WOW! Nawet 900 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibanku + 100 zł od Mastercard (super krótki okres karencji!)

Zakończona

Ruszyła promocja Citibanku z rekordową, jak na ostatnie czasy, premią za wyrobienie karty kredytowej. W zamian za zawarcie umowy nowi klienci mogą zgarnąć aż 900 zł – z czego 300 zł to punkty wymienne na bony, a 600 zł to czysta gotówka. A do tego 100 zł od Mastercard! Co istotne: warunek nowego klienta jest baaaardzo krótki! Warto korzystać!

900 zł za Citi Simplicity

600 zł za kartę kredytową Citi Simplicity i 300 zł w punktach

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą która nie posiadała głównej karty kredytowej Citibanku od 1.09.2022. Posiadanie innych produktów banku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku. Pamiętajmy, że jeśli wybierzemy kartę z niższym limitem, to proces nie będzie wymagał od nas przesłania dokumentów dochodowych – ale my musimy je mimo wszystko dodatkowo wysłać, bo inaczej „wypadniemy” z promocji, która tego wymaga. Najprościej więc wybrać opcję z wyższym limitem.

Co równie istotne: podczas zawierania umowy powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu kolejne nie będą premiowane, dlatego w takim wypadku zaktualizuję wpis. Póki takiej informacji nie ma, to można spokojnie składać wnioski.

Aktualizacja (31.03): Ze względu na wyczerpanie puli wniosków promocja została zakończona i nie można już do niej przystępować. Wnioski złożone o czasie pozostają oczywiście aktualne i biorą udział w promocji :)

Proste warunki zgarnięcia premii

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli aktywować ją przez bankowość internetową lub mobilną oraz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości online nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

W tym samym okresie powinniśmy również przystąpić do programu Bezcenne Chwile, rejestrując tam swoją kartę.

Najważniejsze jednak, aby wykonywać płatności kartą na minimum 300 zł miesięcznie. 24 000 punkty Bezcenne Chwile, wymienne na bony o wartości 300 zł, otrzymamy bowiem za spełnienie powyższych warunków w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykładowo podpisując umowę w grudniu 300 zł musimy wydać od stycznia do marca.

Kolejne 600 zł w gotówce otrzymamy natomiast za spełnianie warunków w kolejnych 6 miesiącach – w naszym przykładzie od kwietnia do września. Tak naprawdę za każdy miesiąc spełnienia warunków bank wypłaci nam 100 zł.

Warto dodać, że ilość oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Informacja o przyznaniu każdej z nagród pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu kolejnych 30 dni otrzymamy przelew / punkty.

RRSO 26,35% – gdzie jest haczyk?

Dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 26,35% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak nikt nie zmusza nas do ponoszenia tych opłat. Po pierwsze – jeśli z karty korzystamy mądrze i spłacamy ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy, to odsetek nie ma. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego obracając pieniędzmi banku za darmo.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. W przypadku kart Citi Simplicity opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, jednak wydanie 1000 zł w danym okresie miesięcznym zwalnia nas z konieczności jej płacenia. Ale uwaga: to warunki standardowe, które obowiązywać będą dopiero od drugiego roku. Uczestnicy promocji nie płacą miesięcznie nic za kartę przez pierwsze 12 miesięcy.

Na koniec dodam, że nie warto aktywować większości usług dodatkowych, które oczywiście są płatne – takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy można się powtórnie zarejestrować w tym banku w Programie ,,bezcenne chwilę” jeżeli już kiedyś zamknąlem kartę i wyrejestrowalem z Bezcennych chwil?

  heniek131 Odpowiedz
 • @Admin czy warto jeszcze składać wnioski, wiadomo coś o wykorzystanych ilościach?

  slayer Odpowiedz
 • Nie mogę się zarejestrować: po przejściu ze strony mastercarda na logowanie citi widzę:

  Ważne! Aby zarejestrować się w programie, musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – pobierz oba dokumenty PDF w formularzu, KROK 2 – Zaznacz pierwsze 4 oświadczenia w formularzu.Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę „Priceless Specials Rejestracja”.

  ale nie ma żadnego linku czy checkboxów. Komuś się udało to przejść? Z tego co wiem nie mam aktywnego konta w mastercard

  takijeden Odpowiedz
  • poczytaj wpisy pod tym artykułem

   Ja123
  • Przechodziłem przez to samo –
   1:Na stronie bezcennych chwil spróbuj zalogować się samymi danymi z karty – numerem i datą urodzin. Jeśli „przejdzie” Bezcenne Chwile zapytają się Ciebie o założenie konta via e-mail i hasło. Na tym etapie możesz tylko założyć nowe konto (nie można przypisać do już istniejącego). – jeśli chcesz załóż, a jak chcesz dopisać do istniejącego to zamknij przeglądarkę. (jeśli nie przejdzie, dostaniesz informację że podana karta nie jest zarejestrowana w programie BCH)
   2: Jeśli chcesz przypisać kartę do istniejącego konta sprawdź krok 1 czy BCH „widzą” twoją kartę, a potem zaloguj się na swoje konto w BCH, i w ustawieniach wybierz opcję „dopisz nową kartę” – strona wtedy cię wyloguje i będziesz mógł wprowadzić dane z karty. . Strony z wprowadzaniem danych z karty z kroku 1 i kroku 2 wyglądają niemal identycznie, ale w kroku 1 można tylko otwierać nowe konta, natomiast w kroku 2 przypisuje kartę do istniejącego konta.

   Aby mieć zupełną pewność, w CIty możesz wysłac zapytanie „czy karta została zarejestrowana w programie BCH” – mi po dwóch dniach odpowiedzieli że karta przystąpiła do programu 28 grudnia (czyli w dniu kiedy ją aktywowałem), ale bujać się na stronie BCH i tak musiałem

   Rafał
  • Też miałem z tym problem, pisałem do banku i odpowiedzieli że dokumenty zostaną udostępnione od 25.01.23r. w Citibank online.

   Slawo
  • Ze strony „Bezcenne chwile” rejestracja ma jakiś błąd. Zadziałało jak zalogowałem się na konto citibank i tam w promocjach była „rejestracja” w programie. Pojawiły wtedy dokumenty do pobrania i dalsza rejestracja przebiegła pomyślnie. Polecam taki rowiązanie.

   yankee
  • Hej,
   Kolejne rozwiązanie tego problemu – po konsultacjach z citybank:
   Wchodzimy bezpośrednio na bezcenne chwile.
   Logujemy się nowym numerem karty.
   Ustalamy login, hasło weryfikujemy email.
   Logujemy się ponownie.
   Ja musiałem jeszcze zaktualizować zgody marketingowe
   I pyk karta jest w programie.

   Problemy mają Ci co kiedyś już mieli jakąś kartę w tym programie.

   Michał
 • Czytałem poprzednie wpisy i nic mi to nie pomogło: logując się numerem karty/datą urodzenia mam „Nieprawidłowy numer karty / data urodzenia.”. Jak pisałem z tego co wiem to nie powonieniem mieć żadnych konto w Mastercard więc nie mam się czym zalogować – przypomnienie hasła też nie działa – nieznany błąd.

  takijeden Odpowiedz
  • Niestety mam dokładnie tak samo jak Ty. A kiedy aktywowałeś kartę, bo ja dzisiaj? Może trzeba jakiś czas odczekać ?

   Rask
  • Dzisiaj

   takijeden
  • No właśnie, spróbuję jutro i dam znać.

   Rask
  • Wygląda mi na to, że wasze karty zostały zarejestrowane w systemie przez bank w momencie aktywacji. Niestety trzeba teraz poczekać aż Bezcenne Chwile przemielą te informacje, pewnie zajmie im to nawet kilka dni, więc zalecam próby codziennie. Po weekendzie powinno być już ok.

   Ja123
 • Jakie transakcje będa wykluczone z tej promocji? Regulamin ctrl+f MCC i nic nie znajduje. Admin pisze że ułatwiacze nie ale nie podaje tym razem listy (a zwykle robił bo czytał regulamin). Czyli wg mnie każda transakcja wejdzie?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Mi udało się dopisać kartę do programu do istniejącego już konta dopiero po półtora tygodnia od aktywacji. Jak było na stronie mastercarda to bank potrzebuje ok 4 dni na aktualizację danych lub przesłanie. W międzyczasie była w mastercard kilkudniowa przerwa konserwacyjna. Natomiast na zgłoszenie w citi nikt jeszcze nie odpowiedział od 5 dni :-( ale to już bez znaczenia :-)

  MasterCarter Odpowiedz
  • To jest naprawdę promocja dla najwytrwalszych:-( Najpierw prawie miesiąc procedury wyrabiania karty z dosyłaniem po kilka razy tych samych kompletnie niepotrzebnych rzeczy. Teraz walka z dopisaniem do Bezcennych Chwil – jak widać znowu trzeba liczyć że 2 tygodnie. Ciekawe do dalej?

   Rask
  • Czyli dopisanie karty citi na stronie mastercard bezcenne chwile równa się rejestracji tej karty w programie przez citi? czy na stronie citi też trzeba ją zarejestrować? mi żadne pdfy do ściągnięcia się nie pojawiają ani formularz do akceptacji.

   Maciej
  • Jak udało ci się dodać kartę w BChw to jesteś zarejestrowany w programie. Nic nie musisz robić już oprócz spełnienia warunków promocji

   Ja123
  • odpisz z tymi „ulatwiaczami” bo w regulaminie, linkuje wyzej, nic nt ;/

   Krzychoooo
 • Trzeba było faktycznie poczekać – dziś udało mi się zalogować numerem karty i datą urodzenia i zapytany zostałem o założenie nowego konta.

  takijeden Odpowiedz
 • jak można sprawdzić czy promocja jest aktywna? gdzieś to jest na stronie po zalogowaniu?

  nbm Odpowiedz
 • Mam problem z weryfikacją dowodu, otrzymuję link z wnioskiem w oknie gdzie powinienem zrobić zdjęcie dowodu jest brak okienka aparatu, tylko informacja na górze aby umieścić dowód w niebieskim polu.
  Spotkał się ktoś z podobnym problemem?
  Próbowałem na 2 telefonach, efekt taki sam. Na infolinii Pani nie była w stanie pomóc.

  Rafał Odpowiedz
 • Wniosek od tygodnia mam klepniety a karty brak w skrzynce, nawet wiecej jak tydzien, ile u was trwala wysylka?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Kartę trzeba najpierw zarejestrować w BCh i później wydać 300 zł czy to nie ma znaczenia ?

  aaal Odpowiedz
 • Mam już konto BCh jak udało Wam się dopisać kartę Citi – przez stronę banku czy logując się do BCh ( ale tam można dodać kartę do już zarejestrowanej instytucji finansowej) ?

  aaal Odpowiedz
  • hej aaal.
   jak się okazuje mam konto w BCh z jakiejś poprzedniej promocji Citi.
   i walczę z tym juz drugi tydzien. podczas proby logowania się nr karty i data urodzenia – na drugim kroku wywala ze operacja nie moze być wykonana.
   Citi jedynie udostepnia mi dokumenty – abym je zakaceptowal w celu zapisania się o programu, ale dalej nie mogę dodać karty i wejść na konto w BCh…

   Michal1607
  • Inni wcześniej o tym pisali, poczytaj poprzednie wpisy. Trzeba czekać, aż BChw przemielą wniosek Citi o zarejestrowanie Twojej karty, wtedy powinieneś się móc zalogować kartą albo dodać ją do istniejącego konta. Trzeba codziennie sprawdzać, czy możesz się już logować

   Ja123
  • Michał1607 a potrafisz się zalogować do BCh wpisując 4 ostatnie cyfry starej karty ?

   aaal
  • -> Ja123. wg BCH karta zarejestrowana koniec grudnia…
   ale nie mozna sie zalogowac do ich systemu…

   ->aaal . niestety nie pamietam tych numerow… to byla karta z promo ze 2 lata temu…

   Michal1607
 • Czy citi dalej pobiera opłaty za doładowanie konta revoult karta kredytowa?
  Zen tak samo?

  tomko111 Odpowiedz
 • Czy ktoś się orientuje czy bank oferuje coś jak chce się zamknąć kartę kredytowa?

  Barbara Odpowiedz
  • Zwykle oferowali …
   Ciężko zrezygnować z karty u nich.

   mbo
  • Najpierw zwolnienie z opłat, a jak nie chcesz, 10% zwrotu za transakcje za 3 m-ce, maks. 100 zł

   Ja123
  • Potwierdzam. Zwolnienie z opłat na rok i zwrot 10% przez 3 pełne miesiące, max 100 zł łącznie.

   e
  • Przez pierwszy niepełny miesiąc też (potem plus 5 m-ce), tylko liczą się transakcje od następnego dnia od rozmowy z konsultantem i włączenia promocji. 100 zł wypłacają do 15. dnia po tym trzecim pełnym miesiącu. Dostaje się potwierdzenie emailowe uczestnictwa w promocji.

   Ja123
 • Po jakim czasie pojawiły wam się punkty w BCh, ja od 19/01 nie mam widocznych?

  qqq Odpowiedz
 • czy te wydatki po 300 zł miesięcznie dotyczą miesięcy kalendarzowych czy okresów rozliczeniowych?
  Moja karta rozlicza się 19.02 i nie wiem czy mogę już wydać 300 zł czy czekać na nowy okres czyli po 19.02

  Pasta Odpowiedz
  • Jest przecież wprost napisane i w opisie i w regulaminie.

   takijeden
  • na infolinii mi powiedzieli, że liczy się okres rozliczeniowy i dlatego zadałem pytanie

   Pasta
  • I co teraz?

   takijeden
  • Regulamin tylko i wyłącznie się liczy, a w nim stoi, że miesiąc kalendarzowy. Bywa, że na infolinii pracują ludzie niekompetentni i rozsiewają dezinformację…

   John
 • przechodzą Wam płatności kartą w necie? Dodałem EPINa i ciągle odrzuca mi transakcje ;/

  janek213 Odpowiedz
  • A potwierdzasz sms-em? Bo może masz ustawioną autoryzację w aplikacji. Dziś płaciłem i przeszła płatność

   qqq
  • Infolinia nie wie co sie podzialo. Poszedl dalej problem do rozwiazania. Podobno pierwszy taki przypadek po wprowadzeni epina maja xD

   janek213
 • Jeszcze raz prosze kogos o „wykluczone” transakcje, link do PDF albo wklejcie liste „zakazanych”. Admin straszy ale nie napisal jakie jak to zwykle robi :)

  Krzychoooo Odpowiedz
  • Regulamin kart kredytowych banku – definicja transakcji szczególnej, nie ma listy mcc tylko słowna definicja.

   margob
  • Regulamin promocji mówi, że nie mogą tyo być „transakcje szczególne”:

   Regulamin kk:
   Transakcja szczególna – Transakcja podlegająca spłacie, oprocentowaniu oraz naliczeniu opłat lub prowizji na zasadach wskazanych w Regulaminie oraz Tabeli Opłat i Prowizji dla Transakcji gotówkowych, tj.:
   – wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, Przelew na telefon BLIK
   – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
   – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie;

   Nie ma kodów MCC podanych w tych dokumentach.

   Ja123
  • dziekuje pieknie czyli ulatwiaczami bym topienia kasy w kasynie nie nazwal, wszystkie moje ulatwiacze wiec beda dzialac ;-)

   Krzychoooo
  • to jaki masz pomysł na ułatwiacze?

   Pasta
  • moje normalne miesieczne wydaki, nie rob przelewami a karta, prowizje od 0 do 1.5pln wliczam w koszty. Jak mieszkasz z mama to bedzie ciezej ale na plaza powinno byc ok?

   Krzychoooo
  • Payappki nie uzywaj z ta kk, bo mogą byc oplaty

   Ja123
 • W chwili płatności kartą w sklepie przychodzą wam powiadomienia SMS?

  rychu75 Odpowiedz
 • Negocjował ktoś warunki utrzymania podczas rozmowy telefonicznej? Od jakiegoś czasu „godzę” się na 10% – max stówka, gdzie biorąc pod uwagę ich ostatnie promocje i relatywnie krótki okres karencji, ta oferta wydaje się być słaba ;-)

  savi Odpowiedz
 • Marketing czlowiek-czlowiek musi byc dozwolony? SMS jeszcze ujda ale dosc czesto dzwonia i wciskaja gotowke z karty na jakies cele, odbierac nie trzeba ale moga dzwonic z roznych numerow. Wysokie koszta tych 900zl jak mam 9mc byc spamowany.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Jakby co to teraz dodatkowo można wyciągnąć z tej promocji dodatkowe 150 zł z Plente.

  Angulo Odpowiedz
  • #Angulo a czy masz może wiedzę jak to zrobić ? Czy jeżeli już mam kartę z promocji 900 to także mogę skorzystać ? Nie mogę znaleźć regulaminu

   luic
  • haha ale naiwne pytanie? Jak juz masz to lipa, jak PP placi 150 to musza dostawac z 300+ za nagonienie klienta i sie cashback dziela, tyle pewnie zagarnia admin tej strony, ale fakt bardzo dobry deal… ale ja juz mam karte i admin zarobil bo przez ta strone tez mamy jakies profity i podane na tacy ;)

   Krzychoooo
  • caly myk polega na tym ze plente to dawne planet plus i nie wyplaca pieniedzy wiec moga zaoferowac cokolwiek

   aaaa
  • wiec plente z nikim sie nie podzieli prowizja
   a admin od kilkunastu lat dzieli sie tutaj swoja wiedza wiec warto zalozyc karte z jego linku

   aaaa
  • jakis rok+ temu? planet nei wyplacal miesiacami ale w koncu wyplacili, nie wiem jak dzis, niesmak pozostal ale i nie byl to amber gold :)

   Krzychoooo
  • komu wyplacili?
   na forach zostali zbanowali wiec zmienili nazwe zeby obejsc bana
   trzeba uczyc sie na bledach
   za rok bedziesz pisal ze plente zmienilo nazwe na karta plus i tym razem wyplaca :)

   aaaa
  • Mi wypłacili i nadal wypłacają

   mbo
  • @aaaa: jakbyś umiał coś zrobić oprócz biadolenia, to może by ci wypłacili. Ja od kliku lat tam jestem i wypłacili mi wszystko co się należało, a jest tego kilka tysięcy.

   Dario
  • Dario, moze zacznij dzialac na duza skale, bo kilka tysiecy na nikim nie robi wrazenia. Kiepskiego wizerunku pletne tez to nie poprawi.

   aaaa
 • Ktoś korzystał z promocji 50zł bon allegro za rozłożenie na raty zakupu (pojedynczego) o wartosci > 300pln? Kalkulacje pokazaly ze oplaty prowizja i jakas tam dodatkowa ma byc 0, placisz same odsetki i mozesz splacic po 31 marca calosc i nadal nie bedziesz wykluczony z promocji. Ktos wie jak te raty komfort dla transakcji sie splaca? Najpierw splacic mam wszystko inne (nie rozlozone na raty) a pozniej wplacajac rate to sie automatycznie robi (to samo konto do wplat) na poczet raty? Jak zerwac raty po 31 marca by moze nie zapalcic za kwiecien (zlotowki ale zawsze)?

  Krzychoooo Odpowiedz
  • Samo się dolicza do wyciągu. Spłacić całość da się z poziomu bankowości elektronicznej

   mbo
  • dzieki a testowales to? Promocja mowi nie mozna splacic calosci przed 31 marca, czyli jak przeleje rate marcowa (kapital i odsetki) a 1 kwietnia splace pozostale raty kapitalowe na raz (juz nie liczac odsetek) to czy za kwiecen mi tez kaza placic (1 – 2 dni bede niby jeszcze nie splacony w calosci). Optymalizacja by jak najwiecej zyskac a najmniej zaplacic ;)

   Krzychoooo
 • Biuro Infomacji Kredytowej (zgoda rekomendowana)
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, oraz Biuro Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie informacji, w tym stanowiących tajemnicę bankową, dotyczących wszystkich moich zobowiązań wynikających z umów zawartych z Bankiem, innymi bankami oraz instytucjami ustawowo upoważnionymi do udzielania kredytów, po ich wygaśnięciu, w tym zobowiązań wygasłych na dzień wyrażenia niniejszej zgody, w celu oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego przez okres nie dłuższy niż 5 lat od dnia wygaśnięcia zobowiązań, których te informacje dotyczą.
  Potwierdzam, że poinformowano mnie o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania oraz dobrowolności udzielenia powyższej zgody, jak również o możliwości jej odwołania w każdym czasie, przy czym odwołanie zgody może nastąpić w banku, w którym zgoda zostaje udzielona jak i w BIK. Przyjmuję do wiadomości, że odwołanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

  Czy tę zgodę wyrażaliście?

  slayer Odpowiedz
 • Promocja dalej aktywna?

  ggg Odpowiedz
 • Promocja dalej aktywna? Można aplikować?

  ggg Odpowiedz
 • Z tego co widzę to w BCh są limity na vouchery (np. max 4 x 50zł do Allegro). Czy można to obejść zakładając w BCh nowe konto i dodać tam kolejną kartę? Przejdzie to czy jest to jakoś sprawdzane?

  Roberto665 Odpowiedz
 • Rozumiem, że w przypadku załączenia wyciągu z przelewami wynagrodzeń na etapie składania wniosku, to nie trzeba go już dodatkowo wysyłać?

  slayer Odpowiedz
 • W puli zostało około 200 wniosków, dlatego warto się śpieszyć – skończy się na dniach. Mam potwierdzenie z banku, że kto złoży wniosek w terminie = ten weźmie udział w promocji, nawet jeśli finalnie podpisze umowę już po jej zakończeniu. Standardowo w Citibanku istotny jest termin złożenia wniosku na stronie promocji.

  Michał Odpowiedz
 • Ktoś zna politykę kredytową Citi ? – jaki DTI akceptują i ile produktów kredytowych można mieć otwartych w BIK.
  Pytam bo dostałem odmowę a w innym banku potem dostałem akcept na kartę

  shooter Odpowiedz
 • Ja też nie mam możliwości rejestracji :( Na infolinii banku kazali wysłać maila przez zakładkę kontakt o treści „W związku z tym, że nie mam możliwości zarejestrowania się w programie Bezcenne Chwile, proszę o dodanie tej kampanii do mojej karty kredytowej.” Czekam na odpowiedź.

  glusia Odpowiedz
  • Odpowiedź od banku:

   Proszę o ponowienie próby zalogowania się do Serwisu Bankowości Internetowej Citibank Online a następnie wybranie karty kredytowej. W kolejnym kroku w zakładce KORZYŚCI CITI SPECIALS proszę przejść do pobrania dokumentów i ich akceptacji zgodnie z instrukcją na stronie.

   Rzeczywiście po wejściu w kartę kredytową, pod spodem jest napis Korzyści dla Twojej Karty. Tam się klika, wybiera rejestrację w BCH, później pobiera dokumenty i już.

   glusia
 • Orientuje się ktoś jaki jest możliwie najmniejszy limit na karcie kredytowej w Citi? 1000 zł, 4000zł? Muszę zmniejszyć.

  tomko111 Odpowiedz
  • Jak telefonicznie zmniejszałem to było min 1500 zł

   rychu75
  • Dzięki, może ktoś ma jeszcze mniejszy limit? Zmniejszyłem poprzez stronę (zakładka kontakt) do 4000 zł i twierdzą, że mniej się nie da.

   tomko111
 • Mi z kolei Citi zaproponował bardzo wysoki limit KK, przez co później Alior odmówił mi limitu w koncie osobistym w kwocie 2.000 zł z Alior Pay, LOL!

  broker Odpowiedz
 • Czy wszyscy tak długo czekają na punkty? Ja czekam na pierwszy bonus, za transakcje w lutym i na razie nie ma.

  magdah Odpowiedz
 • Czy wszyscy tak długo czekają na punkty? Ja czekam na pierwszy bonus, za transakcje w lutym i na razie nie ma.

  magdah Odpowiedz
  • Też czekam na punkty za transakcje za luty. Tyle tylko, że wg regulaminu do końca marca zostaniemy o tym powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości
   w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Punkty zostaną przekazane nie później niż w ciągu 30 dni od daty otrzymania przez Uczestnika wiadomości informującej
   o spełnieniu warunków – możliwe więc, że punkty za luty otrzymamy pod koniec kwietnia.

   John
 • czy ktoś juz dostał w tym miesiacu info w banokwosci o spelnieniu warunkow za luty?

  paskur Odpowiedz
 • czy ktoś juz dostał w tym miesiacu info w banokwosci o spelnieniu warunkow za luty?

  paskur Odpowiedz
 • Jak dodać nową kartę citizen handlowego do programu bezcenne chwilę.

  Próbowałam podpiąć kartę simplicity jako kolejną w programie. Po wpisaniu numeru przekierowuje mnie do bankowości internetowej, aby tam potwierdzić umowę. Po od kliknięciu przycisku potwierdzam /autoryzuj/ umowę wyświetla mi się komunikat, że muszę wpierw – co jasne – odczytać umowę. Tylko szkopuł w tym że nie mogę nigdzie dotrzeć do tej umowy, nie wyświetla mi się żaden plik który mógłby odczytać. Uprzedzam, że robiłem to na 3 przeglądarkach.

  machi Odpowiedz
  • Poczekaj parę dni i spróbuj ponownie, bank jeszcze ci nie dodał tej karty do programu ze swojej strony. Jak ci dodadzą, będziesz mógł dodać ją do swojego konta.

   Ja123
  • Poczekaj parę dni i spróbuj ponownie, bank jeszcze ci nie dodał tej karty do programu ze swojej strony. Jak ci dodadzą, będziesz mógł dodać ją do swojego konta.

   Ja123
 • Skorzystałem z promocji już w grudniu, od stycznia wykonuję minimum 1 operację na kilkaset złotych.
  W związku z tym mam pytanie – kiedy powinienem otrzymać informacje o przyznaniu pierwszych punktów np za styczeń?
  Wciąż czekam na pierwszy bonus, za transakcje w styczniu i na razie nie otrzymałem żadnej informacji z banku…

  Michal1607 Odpowiedz
 • TREŚĆ REKLAMACJI:
  Biorę udział w promocji „Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank i 300 zł w punktach Programu Bezcenne Chwile”. Wg regulaminu promocji w lutym br. spełniłem warunki do otrzymania Nagrody 1 (pkt 5 lit. a, b, c, d, e, f). Do końca marca (pkt 7 lit. c) bank powinien powiadomić mnie w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online o przyznaniu Nagrody 1. Dziś jest 1 kwietnia – wciąż nie otrzymałem powiadomienia od banku.

  ODPOWIEDŹ:
  pragnę wyjaśnić, że Pana karta kredytowa została wydana 1 stycznia 2023 r. zatem w celu otrzymania nagrody 1 należy spełnić warunki oferty w lutym 2023 r., marcu 2023 r. oraz w kwietniu 2023 r.
  Weryfikacja warunków oferty zostanie przeprowadzana nie później niż do końca maja 2023 r.

  O spełnieniu warunków przyznania Nagrody 1, Uczestnicy zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki Oferty.
  Nagroda 1 zostanie przekazana nie później niż w ciągu 30 dni od daty otrzymania przez Uczestnika wiadomości informującej
  o spełnieniu warunków, o której mowa powyżej.

  John Odpowiedz
  • hej John
   dzięki. skorzystam z formatki.
   zobaczymy co odpowiedzą.

   Michal1607
  • Skoro spełniłeś warunki w styczniu, lutym i marcu to wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz do końca kwietnia a samą nagrodę w ciągu max 30 dni od wiadomości. Co tu jest niejasnego i co jest podstawą reklamacji?

   Rask
  • Zacytuję pkt 7 lit. c regulaminu: „O spełnieniu warunków przyznania Nagrody 1, Uczestnicy zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki Oferty”.

   Ja zinterpretowałem to w taki sposób, że informować po każdym miesiącu spełnienia warunków.

   John
  • Proszę o sprostowanie jeśli się mylę – ale czytając regulamin oferty to ważna jest data zawarcia umowy a nie wydania karty ? więc skoro John miał wydaną kartę 1 stycznia ( dziwne bo to Nowy Rok) to umowa zapewne była zawarta w grudniu ?

   aaal
  • 28.12.2022 wysłali na maila umowę do akceptacji. Czas na akceptację był do 11.01.2023. W Nowym Roku na kacu postanowiłem zaakceptować umowę. Wychodzi na to, że dzień zawarcia umowy = dzień wydania karty.

   John
 • Zauważyłem ze MCBCH nie naliczył mi jednej transakcji w lutym.
  Po moim zapytaniu – otrzymałem odpowiedz ze: „… nie otrzymał Pan punktów z Programu Mastercard Bezcenne Chwile za transakcję z dnia 01.02.2023, gdyż jest ona transakcją zagraniczną i wedle regulaminu nie podlega naliczeniu punktów…”.

  czy faktycznie w tej promocji naliczają się tylko transakcje krajowe?

  Oczywiscie MC BCH .. odsyła mnie do Citi w temacie reklamacji…

  Michal1607 Odpowiedz
 • Nigdzie – ani w umowie ani w regulaminie nie mogę znaleźć zwolnienia z opłat za kartę przez 12 miesięcy. Umowa przyszła do akceptacji dopiero teraz, złożenie wniosku nastąpiło w trakcie trwania promocji. Może w takim przypadku zwolnienie z opłat nie obowiązuje?

  agnes_kawa Odpowiedz
 • dostał ktoś już może punkty? (transakcje styczeń-marzec)

  janek213 Odpowiedz
  • u mnie tez punktów brak, informacji z Citi tez brak..
   do tego MCBCH twierdzi ze nie nalicza mi punktów za jedną transakcję, gdyż jest transakcją zagraniczną i wedle regulaminu nie podlega naliczeniu punktów….

   Michal1607
  • kurde auto tankować trzeba na majówkę to by się karty circkle przydały, a tu ani widu ani słychu na razie :D

   janek213
 • U mnie pkt brak

  Dark Odpowiedz
 • Jest wiadomość od Citi o spełnieniu warunków i przyznaniu 24000 pkt na b.ch.Punkty będą dostępne do 30 dni od otrzymania wiadomości.

  Dark Odpowiedz
 • potwierdzam wiadomość, 24 000 Punktów Programu Bezcenne Chwile

  stalker Odpowiedz
 • U mnie brak wiadomości i punktów pomimo spełnienia warunków. Napisałem już reklamację.

  takijeden Odpowiedz
 • U mnie także braki informacji ,a warunki spełnione. Reklamacja złożona.

  sepe Odpowiedz
 • Otrzymałem odpowiedź z City ,iż nie mam zaznaczonych zgod na marketing…
  Czarują, jak mogą. Smsy i e-maile reklamowe przychodzą ,a zgod brak. Ciekawa sytuacja . Odwołanie wysłane.

  sepe Odpowiedz
  • Otrzymałeś już może odpowiedź? Nie jestem pewien, czy mam włączone te zgody, ale z drugiej strony nie widzę, żeby autor strony napisał, aby to było konieczne.
   Mam podobną sytuację z brakiem punktów, ale kazali mi jeszcze czekać.

   Alexanderrrr
 • wpadły punkty na bezcenne

  janek213 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy