80 zł premii za założenie Lokaty Bezkarnej!

Kilka dni temu pisaliśmy o możliwości zgarnięcia premii 80 zł za założenie Lokaty Bezkarnej w BGŻOptima dzięki ofercie w serwisie gruper. Choć oferta wyprzedała się błyskawicznie wcale nie oznacza to, że nie można z niej dalej skorzystać – dostępna jest ona bowiem bezpośrednio na stronie organizatora akcji, czyli serwisu Gazeta.pl.

80 zł za założenie Lokaty Bezkarnej

Przypomnijmy – promocja „Lokata z premią” skierowana jest do osób, które nie są obecnie stronami aktywnej umowy z bankiem BGŻOptima (nie posiadają Konta Oszczędnościowego lub Lokaty Bezkarnej).

Aktualizacja (28.05): Ta sama promocja dostępna jest w wersji Comperia Bonus i umożliwia skorzystanie z niej nawet obecnym klientom (do końca maja!)

Oprócz powyższego warunku nie ma praktycznie żadnych innych ograniczeń czy haczyków – wystarczy zarejestrować się i założyć swój profil na stronie lokatazpremia.gazeta.pl poprzez podanie adresu email, najpóźniej do 20.06.2014. Następnie konieczne jest kliknięcie w link aktywacyjny, który przekierowuje uczestnika na stronę BGŻOptima. Dalsze kroki na stronie banku to już standardowa procedura założenia Lokaty Bezkarnej wraz z Kontem Oszczędnościowym z którą każdy powinien sobie poradzić.

Po złożeniu wniosku konieczne jeszcze będzie zasilenie lokaty kwotą minimum tysiąca złotych – mamy na to maksymalnie 30 dni. Jak piszecie w komentarzach – aby aktywować konto i lokatę konieczne jest przelanie pełnej kwoty lokaty (a nie 1 zł jak w pewnym miejscu twierdzi bank).

Dlaczego warto założyć Lokatę Bezkarną?

Pierwszym argumentem jest to, iż Lokata Bezkarna to obecnie jedna z najlepiej oprocentowanych lokat na rynku – daje aż 4% w skali roku dla środków dla kwoty od 1 tys. do 20 tys. złotych, przez 3 miesiące. Co więcej – może zostać zerwana bez utraty odsetek. Jakby tego było mało – w pakiecie z lokatą zakładamy Konto Oszczędnościowe (3,5% przynajmniej do 17.06) na którym ulokujemy kolejne 40 tys. zł. Zarówno prowadzenie konta jak i przelewanie środków jest całkowicie bezpłatne.

Najważniejszym bonusem jest jednak premia, którą organizator akcji zobowiązuje się przekazać za spełnienie jednego, prostego warunku: jeśli do dnia 20.07.2014 na Lokacie Bezkarnej bądź koncie BGŻOptima zostanie utrzymane saldo min. 1000 zł – zgarniemy premię w wysokości 80 zł.

Organizator powiadomi nas mailowo o zgarnięciu premii najpóźniej do 15.08.2014 – wtedy konieczne będzie ponowne zalogowanie się do aplikacji na stronie lokatazpremia.gazeta.pl i uzupełnienie swoich danych (m.in. numer konta do przelewu nagrody).

Lokata z premią BGŻOptima

Podsumowując: kolejny raz BGŻOptima daje możliwość założenia świetnej lokaty z wysoką premią w zamian wypełnienie kilku pól formularza. Jeśli więc wcześniej nie korzystaliście z analogicznych akcji – zdecydowanie warto skorzystać z obecnej!

Regulamin promocji znajduje się pod tym adresem.

Nie przegap!

Komentarze

 • ekran był ten sam z wypełnianiem danych, tylko był dodany na górze strony napis w którym dziękują za podanie danych do przelewu itp.

  przemoo7 Odpowiedz
 • Ja nie dostałam żadnego maila. czy macie może namiar na jakąś infolinie lub maila gdzie można sie czegoś dowiedzieć?

  Joanna Odpowiedz
 • @Joanna, sprawdź spam i wedle zapisu „O przyznaniu premii, serwis Comperia poinformuje Cię do 12 sierpnia 2014 r. przesyłając wiadomość na adres e-mail podany przy rejestracji” mają jeszcze kilka godzin na przesłanie maila.

  adminka Odpowiedz
 • Ale mi chodziło o promocję agory. Dzwoniłam do nich, ale Pani po 10 min czekania poinformowała mnie, że nie znalazła osoby odpowiedzialnej za tą promocję. Mają czas do 15. Mam nadzieję, że jeszcze coś dostanę. W spamie nic nie mam.

  Joanna Odpowiedz
 • @ Joanna nie Ty jedyna, też nie otrzymałem maila z informacją o wypełnieniu formularza. Czyżby to był jakiś chwyt z ich strony? Po co czekasz na tego maila, ja zalogowałem się i wypełniłem formularz nie czekając na tą wiadomość,

  Łukasz Odpowiedz
 • Wiadomo kiedy zostanie przyznany bonus? Wraz z zakończeniem lokaty? Późnej? jakaś dziwna ta strona z formularzem, bo nie przenosi potem zwyczajowo do innej strony z podziękowaniem, a tylko napis powyżej jest.

  rumburak Odpowiedz
 • @rumburak policz sobie 14 dni roboczychod 20 sierpnia. Tak wwynika z regulaminu.

  łukasz Odpowiedz
 • @rumburak policz sobie 14 dni roboczych
  od 20 sierpnia. Tak wwynika z regulaminu.

  łukasz Odpowiedz
 • premia wczoraj wpłynęła na konto

  rumburak Odpowiedz
 • Ja nadal czekam na premie.

  tricky Odpowiedz
 • ja też póki co nie otrzymałem, piszą że do 26.08 wyślą

  news Odpowiedz
 • jest juz premia i odsetki. jak zrezygnowac ktos juz stosowa przez infolinie?

  Adalbert1 Odpowiedz
 • Adalbert1 # wiaodmośc przez bankowość że chcesz zrezygnowac z produktów bgz ityle

  news Odpowiedz
 • ok. dostałem ostatnią premie niestety tylko 80zł, ale ogólnie na promocjach z BGŻ (bankier starter i comperia) zarobiłem łącznie z odsetkami 1276zł więc polecam :)

  news Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy