Trenuj za darmo przez 6 miesięcy z karnetem OK System od BGŻ BNP Paribas (i zgarnij 100 zł za transakcje Apple Pay)!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja popularnej promocji banku BGŻ BNP Paribas, w której za założenie darmowego Konta Optymalnego możemy zgarnąć karnet OK System o wartości 378 zł. Dzięki niemu będziemy mogli korzystać z niemal dowolnych obiektów sportowych za darmo (maksymalnie 2 razy w tygodniu) przez okres 6 miesięcy. Co więcej, posiadacze telefonów z iOS będą mogli zdobyć dodatkowo 100 zł za transakcje Apple Pay. Sprawdźmy jak :)

Trenuj za darmo przez pół roku z karnetem OK System od BGŻ BNP Paribas

Aktywnie z kontem

Aby skorzystać z promocji „Aktywnie z kontem” należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wykluczone są również te osoby, które są stroną umowy ramowej na dzień składania wniosku. Dodam również, że posiadanie konta w BGŻOptima w niczym nie przeszkadza – tam obowiązuje odmienna umowa ramowa, a konto nie jest rachunkiem osobistym, ale oszczędnościowym.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując przy tym wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Podczas wnioskowania na stronach banku nie ma konieczności wyrażania dodatkowych zgód.

Ale uwaga! Choć promocja trwa do 15.07.2018, to przewidziano w niej pulę 1500 wniosków, które kwalifikować się będą do odebrania nagrody. W momencie przekroczenia 1500 rejestracji dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane (tak, jak miało to miejsce w poprzednich edycjach) aby nikt nie został bez nagrody. Z tego też powodu warto się śpieszyć i nie odkładać złożenia wniosku na później!

Pierwszy karnet OK System

Co dalej? Pierwszy karnet zgarniemy za podpisanie umowy (tylko przez kuriera) oraz za spełnienie trzech warunków w sierpniu 2018:

 • otrzymanie wpływu na konto o wartości min. 1000 zł, przy czym nie może być to wpłata gotówkowa, przelew z innego rachunku własnego w BGŻ BNP (również Optima) oraz wpływ z tytułu udzielonego kredytu
 • dokonanie płatności bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 200 zł
 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile

Pierwszy z warunków najprościej spełnić przelewając sobie pieniądze z naszego konta w innym banku. Pieniądze mogą zostać zaraz odesłane tam, skąd przyszły (idealnie zostawić sobie nieco ponad 200 zł na zakupy i przelew). Zresztą przelew zwrotny można po prostu wykonać przez aplikację mobilną, spełniając przy tym ostatni wymóg.

Jeśli natomiast chodzi o zakupy, to wystarczy płacić kartą w zwykłych sklepach. Bank zaznacza jedynie, że wykluczone są transakcje ułatwiające obroty kartą, co przekłada się na listę wykluczonych kodów MCC terminali:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków

Jeśli chcecie sprawdzić jaki kod MCC ma terminal w ulubionym sklepie, to być może znajdziecie go na jakimcc.pl. „Normalne” zakupy w „normalnych” sklepach będą jak najbardziej OK.

Oprócz tego musimy założyć konto użytkownika w systemie OK System do 26.09.2018 – to tam bowiem będziemy musieli podać kod karnetu. Jeśli spóźnimy się z założeniem konta, to:

Założenie Panelu użytkownika OK System w późniejszym terminie skutkować będzie uruchomieniem Karnetu elektronicznego w najbliższy piątek następujący po dniu, w którym Uczestnik założył Panel użytkownika OK System

Pierwszy karnet (na październik 2018) otrzymamy do 20.09.2018 przez wiadomość SMS.

Kolejne karnety przez pół roku

Co z kolejnymi karnetami? Generalnie zasady ich przyznawania są bardzo podobnej, jak pierwszego. Aby zdobyć drugi karnet musimy spełnić identyczne warunki (wpływ, wydatki, przelew mobilny) we wrześniu. Kod karnetu trafi do nas SMSem do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W naszym przykładzie za spełnienie warunków we wrześniu otrzymamy karnet do 25 października z karnetem OK System na listopad.

Z karnetu będziemy mogli korzystać dwa razy w tygodniu w dowolnym obiekcie OK System z bardzo długiej z listy.

Łatwe 100 zł za transakcje Apple Pay

Po założeniu Konta Optymalnego staniemy się „obecnym” klientem banku, dlatego będziemy mogli skorzystać z kolejnej promocji – tym razem z premią za transakcje Apple Pay.

Aby zdobyć 50 zł konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji, a następnie wykonanie 3 dowolnych transakcji Apple Pay w ciągu 14 dni. Kolejne 50 zł trafi do nas za kolejne 5 transakcji w miesiącu następującym po miesiącu dodania karty do portfela. Razem za 8 transakcji zyskamy 100 zł :-)

Szczegóły promocji „Kupuje z Apple Pay” w moim prześwietleniu sprzed tygodnia.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za prowadzenie rachunku, ale również za posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • wcześniej był karnet na 12 mies. :/

  lol5 Odpowiedz
 • no kaszana ze tylko pol roku …

  JoX Odpowiedz
 • Pol roku i okazuje sie ze taki park wodny we Wroclawiu nie honoruje tego tak wiec…

  AABBCC Odpowiedz
 • Myslicie ze jest jeszcze szansa ze okazja z 1 rocznym pakietem powroci? Wstrzymac sie?;)

  Krzysiek92 Odpowiedz
 • Na dedykowanej stronie promocji jest informacja, że trzeba dokonać łącznie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł. To w końcu 200zł czy 300zł? :)

  B Odpowiedz
  • W regulaminie jest 200 zł. Dodatkowo w tej edycji nie są już wykluczone MCC 4111 i 4900.

   p27
 • Czy ktoś już otrzymał kod karnetu SMSem?

  B Odpowiedz
 • Czy jeśli zapłazę za zakupy kartą w zalando.pl to bank zaliczy mi spełnienie warunku na wydanie 200zł kartą? Czy trzeba płacić w terminalach?

  Pedros Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy