5% na koncie oszczędnościowym w Aion Banku

W pogoni za „dużymi” bankami Aion Bank zdecydował się na kolejną podwyżkę oprocentowania. Od 28.06.2022 na koncie oszczędnościowym zarobimy 4-5% w skali roku, w zależności od opłacanego planu.

Rusza Aion Bank Polska
Aby skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym wystarczy… ulokować tam swoje środki. Nie ma znaczenia, czy będą nowe ani w jakiej wysokości – Aion zapłaci 4% klientom planu Light, 4,5% posiadaczom planu Smart oraz 5% użytkownikom planu All-Inclusive – bez limitów kwotowych. Oczywiście zdroworozsądkowo pamiętajmy, że nie warto przekraczać progu gwarantowanego przez fundusz gwarancyjny (w tym wypadku belgijski), czyli równowartości 100 000 euro. Nowa oferta obowiązywać będzie teoretycznie do 31.12.2022 – o ile nie zostanie wcześniej ponownie podniesiona ze względu na ruchy rynkowe.

Na koniec przypomnę, że Aion Bank działa trochę inaczej niż standardowe banki – oferuje bowiem pakiet usług za konkretną opłatę miesięczną. Aby więc zgarnąć 4% w planie All-Inclusive konieczne jest płacenie 49,99 zł miesięcznie. Plan Smart to koszt 29,99 zł, a plan Light – 19,99 zł. W przypadku tego ostatniego możliwe jest zwolnienie z opłaty pod warunkiem utrzymania salda konta oszczędnościowego min. 5000 zł. W teorii nie jest to więc zła oferta, ale w praktyce inne banki płacą już znacznie więcej.

Nie przegap!

Komentarze

 • Oferta dla zwykłych ciułaczy marna. Jedyna zaleta to doładowanie KO z kk na kwotę 20k. Ja jednak zrezygnowałem, bo mam inne sposoby na wykorzystanie kk. Mam pytanie do klientów Aiona, czy zniknęły problemy z terminową realizacja przelewów? Czy z doładowaniem konta z kart płatniczych nadal są problemy?

  Waldemar Odpowiedz
  • Nadal są problemy z zasileniem konta. Od 21 dni nie da rady…

   Damian_91
  • Stawiam na to, że były to po prostu za duże transakcje – zawsze odsyłali mnie do operatora płatności czy banku i odblokowali – problem zwyczajnie nie leżał po ich stronie, sam choćby dziś doładowałem konto 300zł – tu różnicę może zrobić to, że w moim banku taka transakcja nie wymaga autoryzacji

   matebe
  • Transakcje na 10 zł nawet nie chcą przejsc

   Damian_91
  • Potwierdzam. Doładowanie żadną kartą nie działa. Nawet nie można autoryzować żadnej nowej karty (obciążenie 1 zł). Przychodzi powiadomienie z PayU, że transakcja anulowana w każdym przypadku. Reklamacja skutkuje informacją, że pracują nad rozwiązaniem problemu i proszę czekać na informację e-mailem.

   sentio
  • Sentio, a zmień i autoryzuje inny adres mailowy, u mnie to pomogło

   matebe
  • Możesz wyjaśnić? Zmienić w swoich danych adres mailowy?

   Damian_91
  • Właśnie tak, spróbuj użyć jakiś inny i daj znać, czy też pomogło – ja od PayU nie mogłem doczekać się jakiejś informacji, więc ostatecznie uznałem starego maila jako spalonego

   matebe
  • POMOGŁO! Człowieku, jesteś świetny! Aion 22 dni się z tym pieprzy i nadal nie zna przyczyny!

   Damian_91
  • Pryzcyzny i sposobu na naprawę. A Ty, jedno zdanie, fiu bziu i gotowe. 22 dni! Dobrze, że „mamy” nasze forum xd ale szkoda, że 22 dni ;/

   Damian_91
  • Też się naczekałem, dopytywałem po czym jak tym sposobem podładowałem w końcu konto, to zadowoleni napisali, że widzą że problem udało się rozwiązać :D czasami myślę, że to jakaś bariera językowa – botowa i idą jakieś odpowiedzi randkowe ;)

   matebe
  • @matebe: Naprawdę wielkie dzięki za tego tipa :) Pomogło. Zasilenia ruszyły z pierwszego kopa :)

   sentio
  • >>>Aion (…) nie zna przyczyny!
   Nie zna i nie może znać – bo problem nie dot. Aiona ale jest ogólny i tkwi w PayU.
   Zmiana maila i po problemie.

   Bogdan
  • @Waldemar, czy mógłbyś się podzielić tymi „innymi” sposobami na KK? Z góry dzięki!

   Daugern
  • Waldemar, to jaki masz sposób na użycie karty kredytowej?

   kamil.gr
 • W szacowaniu zysku należy wziąć też pod uwagę ew. opóźnienia w przelaniu środków do innego banku. Kasa znika a po potwierdzeniu że zlecaliśmy przelew to jakiś tam dział dzielnie walczy żeby przelew wyszedł, trwa to kilka dni (u mnie 4) i nikt na czacie nie wie czy kasa w ogóle została już wysłana, ile może trwać taka weryfikacja i kiedy przelew zostanie wysłany. Tak więc po rozwagę… gdzie indziej też jest 5% i problemów ze znikającymi przelewami nie zaobserwowałem…

  maniekkkkkkk Odpowiedz
 • Żałosny jest ten parabank – 5 % które w innych bankach jest ot tak na nowe środki w tym parabanku jest tylko dla planu płatnego 50 zl miesięcznie

  zenek64 Odpowiedz
 • Słaby ten bank, a niby miał być taki fajny.

  jaceny Odpowiedz
 • Polecać bank z którego naprawdę trudno jest się wydostać (subiektywnie o finansach poruszali ten temat) jest średnim pomysłem ;)
  Ok, to promo, ale chyba nie warto

  Łukasz Odpowiedz
  • Ale ja nic nie polecam, a jedynie informuję. Być może nie wszyscy zauważyli, ale kodów polecających nie ma już od jakiegoś czasu – to chyba powinno mówić samo za siebie.

   Michał
 • Pewnie, że nie warto bo co najmniej takie samo oprocentowanie oferuje kilka innych banków, i to bez konieczności uiszczania wysokiej opłaty abonamentowej, która przy niższych kwotach znacząco redukuje i tak niskie odsetki. Ten pseudobank jest już skończony, za prawie 5dych otrzymujemy fatalna obsługę a z plusów chyba tylko korzystne przewalutowania.

  A Odpowiedz
 • 5% minus 50 zł

  W innych bankach 5-6% z pocałowaniem ręki i nawet bez konta czasem.

  Mar_Wer Odpowiedz
 • Aion nie zapłacił złamanego grosza za ten wpis. Wrzucam info tak samo, jak wrzucam info o promocjach kont oszczędnościowych innych banków.

  Michał Odpowiedz
 • Mimo wszystko nie opisujesz dziadowskich ofert, a dla Aiona robisz wyjątek. Oprocentowanie 5% przy planie za 50zł to kpina. Tak jak pisałem wcześniej – PKOBP daje 5,75 na miesięcznej lokacie, czyli podobnej do KO, a to bank dinozaur. Przestań już szargać swoją reputacją i promować Aion, który może teraz nic Ci nie płaci ale jak wchodził na rynek widocznie dał taką afilację, że jesteś mu wdzięczny po dziś dzień i każdą jego nową ofertę witasz na baczność.

  ja Odpowiedz
 • Nie chcesz czytać o Aionie, to nie czytaj. Nie musisz przy tym wylewać żółci. Płaci ci ktoś za to, że „glanujesz” autora tego bloga?

  sentio Odpowiedz
 • Konstruktywny feedback to nie „wylewanie żółci”, chcę czytać blog na poziomie o dobrych ofertach, a nie o opłaconcych ofertach, które ciężko nazwać nawet miernymi. Przecież po to jest blog, aby odsiewać dobre oferty, od wszystkiego co pojawia się na rynku, co jest słabe i nie zasługuje na opisywanie.

  ja Odpowiedz
 • Jeszcze raz powtórzę. Nie musisz czytać każdego wpisu. Ja też sporej części wpisów nie czytam, bo to nie mój temat zainteresowania, ale nie wylewam żalów, że autor nie pisze o takiej, śmiakiej, owakiej ofercie.

  sentio Odpowiedz
 • Nie czytanie oferty, która Ciebie nie interesuje to jednak coś innego niż opisywanie ofert, które są zdecydowanie poniżej średniej rynkowej i wogóle nie powinny się tu znaleźć. Nie mam nic do Aion, nie mam nic do autora, mówię stanowcze nie zaśmiecaniu bloga beznadziejnymi, zdecydowanie poniżej rynkowymi, ofertami.

  ja Odpowiedz
 • Przepraszam, ale nie rozumiem – przeszkadza ci Aion o którym „musisz” czytać, a wytykasz mi że nie napisałem o ofercie PKO którą… opisałem miesiąc temu?

  Michał Odpowiedz
 • Nic nie zrozumiałeś z mojego feedbacku, przeczytaj go jeszcze raz albo dalej bierz kasę z afilacji i opisuj marne oferty, na pewno zyskasz tym czytelników.

  ja Odpowiedz
 • Niestety, ale chyba ty nie zrozumiałeś. Tak jak napisałem poprzednio – opisałem Aion Bank, bo uznałem że ma to sens, ponieważ sporo osób jednak ciągle ma to konto i dobrze, żeby byli poinformowani. Tak samo jak klienci PKO BP o Lokacie Mobilnej. Albo klienci mBanku o lokacie na nowe środki. I tak dalej.

  Jeszcze raz przypomnę to co pisałem wielokrotnie: nikogo nie zmuszam do czytania tego bloga. A skoro od 10+ lat jednak „kilku” czytelników się znajduje, to chyba jednak „ktoś” chce czytać te moje opisy „marnych” ofert.

  Michał Odpowiedz
 • Jak będziesz stawiał kasę z afilacji nad jakościowe oferty to czytelnicy odejdą.
  Opisywanie dobrych ofert, z dowolnego banku, zawsze jest wartościowe, opisywanie słabych ofert mija się z celem. Ciekawe, że nie opisujesz ofert na lokaty 0.01% w PKOBP, przecież tyle osób ma tam konto i warto, aby byli poinformowani…
  EOT

  ja Odpowiedz
 • Dalej nie rozumiesz. Pozdrawiam!

  Michał Odpowiedz
 • Fakt, że beznadziejna opcja biorąc pod uwagę nowych klientów. Ale np dla mnie klienta Aion istotną informacją. Więc Michał dzięki za wstawkę. Wrzuciłem 5000 zł na oszczędnościowe i mam za free konto, a dodatkowo kilka bonusów jakie daje Aion

  Grzegorz Odpowiedz
 • @Michal ja właśnie należę do grona osób , które nadal mają konto w Aion (plan light) i bardzo Ci dziękuję za ten wpis :) a co do samego banku to jestem z niego bardzo zadowolony, zwłaszcza z wymiany walut. Doładowywanie konta też u mnie bez problemu, w przeciwieństwie do przedmówców. Mam konta w wielu bankach i Aion jest jednym z cenniejszych jakie mam. A jeśli inni patrzą tylko na oprocentowanie i nie doceniają innych zalet tego banku to ich sprawa. Ja też większość środków trzymam na Nest na 6,8%, ale mimo to Aion bardzo mi się przydaje. Pozdrawiam

  bernul Odpowiedz
 • @ja Zdanie „Ile przytuliłeś od Aion za promocje tego badziewia?” nie jest konstruktywnym feedbackiem. Idź ochłonąć. Nie chcesz, nie czytaj.

  Maciej Odpowiedz
 • Czy po wypowiedzeniu umowy dostaje się jakiś papier/maila potwierdzający wypowiedzenie? Wypowiedzenie na czacie skończyło się na ‚Dziękuję’ z ich strony i brakiem możliwości zalogowania do aplikacji.

  Mateeosz Odpowiedz
  • Po prośbie o kontakt wysłali mi maila ze stwierdzeniem, że konto zostało pomyślnie zamknięte. Ponoć był już wcześniej wysłany, ale niczego takiego nie miałem w skrzynce, w spamie też nie. Myślałem, że dostanę jakiegoś PDFa z cyfrową parafką, ale widać jestem staroświecki :D

   Mateeosz
 • Oferta oprocentowania jest średnia, natomiast Aion na bardzo dobre (najlepsze?) kursy wymiany walut. Lepsze niż Revolut, Curve czy Alior Kantor.

  Mariusz11 Odpowiedz
  • Na daną chwile najlepsze to będą jednak średnie kursy NBP w korzyści do konta w Aliorze, natomiast czy najlepsze kursy to zależy – Alior Kantor możesz kupić po kursie lepszym wcześniej, w Aion tylko po kursie z dnia transakcji

   Dzikus
  • Jakie tam najlepsze. Przeciez kursy sa zmienne. Wystarczy zaczekac godzine i juz mozna kupic w innej cenie. W Rv i Cinkciarzu mozesz ustawic sobie prog i transakcja przejdzie automatycznie. W tym 2 mozesz tez kupowac spolecznosciowo i wtedy kursy sa nie do pobicia przez zadne serwisy.

   keton
 • Pominąwszy wszystkie inne kwestie oferta na 5% dzisiaj jest mocno przeciętna,a już o „promocji” nie może tu byc mowy … wiem, nie chcesz nie czytaj co też czynię 😁 Czytałem same komentarze i argumenty po obu stronach wiecznie te same, tylko … czas leci a promocyjne % też nadal te same 😁

  JoX Odpowiedz
  • Jak już ktoś musi trzymać $ to obligacje od lipca 6%+, nawet te indeksowane WIBORem wydają się lepsze od tych „promocyjnych lokat”, niska opłata za przedterminowy wykup – tylko 50 groszy, a % na dwulatkach to WIBOR+0,25, nie mówiąc już o indeksowanych inflacja – od 6 % pierwszy rok, dalej już tylko lepiej (znaczy gorzej bo inflacja duża)

   JoX
  • nie WIBOR a stopy referencyjne.
   To coś innego oraz inna wartość

   Damian_91
  • Przy inflacji 14%+ proponujesz obligacje ktore daja 6%???? No chyba ktos tu nie potrafi liczyc.
   Jesli juz obligacje to tylko te indeksowane inflacja. Oczywiscie 1 rok strata, ale pozniej jest juz zwykle lepiej.

   keton
  • no to też te proponuję, te 2-latki jedynie jako i tak lepsze niż promo Aion 4-5%, a też możliwe do zerwania i nawet z tą opłata wyjdzie lepiej. 4-latki przy takiej inflacji w kolejnych latach też szału nie robią …inflacja styczniowa vs grudniowa …ale zawsze to lepiej niż lokata (każda). W pierwszych słowach napisałem … jeśli już ktoś musi trzymać $ 😁

   JoX
 • @JoX
  Gdzie można znaleść ofertę OS na lipiec ?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • @keram7m
  Dzięki. Wchodzę w 4-letnie, ale chyba przez IKE Obligacje. Ma ktoś doświadczenia w tym temacie?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Cześć!

  Od 2 sierpnia 2022 roku zwiększamy promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN dla obecnych i nowych klientów w planach:

  Light: łącznie 5% rocznie w PLN (wcześniej 4%),

  Smart: łącznie 5,5% rocznie w PLN (wcześniej 4,5%),

  All-Inclusive: łącznie 6% rocznie w PLN (wcześniej 5%).

  Zmiana promocyjnego oprocentowania na Twoim koncie oszczędnościowym nie wymaga od Ciebie żadnego działania. Bez zmian pozostaje brak limitów wpłat środków; oferta obowiązuje do 31 grudnia 2022 r.

  Obecne oprocentowanie kont oszczędnościowych w EUR dla wszystkich planów pozostaje bez zmian.

  sentio Odpowiedz
 • Czy działa Wam doładowanie AION z KK? Próbuję z kk mbanku i nie przechodzi. Autoryzuję transakcję a aplikacji mBanku i to tyle. Niby wszystko ok, ale kasa z kk nie wychodzi.

  Zet Odpowiedz
 • Ja dotychczas nie miałem problemu, oczywiście do 20k/mies. @Zet a działa Ci apka Aion? Bo u mnie od godziny jest komunikat, że jest błąd i żeby skontaktować się z BOK. Tylko jak to niby zrobić jak nie ma żadnej infolinii. A żeby na czacie napisać trzeba się zalogować. Także błędne koło. Słabo to mają ogarnięte.

  bernul Odpowiedz
  • na wstepie odsiewaja tych ktorzy nie umieja znalezc na stronie maila lub formularza kontaktowego

   aaaa
  • Apka mi działa. Mbank zrobil sie strasznie upierdliwy jeśli chodzi o doladowanie aion z kk mbanku. W kółko blokuje te transakcje. Albo blokuje wszystko: konto, kartę. Ze względów „bezpieczeństwa”. I tak co miesiąc. Może ktoś podpowie jaki inny bank bez problemu dopuszcza doladowanie z kk na 20k na miesiąc?

   Zet
  • A mB nie pobiera prowizji za płatność ich kartą debetową / zasilenie w Ai?

   jmg
 • A to jakieś profity z tego są? Np w BCH?

  Mirek007 Odpowiedz
  • w bch nie
   takie pytania to nie przez publiczne komentarze
   zostaw maila a moze ktos ci napisze prywatna wiadomosc

   aaaa
  • Wielka mi tajemnica, że to wyprowadzenie gotówki z KK, którą można obracać, jeśli komuś się chce. Prędzej czy później i tak to uszczelnią.

   Skylla
  • Skylla, jak zwykle nie jestes w temacie. Chodzi o to zeby nie odezwal sie tu ktos kto jest.

   aaaa
 • @Zet
  Ja miałem problem ze wszystkimi bankami. Co więcej kolega z GB powiedział mi, że wina leży po stronie Aion Banku, a te ” względy bezpieczeństwa ” to czysty wymysł Aiona. Zrezygnowałem więc z Aiona. Co więcej, rzadko który z konsultantów banków działających w Polsce ma wiedzę o możliwości doładowania konta w Aion Banku za pomocą kart płatniczych.

  Waldemar Odpowiedz
  • To że mBank mi blokuje kartę i blokuje dostęp www to jest wymysł i procedury mBanku nie Aiona.

   Zet
 • Aion wprowadził jakąś prowizję przy załączonej opcji curve fronted, a bez tej opcji często nie działa przesuwanie w czasie – i wbrew temu co piszą (a trudno weryfikować, bo czat z osobą ludzką po drugiej stronie graniczy z cudem), to nie jest tak, że pobierają 1,5% od transakcji, których akceptant nie dopuszcza kredytowek – dopuszczał, mogłem wybrać dowolną kartę, a tylko przy płatności curve doliczono 1,5% – najlepsze jest to, że smsem dostaje się kwotę do akceptacji bez dodanej prowizji i dziś np. z 3000 zrobiło mi się 3045 w rodzimej karcie do spłaty, czego dowiadujecie się dopiero w historii po zaksięgowaniu – tylko teraz czy reklamowanie takich transakcji nie wytnie zupełnie możliwości korzystania z Curve… No dylemat

  matebe Odpowiedz
 • Cześć, pytanko takie, mam w Aion pakiet light. Założone konto walutowe w USD. Chciałbym przelać 1000 USD na konto walutowe w kantorze Alior Banku. Pytanie czy zapłacę jakąś prowizję? Z tego co czytałem, Aion nie pobiera prowizji, ale mogą one się pojawić w instytucjach pośredniczących, bo przelew w USD idzie przez Swift. Jak to wygląda w praktyce?

  PQ Odpowiedz
 • Czy próbował ktoś może dziś zasilać konto karta? U mnie pojawia się od razu błąd i nie wiem czy to awaria czy tylko u mnie problem?

  Grzegorz Odpowiedz
  • Może przekorczyłeś miesięczny limit (20.000 PLN)

   simrisham
  • Dzięki za odpowiedź, ale to dopiero moje drugie doładowanie w tym miesiącu pierwsze było na 500 zł. Bo rozumiem że liczą miesiąc od pierwszego?

   Grzegorz
  • Ten cały Aion to jeden wielki błąd…

   Paweł
  • Aion to faktycznie jeden wielki błąd i ciągle problemy. Ocena aplikacji 2.3 w sklepie Google o czymś świadczy.. .

   Grzegorz
 • „cudowna” obsluga kk klienta Aion rozwiązuje mój problem od kilku dni. Zero kontaktu, zdawkowe odpowiedzi na chat żeby czekać. Naprawdę szczerze nie polecam tego banku trzymajcie się od niego z daleka….porażka. nie mówiąc o aplikacji która muszę odinstalować i zainstalować co jakiś czas bo nie działa.

  Grzegorz Odpowiedz
 • AION ?- porażka całkowita.

  Beata2 Odpowiedz
 • Od 8 dni czekam na rozwiązanie mojego problemu w Aion.
  Żadnej pomocy, żadnego kontaktu, żadnej próby rozwiazania czy zainteresowania.
  Czy ktoś miał podobne doświadczenia?
  Nie macie jakiejś informacji czy oni zwijają się z Polski że tak olewają klientów?
  Nie wiem czy zamykać konto bo trochę boję się o swoje środki tym bardziej że nie obejmuje ich BFG Polski.
  Nie macie może jakiejś porady co można w takiej sytuacji zrobić? Z kim się skontaktować?
  Powiem szczerze to już kolejny raz tak wygląda przy poprzednich problemach było podobnie…

  Grzegorz Odpowiedz
  • u mnie podobnie to wygląda. Zlewają na calego. Przypominam się codziennie, cotydzien, co miesiąc i w dupie mają. Jedyne co mnie „trzyma” to mozliwosc doładowywania kartą, jak tylko dojde do wniosku, że nie przynosi mi to korzysci albo zmienią warunki to zamykam to dziadostwo.

   Damian_91
  • @Damian_91 dzięki za odpowiedź i podzieleniem się doświadczeniami. Bardzo ciekawi mnie czemu tak totalnie olewają klientów w tym banku? O co chodzi? Wchodzili z taką pompą, wywiady prezesa, obietnice ekspansji rozwoju. A po 2 latach takie traktowanie klientów…

   Grzegorz
  • Nie, nie. Nie ma sie co zastanawiać. Ban Aion to porażka. Jedyne co mnie trzyma to te doładowania. A tak to syf jakich mało. Zero profesjonalizmu. Na czacie nic nie wiedzą, ciągle przesyłają zgłoszenia do działu technicznego, dział techniczny nie wie z czego wynika błąd. Krążą po omacku, każą na nowo instalować apkę albo czekać i tyle. Takich rad to moje dziecko mogłby mi udzielić. A jak jedna z moich bliskich zamykała konto to nawet nie wiedzieli po jakim czasie zwrócą pieniądze z konta oszczednosciowego (miała tam pieniadze by miec bezpłatne konto). I wiesz, było mówione że albo po 30 dniach albo po 44. Minęło 50 i pieniedzy nie było….. także porażka na całego

   Damian_91
 • Ciekawe czy oni zdają sobie sprawę że jak zaczną blokować ludzi za korzystanie z możliwości doładowania konta karta to nikt w tym banku nie zostanie? To jedyna funkcjonalność dla której mam tam osobiście konto. Jak mi to zablokują to od razu składam wypowiedzenie!

  Grzegorz Odpowiedz
  • Dziwisz się, że nie chcą klienta, który przynosi im same straty?

   Skylla
  • Dlaczego same straty? Poza tym, że korzystam z doładowań to place też karta, lokuje środki, płace za zakupy internetowe. Ale chodzi mi o to, że jeśli nie będzie można swobodnie korzystać z doładowań to wszystkie powyższe funkcjonalności mam w każdym innym banku i nic mnie nie będzie trzymać w Aion. Po prostu będę korzystać z Revolut i tyle. Pewnie takich klientów jak ja będą tysiące

   Grzegorz
  • Skylla, to tak jak napisac ze Aion przynosi kazdemu same straty bo z odsetek pobiera podatek belki.

   Intercharge jest wlasnie takim podatkiem belki.

   Wplacajac kase przez mc/visa dostajesz ubezpieczenie zwane chargeback. Bank sam placi za to ubezpieczenie, ale przeciez przelewem nikt bym tam nie wplacal wiekszej kasy. A takimi akcjami nie buduja wiarygodnosci wsrod Klientow. Jak zablokuja konto to mozna szybko odebrac swoja kase bez ich zgody.

   Oprocz ponoszenia samych strat, Aion zarabia na platnosciach kartami Aion i na pozyczaniu nieswoich pieniedzy.

   aaaa
 • Czy nie maci ostatnio problemów z logowaniem się do Aion? PIN w apce mi przestał działać. Jak generuję kod i próbuję w wersji desktopowej, to mi daje komunikat, że „wprowadzony kod jest niepoprawny”.
  Co robić? Przeinstalować apkę?

  JJ2010 Odpowiedz
  • Edit: udało się poprzez ponowny dłuższy z weryfikacjami proces logowania na urządzeniu

   JJ2010
 • Od dziś do 15 października oprocentowanie wynosi 6,5 %

  g.romek Odpowiedz
 • A macie jakieś inny Bank/sposób na doładowanie kartą płatniczą?

  kamil.gr Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy