Jeszcze więcej: 750 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 7,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Trwa do 27.06.2024

Tylko do 27.06 trwa promocja mBanku z dodatkową premią dla osób, które zapiszą się do promocji. Bank postanowił jednak zaktualizować „bazową” ofertę i od dwóch dni sumarycznie oferuje już nie 720, ale 750 zł premii.. A do tego nie 6,5%, ale już 7,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”. Ale uwaga: warto się śpieszyć. W puli została już mniej, niż połowa wniosków.

750 zł premii od mBanku

550 zł w standardzie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zapiszemy się do promocji na dedykowanej strony promocji, a dopiero w kolejnym kroku, w tym samym dniu (znów ze strony promocji) złożymy wniosek o promocyjne eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia” oraz wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

200 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to 200 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie (w aplikacji mobilnej) lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO.

Aby je jednak zdobyć konieczne jest spełnienie warunków do zdobycia pozostałych premii. Czyli co konkretni?

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Po pierwsze wymagany jest „szybki wpływ”, czyli przelanie do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta na identycznych warunkach. Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w kwietniu mamy czas do końca maja). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. Czyli zapewnić wpływ i wykonać min. 8 płatności kartą w kolejnym miesiącu.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

200 zł do Biedronki + Allegro Smart na miesiąc

Tak naprawdę wszystkie opisane powyżej wymagania dotyczą standardowej promocji mBanku z premią do 550 zł. Jeśli jednak założyliśmy rachunek ze strony promocji i przystąpiliśmy do mOkazji, to… w zasadzie automatycznie spełniliśmy warunki zyskania dodatkowych 200 zł do Biedronki + Allegro Smart. Pokrywają się bowiem one ze standardową promocją, bo bank wymaga tu zapewnienia jednorazowego wpływu min. 1000 zł w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym oraz wykonania min. 8 transakcji kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym. A przecież i tak to zrobiliśmy :)

Warto tu jednak dodać, że w promocji 200 zł do Biedronki + Allegro Smart jest „nieco” inny okres karencji. Bank wyklucza tu bowiem osoby, które miały konto w mBanku od… 2015 roku.

Oczywiście powyższe oznacza również, że nie musimy wcale ubiegać się o pełną premię od mBanku, np. jeśli nie mamy e-dowodu. Wtedy możemy po prostu zgarnąć 200 + 200 zł na całkiem łatwych warunkach.

Kod do wykorzystania w Biedronce pojawi się w serwisie transakcyjnym, w zakładce mOkazje. Bank udostępni ją do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

150 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 150 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. I to tyle – kolejne 150 zł nasze ;)

7,5% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 5,5% lub 7,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 25 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto do usług. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 300 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • z nowu promocja dla ukrainców a kiedy będzie dla Polaków

  stalker Odpowiedz
 • Czy może ktoś potwierdzić, że przy zakładaniu konta można skorzystać z kodu polecenia??

  heniek131 Odpowiedz
 • Nie ma , nie ma „moich celów ” dla starych klientów. Ktoś wie kiedy będą ? Dla Polaków pewnie będzie jak znowu pogrozi palcem starszy pan .

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Od jakiegoś czasu licznik ani drgnie – jest cały czas 1356 do zakończenia promocji, czyli chyba warto będzie poczekać z zapisem

  matebe Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy