zł to trzeba wydać jednorazowo przy jednej transakcji czy można rozłożyć sobie na kilka drobniejszych np 5 x 30 ?? z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam

  ketilla Odpowiedz
  • Możesz kilka płatności.

   Lenio
  • też tak właśnie to interpretuje a konsultantka na infolinii powiedziała że musi być jedna transakcja

   ketilla
  • Regulamin mowi o tym jasno: „zalogować się do bankowości online Nest Banku oraz dokonać transakcji kartą wydaną do Nest Konta na łączną kwotę min. 150 (słownie: sto pięćdziesiąt) zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto (jedna lub wiele płatności). Bank, dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków uzyskania Bonusu nie uwzględnia w szczególności: wypłat z bankomatów, przelewów, zwrotów zaksięgowanych płatności odnotowanych w okresie trwania Akcji, które spowodują anulowanie transakcji wymaganej do spełnienia warunków Akcji; „

   keton
  • Tak wiec rowniez tzw. przelewy z karty tez tu nie zadzialaja. Trzeba placic w sklepie, ale jest na to 60 dni.

   keton
 • Pin do karty przychodzi osobnym listem czy jak? Kartę aktywowałam, ale pinu nie mam i nie widzę nawet opcji w systemie do jego zmiany.

  Daniela Odpowiedz
 • Wczoraj przyszła karta i pin jednocześnie , razem sobie w skrzynce z pinem flirtowala , widać bardzo się starają i o nowego klienta bardzo dbają. Widocznie chciała aby ktoś poużywał jej wcześniej. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Z PINem to glupota, ze cokolwiek przysylaja. Powinna byc mozliwosc nadania wlasnego PINu i zaoszczedziliby na przesylce.

   keton
  • Dodam jeszcze, ze PIN mozna zmienic tylko w bankomatach BZWBK (trzeba znac stary) i co ciekawe Nest wysylajac karte nie ma nigdzie zanotowanego PINu. Czyli jesli wam zaginie to karta do wymiany.

   keton
 • promocja jeszcze trwa? czy pula wyczerpana?

  ASD Odpowiedz
 • Jak tam Nest księguje ? Trzy eliksiry przychodzące tego samego dnia ksieguja ? Natychmiastowe przychodzące przez blue cash działają w dni wolne soboty , niedziele? Zaksieguja w te dni wolne aby dało się założyć lokatę? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Wewnętrzne w tym banku, tak aby się zaksięgowaly w tym samym dniu między pradziadkiem a prababcia do której godz. działają? W dni wolne jak to wygląda? Proszę o pilną poradę. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Dostał już ktoś kartę? jak długo się czeka w praktyce?

  Clio Odpowiedz
  • 19.06. zakładane przelewem, karta z pinem 26.06. w skrzynce juz razem leżała. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Witam czy oprocentowanie na lokacie 4% tylko jest możliwe miesiąc od założenia rachunku ?25 maja założyłem czy jest możliwość aby na taka lokatę się załapać jeszcze ?i pytanie miałem otrzymać bon do decathlon na miala po wydaniu 150zl warunek spełniony kiedy mogę się spodziewać ?

  Robert Odpowiedz
 • Odnośnie „„Nest Rodzinne Oszczędności z Premią” :
  1. Gdzie mam zadeklarować te kwoty ?
  Jest do tego jakiś wniosek w Bankowości Internetowej, jeśli tak, to w jakiej zakładce?
  2. Na które konto wpłacać te zadeklarowane kwoty?
  Bo mam 2 konta: Nest Konto oraz Nest Oszczędności
  Czy te oba rachunki są jakoś oprocentowane?
  3. Czy Nest Konto jest moim podstawowym rachunkiem, na który wpływa np. wynagrodzenie i z niego co miesiąc przelewam zadeklarowaną kwotę (np. 600zł) na to konto Nest Oszczędności?
  4. Możesz wyjaśnić łopatologicznie co oznacza pkt 3) Warunki i zasady promocji – Regulaminu „Nest Rodzinne Oszczędności z Premią”:
  „utrzymywać przez cały Rok Oszczędzania na Koncie saldo w wysokości nie niższej niż suma wszystkich dokonanych Wpłat w Okresie Oszczędzania (wpłata lub wypłata kwot będących nadwyżką ponad sumę dokonanych Wpłat nie wpływa na prawo Uczestnika do uzyskania Premii);”

  Edyta Odpowiedz
 • Nest lokata witaj 4%
  Czy mogę zlozyc wniosek jeśli jeszcze nie mam pieniedzy na koncie Nest (jutro go opłacę), czy muszę coś mieć na koncie Nest żeby od razu opłacić tą lokate ?

  villemo09 Odpowiedz
 • Do której godz . działają tam przel. wew. ? Jakieś doświadczenia? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • przelew wew. nie powinien być natychmiastowy ? w BZW BK tak było

  villemo09 Odpowiedz
 • Nest Rodzinne Oszczedności – czy jak złożę dziś wniosek, to deklarowaną kwotę muszę wpłacić w tym samym miesiącu, czy w następnym, bo w regulaminie jest zapis że chyba od następnego mca po otwarciu tego konta ?

  villemo09 Odpowiedz
 • A czy mozna zamknac moje dodatkowe konto w bzwbk otwierajac Nest Konto. Czy tylko opcja przelew/kurier?? Gdzie moge znalezc liste bankow, ktore placa za przeniesienie konta, lub tak jak tu w przypadku promocji, mogliby za mnie zamknac moje inne konto (nie mam czasu isc do wbk zamknac 3 konta z promo, ktora wlasnie sie skonczyla) :)

  izaw Odpowiedz
 • A czy wydanie kasy przez sklep internetowy opcją „Karta płatnicza (PayU)” też będzie się liczyło do tych 150 zł? Widziałem że parę sklepów tak ma, np. Gandalf.

  Bartosz Odpowiedz
  • tak

   Andrzej
  • Do kiedy to w końcu jest? Dostałem przed chwilą maila: „Witamy,
   dziękujemy za udział w promocji „NEST KONTO Z BONUSEM”
   Dzisiaj o godzinie 16:00 zostanie ona zakończona.
   Jeśli nie złożyliście jeszcze wniosku o NEST KONTO jest to ostatni moment.
   Pamiętaj, że w momencie złożenia wniosku o NEST KONTO możesz od razu polecić konto w PROGRAMIE POLECEŃ nie czekając aż podpiszesz umowę z bankiem i spełnisz warunki.
   Ważne, aby wnioski o konta zostały złożone dzisiaj do godziny 16:00.
   Podpisanie umowy może nastąpić po tym terminie.
   Czas na spełnienie warunków aktywności upływa z końcem sierpnia (31.08.2017)
   Pozdrawiamy
   eBrokerPartner”

   Bartosz
  • Kończy im się pula promocji, więc zamykają akcje. Takie rzeczy da się plus minus wyestymować :)

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy