Lokata na dzień dobry: 8% do 200 000 zł w PKO BP + do 250 zł na start

Zakończona

PKO BP ruszył z nową ofertą oszczędnościową. Każdy nowy klient, który założy rachunek osobisty tego banku, będzie mógł skorzystać z Lokaty na nowe środki z oprocentowaniem 8% w skali roku na 3 miesiące. A do tego zgarnąć 7,5% na koncie oszczędnościowym (bez limitów kwotowych!) oraz 7% na lokacie na nowe środki. No i do 250 zł na start :)

8% na lokacie na dzień dobry od PKO BP
Aby skorzystać z oferty należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego, oszczędnościowego ani lokaty od 1.01.2022. Konieczne jest również wyrażenie zgody na marketing elektroniczny (marketing bezpośredni oraz przesyłanie informacji handlowej).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że założymy rachunek osobisty w PKO BP (np. w ramach programu poleceń), a następnie aktywujemy dostęp do aplikacji IKO – to bowiem przez nią będziemy mogli założyć Lokatę na dzień dobry.

Bank udostępni możliwość otwarcia lokaty w 5. dniu od otwarcia konta, a opcja wygaśnie po 30 dniach. Lokatę będziemy mogli założyć jedną na kwotę od 10 000 zł do 200 000 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ruszył… już 9 grudnia ub.r :)

  Mar_Wer Odpowiedz
 • To jak z tym okresem karencji jest w końcu? Tutaj mowa o terminie granicznym 1.01.2022, a w linku dot. 250 zł za otwarcie „Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem PKO Banku Polskiego czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego PKO BP w ciągu ostatnich 36 miesięcy względem daty startu programu. Konto Inteligo nie powinno natomiast wykluczać z promocji.” To jak jest?

  Sławek Odpowiedz
  • W zależności od promocji obowiązują rózne terminy. W programie poleceń obowiązuje 36 miesięcy. Dla lokaty na nowe środki wraz z rachunkiem, obowiązuje termin od 1 stycznia 2022r.

   Ekspert PKO BP
 • Na jaki czas jest ta lokata 8% ?

  Paweł Odpowiedz
 • https://www.pkobp.pl/upraszczamy-nasz-cennik-i-zmieniamy-regulaminy/
  Parę ciekawostek:
  Cashback- 2 zł za każdą transakcję
  Przelew SORBNET 2 – 45 zł za każdą transakcję
  Karta 0 zł, gdy w okresie rozliczeniowym karty zrobisz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM (z wyłączeniem przelewów)
  Zmiany od 1.06.2023.

  zaqu Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy