Rusza Klub Korzyści Toyota Banku. Do zgarnięcia 50 zł premii oraz możliwość walki nawet o 10 000 zł

Zakończona

Kolejny bank startuje ze swoim własnym programem lojalnościowych dla obecnych klientów. Tym razem Toyota Bank uruchomił swój „Klub Korzyści”. W porównaniu do innych tutaj walczyć będziemy nie o punkty wymienne na nagrody, ale o… status programu lojalnościowego. Ten dopiero pozwoli nam na walkę o nagrodę w konkursie, a dodatkowo zagwarantuje zwrot w wysokości 50 zł.

Klub Korzyści Toyota Banku

Klub lojalnościowy tylko dla zaproszonych

Toyota kontynuuje swoją współpracę z firmą Agora, która, w imieniu banku, przeprowadziła wiele promocji dla nowych, ale również dla obecnych klientów. Do tej pory w akcjach mogły brać udział tylko osoby zakładające konto właśnie z jednej z tych promocji i tak samo jest tym razem. Klub Korzyści jest przeznaczony jedynie dla uczestników promocji:

 • Lokata Toyota Bank z premią (lokata35.zpremia.pl)
 • Super Duet (lokata325.zpremia.pl)
 • Super Duet 2 (lokata6m.zpremia.pl)
 • Super Duet 3 (lokata.zpremia.pl)
 • Bądź aktywny – załóż nowy depozyt (aktywni.zpremia.pl)
 • Tankuj korzyści z Toyota Bank (tankujkorzysci.zpremia.pl)
 • Lokata 130 dni z premia (lokata130dni.zpremia.pl)
 • Aktywni Zyskują (aktywnizyskuja.zpremia.pl)
 • Zarabiaj z duetem korzyści (duetlokat1.zpremia.pl)
 • Duet lokat z premią na Grupon (duetlokat1groupon.zpremia.pl)
 • również dla nowych klientów, ale tylko tych, którzy założą konto w czasie trwania akcji z miejscu wyraźnie oznaczonych – póki co takich brak.

Oczywiście aby uzyskiwać punkty konieczne jest posiadanie aktywnego konta. Oprócz tego wymagana jest rejestracja w programie do końca roku (wyrażając przy tym zgodę na przekazywanie danych objętych tajemnicą bankową). Tu jednak powstaje pewien problem, bo regulamin wyraźnie zaznacza, iż przekierowanie na rejestrację musi się odbyć poprzez kliknięcie w zaproszenie otrzymane na maila:

Aby wziąć udział w Etapie 1 Akcji, Obecny Klient Banku musi […]:
Kliknąć w aktywny link z Zaproszenia, przekierowującego do Aplikacji, wysłanego na adres email Obecnego Klienta Banku przez Organizatora Akcji

O ile się nie mylę zaproszenia otrzymały jedynie te osoby, które wyraziły zgody na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną. Wygląda na to, że bez zaproszenia wysłanego na maila możliwość rejestracji nie będzie (póki co) możliwa. Sprawdźcie spam, bo moja wiadomość właśnie tam czekała.

No dobrze, a co mamy do zyskania? Punkty. Dużo punktów.

Od 50 do 3000 punktów za wykonanie zadania

300 punktów otrzymają te osoby, które zarejestrują się w promocji do 14 czerwca 2017. 200 punktów otrzymamy natomiast za uruchomienie lokaty 24- lub 36-miesięcznej (Lokata Standardowa lub Depozyt Plus) do końca sierpnia 2017. Tutaj mamy jednak spore ograniczenie: premiowane będą jedynie 3 pierwsze lokaty. Z drugiej jednak strony bank da aż 600 punktów za utrzymanie lokat do końca pierwszego etapu promocji, czyli do 31.12.2017. I tu niespodzianka: te punkty naliczone zostaną również za depozyty od czwartego w górę. Jednym słowem warto założyć kilka małych „lokatek” na 2 lub 3 lata – o ile oczywiście dobrze czujemy się z taką inwestycją i mrożeniem kapitału na dłużej.

Bardzo podobne zasady dotyczą Lokaty Standardowej 1- lub 3-miesięcznej. Tu do zgarnięcia będziemy mieć po 50 punktów za pierwsze 3 lokaty oraz 350 punktów za utrzymanie każdej z nich (również powyżej 3 sztuk). Tu jednak istotny jest fakt, aby lokaty założyć w okresie od 1.09 do 31.12.2017.

Punkty możemy również otrzymać za cykliczne zadania. 100 punktów co miesiąc zostanie naliczone, o ile uzyskamy premię z tytułu moneybacku w wysokości 10%. 50 punktów otrzymamy za niższy moneyback.

100 punktów na miesiąc możemy również uzyskać za 3 transakcje bezgotówkowe kartą kredytową, ale za samo uruchomienie zyskamy jednorazowo 1500 punktów. Tu bank zaznacza, że staż klienta musi wynosić ponad 6 miesięcy.

Ostatnia opcja na w miarę bezproblemowe punkty to założenie konta młodzieżowego Click (swojemu dziecku 13+). Za podpisanie umowy do końca roku, wykonywanie 1 transakcji bezgotówkowej kartą i utrzymywanie średniego comiesięcznego salda w wysokości 100 zł otrzymamy 100 punktów – co miesiąc.

Jakie są inne opcje? Zdecydowanie mniej korzystne z naszego punktu widzenia. 1500 lub nawet 3000 punktów otrzymamy za pożyczkę, kredyt odnawialny, usługę Comfort Pay oraz serwis assistance.

Skoro już wiemy jak zyskać punkty to sprawdźmy na co one nam właściwie są… :)

1000 punktów da 50 zł oraz możliwość walki o jedną z nagród

Punkty przydadzą się na dwa sposoby. 1000 punktów, czyli uzyskanie statusu Silver do dnia 15.02.2018, pozwoli na uzyskanie 50 zł premii gwarantowanej. O nagrodzie zostaniemy poinformowani do 16.03.2018, do 23.03 będziemy musieli uzupełnić dane do jej odebrania, a do 31.03.2018 otrzymamy przelew na aktywne Konto Jedyne.

I to w zasadzie tyle, jeśli chodzi o nagrody gwarantowane. Druga opcja na skorzystanie z punktów to wzięcie udziału w drugim etapie akcji, czyli konkursie. Ten przeznaczony jest dla osób od statusu Silver wzwyż. Zyskać bowiem możemy status Gold (od 2000 punktów), Platinum (od 3000 punktów) lub Diamond (od 3500 punktów).

Na czym polega konkurs? Do dnia 4.03.2018 możliwe będzie zalogowanie się do aplikacji (tej samej, w której rejestrujemy się na samym początku akcji) i zgłoszenie swojej pracy konkursowej. Tu, zależnie od statusu, będziemy wykonywać inne zadanie:

 • status Silver – propozycja hasła promującego „Moje korzystanie z Konta Jedynego” (max. 250 znaków)
 • Gold – propozycja hasła promującego „Jak oszczędzam z Toyota Bank” (max. 250 znaków)
 • Platinum – zdjęcie/animację lub hasło promujące „Za co najbardziej lubię Toyota Bank”(max. 250 znaków lub 500 kB)
 • Diamond – zdjęcie/animację lub hasło promujące „Moje tankowanie korzyści z Toyota Bank” (max. 250 znaków lub 500 kB)

Co mamy do wygrania? 25 zwycięzców ze statusem Silver otrzyma tablety Samsung Galaxy Tab A 7 o wartości 550 zł. 10 zwycięzców ze statusem Gold otrzyma smartwatche Polar V800 HR o wartości 1800 zł. 10 zwycięzców ze statusem Platinum zgarnie smartfon Samsung Galaxy S8 o wartości 3500 zł, natomiast 5 zwycięzców o statusie Diamond – vouchery na wycieczki o wartości 10 000 zł do zrealizowanie do końca 2018 roku. W przypadku nagród powyżej 760 zł dodatkowo ufundowana zostanie nagroda pieniężna, która zostanie przekazana do Urzędu Skarbowego w celu pokrycia podatku.

Jury konkursowe ogłosi zwycięzców najpóźniej w dniu 23.03.2018 (w tym również wyśle do nich wiadomości mailowe). Będziemy wtedy mieli czas do 31.03.2018 na przekazanie swojego adresu do doręczenia nagrody. Ta trafi do nas do 30.04.2018.

Warto tu zwrócić uwagę, że aby w ogóle liczyć na zgarnięcie nagrody gwarantowanej oraz konkursowej konieczne jest nie tylko uzyskanie danego statusu, ale również utrzymanie danego produktu:

Uczestnik zobowiązany jest utrzymać Produkty Partnera, za które uzyskał Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął) oraz posiadać aktywne Konto Jedyne w Banku do dnia wypłaty Premii gwarantowanej, tj. co najmniej do dnia 31.03.2018 roku.

utrzymać Produkty Partnera, za które naliczone zostały Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął) oraz aktywne Konto Jedyne co najmniej do dnia wyłonienia zwycięzców Konkursu, tj. 16.03.2018 r

Szczegóły akcji w regulaminie. Zaznaczam, że jest on baaaardzo długi, dlatego warto przeglądnąć go samodzielnie – mogłem coś przeoczyć, co może być istotne z punktu widzenia akcji.

Czy to się opłaca? Policzmy.

300 punktów otrzymujemy w zasadzie za darmo. Kolejne 200 x 3 otrzymamy za otwarcie trzech lokat 2- lub 3-letnich, na co wydać musimy 3 x 2000 zł (Lokata Standardowa) lub 3 x 5000 zł (Depozyt Plus, z minimalnie wyższym oprocentowaniem). Za utrzymanie lokat otrzymamy po 600 punktów. Razem 300 + 600 + 1800 = 2700 punktów.

Dobicie do statusu Platinum lub Diamond też może być relatywnie proste (przynajmniej dla osób z większym zapasem gotówki). Wystarczy założyć i utrzymać 3-miesięczną Lokatę Standardową, za co otrzymamy razem 400 punktów. Przy 3 lokatach wyjdzie nam razem 1200 punktów czyli… idealnie, aby zyskać status Diamond.

Alternatywnie możemy najzwyczajniej w świecie założyć więcej lokat krótkoterminowych i zgarnąć po 350 punktów za ich utrzymanie.

Czy warto brać udział w akcji? To wszystko zależy. Jeśli mamy zapas gotówki i nie straszne nam lokowanie na 2 lata – to, w zasadzie, czemu nie. Jeśli natomiast wolelibyśmy mrozić mniejsze pieniądze przez krótszy okres – to szybciej uzyskamy status Silver lub Gold. Oprócz walki o jedną z nagród zyskamy w ten sposób 50 zł (co oczywiście dostaną również uczestnicy o wyższym statusie). Realnie jednak stracimy nieco na odsetkach, bo o ile lokaty długoterminowe Toyota Banku zdecydowanie przebijają średnią rynkową, to lokata 3-miesięczna daje już tylko 1,5% (a miesięczna jedynie 0,5%) – a nikt nie gwarantuje, że tyle będzie również we wrześniu :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie wchodzę w to tylko dlatego ze jestem leniwy i nie chce mi sie tego wszystkiego wertować… Może to i ma sens ale kto przy wielu zobowiązaniach płacenia kartami innych banków bedzie jeszcze w stanie cos z tego wyciągnąć? To moze byc dobre dla kogos kompletnie nowego w świecie wisienek.

  Michal.o Odpowiedz
 • Nawet nie chce się tego czytać do konca. Trzeba mieć dużo zaparcia , żeby napisać taki tekst.

  cykor Odpowiedz
 • Ja chyba w to wejdę. Wychodzi, że najkorzystniej będzie w grudniu 4k „poświęcić” i 2 lokaty na 3m założyć i 50 zł. wpadnie.

  Kac78 Odpowiedz
  • Chociaż nie wiem czy nie korzystniej będzie jedynie pozakładać tylko lokaty i natychmiast je zerwać (3 długoterminowe po 200 pkt.i 2 krótkie po 50 pkt.).

   Kac78
  • Proszę nie sugerować się tym komentarzem ponieważ wprowadza on w błąd. Lokat nie można zerwać zaraz po założeniu ponieważ punkty wtedy nie zostaną naliczone (tak jest w regulaminie)

   3. Uczestnik zobowiązany jest utrzymać Produkty Partnera, za które uzyskał Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął) oraz posiadać aktywne Konto Jedyne w Banku do dnia wypłaty Premii gwarantowanej, tj. co najmniej do dnia 31.03.2018 roku. (…)

   Kac78
 • Mam ich gdzieś. Mieli zwrócić opłatę za prowadzenie, i nie oddali.

  xxxx Odpowiedz
  • dokładnie, ten bank jest poza tym tragiczny, wszedłem do niego czwarty raz ale tylko dla premii i czwarty raz podziękuję :)

   Herman
 • Generalnie to jedna wielka masakra i wstyd dla TB.
  Założyłem konto, niedługo potem przyszło hasło, zalogowałem się. Do tego momentu wszystko w porządku. Ale tutaj zaczęły się schody.
  Poprawiłem dane i uzupełniłem brakujące. Kliknąłem zapisz i dostałem informację, że na @ przyjdzie wiadomość z odnośnikiem potwierdzającym zmiany. I przyszła. Tyle, że odnośnik był nieprawidłowy i wyglądał tak: „http://app-ovh.wermuth.pl:8000/potwierdz-zmiane/Gy0”. Nikt tego nie testował wcześniej?
  Chciałem zgłosić przez formularz kontaktowy, z podaniem cytatu z wiadomości. Nie dało się bo: „Pole wiadomość ma nieprawdiłowy format.” (cytat dosłowny).
  Wysłałem na zwykłego maila oba problemy (z podaniem adresu formularza kontaktowego).
  Dostałem odpowiedź, że strona generowała błąd i już ją naprawili. A na drugi problem odpisali z pytaniem o jaki formularz kontaktowy chodzi.
  Ręce mi opadły. I gdyby nie zwrot za paliwo, to pewnie właśnie składałbym podanie o zamknięcie konta (a w zasadzie to pewnie o przeniesienie w celu skorzystania z promocji w CA).

  Robert Odpowiedz
 • Dostałem zaproszenie z nieaktywnym linkiem do rejestracji. Wstyd ogólnie dla banku. Ale nasuwają się wątpliwości, czy to możliwe, że bank wypuszcza coś tak niedopracowanego. Czy to nie przypadkiem jakieś podszywanie w celu wyciągnięcia danych osobowych?

  witek Odpowiedz
 • za dużo zabawy, 50zł to można zrobić w 3 min zakładając nju przez payback albo mbank a nie bawić sie w punkty i lokowanie pieniędzy na kilka miesięcy.

  Herman Odpowiedz
  • Więc nie popieraj.

   cykor
  • popieram to że niechce mi sie tego czytać:p niestety nie da się wpisać czegoś przed ten wpis admina, a nie dodałem „@cykor” – mój błąd, wybaczcie :)

   Herman
 • Nie wchodzę w to bo jak komisja konkursowa ocenia wypowiedzi pisemne to wygrywa syn żona brat teść i przyjaciółka prezesa …. aż 5 nagród za trzymanie kasy na średnich lokatach – nie dziękuję wolę już sterczeć pod bankomatem BZ WBK :P

  zenek64 Odpowiedz
  • A najmądrzejsza i najbardziej kreatywna wypowiedź przegrywa z tzw. „wierszykami”, które są jakimiś rymami częstochowskimi heh…
   Dziękuję, nie wchodzę w to, a maila od nich chyba od razu wywaliłem, bo wyglądał jak jakiś totalny spam i link, na który dla bezpieczeństwa nie powinno się klikać…

   abc
 • Bez sensu. Ci marketingowcy z TB to tragedia. Żeby takiego gniota wypuścić….

  Eugeniusz Odpowiedz
 • No i Michał Admin oczywiście…

  cykor Odpowiedz
 • a kiedy dostaliście tego maila z zaproszeniem?

  Paulina Odpowiedz
  • dzisiaj o 10:12, był w spamie

   Herman
  • Otrzymałem wiadomość jednak link jest nieaktywny, brak możliwości przejścia do strony z rejestracją. Ktoś też tak ma?

   _Marek
 • Ale należy zauważać, że powstaje nowy trend w bankowości z tymi punktami, coś jak programy lojalnościowe i mi się to nie podoba. Trzeba bojkotować, bo niedługo zamiast premii w gotówce będziemy dostawać od banków mało warte punkty.

  abc Odpowiedz
 • Kac78 zgadzam się. Dla 50 zł wysiłek niewielki. Jeżeli ktoś korzysta z moneybacku to właściwie łapie się na promocję ” przy okazji”.

  Krak Odpowiedz
 • Sorry, ale takie promocje to jest już żałość. Dla przykładu: za kwiecień za płacenie kartą i BLIK w Millennium dostałem 60 PLN. Nie ma porównania…..

  jano Odpowiedz
 • @ jano. Dobrze, że Toyota coś robi i płaci gotówkę, a nie jak Raiffeisen. Ja to robię jak wcześniej pisałem przy okazji moneybacku. Z Millenium wziąłem to co było do wzięcia i muszę swoje odczekać. Raz łatwiej wpada 50 zł, raz trzeba stracić czas pod bankomatem dla 50 zł, innym razem bliknąć 5 razy . Każdy bierze co mu leży.

  Krak Odpowiedz
 • Powtórzę raz jeszcze, aby zdobyć GWARANTOWANE 50 zł. W GOTÓWCE nie trzeba zamrażać ani złotówki na lokatach (tym bardziej długoterminowych). Ale kto by tam regulaminy czytał „za długie”, „zbyt skomplikowane”…

  Kac78 Odpowiedz
 • @admin – tytuł powinien brzmieć chyba: „Rusza Klub Korzyści …” a nie ‚Korzyście’

  [email protected] Odpowiedz
 • @Kac78
  Zdradź swój pomysł.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Zakładam, że chodzi o punkty za założenie lokat… :)

   Michał
  • Zdradziłem już, w jednym z pierwszych wpisów,

   Kac78
  • mowiac o 50PLN gwarantowane
   czyli 30.12.2017 zakłada sie 3 (2 odliczajac 300 pkt na start) lokaty po 2000PLN na 1 miesiąc, =3x50pkt (2x50pkt)
   30.01.2018 lokaty się odnawiaja an kolejny miesiac = 3x350pkt (2x350pkt)
   31.01.2018 = koniec Etapu 1 powninen być widoczny stan pkt 1200 (1100=300pkt na start+800pkt)
   „Rejestracja w Etapie 1 Akcji jest możliwa do dnia 31.12.2017 roku. Uczestnicy, którzy dokonają rejestracji
   mogą gromadzić Punkty promocyjne w trakcie Etapu 1 Akcji, do dnia 31.01.2018 roku. ”
   czyli podsumowując (nie wiem jak TB policzy okres 1mca) do 28.02.2018/02.03.2018 trzymasz lokaty, krotszy wariant zamrozenia 6000 (lub 4000 dla tych co sie zapisali teraz i dostali na start 300pkt) niz lokaty na 2x1mc nie znajduje.

   jak ktos ma inna koncepcje to prosze o opinie.

   ZUK
 • Jest jeszcze ktoś oprócz mnie kto nie dostał mejla?

  Aleksy Odpowiedz
 • Ja dostałem SMS sprawdz email z zaproszeniem, niestety na poczcie nic nie ma (spam też przeszukałem), co robić w takim przypadku?

  M Odpowiedz
 • Dostałem wiadomość sms-em wczoraj. Przed chwilą sprawdzałem swoją pocztę i zaproszenia brak.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • A u mnie ani sms ani mail :-(

  Paulina Odpowiedz
  • Dla ułatwienia szukanie maila.
   w polu nadawca jest „kontakt”
   w temacie „Zaproszenie do rejestracji w klub.zpremia.pl”

   neme
 • czy karta kredytowa jest za free pierwszy rok?

  ZUK Odpowiedz
 • „200 punktów otrzymamy natomiast za uruchomienie lokaty 24- lub 36-miesięcznej (Lokata Standardowa lub Depozyt Plus) do końca sierpnia 2017. Tutaj mamy jednak spore ograniczenie: premiowane będą jedynie 3 pierwsze lokaty. Z drugiej jednak strony bank da aż 600 punktów za utrzymanie lokat do końca pierwszego etapu promocji, czyli do 31.12.2017. „

  Czyli mogę założyć do końca 08.2017 np.
  3x lokatę 2.000 = (3×200 pktów za otwarcie)
  Utrzymanie tych lokat do 31.12.2017 = (3×600)

  I mogę zerwać po 31.12.2017 te lokaty, a tych wszystkich punktów nie stracę?

  villemo09 Odpowiedz
  • raczej po 16.03.2018
   utrzymać Produkty Partnera, za które naliczone zostały Punkty promocyjne
   ___ (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął)____ oraz aktywne Konto Jedyne co najmniej do dnia wyłonienia zwycięzców Konkursu, tj. 16.03.2018 r

   ZUK
 • @Kac78
  Warto abyś przed podzieleniem się swoimi pomysłami przeczytał sam regulamin
  §6 Premia gwarantowana
  (…)
  otrzyma Premię gwarantowaną w wysokości 50 zł.
  (…)
  3. Uczestnik zobowiązany jest utrzymać Produkty Partnera, za które uzyskał Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął) oraz posiadać aktywne Konto Jedyne w Banku do dnia wypłaty Premii gwarantowanej, tj. co najmniej do dnia 31.03.2018 roku. (…)

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Zgadza się. Muszę się przyznać do błędu i wprowadzania innych w błąd, za co przepraszam. Niedoczytałem (a raczej dokładnie wczytuję się w regulaminy). No nic, dzięki za „kubeł zimnej wody” – przyda mi się.

   Kac78
  • A mi się wydaje, że zapis „Uczestnik zobowiązany jest utrzymać Produkty Partnera, za które uzyskał Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął)” dotyczy 600 punktów opisanych jako „za utrzymanie lokaty”, bo inaczej nie miałoby sensu przyznawanie 200 pkt za uruchomienie…

   qqq
 • Czy może ktoś potwierdzić, że z podatkami w tej promocji jest wszystko w porządku, w szczególności interesuje mnie czy nie trzeba będzie samemu płacić podatku od premii? Jest informacja o podatku od nagród , a o podatku od premii chyba nic nie ma.

  chmiel Odpowiedz
  • Taką wiadomość otrzymałem od Organizatora Akcji:
   „Zgodnie z brzmieniem art. 21 ust 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U z 2000 nr 14, poz. 176 ze zm.), Premie do kwoty 760 zł są wartością wolną od podatku dochodowego”.

   Łukasz
  • Dzieki!

   chmiel
 • Wie ktoś, co mam zrobić, jeśli nie otrzymałem tego mejla?

  Aleksy Odpowiedz
 • Dla zmagających się z niedorobionym emailem:
  – email w skrzynce wyszukać można po słowie: „zpremia” (ja miałem w spamie)
  – link w źródle emaila wygląda tak: „https://bank.zpremia.pl/klub/rejestracja/xxxxxxxxxxxxxxxx” (w miejscu iksów jest unikalny identyfikator)

  iks Odpowiedz
 • Do Michał Admin: Poczytałam wpisy, przeczytałam regulamin, ale chciałam jeszcze się upewnić: Jeśli dobrze zrozumiałam to mogę w grudniu założyć lokaty 1 miesięczne, po ich zakończeniu zabrać pieniądze, a i tak otrzymam za każdą z lokat 350 pkt?

  Evela Odpowiedz
 • Czy ktoś biorący udział w „Tankuj korzyści do pełna „ma w tym konkursie dopisane pkt ?
  Ja mam cały czas tylko 300 pkt na start.

  Krak Odpowiedz
  • Dołączam się do pytania, ja tak samo mam cały czas 300, a każdy miesiąc jest zwrot Tankuj korzyści…

   M
  • Ja też nie dostałem.Pisałem do nich maila ,nie raczyli nawet odpowiedzieć.

   Many
 • Dostałem sms-a z informacją o Klubie Korzyści. Nie dostałem e-maila z Zaproszeniem. W dniu dzisiejszym mieli rozsyłać dodatkowo. Do tej pory brak e-maila. Ma tak ktoś?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Dzisiaj dostalem emaila: „Dołącz do Klubu Korzyści, aktywuj produkty Toyota Banku, zbieraj punkty i wygrywaj atrakcyjne Nagrody. Rejestrując się do 30.06.2017 roku zgarniasz 300 punktów na start.
  Skorzystaj ze specjalnie zaprojektowanych narzędzi, aby wykonywać symulacje Twoich korzyści.
  Nie przegap nadchodzącej Promocji! Już od 26 czerwca zakładając Plan Depozytowy na 160 dni będziecie mogli zdobyć 50 zł Premii!”
  Czyli cos nowego sie pojawilo? Juz od razu mozna zyskac 50zl bez czekania na koniec roku? Wlasnie sie zarejestrowalem, bo wczesniej przespalem :)

  keton Odpowiedz
 • Czy lokaty muszą być zakładane przez aplikację, czy wystarczy że zaloguję się bezpośrednio na stronie banku i sam założę lokatę? Nie mogę znaleźć tej informacji w regulaminie. Założyłem 22 czerwca bezpośrednio 3 lokaty standardowe z pominięciem aplikacji i jeszcze nie mam punktów za założenie.

  Dominik Odpowiedz
  • Dobre pytanie, ale chyba przez serwis zpremia, bo w koncu po co tam pojawialby sie spis ofert i mozliwosc ich realizacji.

   keton
 • Czy ktoś biorący udział w „Tankuj korzyści do pełna ” ma w tym konkursie dopisane pkt ?

  Krak Odpowiedz
 • Z naliczaniem punktów jest tu jakaś lipa. Za założone lokaty powinny być naliczone do 15 dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca, na pytanie czemu za lokaty z czerwca nie ma jeszcze pkt (powinny być do 15.07.) przyszła odpowiedź, że może do 15.08. naliczą, a jak nie to żeby wtedy pisać.
  Czy ktoś ma naliczone jakieś punkty promocyjne oprócz tych na powitanie ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Mnie doliczyli 50 pkt za „Tankuj korzyści do pełna ” jedynie w czerwcu. W lipcu pisałem reklamację , w odpowiedzi napisali, że decyzją banku pkt wejdą w sierpniu. W sierpniu powinny być za lipiec, a nie za czerwiec. Poleci kolejna reklamacja . Zobaczymy.

  Krak Odpowiedz
  • W którym miejscu znajdę dokładną informację o ilości przyznanych punktów? po zalogowaniu mam ogólną sumę 800 pkt ale nigdzie nie mogę znaleźć inf o tym za co są przyznane.

   _Marek
 • Przyszło mi na maila, coś takiego:
  „Od poniedziałku w Klubie Korzyści TYDZIEŃ TRANSAKCYJNY.

  Wystarczą jedynie 3 transakcje kartą Toyota Bank na kwotę 20 zł aby zdobyć aż 200 punktów.

  Punkty możesz otrzymać aż za 9 transakcji, co pozwoli Ci zdobyć nawet 600 punktów!

  Płać kartą już dziś i zdobądź jeszcze więcej punktów do wymarzonej nagrody.”

  Na stronie Klubu Korzysci nic o tym niema,regulaminu brak, wiec nie za bardzo wiadomo o co chodzi.

  chmiel Odpowiedz
  • Tez to dostałem, chyba wygrzebie kartę TB żeby nabić punkty, kurczę najpierw bz WBK teraz TB, pytanie czy te transakcje na 20PLN każda czy w sumie.

   Zuk
  • Maile rozesłali, na stronie nic na ten temat nie piszą, a ja nie mogę doprosić się pkt za Tankuj korzyści do Pełna.

   Krak
  • Dostałem informację, że 20 zł każda. Choć tego w mailu nie ma = przeczuwam problem i reklamacje…

   Michał
  • Jaki jest czas na wyrobienie tych transakcji? Czy to tydzień jako Tydzień Transakcyjny?

   Zuk
 • Czy za założenie lokaty z promocji opisanej niżej stary klient dostaje jakieś punkty w Klubie Korzyści?

  http://livesmarter.pl/toyota-bank-podwojne-korzysci-100-zl-dla-nowych-50-zl-dla-obecnych-klientow/#more-14461

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Nie. A niby dlaczego? Wszystkie korzysci masz wypisane w regulaminie i w ktorych miesiacach.

   keton
 • Czy wyklikiwanie i dodawanie do koszyka za pomocą panelu bank.zpremia.pl/klub jest istotne (zapisują się jakieś ciasteczka) czy po prostu mogę to sobie przez bankowość ogarnąć? Bo po klikaniu „zgłoś się” przenosi mnie do już uprzednio wypełnionego formularza, a jako dodanych i używanych ofert nie ma uwzględnionych…

  matebe Odpowiedz
 • cześć,

  dwa pytania ode mnie:
  1. czy aby otrzymać punkty lokata musi być zakładana przez stronę https://bank.zpremia.pl/ czy można normalnie logując się przez bankowość internetową
  2. w poście jest napisane „Bardzo podobne zasady dotyczą Lokaty Standardowej 1- lub 3-miesięcznej. Tu do zgarnięcia będziemy mieć po 50 punktów za pierwsze 3 lokaty oraz 350 punktów za utrzymanie każdej z nich (również powyżej 3 sztuk). Tu jednak istotny jest fakt, aby lokaty założyć w okresie od 1.09 do 31.12.2017.” – czy ktoś widzi na stronie bank.zpremia.pl takie lokaty? U mnie tylko lokata standardowa na 24 lub 36 miesięcy…

  poluję na tę premię, ale póki co mam jedynie 300 pkt. za rejestracje w określonym czasie. Chciałem założyć dwie lokaty na 3 miesiące i miałbym sprawę załatwioną. Czy mogę to zrobić przez bankowość by otrzymać pkt (w sumie to to samo pytanie co w pkt 1 :)).

  dzięki :)

  owca Odpowiedz
  • To jest dobre pytanie, bo sam sie zastanawiam jak to zadziala. Szczegolnie, ze lokaty na 3m sa kiepsko oprocentowane.

   keton
  • To załóż na 1 miesiąc i będziesz miał tyle samo punktów.

   Dario
  • Koledze powyzej nie o p-ty chodzi, a o to czy jest koniecznosc zakladania przez strone klubowa.

   keton
  • Problem w tym że tych lokat krótkoterminowych, które mieliśmy założyć od września do grudnia na liście w Klubie korzyści jeszcze nie ma, wiszą jeszcze długoterminowe już nieaktualne.
   Fakt, ze lokaty zakładamy w banku, a nie na tej str, ale czy aby na pewno pkt za nie zostaną nam naliczone, skoro ich tu NIE MA, a przecież są one naliczane właśnie na tej stronie.
   Coś nie popisali się z aktualizacją swoich produktów… ja poczekam, choć też już chciałam zakładać na początku m-ca i mieć to z głowy

   Abri
 • Do 15.09 powinni dodać 200 pkt za płatności wydane 3 x 20 zł . Jak ktoś zrobił 9 transakcji po 20 zł powinien otrzymać 600 pkt. Zobaczymy. Ciężko im idzie dopisywanie.

  Krak Odpowiedz
 • Pisałem do Agory. Odpisali mi, że lokaty 1 m-c i 3 m-ce pojawiły się dziś w systemie.

  Dario Odpowiedz
 • Wyglada na to, ze najlepiej oplaca sie zalozyc lokate 2000zl na 1m na 0.5%, gdzie traci sie tylko 2.7zl w stosunku do odsetek z typowej lokaty 2.5%. A w nagrode dostaje sie 400pkt.
  Czy mozna zalozyc 2 takie lokaty i zgarnac 800 pkt? Wtedy przekracza sie juz granice 1000 pkt.

  keton Odpowiedz
  • Wtedy na czysto mamy 50-2.7-2.7 = ok. 44.6. Najlepiej chyba bedzie wybrac wrzesien lub listopad, bo maja tylko 30 dni (mniejsza strata). No i uwazac na dzien zakonczenia, zeby nie byl w weekend :)

   keton
  • No, strata 9 gr na jednej lokacie :D

   Dario
 • 1. Skoro warunkiem przyznania punktów za kartę kredytową jest „uruchomiona umowa”, to czy można ją po „uruchomieniu” od razu wypowiedzieć, czy trzeba utrzymać „uruchomioną” do dnia wypłaty premii?

  2. Czy dobrze rozumiem, że jeśli się kk zamknie przed upływem roku, to będzie bezpłatna (przy wykonywaniu 4 płatności/mc)?

  3. 50 zł za wyrobienie kk to mało, ale czy w Toyota można liczyć na więcej?

  4. 50 zł za wyrobienie kk to mało, ale może przynajmniej da się to łatwo zrobić, szczególnie biorąc minimalny limit? Czy potrzebne jest jakieś dokumentowanie dochodu?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Nikt nie zna odpowiedzi na żadne z powyższych pytań? ?

   Don Quijote de la Mancha
  • 1. W regulaminie jest zapis „Uczestnik zobowiązany jest utrzymać Produkty Partnera, za które uzyskał Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął)”, więc taki numer może nie przejść, choć sam się zastanawiałem, czy można założć lokatę i od razu ją zerwać :P
   3. Szczerze wątpię

   Aleksy
  • Pytałem kiedyś na infolinii i trzeba trzymać „produkty” do końca promocji, chyba że same się wcześniej zakończą jak np. lokaty 1-miesięczne.

   Dario
  • OK dzięki, skoro więcej, niż 50 zł się nie wyciągnie, to mogę spróbować, z czterema płatnościami miesięcznie do marca sobie poradzę, i tak nie mam teraz czym płacić (po wydaniu 500 zł TMUB).

   Jak chodzi o pkt 4, czyli potrzebne dokumenty, to we wniosku na www jest dostępna umowa o dzieło jako źródło dochodów, po jej zaznaczeniu na końcu trzeba załadować załączniki:
   – „dowód osobisty” i „pisemne zaśw. łącznej kwocie wynagrodzeń pieniężnych wypłaconych danej osobie za okres 6 m-cy, wystawione przez podmiot zatrudniający tą osobę oraz kontynuacji umowy o dzieło/zlecenia”
   albo
   – „dowód osobisty”, „kopia złożonego w US zeznania o wys. dochodu osiągniętego w ostatnim okresie podatkowym”, „kopia umowy agencyjnej /zlecenia/o dzieło/kontraktu”.
   Nie wiem, na ile to sprawdzają, np. czy PIT może być bez pieczątek potwierdzających przyjęcie (bo przecież wysyłając go internetem nie mamy takowych); w każdym razie nie udało mi się tych załączników załadować, coś im się zepsuło (upload mówi „Strona jest chwilowo niedostępna”)…

   Don Quijote de la Mancha
  • Jest dobrze, dokumentów o dochodach w formularzu www wgrać się nie udało, ale wnioskowałem o tylko 1000 zł i dali bez żadnych dokumentów (wystarczyło te kilka lokat u nich); 50 zł premii to niedużo, ale bardzo łatwo zarobione, no i będzie unikatowa karta do klasera. ?

   Don Quijote de la Mancha
 • Z maila: W dniach 09 – 15.10.17 TYDZIEŃ TRANSAKCYJNY w Klubie Korzyści. Wykonaj 3 transakcje zbliżeniowe Kartą Płatniczą Toyota Bank na minimum 20 zł każda i otrzymaj aż 200 punktów. Maksymalnie można otrzymać punkty za 9 transakcji, czyli aż 600 punktów! Punkty zostaną naliczone do 15.11.2017.

  aaaa Odpowiedz
 • Ma ktoś regulamin w poprzedniej wersji? Teraz pod linkiem jest wersja obowiązująca od 19 września, potrzebowałbym poprzedniej.

  qqq Odpowiedz
 • W dniach 16.10 – 22.10.17 TYDZIEŃ Z LOKATĄ STANDARDOWĄ w Klubie Korzyści.
  Załóż Lokatę Standardową na 1 lub 3 miesiące w tym tygodniu i otrzymaj 410 punktów!

  Punkty zostaną naliczone do 15.11.2017.

  Michał Odpowiedz
 • Dzisiaj wpadly mi punkty za zalozenie lokaty 1m (50) i tej promocyjnej 8000zl (100). Czyli po zakonczeniu tej 1m powinno wpasc jeszcze 350pkt, a pozostale 200 z promocyjnej tez pewnie po zakonczeniu. Wtedy (czyli 03.2018) bede mial 1050pkt, pytanie czy na te 50zl za uzbieranie 1000pkt bylo jakies ograniczenie czasowe (np. do konca roku?)

  keton Odpowiedz
  • Odpowiedz jest powyzej – punkty trzeba zebrac do 15.02.18, czyli musze pozyskac jeszcze 150pkt do 1000, bo te 200 z lokaty 8000zl wpadna zbyt pozno. Macie jakies propozycje? BTW nie mam karty do konta.

   keton
  • @keton, z tego co widzę w artykule, to 200 punktów za lokatę 8000 zł jest za utrzymanie jej przez 60 dni, więc nie będziesz miał z tym problemu :)

   Aleksy
  • Swietna wiadomosc. Dzieki!

   keton
 • Cześć, założyłam 3 lokaty, należę do Klubu korzyści, dwie lokaty już zbliżają się do końca a punktów żadnych, nawet za uruchomienie.

  Wysyłałam wiadomości na formularz kontaktowy, zero odzewu. Ktoś ma pomysł, co można zrobić w tej sytuacji?

  meg Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy