Startuje akcja urodzinowa Programu „Rodzina i Przyjaciele” – do zgarnięcia po 100 zł dla polecającego i polecanego

Wygląda na to, że Eurobank pozazdrościł innym bankom i sam postanowił wprowadzić program poleceń. Polecający i polecani będą mogli dzięki niemu zgarnąć po 100 zł za przystąpienie do programu „Rodzina i Przyjaciele” – o ile tylko spełnią warunki promocji.

Eurobank - akcja urodzinowa Rodzina i Przyjaciele

100 zł za polecenie konta Eurobanku

Akcja urodzinowa Programu „Rodzina i Przyjaciele” trwać będzie w dniach 15 września do 15 grudnia 2015. Dzięki niej zarówno osoba polecająca jak i polecana będą mogły zgarnąć premię. W jaki sposób?

Każdy klient banku, który przed rozpoczęciem akcji lub w trakcie przystąpił do programu będzie mógł przekazać swój kod polecający maksymalnie czterem osobom. Osoby te będą musiały zawrzeć umowę o jeden z rachunków Eurobanku i zostać członkiem programu w czasie trwania promocji. Najważniejsze jednak, by w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy wpłynęło na ich konto w jednej transzy minimum 500 zł z tytułu wynagrodzenia (umowa o pracę, umowy cywilnoprawne, emerytura bądź renta). Analogiczna sytuacja obowiązuje osobę polecającą – na jej konto również musi wpłynąć wynagrodzenie.

Jeśli więc my, jak i osoby, którym polecimy konto spełnią powyższe warunki, to bank wypłaci premię w wysokości 100 zł netto (już po pobraniu 19% podatku). Polecający zgarnąć więc może łącznie 400 zł, polecany – 100 zł.

Bonus przekazany zostanie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki.

Co ważne: jeśli poleciliśmy już komuś program „Rodzina i Przyjaciele” wcześniej (przez co nasz licznik czterech poleceń zmalał), to w dniu rozpoczęcia promocji zostanie on „zresetowany”:

Polecający, którzy przystąpili do Programu przed 15.09.2015 r., nadal mogą przekazywać Kod polecenia dowolnej liczbie osób, a Konto z użyciem ich Kodu polecenia może otworzyć dodatkowo czterech Poleconych, bez względu na to ilu Poleconych skutecznie skorzystało z ich polecenia przed datą wskazaną powyżej.

Czy warto założyć konto w Eurobanku?

No właśnie – tu pojawia się mały problem. Konta osobiste w Eurobanku są… „takie sobie”. Jeśli zastanawiacie się ile kosztują, to warto przeglądnąć nasz niedawny wpis o zmianach w tabeli opłat.

Jeśli natomiast chodzi o Program „Rodzina i Przyjaciele” – dokładnie prześwietliliśmy go rok temu. W skrócie: jeśli już mamy konto w Eurobanku, to przystąpienie do niego daje nam korzyści w postaci 5% zwrotu za transakcje kartą w kategoriach m.in.:

 • linie lotnicze
 • koleje pasażerskie, promy, linie autobusowe
 • wypożyczalnie samochodów
 • hotele
 • biura i agencje podróży
 • restauracje, bary, puby, dyskoteki
 • kina, teatry, opery, muzea
 • sklepy sportowe
 • pływalnie, baseny
 • SPA, salony masażu
 • obiekty sportowe, stoki narciarskie

Z resztą to właśnie z powodu pierwszej rocznicy programu bank uruchomił całą akcję promocyjną. Dodatkowo w regulaminie zaszły drobne zmiany (głównie porządkowe) oraz dodany został zapis o możliwości zwolnienia z opłaty miesięcznej osobę polecającą konto:

0 zł za prowadzenie konta w Eurobanku - Rodzina i Przyjaciele

Szczegóły w nowym regulaminie oraz w liście przewodnim od banku wysłanym dziś do klientów. Regulamin urodzinowej akcji polecającej znajduje się natomiast tutaj.

Nie przegap!

Komentarze

 • Też niejasne jest to czy jesteśmy w promocji. Nie da się tego sprawdzić

  Anna Odpowiedz
 • @admin,
  „Każdy klient banku, który przed rozpoczęciem akcji przystąpił do programu będzie mógł przekazać swój kod polecający maksymalnie czterem osobom.” — dlaczego PRZED? nie tylko – przeciez nie trzeba przystepowac do programu przed rozpoczeciem akcji urodzinowej, zeby moc brac udzial w akcji urodzinowej, a z tego zdania wynika, że to warunek konieczny;)

  hazzan Odpowiedz
 • Zgadza się, poprawiłem żeby nie budziło wątpliwości :)

  Michał Odpowiedz
 • Założyć mogą obie osoby w oddziale bez żadnych przelewów i kurierów ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • tak, jest to napisane w Regulaminie Programu ;)

  hazzan Odpowiedz
 • prosze o kod polecający do programu – od osoby z kontem ACTIVE – moj emil na gmailu : js71271

  suzi Odpowiedz
 • Dobra – tego się trochę obawiałem, że zaraz pojawią się tu kody i wprowadzą zamieszanie. Problem jest taki, że ciężko określić ile osób skorzystało z danego kodu. Ja rozumiem, że dla osób polecających to bez znaczenia bo chcą zgarnąć 400 zł i mieć akcję z głowy, ale niestety dla osób polecanych to już może być problem – bo nie dostaną premii, jeśli skorzystają z czyjegoś kodu 5 raz. Inna sprawa, że realnie kody będą do użycia dopiero za miesiąc i nie wiadomo czy w ogóle będzie zainteresowanie.

  Dlatego wprowadzam następujące zasady:
  1. Osoby, które chcą polecać konto mogą pisać przez formularz kontaktowy podając swoje kody.
  2. Osoby, które chcą założyć konto w identyczny sposób mogą pytać o kody.
  3. Każdy kod zostanie podany maksymalnie trzy razy (no chyba, że zajdzie potrzeba podania go częściej).
  4. Kody będą wykorzystywane w takiej kolejności, w jakiej zostały przysłane (chronologicznie), przy czym aktywni użytkownicy i o większym stażu będą przesuwani na górę listy. To moje podziękowanie za ich aktywność.
  5. Lista tworzona będzie w następujący sposób:
  – kod osoby 1
  – kod osoby 2
  …..
  – kod osoby n
  – kod osoby 1 (drugi raz)
  i tak dalej
  6. Jedna osoba może podać jeden kod
  7. Osoby, które podały kod w komentarzu przed publikacją tego mini-regulaminu nie muszą już pisać wiadomości przez formularz kontaktowy – kody zostaną zapisane, a komentarze zostały skasowane.

  Michał Odpowiedz
 • brawo admin :)

  Justyna Odpowiedz
 • Czy zakup biletów komunikacji miejskiej też uprawnia do zwrotu w programie? Na liście są linie autobusowe, ale nie wiem, czy to dotyczy również komunikacji miejskiej. Np. bilety z automatu we Wrocławiu, które obsługuje Mennica.

  Michał Odpowiedz
 • Niestety nie. Z regulaminu zwrot dają:

  Koleje pasażerskie, promy, linie autobusowe – z wyłączeniem lokalnych i podmiejskich

  Michał Odpowiedz
 • Piąta polecana osoba powinna dostać info że nie może wykorzystać kodu. Bo będzie ból jak nie wpłynie premia, przecież nie z winy polecanego.

  Justyna Odpowiedz
 • … a osoba polecająca, że został wykorzystany jej kod, żeby wiedziała, czy może ubiegać się o premię

  Kuki Odpowiedz
 • Będę informował o wykorzystaniu kodu. Póki co mam pełno zgłoszeń, a zero zapytań – być może pojawia się we wrześniu

  Michał Odpowiedz
 • Widac ze bank ma duze cisnienie na zbiorke przelewow z wynagrodzen. Dobrze ze nie trzeba nic wydawac karta, a samej karty tez nie trzeba miec. Taki Raiffeisen za trzy wynagrodzenia placil tylko 40 zl (co kwartal), ale za wrzesniowe wynagrodzenie nie bedzie juz zwrotu wiec mozna przeniesc wynagrodzenie do banku ktory daje cokolwiek za to. Zreszta mozna w ksiegowosci podzielic wynagrodzenie na 2 czesci: 500 do Eurobanku, a reszta do starego banku jesli ktos ma kredyt albo linie np w bph. Poza tym za wynagrodzenie mozna dostac co miesiac 7 dni darmowej linii debetowej bez prowizji i odsetek.

  aaaa Odpowiedz
 • No właśnie. Podstawowa kwestia to czy eurobank informuje polecającego o wykorzystaniu kodu przez poleconego? Nie żebym się spodziewał jakiejś bitwy o moje kody, ale dla przyzwoitości to tak powinno być.

  Jazz Odpowiedz
 • Czy jako „wynagrodzenie” przejdzie przelew od innej osoby?

  Emilia Odpowiedz
 • Czy z CA z promo jestem gotowy można zabrać wynagrodz. po wypłacie już za nie premii i zasilać tylko przelewem własnym , czy trzeba je tam utrzymywać przez 18 m-cy? Ma ktoś jakieś doświadczenia ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Mozna byc wpierw poleconym i polecajacym pozniej?

  Anna Odpowiedz
 • Można na 100%, na tym polega ten program :)

  Manveru21 Odpowiedz
 • Pytam bo w banku Pani powiedziala inaczej. Zatem musze skontaktowac sie z infolinia

  Anna Odpowiedz
 • Anna, można. W regulaminie Programu Rodzina i Przyjaciele jest nawet specjalny punkt określający warunki przejścia z poleconego na polegającego.

  kuubczan Odpowiedz
 • Aha ale jako polecana mam benefit ze nie musze spelniac warunkow by byc zwolnona z oplat – rozumie ze po takim przejsciu znowu bede miala te warunki :(

  Anna Odpowiedz
 • no właśnie według regulaminu który będzie obowiązywał od 15.09, jest napisane że przechodząc z poleconego na polecającego zachowujesz przywilej bezpłatnego prowadzenia konta. W opisie akcji przez admina jest ten punkt wklejony.

  kuubczan Odpowiedz
 • Czy to już ta promocja (program Promujesz – Zyskujesz , po 2500 zł dla polecającego i polecanego ) czy jeszcze nie ta ? Czy jeszcze bank cierpliwość klientów testuje ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy ktoś wie jak wygląda ta sprawa wynagrodzenia? Przejdzie przelew z tytułem „wynagrodzenie”? Czy bank jakoś dokładniej będzie to weryfikować??

  Mar_Wer Odpowiedz
 • Jest mały problem, u mnie w eurobanku wołają imię i nazwisko osoby polecajacej. Jak to wygląda u was?

  aferdzyn Odpowiedz
 • Ktoś się orientuje czy kod polecający można podać przy składaniu wniosku on-line czy jedyna możliwość to wizyta w placówce ?

  kuubczan Odpowiedz
 • Witam, posiadam konto w pakiecie Active wraz z aktywnym programem poleceń Rodzina i Przyjaciele. Na konto co miesiąc jest przelewane wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę. Chętnych do skorzystania z kodu proszę o kontakt mailowy pod adresem: yeo@o2.pl

  Pozdrawiam

  akro Odpowiedz
 • To też ja :-) Jeśli ktoś jest zainteresowany otrzymaniem kodu polecenia od osoby polecającej w celu założenia konta Active w Eurobanku, proszę o wiadomość na adres resu@spoko.pl – prześlę wtedy niewykorzystany jeszcze kod polecenia, który umożliwi uzyskanie premii 100 zł w akcji urodzinowej Rodzina i Przyjaciele po założeniu konta Eurobank (konto można założyć przez internet, ale aby dołączyć do programu trzeba następnie stawić się w placówce Eurobanku i podać kod polecający). Akcje wkrótce się kończy, więc kod przekażę osobom, które zgłoszą się najszybciej. W chwili gdy kod zostanie przekazany 4. osobie, poinformuję kolejne osoby, że kod już stracił ważność i nie może być już wykorzystany do zdobycia premii.

  remi Odpowiedz
 • Osoba polecająca i polecana nie musi mieć karty ? Wystarczy jak obie spełnią wpływ wynagrodzenia ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy ktoś może potwierdzić czy wpływ z właściwym tytułem zaliczy się do spełnienia warunku promocji ? Pilnie czekam na podpowiedż . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Brak podpowiedzi , trudno , idę testować . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy żeby przystąpić do promocji 5% trzeba kogoś polecać?

  Mat Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy