80 zł za założenie konta w Santander Bank Polska + 200 zł za wpływy wynagrodzenia!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta przez nowego klienta zarówno osoba polecająca, jak i polecana, zgarną po 80 zł premii.

Program poleceń mój bank Santander Bank Polska

80 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji (jako polecony) należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawnym BZWBK) od 1.12.2017. Co ciekawe w promocji mogą brać udział nie tylko osoby pełnoletnie, ale również małoletnie – o ile ukończyły 13 lat. W takiej sytuacji otwarcie konta będzie tylko możliwe w placówce banku, wraz z przedstawicielem ustawowym, który wyrazi na to zgodę. Pozostali mogą zakładać konta również przez infolinię, aplikację mobilną oraz przez stronę internetową banku. Czas na przystąpienie do promocji mamy do 28.02.2019, a wraz z kontem powinniśmy wyrobić kartę debetową.

Na co warto zwrócić uwagę? Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zawsze zachęcam tu, do korzystania z kodów swoich znajomych, czy rodziny. Jeśli natomiast nie macie nikogo takiego, to zawsze możecie skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

Co dalej? Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł konieczne będzie zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Oprócz tego będziemy musieli wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 200 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę (lub Konta VIP). Przelanie 80 zł nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Jak zostać polecającym?

Oczywiście za każde skutecznie polecenie premię otrzyma również polecający – na identycznych zasadach, jak powyżej. Dodatkowo za każde 10 poleceń polecający otrzyma bonus w postaci 100 zł.

Jak zostać polecającym? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wygenerować swój kod w programie, przy okazji akceptując jego zasady. Konieczne jest również wyrażenie identycznych zgód, jak osoby polecane – na marketing i otrzymywanie informacji handlowej.

200 zł za wpływy wynagrodzenia

To jednak nie wszystko. Nowi klienci banku mogą również skorzystać z innej promocji, w której do zyskania jest aż 200 zł za wpływy wynagrodzenia. Wystarczy zawrzeć umowę o konto i złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez bankowość internetową do 31.01.2019. Kolejnym krokiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia, renty czy emerytury w kwocie min. 1000 zł miesięcznie. Bank zapłaci nam za każdy wpływ po 50 zł miesięcznie przez 4 kolejne miesiące (przy czym ostatni wpływ musi nastąpić do 30.06.2019).

Szczegóły w prześwietleniu promocji.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z dwóch wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • „[…] należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska”.

  Czyli jeśli mam od kilku lat konto walutowe w EUR to mogę skorzystać z promocji?

  Karson Odpowiedz
  • Szanowny Panie, jest dokładnie tak jak Pan napisał – z promocji nie mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające rachunek w PLN. Pozdrawiam, Andrzej.

   Zespół-Santander
 • Jako Konto jest Konto w Banku Santander, nie ma mowy o BZWBK w regulaminie, czy ja coś pomijam? Jeśli małam konto w bzwbk’u do marca 2018 to się łapię jako nowy klient czy nie? Help! ;)

  klaudi Odpowiedz
  • Niestety, zmieniła się nazwa i adres, ale instytucja ciągle jest ta sama, nawet nr KRS jest taki sam, jak za czasów BZ WBK, więc Bank to także BZ WBK…

   Don Quijote de la Mancha
 • Może kiedyś doczekamy się promocji w Santanderze – 80 zł za każdą przerwę techniczną? Byłoby kilka stówek miesięcznie.

  Sbz Odpowiedz
 • „Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa” – chodzi oczywiście o wypłaty BLIK-iem…?

  Należy też pamiętać, że w Santanderze są nielimitowane przelewy natychmiastowe za FREE (i to w obu systemach, więc praktycznie do każdego banku). Głównie dlatego mam tam konto.

  Dario Odpowiedz
 • Pytanko do posiadaczy konta. Samo konto wiem, że jest darmowe, ale karta jest płatna chyba, że spełnimy określone warunki. A jeśli kartę zastrzegę lub nie aktywuję nowej to też mimo tego pobierają opłatę?

  Król Cebuli Odpowiedz
 • Ta płatność 200 zł to musi być jednorazowy zakup ze tę kwotę czy może być też kilka transakcji w sumie dające te 200 zł ? Jeśli kartę otrzymam 20 grudnia to do końca tego miesiąca muszę wykonać 5 transakcji żeby uniknąć opłaty za kartę czy mimo to bank naliczy opłatę 3 zł za samo wydanie karty ?

  marsid Odpowiedz
  • Co do karty już wiem. W bankowości internetowej można zmienić sposób opłat za kartę z 3 zł stałych na brak opłat jeśli wykonamy 5 transakcji kartą. Tyle tylko że po zmianie nowy sposób będzie obowiązywał od 01.01.2019 czyli za grudzień i tak trzeba będzie zapłacić te 3 zł. Troszkę nieładnie ze strony banku bo powinien być wybór od razu przy zakładaniu konta a nie gdzieś tam ukryta opcja w bankowości internetowej dostępna dopiero po założeniu konta.

   Co do tych zakupów za 200 zł jako warunku promki z programu poleceń to podbijam pytanie: ma być to 1 transakcja na minimum 200 zł czy może być kilka transakcji ?

   marsid
  • U mnie za pierwszy miesiąc po otwarciu konta nie pobrali opłaty za kartę.

   pytanie
  • @marsid Może być wiele transakcji.

   Lidia
 • Ja dziś otrzymałem 20 zł z opisem Promocja Santander banku online żona też dostała chociaż oboje zamknelismy karty może to świąteczny bonus

  Sylwek Odpowiedz
 • „[…] należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska”.

  Czyli jeśli mam od kilku lat konto walutowe w EUR to mogę skorzystać z promocji?
  Ktoś miał taką sytuację?

  Karson Odpowiedz
 • A mnie odmówili nagrody jako polecającemu bo podobno nie spełniłem warunku regulaminu dotyczącego akceptacji zasad. Wydaje mi się, że jak wygenerowałem kod polecającego na stronie i przekazałem go innej osobie to zasady musiałem zaakceptować. Teraz już nie widzę żadnego punktu lub choćby miejsca gdzie to się robi. Może wcale tego nawet nie było ?

  Simon Odpowiedz
  • Mi nie chcieli z tego samego powodu wypłacić 80zł za otwarcie. Upierali się że nie zaznaczyłem zgód mimo że zawsze mocno tego pilnuję. Odrzucili reklamację i dopiero po storpedowaniu ich mocno formalnym odwołaniem odpisali dziś że wypłacą do końca miesiąca. Ciekaw jestem czy pieniądze się pojawią bo ktoś tu narzekał że też mu obiecali i nie przyszło.
   Pod względem wypłacania premii to chyba najsłabszy bank.

   Pietia
  • Ja mam dosłownie analogiczną sytuacje. Najpierw musiałem reklamować bonus za wpływ wynagrodzenia. Dostałem tylko 2 transze. Reklamacja rozpatrzona pozytywnie, pieniądze wypłacone z niewielką zwłoką. Natomiast cały czas walczę z nimi o wypłatę bonusu za polecenie. Najpierw uznali moją reklamacje pozytywnie i dali termin wypłaty premii na koniec 3 miesiąca kalendarzowego. Niestety po tym terminie premii brak. Potem napisałem drugą reklamację i dostałem odpowiedź, że pieniądze zostaną wypłacone najpóźniej do 31.01.2019r. Oczywiście pieniędzy brak a na infolinii nie potrafią nic powiedzieć… Dzisiaj napisałem kolną reklamację, że żądam natychmiastowej wypłaty premii wraz odsetkami albo sprawę zgłoszę do arbitra bankowego.

   JanuszWalbrzych
  • I jak? Bo u mnie z poślizgiem i kolejną reklamacją ale się pojawiła kasa.

   Pietia
 • Jest nowa promocja: ” od 1 lutego 2019 r. do 30 kwietnia 2019 r”

  Mam pytanie: Co to jest ta „dyspozycja przekazywania wynagrodzenia”? Czy jest to zaznaczenie opcji, że to właśnie na ten rachunek który kliknę kursorem będę otrzymywał pensję czy może jest to jakieś porozumienie między bankiem a pracodawcą abym tutaj otrzymywał wynagrodzenie?
  Mój pracodawca akceptuje tylko i wyłącznie „firmowe druki” dotyczące zmiany rachunku bankowego do wypłaty wynagrodzenia.

  adaś Odpowiedz
  • U mnie wyglądało to właśnie tak że pracodawca dostał informację z banku po czym ja dostałem maila z haerów że jak chcę zmienić numer konta to mam sobie ticketem w systemie firmowym zmienić.
   Tak więc bank będzie próbował ale de facto i tak będziesz musiał (lub nie jeśli nie chcesz) dokonać zmiany u siebie w firmie

   Pietia
 • co robić jak mi wniosek odrzucili? – „podanie danych użytych do otwarcia konta przelewem w innym wniosku”, przy czym konto w bzwbk zamknąłem w maju 2016 ?? nie kasują danych o byłych klientach czy już nie chcą „wracających” ?

  pawelp Odpowiedz
 • dwa pytania
  1. czy konto z polecenia można otworzyć w oddziale?
  2. Visa czy MC? czy też bez różnicy? bo opłaty widzę, że chyba takie same …

  Stef Odpowiedz
  • Szanowny Panie, Konto można otworzyć również w oddziale Banku. Może Pan skorzystać z karty zarówno Visa jak i MasterCard – opłaty nie zmienią się. Pozdrawiam, Andrzej.

   Zespół-Santander
 • 1. można w oddziale
  2. bez różnicy ale mając MC można dostawać punkty w programie MC Priceless Specials i potem wymieniać je na np. doładowania telefonu i bilety do kina i inne jeśli ktoś lubi się bawić w takie zabawy. Chyba też za samą rejestrację w programie trochę tych punktów dają.

  Lidia Odpowiedz
 • Cześć. Czy może ktoś udzielić informacji czy przechodzą wpłaty z tytułem „wynagrodzenie” z innego konta ?
  Z góry dzięki.

  bartekbb Odpowiedz
 • Dostał ktoś może 80 zł za polecenie w tym miesiącu. Polecałem znajomego w lutym i zgodnie z regulaminem wykonał wszystkie założenia promocji ( 200 zł kartą wydał w lutym ), a do dzisiaj brak premii…

  diego Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy