8% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 400 tys. zł + 550 zł na start w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. Oprocentowanie ponownie wynosi 8% w skali roku do 400 000 zł. Co ważne: ofertę można połączyć z promocją konta osobistego z super łatwą premią 550 zł na start.

8% na koncie oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 9.12.2022. Powinniśmy to zrobić w terminie między 15.12 a 9.01.2023.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 4% w skali roku przez kolejne 4 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 400 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 8%? Wystarczy, że spełnimy dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji będziemy zapewniać regularne jednorazowe wpływy na konto osobiste (nie oszczędnościowe!) w wysokości min. 2000 zł. Warto dodać, że jako wpływy rozumiemy wszystkie przelewy przychodzące z innych banków lub z rachunków firmowych w Alior Banku. Nie wliczamy tu również przelewów z dawnego T-Mobile oraz Kantoru Walutowego. Przelewy własne z konta w innym banku są więc jak najbardziej OK i tak najprościej spełnić te warunki.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

400 + 150 zł na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do podwyższonego oprocentowania) możemy zyskać do 550 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

Nie przegap!

Komentarze

 • rozumieniem, że jeśli aktualnie mam jeszcze aktywna 27 edycje to teraz przelanie środków na KO automatycznie zmienia mi promocję na 30?

  paolo Odpowiedz
  • nie, będziesz dalej korzystał z 27. edycji, bo taka jest aktywna.

   Michał
  • Każda nowa promocja nie dotyczy klientów mających niewygasłą jakąś starą promocję.
   Zasady 27 edycji obowiązywały przez 4 miesiące od dnia pierwszej wpłaty środków (wpłaty były możliwe od 14 września do 25 października b.r.). Tak więc wpłata nawet w pierwszym dniu 27 edycji powoduje, że przestanie ona być aktywna dopiero 13 stycznia 2023r. Późniejsza pierwsza wpłata, przedłuży blokadę na nowe promocje odpowiednio dłużej.

   Fabian
  • dzięki za info, jeszcze nie korzystałem z promocji Aliora stąd pytanie, rach otwarty 20 września i wtedy zasilony więc jeszcze muszę odczekać. zakładam, że jak w apce zniknie info o aktualnej promce edycja 27 to znaczy, że mogę skorzystać na nowo?

   paolo
 • Czy komuś w listopadzie-grudniu udało się zarejestrować karte aliora w bezcennych chwilach?

  majaa Odpowiedz
  • Admin może coś poradzisz?
   Mam włączony program bezcenne chwile w aliorze dla karty debetowej, infolinia aliora po konsultacji z działem technicznym twierdzi że program b.ch jest prawidłowo włączony i aktywny. Alior nie ma do niego wglądu bo jest to program zewnętrzy i odsyła mnie do mastercarda. Infolinia mastercarda po sprawdzeniu twierdzi że nie ma zarejestrowanej takiej karty i odsyła mnie do banku. 14 dni na rejestracje karty minęło. Co mogę jeszcze zrobić w takiej sytuacji?

   majaa
 • Te 8% jest chyba na 3 miesiące, a nie jak w tym tekście i rankingu 4m.

  keram7m Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy