Rusza Klub Korzyści Toyota Banku. Do zgarnięcia 50 zł premii oraz możliwość walki nawet o 10 000 zł

Zakończona

Kolejny bank startuje ze swoim własnym programem lojalnościowych dla obecnych klientów. Tym razem Toyota Bank uruchomił swój „Klub Korzyści”. W porównaniu do innych tutaj walczyć będziemy nie o punkty wymienne na nagrody, ale o… status programu lojalnościowego. Ten dopiero pozwoli nam na walkę o nagrodę w konkursie, a dodatkowo zagwarantuje zwrot w wysokości 50 zł.

Klub Korzyści Toyota Banku

Klub lojalnościowy tylko dla zaproszonych

Toyota kontynuuje swoją współpracę z firmą Agora, która, w imieniu banku, przeprowadziła wiele promocji dla nowych, ale również dla obecnych klientów. Do tej pory w akcjach mogły brać udział tylko osoby zakładające konto właśnie z jednej z tych promocji i tak samo jest tym razem. Klub Korzyści jest przeznaczony jedynie dla uczestników promocji:

 • Lokata Toyota Bank z premią (lokata35.zpremia.pl)
 • Super Duet (lokata325.zpremia.pl)
 • Super Duet 2 (lokata6m.zpremia.pl)
 • Super Duet 3 (lokata.zpremia.pl)
 • Bądź aktywny – załóż nowy depozyt (aktywni.zpremia.pl)
 • Tankuj korzyści z Toyota Bank (tankujkorzysci.zpremia.pl)
 • Lokata 130 dni z premia (lokata130dni.zpremia.pl)
 • Aktywni Zyskują (aktywnizyskuja.zpremia.pl)
 • Zarabiaj z duetem korzyści (duetlokat1.zpremia.pl)
 • Duet lokat z premią na Grupon (duetlokat1groupon.zpremia.pl)
 • również dla nowych klientów, ale tylko tych, którzy założą konto w czasie trwania akcji z miejscu wyraźnie oznaczonych – póki co takich brak.

Oczywiście aby uzyskiwać punkty konieczne jest posiadanie aktywnego konta. Oprócz tego wymagana jest rejestracja w programie do końca roku (wyrażając przy tym zgodę na przekazywanie danych objętych tajemnicą bankową). Tu jednak powstaje pewien problem, bo regulamin wyraźnie zaznacza, iż przekierowanie na rejestrację musi się odbyć poprzez kliknięcie w zaproszenie otrzymane na maila:

Aby wziąć udział w Etapie 1 Akcji, Obecny Klient Banku musi […]:
Kliknąć w aktywny link z Zaproszenia, przekierowującego do Aplikacji, wysłanego na adres email Obecnego Klienta Banku przez Organizatora Akcji

O ile się nie mylę zaproszenia otrzymały jedynie te osoby, które wyraziły zgody na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną. Wygląda na to, że bez zaproszenia wysłanego na maila możliwość rejestracji nie będzie (póki co) możliwa. Sprawdźcie spam, bo moja wiadomość właśnie tam czekała.

No dobrze, a co mamy do zyskania? Punkty. Dużo punktów.

Od 50 do 3000 punktów za wykonanie zadania

300 punktów otrzymają te osoby, które zarejestrują się w promocji do 14 czerwca 2017. 200 punktów otrzymamy natomiast za uruchomienie lokaty 24- lub 36-miesięcznej (Lokata Standardowa lub Depozyt Plus) do końca sierpnia 2017. Tutaj mamy jednak spore ograniczenie: premiowane będą jedynie 3 pierwsze lokaty. Z drugiej jednak strony bank da aż 600 punktów za utrzymanie lokat do końca pierwszego etapu promocji, czyli do 31.12.2017. I tu niespodzianka: te punkty naliczone zostaną również za depozyty od czwartego w górę. Jednym słowem warto założyć kilka małych „lokatek” na 2 lub 3 lata – o ile oczywiście dobrze czujemy się z taką inwestycją i mrożeniem kapitału na dłużej.

Bardzo podobne zasady dotyczą Lokaty Standardowej 1- lub 3-miesięcznej. Tu do zgarnięcia będziemy mieć po 50 punktów za pierwsze 3 lokaty oraz 350 punktów za utrzymanie każdej z nich (również powyżej 3 sztuk). Tu jednak istotny jest fakt, aby lokaty założyć w okresie od 1.09 do 31.12.2017.

Punkty możemy również otrzymać za cykliczne zadania. 100 punktów co miesiąc zostanie naliczone, o ile uzyskamy premię z tytułu moneybacku w wysokości 10%. 50 punktów otrzymamy za niższy moneyback.

100 punktów na miesiąc możemy również uzyskać za 3 transakcje bezgotówkowe kartą kredytową, ale za samo uruchomienie zyskamy jednorazowo 1500 punktów. Tu bank zaznacza, że staż klienta musi wynosić ponad 6 miesięcy.

Ostatnia opcja na w miarę bezproblemowe punkty to założenie konta młodzieżowego Click (swojemu dziecku 13+). Za podpisanie umowy do końca roku, wykonywanie 1 transakcji bezgotówkowej kartą i utrzymywanie średniego comiesięcznego salda w wysokości 100 zł otrzymamy 100 punktów – co miesiąc.

Jakie są inne opcje? Zdecydowanie mniej korzystne z naszego punktu widzenia. 1500 lub nawet 3000 punktów otrzymamy za pożyczkę, kredyt odnawialny, usługę Comfort Pay oraz serwis assistance.

Skoro już wiemy jak zyskać punkty to sprawdźmy na co one nam właściwie są… :)

1000 punktów da 50 zł oraz możliwość walki o jedną z nagród

Punkty przydadzą się na dwa sposoby. 1000 punktów, czyli uzyskanie statusu Silver do dnia 15.02.2018, pozwoli na uzyskanie 50 zł premii gwarantowanej. O nagrodzie zostaniemy poinformowani do 16.03.2018, do 23.03 będziemy musieli uzupełnić dane do jej odebrania, a do 31.03.2018 otrzymamy przelew na aktywne Konto Jedyne.

I to w zasadzie tyle, jeśli chodzi o nagrody gwarantowane. Druga opcja na skorzystanie z punktów to wzięcie udziału w drugim etapie akcji, czyli konkursie. Ten przeznaczony jest dla osób od statusu Silver wzwyż. Zyskać bowiem możemy status Gold (od 2000 punktów), Platinum (od 3000 punktów) lub Diamond (od 3500 punktów).

Na czym polega konkurs? Do dnia 4.03.2018 możliwe będzie zalogowanie się do aplikacji (tej samej, w której rejestrujemy się na samym początku akcji) i zgłoszenie swojej pracy konkursowej. Tu, zależnie od statusu, będziemy wykonywać inne zadanie:

 • status Silver – propozycja hasła promującego „Moje korzystanie z Konta Jedynego” (max. 250 znaków)
 • Gold – propozycja hasła promującego „Jak oszczędzam z Toyota Bank” (max. 250 znaków)
 • Platinum – zdjęcie/animację lub hasło promujące „Za co najbardziej lubię Toyota Bank”(max. 250 znaków lub 500 kB)
 • Diamond – zdjęcie/animację lub hasło promujące „Moje tankowanie korzyści z Toyota Bank” (max. 250 znaków lub 500 kB)

Co mamy do wygrania? 25 zwycięzców ze statusem Silver otrzyma tablety Samsung Galaxy Tab A 7 o wartości 550 zł. 10 zwycięzców ze statusem Gold otrzyma smartwatche Polar V800 HR o wartości 1800 zł. 10 zwycięzców ze statusem Platinum zgarnie smartfon Samsung Galaxy S8 o wartości 3500 zł, natomiast 5 zwycięzców o statusie Diamond – vouchery na wycieczki o wartości 10 000 zł do zrealizowanie do końca 2018 roku. W przypadku nagród powyżej 760 zł dodatkowo ufundowana zostanie nagroda pieniężna, która zostanie przekazana do Urzędu Skarbowego w celu pokrycia podatku.

Jury konkursowe ogłosi zwycięzców najpóźniej w dniu 23.03.2018 (w tym również wyśle do nich wiadomości mailowe). Będziemy wtedy mieli czas do 31.03.2018 na przekazanie swojego adresu do doręczenia nagrody. Ta trafi do nas do 30.04.2018.

Warto tu zwrócić uwagę, że aby w ogóle liczyć na zgarnięcie nagrody gwarantowanej oraz konkursowej konieczne jest nie tylko uzyskanie danego statusu, ale również utrzymanie danego produktu:

Uczestnik zobowiązany jest utrzymać Produkty Partnera, za które uzyskał Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął) oraz posiadać aktywne Konto Jedyne w Banku do dnia wypłaty Premii gwarantowanej, tj. co najmniej do dnia 31.03.2018 roku.

utrzymać Produkty Partnera, za które naliczone zostały Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął) oraz aktywne Konto Jedyne co najmniej do dnia wyłonienia zwycięzców Konkursu, tj. 16.03.2018 r

Szczegóły akcji w regulaminie. Zaznaczam, że jest on baaaardzo długi, dlatego warto przeglądnąć go samodzielnie – mogłem coś przeoczyć, co może być istotne z punktu widzenia akcji.

Czy to się opłaca? Policzmy.

300 punktów otrzymujemy w zasadzie za darmo. Kolejne 200 x 3 otrzymamy za otwarcie trzech lokat 2- lub 3-letnich, na co wydać musimy 3 x 2000 zł (Lokata Standardowa) lub 3 x 5000 zł (Depozyt Plus, z minimalnie wyższym oprocentowaniem). Za utrzymanie lokat otrzymamy po 600 punktów. Razem 300 + 600 + 1800 = 2700 punktów.

Dobicie do statusu Platinum lub Diamond też może być relatywnie proste (przynajmniej dla osób z większym zapasem gotówki). Wystarczy założyć i utrzymać 3-miesięczną Lokatę Standardową, za co otrzymamy razem 400 punktów. Przy 3 lokatach wyjdzie nam razem 1200 punktów czyli… idealnie, aby zyskać status Diamond.

Alternatywnie możemy najzwyczajniej w świecie założyć więcej lokat krótkoterminowych i zgarnąć po 350 punktów za ich utrzymanie.

Czy warto brać udział w akcji? To wszystko zależy. Jeśli mamy zapas gotówki i nie straszne nam lokowanie na 2 lata – to, w zasadzie, czemu nie. Jeśli natomiast wolelibyśmy mrozić mniejsze pieniądze przez krótszy okres – to szybciej uzyskamy status Silver lub Gold. Oprócz walki o jedną z nagród zyskamy w ten sposób 50 zł (co oczywiście dostaną również uczestnicy o wyższym statusie). Realnie jednak stracimy nieco na odsetkach, bo o ile lokaty długoterminowe Toyota Banku zdecydowanie przebijają średnią rynkową, to lokata 3-miesięczna daje już tylko 1,5% (a miesięczna jedynie 0,5%) – a nikt nie gwarantuje, że tyle będzie również we wrześniu :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja też mam problem z naliczaniem punktów.
  Za lokatę promocyjną 8000zł 6m na razie 100pkt za założenie dostałem.
  Ale za lokatę 1m 2000zł mimo, że już tydzień temu zakończyła się, nie dostałem, ani za założenie, ani za utrzymanie. I mam nadzieję. że pisząc utrzymanie, nie mieli na myśli jej odnowienie na kolejny okres.

  keram7m Odpowiedz
  • Dzwoniłem z 3 miesiące temu na infolinię i powiedzieli, że w tych lokatach 1- i 3-miesięcznych wystarczy, żeby lokata zakończyła się sama, aby dostać punkty.

   Dario
  • Tez nie dostalem kompletu punktow za lokate 1m/2k a zakonczyla sie chyba juz z miesiac temu. Strasznie duzy obsuw maja, albo bank nie dostarcza informacji. To samo pewnie bedzie z lokata 8k. Poki co od razu dostalem tylko punkty za ankiete (50pkt)

   keton
  • Swietna promocja, zaraz cala rodzine zapisze :) Samochod mozna oddac po miesiacu i premie zachowac? :)

   keton
 • A ja mam taką sytuację: w czerwcu pierwszy raz przystąpiłam do KK (miało być 300 punktów gratis). Nie wchodziłam na swoje konto, próbowałam to zrobić dopiero we wrześniu i ze zdziwieniem stwierdziłam, że nie mogę się zalogować. Napisałam maila i odpowiedziano mi, że „nie dokończyłam procesu rejestracji”. Nie dyskutowałam, odpuściłam te 300 punktów i zarejestrowałam się ponownie. Wypełniłam ankietę (choć gładko nie poszło, nie chciała się wysłać, w końcu jednak udało się). Dostałam 50 punktów, bez problemu logowałam się na konto, założyłam promocyjne lokaty, dokonywałam zakupów w tygodniach transakcyjnych i czekałam na punkty… Miały być naliczone do wczoraj, ale się nie pojawiły. W dodatku zauważyłam, że bank nie zwraca mi opłaty za konto. Napisałam reklamację i dowiedziałam się, że… nie dokończyłam procesu rejestracji… Dostałam linka, by ten proces dokończyć, ale link kieruje mnie do strony z info „Błąd! Błędny status profilu”… Pomieszanie z poplątaniem…

  igaww Odpowiedz
 • Też czekam na punkty za wykonanie bezgotówkowych transakcji kartą oraz tych związanych z promocją „Tankuj korzyści do pełna”.

  jacob Odpowiedz
 • Ja na swoje punkty czekam od września. Napisałem dwa maile do organizatora i nic. Organizacja poniżej dopuszczalnego poziomu. Mam tylko nadzieję, że finalnie dobrze te punkty pozliczają, ale złego wrażenia to na pewno nie zatrze….

  Rolo Odpowiedz
  • A w ogóle, to ciekawostką w tej promocji jest to, ze niekoniecznie im więcej punktów tym lepiej.
   Pomijając już fakt, że dla kogoś może być lepszy wypasiony sportowy smartwatch od smartfona (bo np. ma już lepszy, np. innej firmy), to może się okazać, że wielu uczestników uzbiera „Platinum”, więc trudniej będzie zdobyć tę nagrodę. Jeszcze gorzej może być z kontem „Diamond”, gdzie nagroda wprawdzie jest droga, ale będzie ich tylko 5 co zmniejsza prawdopodobieństwo wygranej. No i nagroda „Diamond” jest trudna do wykorzystania, a nie wiadomo nawet, czy można ją komuś przekazać… Kolejny problem: przy „Platinum” i „Diamond” nie wystarczy hasło, trzeba też przesłać zdjęcie…

   Don Quijote de la Mancha
  • Zabieram voucher i jade na wakacje. Nie zniechecisz mnie :)

   aaaa
 • Mnie wystarczy Silver, ale czy się załapię do końca nie będę wiedział. Czekam na 200pkt z lokaty 6m i 350pkt z 1m. Ale one dodane zostaną dopiero na koniec pierwszego etapu. Jak coś poszło nie tak, to już nie będzie można nic zrobić. Zwłaszcza niepokoi mnie znaczenie słowa „UTRZYMANA”, że by nie było że sprawdzają na koniec 1-go etapu czy ciągle aktywna ta 1m. Ogólnie ta Toyota zrobiła się zbyt stresująca jak na tak mały zysk.

  keram7m Odpowiedz
 • Dla mnie korzystniej było założyć dwie lokaty miesięczne niż wnioskować o kk, choć to również sposób prosty jak rąbanie drzewa ;). Ale do rzeczy. Lokata miesięczna, jak sama nazwa wskazuje, zakładana jest na miesiąc. Innymi słowy zakładam i utrzymuję przez miesiąc do czasu wygaśnięcia. Nigdzie nie jest napisane, że muszę ją odnawiać. Wynika to pośrednio z regulaminu akcji konkretnie par. 6 pkt 3. „Uczestnik zobowiązany jest utrzymać Produkty Partnera, za które uzyskał Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął)”. Zatem jeśli miesięczny okres lokaty już minął, nie ma potrzeby odnawiania takowej.
  Żeby nie było, nie twierdzę kategorycznie, że tak jest na pewno. To moja interpretacja i ewentualny argument reklamacyjny. Także wydaje mi się keram7m, że będzie ok :)

  miodzio Odpowiedz
  • We wrześniu na infolinii banku powiedziano mi, że wystarczy, żeby utrzymać tę lokatę 1 miesiąc i to już się kwalifikuje do otrzymania punktów.

   Dario
 • Dostałem maila z powiadomieniem, że doliczyli mi punkty. Zalogowałem się i faktycznie są punkty za wszystkie lokaty, które punktowały w różnym czasie. A jak u was?

  Rolo Odpowiedz
 • W innym temacie pisałem, że również maila dostałem, punkty naliczyli 50zł będzie :D

  miodzio Odpowiedz
 • Doliczyli już komuś punty za „dotrzymanie” lokat?

  JAro Odpowiedz
 • dajcie znać jak ktoś będzie miał maila z informację o wygranej :P

  asdf Odpowiedz
 • Maila jeszcze nie ma, ale logując się na stronie KK można już podawać dane do przelewu 50zł.

  Kurt Odpowiedz
  • Możliwość podania konta była tam od początku. Ja podałem numer konta na początku akcji, ale podstawa do otrzymania 50 zł jest mail potwierdzający przyznanie premii.

   Gruby Rychu
  • Przyszedł mail i tu ważne wcześniejsze podania konta nie wystarczy, bo jest formularz. Jak się podało wcześniej konto to nie trzeba go teraz wklejać, ale trzeba teraz zatwierdzić formularz.

   Gruby Rychu
  • Ja formularza nie mam, widzę od razu „Podane dane do przelewu”, ale to pewnie wynika z tego, że Ty podałeś numer na początku akcji, formularz z pełnymi danymi dodali pewnie później.

   Don Quijote de la Mancha
 • E-meila nie dostałem ale dane już uzupełniłem, tj. imię i nazwisko, adres i numer konta.

  Waldemar Odpowiedz
 • I w mojej skrzynce siedzi.

  Krak Odpowiedz
 • a tak z ciekawości, zadowoliliście się statusem SILVER, czy atakowaliście te wyższe?
  ja zostałem na Silver :P

  asdf Odpowiedz
  • Ja czekam na zegarek. 😉

   Ale fakt, ciekawe, jaką mam konkurencję. 😉

   Don Quijote de la Mancha
  • czekam na voucher wakacyjny 10 000 zl

   aaaa
  • Chmmm, też czekam na voucher. Czyli jest już nas dwóch. Co prawda wpadłem w najwyższy przedział niechcący, ale cóż było zrobić – coś tam pstrykłem, cóś skrobnąłem. Powodzenia @aaaa. I sobie też :D. Chociaż, z moim fartem…

   qqq
  • Rowniez nie jestem szczesciarzem. Licze ze zglosilo sie max 5 osob do Diamond i kazdemu dadza nagrode :)

   aaaa
  • To widzę, że nie tylko mnie dali za dużo punktów, polowałem na Samsunga a kazali grać o bon :) czuje, że więcej nas było :)

   jarosław
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy