TAPnij KASĘ: 50 zł za 5 płatności Android Pay i 1000 zł do wygrania w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła świetna promocja Alior Banku i firmy Google, twórcy Android Pay. W zamian za wykonanie swoich pierwszych transakcji poprzez aplikację klienci banku mogą zyskać 50 zł premii na start. Osoby najbardziej aktywne mogą zyskać jeszcze więcej – aż 1000 zł w gotówce!

TAPnij KASĘ - wygraj 1000 zł i zdobądź 50 zł na start w promocji Alior Banku i Android Pay

50 zł na start za 5 transakcji Android Pay

Aby zgarnąć nagrodę powitalną należy być posiadaczem karty debetowej lub kredytowej Alior Banku albo w kantorze walutowym Alior Banku. Oprócz tego poprzez nasze konto Google (podpięte pod Android Pay) nie mogła zostać dokonana żadna transakcja Android Pay (dokładniej do dnia 19.10.2017). Jeśli spełniamy te warunki, to konieczna jest instalacja wyżej wymienionej aplikacji i dodanie karty (jeśli już wcześniej tego nie zrobiliśmy) oraz zaakceptowanie regulaminu promocji. Jeśli regulamin nie wyświetli się samoczynnie w aplikacji, to trzeba go wywołać poprzez wpisanie kodu TAPNIJ50.

Bank nagrodzi nas premią w wysokości 50 zł w momencie, kiedy dokonamy 5 transakcji przy użyciu swojego konta w aplikacji. W przypadku dokonania transakcji kartą walutową premia zostanie przeliczona na inną walutę. Przekazanie nagrody odbędzie się do 14 dni od spełnienia warunków.

Czas na spełnienie warunków mamy od 19.10 do 10.12.2017 (aktualizacja) 2017-12-30, przy czym bank zastrzega, że może zakończyć promocję wcześniej ze względu na wyczerpanie puli 8222 nagród (o czym poinformuje na stronie aliorbank.pl/androidpay).

1000 zł dla najbardziej aktywnych

Oprócz nagrody gwarantowanej na start Alior Bank przygotował również 80 nagród po 1000 zł dla osób, które uzbierają najwięcej punktów w promocji. O co chodzi?

Czas trwania promocji podzielony jest na 10 (aktualizacja) 13 okresów tygodniowych:

 • 19.10.2017 r. – 22.10.2017 r.
 • 23.10.2017 r. – 29.10.2017 r.
 • 30.10.2017 r. – 05.11.2017 r.
 • 06.11.2017 r. – 12.11.2017 r.
 • 13.11.2017 r. – 19.11.2017 r.
 • 20.11.2017 r. – 26.11.2017 r.
 • 27.11.2017 r. – 03.12.2017 r.
 • 04.12.2017 r. – 10.12.2017 r.
 • 11.12.2017 r. – 17.12.2017 r.
 • 18.12.2017 r. – 24.12.2017 r.
 • 25.12.2017 r. – 31.12.2017 r.

W każdym z okresów mamy do zdobycia punkty za transakcje dokonane Android Pay. Jeden punkt zdobędziemy za każdą transakcję o wartości min. 5 zł, natomiast 3 punkty – za każdą transakcję wykonaną w walucie obcej. Tu wartość musi wynieść przynajmniej 1 USD/GBP/EUR lub 5 zł, jeśli będzie to płatność zagraniczna z konta w PLN.

Bank zaznacza jednak, że punkt za transakcje u danego merchanta możemy uzyskać tylko raz dziennie. Mówiąc po ludzku: dwie (lub więcej) płatności tego samego dnia u tego samego sprzedawcy będą liczone tylko raz (a dokładniej: pierwsza z nich).

Osoby, które nabiją najwięcej punktów w danym tygodniu zgarniają 1000 zł. Bank zaznacza jednak, że aby uzyskać nagrodę konieczne jest posiadanie zaznaczonych zgód marketingowych (najpóźniej w dniu zakończenia danego etapu).

O przyznaniu nagród bank powiadomi nas w ciągu 14 dni od zakończenia danego etapu poprzez wiadomość SMS i/lub e-mail. Nagroda zostanie przekazana w ciągu kolejnych 16 dni. Co ciekawe kwota przekracza 760 zł, które zwolnione są z podatku, wiec konieczne będzie jego opłacenie. Na szczęście Alior Bank funduje nam dodatkowe 11,11% w gotówce, które zostanie przeznaczone na ten cel. My więc niczego nie musimy opłacać ani wykazywać w PIT-cie.

Haczyki?

Na koniec o drobnym haczyku, o którym Alior wspomina na samym końcu regulaminu – tam, gdzie wielu z nas nawet nie zagląda. Nie chodzi tu o (dość oczywiste) ograniczenie możliwości zdobycia tylko jednej nagrody głównej oraz jednej nagrody powitalnej. Chodzi o transakcje z kodami MCC, które wyłączone są z promocji:

1) 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
2) 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile
płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
3) 4111, określający m.in. usługi transportowe,
4) 6012, określający instytucje finansowe,
5) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
6) 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
7) 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
8) 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Mówimy tu zarówno o nagrodzie na powitanie, jak i nagrodzie dodatkowej. Oczywiście kody te używane są w różnych serwisach ułatwiających płatności kartą, dlatego „przeciętny Kowalski” płacący za zakupy w sklepie nie musi się nimi przejmować.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne – widzę, że to błędne tłumaczenie „utilities” żyje własnych życiem, chodzi o płatności za prąd, gaz, wodę itp. generalnie media

  Katarzyna Odpowiedz
 • „nie wykonał żadnej transakcji kartą płatniczą przez usługę Android Pay”
  obawiam sie, ze chodzi o jakakolwiek transakcje kazda karta przez Android Pay, a patrzac na terazniejsza promocje allegro to chyba nie wielu sie jeszcze lapie!

  koles Odpowiedz
  • Niestety masz rację. Zgodnie z regulaminem wykluczone są operacje na „Koncie”, które rozumiane jest jako:

   konto Google, tj. nazwa użytkownika i hasło używane
   we wszystkich witrynach Google, umożliwiające uzyskanie dostępu do różnych usług Google
   powiązane z aplikacją Android Pay

   Ale widzę tu rozwiązanie: inne konto Google ;)

   Michał
  • Jak założyć konto AP na inne konto Google? Nie widzę opcji wylogowania w aplikacji, odinstalowanie nic nie dało. Help! ;)

   Iza
  • ustawiania telefonu / konta

   pozdrawiam

   kruczi
  • @kruczi, czy to zadziała? czy nie prościej jest dodać jedno nowe i będąc na nim zalogowanym wgrać na nowo AP? czy w takim rozwiązaniu trzeba się wylogować z tamych?

   santech
  • to właśnie napisałem, trzeba zmienić konto google w ustawieniach telefonu i zainstalować ap

   pozdrawiam

   kruczi
  • @kruczi, nie działa, pomimo dodania nowego konta po wgraniu AP od razu widać w nim starą kartę, obawiam się że to nie przejdzie. Chyba że coś robię nie tak.

   santech
  • ja usunąłem wszystkie i dodałem nowe
   jeśli ap widzi kartę to znaczy, że jest ona dodana do starego konta
   można ją usunąć tutaj: payments.google.com/payments/home#paymentMethods
   pozdrawiam

   kruczi
  • Dla tych co mają wolny telefon z NFC (taki na półce z którego nie korzystają), ustawienia fabryczne, nowe konto i wszystko śmiga. Jest powiadomienie o promo w aplikacji i oddzielna zakładka „Nagrody od Androida Pay”.

   santech
  • Zgodnie z radą dodałam nowe konto Google i wybrałam je w AP. Apka wymusiła założenie nowego konta AP i dodanie nowej karty. Potem pojawiło się info o promocji Alior. Mój dylemat jak poniżej w innej wypowiedzi: nadal jest to stare urządzenie,a wg regulaminu powinno być nie używane wcześniej do AP…

   Iza
  • konto google :-) nie urządzenie mobilne więc jest OK będzie wiśnia :-)

   zenek64
  • Jednak w regulaminie jest mowa o „Urządzeniu, na którym nie korzystano wcześniej z Aplikacji” — ale szansa jest…

   Don Quijote de la Mancha
  • don na podstawie czego jest identyfikowane urządzenie jeśli nie konta google (maila do sklepu google play)? Gwarancji nie ma ale szansa jest duża

   zenek64
 • Byłbym skłonny spróbować i machnąć 5 transakcji pomimo że płaciłem już przez aplikację AP na rzecz promocji allegro ale czy ktoś testował lub dopytywał czy T-Mobile (w końcu odłam Aliora) do tej promocji się łapie???

  jankos Odpowiedz
 • Dotychczas z android Pay korzystałem tylko przy promocji z bonem do zabki. Nie dokonałem platnosci karta. Dzis dołozylem karte dolarowa z alior kantor. Pojawiło się info o promocji. Po dwóch transakcjach są 2 „ptaszki” z zaliczona transakcja. Czy się zalapie na promocję nie wiadomo. Zobaczymy za 14 dni

  neme Odpowiedz
 • Hey, jak się ma płacenie kartami w obcych walutach? Ile polegniesz na przewalutowaniu i prowizji? Chyba że trzeba machnąć groszowe? Jednocześnie jak zaliczą te 50PLN na rachunku walutowym?

  santech Odpowiedz
  • Za shake’a w maku 3 zł = 0.9 $

   neme
  • W tym dwa hamburgery gratisowe. Wiec za dużo nie straciłem ;)

   neme
  • liczą się transakcje powyżej 5 zł /1 $ /1 € chyba że coś pomieszałem

   zenek64
  • To o czym piszesz to nie do nagrody powitalnej (50 zł) tylko do tej drugiej dodatkowej promocji dla najaktywniejszych.
   Po wizycie w zabce i Rosjanie jest info że przyznali 50 zł. Psss tak cicho powiem że transakcję odrzuconą też zaliczyli. Wypłacą do 14 dni.

   neme
  • szybko się uporałeś, gratulacje!

   santech
  • darmowe hamburgery to z apki mobilnej x 2? To co do wyboru jest jalapeno albo zwykly?

   eh
  • Tak. Jeden to jalapeno a drugi zwykły z ankiety z ankiety. (Można wziąść lody)

   neme
  • neme masz spore szanse na tego tysiaka w pierwszym tygodniu nim się ludzie ogarną nie trzeba będzie dużo transakcji choć po promocji z BZ WBK wolę nie prorokować ile wystarczy – ważne że pierwszy okres promocyjny trwa tylko do niedzieli więc powodzenia.

   zenek64
  • czyli jalapenio z apki (mozna robic w nieskonczonosc?)
   a drugi z jakiej ankiety?

   eh
  • To nie wątek dot. Maca ale w skrócie coś napisze. Na tacy z zamówieniem masz info dotyczące ankiety. Do jej wypełnienia (teoretycznie) potrzebujesz kod z paragonu. Po jej wypełnieniu dostajesz kupon (teoret… WAŻNY 7 DNI) na darmowy hamburger lub duże lody z polewą ważny przy zakupie dowolnego produktu z oferty klasycznej (czyli nie sniadaniowej, więc do darmowej kawy nie weźmiesz).
   Druga sprawa. Co do nowej aplikacji i jalapeno to od jutra moze byc do wzięcia jalapewno lub zwykły hamburger do 29 listopada. Nie da się wziąść drugi raz. Nowe konto i czyszczenie aplikacji nie pomaga. (Teore…. ;) Reszta w internetach. I nie przesadzać bo nie zawsze smaczne znaczy zdrowe – dla żołądka i sumienia.

   neme
  • https://rostojek.com/mak A to? :P Tak tylko..

   luka89waw
 • A czy androidpay da sie placic na aliexpres? I jaki mcc – czy sie łapie na promocję?

  Anom Odpowiedz
 • Jakies podpowiedzi gdzie w internecie można te 5 transakcji Androidem Pay zapłacić. Allegro to wiem A coś jeszcze?

  aelfraed Odpowiedz
 • Czy płatności w internecie za pomocą Android Pay ( jak np na Allegro) zaliczane są do wymaganych płatności?

  Iza Odpowiedz
 • 3 trudne pytania. Kto zna odpowiedź?:
  1. Wg. regulaminu aby dostać powitalne 50 musi to być nowe Urządzenie i nowe konto Google. Czyli jeżeli na moim tel. już wcześniej robiłem Android Pay ale zrobię 5 tran z nowego konta gmail to i tak mi się nie zaliczy? Próbowaliście?
  2. Nagroda główna jest rozumiem wg. innych zasad i można z starego konta Google i urządzenia na którym już się AP korzystało?
  3. Jak rozumieć transakcje w walucie obcej? Czy będą to transakcje w pln wykonane w Polsce ale kartą walutową przypiętą do rachunku walutowego w Kantorze, czy muszą to być transakcje wyrażone w walucie np. ebay?

  efenix Odpowiedz
 • Nowe konto gmail , ta sama karta alior i premia razy 2?

  Kar Odpowiedz
 • Admin oczywiście zapomniał napisać, jakie są koszty posiadania karty do konta w kantorze walutowym Alior Banku i czy opłaca się ją zamówić, jeśli się jej nie ma, żeby wziąć udział w tej promocji. I czy ta karta może być rozliczana w złotych, czy tylko w obcych walutach.

  Imion Odpowiedz
 • Czy to tak nie dziala?;)

  Kar Odpowiedz
 • Czekam na kasę od Aliora :) Przeszło na brata telefonie używane było androidPay ale w mbanku. Także wystarczy uzywane androidpay i tylko nieużywane Alior:) ORAZ działa z Kartą Kibica :] Płaciłem w allegro najszybciej. aukcja charytatywna + etui za 1 zł z odbiorem osobistym. Najważniejsze że kupiłem na każdej innej aukcji bo nie zaliczyło z tej samej.

  luka89waw Odpowiedz
  • jak identyfikowałeś aukcje na Allegro z opcją Android Pay? Mam problem aby je znaleźć,,,

   Iza
  • „wystarczy uzywane androidpay i tylko nieużywane Alior”
   — super, ale karta Aliora nie może być wczytana wcześniej?
   Bo ja chyba nie używałem, ale kiedyś dodałem i teraz nie mam tego regulaminu, kod promocyjny nie działa… Może pomogłoby usunięcie i ponowne dodanie tej karty?

   Don Quijote de la Mancha
 • Prosty sposób na wykonanie zadania 5 płatności.
  SkyCash/Doładuj konto/PayU/kwota 1 zł ( wchodzi 0,98 – bo prowizja)/Płatność AndroidPay.
  Ja tak w godzinę nabiłem 4 transakcje zaliczające, bo jedną już miałem z Allegro. Dla pewności zachowywałem odstępy kilkunastominutowe, ale nie wiem, czy są konieczne.

  dadadaq Odpowiedz
 • Proszę o Waszą poradę: nie mam konta ani karty Alioru. Zanim założę konto, zanim przyślą kartę to będzie jeszcze pula ? Czy myślicie że się załapię jeszcze za tydzień ?

  luic Odpowiedz
  • Zakładaj i sprawdź. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Jest jakaś szansa, bo duża część osób albo już korzysta z Android Pay, więc są z promocji za uruchomienie wykluczone, albo jeszcze nie mają telefonów, które to obsługują.

   abba
  • Dawniej do starszych kont można też było wziąć od razu kartę (bez imienia i nazwiska na niej) w oddziale podczas zakładania konta.

   neme
 • dla zaintersowanych, kursy wymiany do karty euro, po 5-ciu tapnięcach, to 3.9211 i 3.9275

  santech Odpowiedz
 • Właśnie otrzymałem od Android Pay maila następującej treści:
  „50 zł zwrotu jest Twoje
  Gratulacje! W ciągu 14 dni otrzymasz 50 zł zwrotu na swoim koncie w Alior Banku.”
  Wykonałem trzy transakcje na Alledrogo po 1 zł w ramach aukcji charytatywnej „Dla Mamy”, kupiłem papierosy w Biedronce, a także dwa browce w osiedlowym sklepie :-) Tak czy owak koszty pozyskania tych pięćdziesięciu zł były zerowe albowiem i tak: palę, piję oraz wspieram :-)

  gajowy Odpowiedz
 • czy po transakcji od razu zaznacza się kolejno liczba wykonanych transakcji?

  Qwe Odpowiedz
 • Ktos sie orientuje jesli płaciłem juz android pay karta innego banku,a założę nowe konto gogle na nowym telefonie ,i podczepię kartę aliorbanku to wtedy bedzie 50zł zwrotu? Czy jednak to nie przejdzie?

  Kroso Odpowiedz
  • U mnie było używane z innego banku, oraz Alior, ale wystarczyła nowa karta z aliora (Walutowa) i normalnie dzialało na tym samym koncie google. Tylko kolejne już coś nie wchodzą :P

   luka89waw
 • Tak. Musisz mieć połączenie z netem. Przynajmniej u mnie tak było. Telefon goły bez karty.

  santech Odpowiedz
 • A u mnie zrobionych 5 transakcji, ale status w Android Pay – odfajkowane tylko 4.
  Co jest nie tak?

  KONRAD Odpowiedz
  • Możliwe że jedna płatność zrobiona za szybko, ja tak miałem gdy zrobiłem na tej samej aukcji allegro (nwm gdzie placiłeś)

   luka89waw
  • W informacji w aplikacji jest że w momencie płatności telefon musi być podłączony do internetu aby zaliczyło – może o to chodzi (choć to dziwne)

   uta
 • jak mam 3 karty walutowe to na 3 kontach google mogę zgarnąć 3x 50 zł? :)

  sebeksk Odpowiedz
  • Jak są na Ciebie to raczej lipa, chyba w regulaminie jest że jedna osoba może wygrać raz. A Alior nie będzie miał problemów zgadnąć czy to twoja karta . 1/2/3

   luka89waw
 • dostałem zaproszenie i na maila i w aplikacji pomimo że dość intensywnie płace przez android pay ale kartami innego banku. Jak na razie aplikacja ładnie zlicza mi kolejne transakcjie i wskazuje ile jeszcze zostało do 50zł więc zobaczymy jak będzie :)

  paolo Odpowiedz
 • Dziś powinno się udać dobić do 200 punktów. Miejmy nadzieję, że to wystarczy…

  Miksiu Odpowiedz
 • Hej, jest NOWA promocja od BZWBK – zapłać 5 razy kartą BZWBK poprzez android pay do 22/11 (chociaz w drugim miejscu piszą o 9/11) aby otrzymać kartę podarunkową do żabki 30 zł. Dla pierwszych 27k użytkowników, kupon ważny do 9/12. Wyskoczyło w android pay, regulamin mi się nie otwiera, zrobilem na szybko 5 transakcji, mam zaliczone 3(???).

  qqq Odpowiedz
 • qqq używałeś wcześniej android pay? kartę jakiego banku miałeś podpiętą? jest jakiś kod do wpisania do tej promocji od BZWBK? wrzuć regulamin jak będziesz miał:)

  Monika Odpowiedz
 • mam kk mastercard i debetowa vise z bz wbk, dowolna karta?

  Dzikus Odpowiedz
 • @neme kod jest wymagany.
  Zespół BZWBK.

  Zespół_BZWBK Odpowiedz
 • @gajowy, prosimy o kontakt z nami na [email protected]. Sprawdzimy sytuację.
  Zespół BZWBK.

  Zespół_BZWBK Odpowiedz
 • Jedno pytanie. Wykonałem 5 transakcji i dostałem informację, że dostanę 50 PLN zwrotu. Pojawił się przycisk wykorzystaj, lecz jak go wciskam wyskakuje informacja „ta witryna jest nieosiągalna”. Zwrot przyjdzie na konto pomimo tego ?

  Don Pablo Odpowiedz
  • Też tak mam.Trudno powiedzieć,chyba prześlą kasę za jakiś czas ? Napisali „wypłacili” ale kasa za 14dni :) WyższaKulturaBankowości ?!

   Zdzisiek80
 • Mam dokładnie tak jak Don Pablo tj.
  Wykonałem 5 transakcji i dostałem informację, że dostanę 50 PLN zwrotu. Pojawił się przycisk wykorzystaj, lecz jak go wciskam wyskakuje informacja „ta witryna jest nieosiągalna”. Zwrot przyjdzie na konto pomimo tego ?

  Adam33 Odpowiedz
 • Próbował ktoś MC „Mambonus” dawnej Sygmy ? Od 23go jest już w systemie Paribas pełną gębą i zgodnie z informacjami ze strony powinna działać jak każda inna karta BGŻ Paribas.

  ziberro Odpowiedz
  • Karty były wyrabiane w punktach obsługi, one są takie „lewe” do podobnych akcji może ze względu na to wyrobienie na miejscu :) Podobno ostatnio nie działały ;/ Na emaila przyszło mi info z PARIBASA,że można używać,ale nie sprawdzałem jeszcze.

   Zdzisiek80
 • Jak autoryzowaliście kartę po dodaniu do AP? U mnie wyskakuje telefon do autoryzacji. Dzwoniąc pod podany nr tel. automat mówi, że „zgłoszenie nie może być teraz zrealizowane, spróbuj później.”

  hermik Odpowiedz
  • Miałem tak samo w bzwbk. Zadzwoniłem do banku na infolinię i włączyłem do karty opcję 3d Secure. Po usunięciu karty z AP i ponownym jej dodaniu autoryzacja była poprzez SMS.

   Adam33
  • Telefon na infolinię pomógł. Konsultantka ręcznie aktywowała kartę w AP.

   hermik
  • @Adam33 – czy wszystko skończyło się pozytywnie? Udało się skorzystać z karty i wziąć udział w promocji?

   Zespół_BZWBK
 • Na moim telefonie dodałem moje konto Google i moja karte pojawił się ekran o promocji i zaliczyli mi 5 tran.
  Na tel żony nie działa AP więc dodałem jej konto Google i jej karte ale już ekran o promocji się nie pojawia.
  Czy czasami nie jest tak ze na 1 urządzenie jeden raz 50 zł można dostać?

  efenix Odpowiedz
 • Ile mniej-więcej zarobiliście punktów w pierwsze 4 dni a ile w minionym tygodniu?

  abba Odpowiedz
 • Haha, ja mam 15 – tylko dlatego że robiłem walutową w Euro – 5 strzałów po 3 pkt. Pierwszy okres. Kolejny tydzień byłem w Portugali na Azorach i napaliłem się na nagrodę główną przed wyjazdem – niestety żaden z terminali gdzie płaciłem nie obsługiwał zbliżeniowo.

  santech Odpowiedz
 • A dostał ktoś już te 50 zł ? W tym tygodniu powinny być przelewy dla tych którzy ogarnęli 5 transakcji w 1ych dniach promocji.

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Zgadza się ja pownieniem dostać do piątku.

  santech Odpowiedz
 • dalej nie ma 50 zł, a ja dziś chciałem zastrzec kartę. Teraz nie wiem czy jak zastrzegę to mi wypłacą

  conrad_88 Odpowiedz
 • Ciągle cisza;P

  luka89waw Odpowiedz
  • Dostał już ktoś może premię ? Z tych komunikatów po 5 transakcji wynikało, że będzie szybko (chociażby opcja „wykorzystaj”), a tu jutro mija termin dla tych którzy ogarnęli transakcje na początku promocji

   Gruby Rychu
  • u mnie nie ma

   pozdrawiam

   kruczi
  • U mnie tez cisza, a 19 pazdziernika spelnilam warunki…

   Karolina
 • Jest KASA! nie wiem dlaczego ale na aliorze a nie w kantorze!

  koles Odpowiedz
 • Wpadło teraz, ale co ciekawe. Transakcje kartą z kantoru walutowego, premia na konto internetowe

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Info o premii 1000 dopiero 14 dni od zakończenia etapu zgodnie z regulaminem. Info będzie w poniedziałek – szkoda że nie do mnie.

  santech Odpowiedz
 • U mnie jeszcze nie ma …
  Choć dzisiaj mija 14 dni.

  mbo Odpowiedz
 • 14 dni od zakończenia etapu!!

  santech Odpowiedz
 • Nagroda powitalna jest od dnia spełnienia warunków:
  „§5 Nagroda Powitalna
  4. Liczba Transakcji będzie widoczna w Menu Aplikacji na karcie promocyjnej pod nazwą
  „TAPnij KASĘ”. Nagroda Powitalna zostanie przekazana Uczestnikowi w ciągu 14 dni
  od spełnienia łącznie warunków określonych w ust. 1. „

  mbo Odpowiedz
 • Ty piszesz o powitalnej ja o głównej. Stąd różnice.

  santech Odpowiedz
 • Czy ktoś ma jakieś info ile jeszcze zostało z puli ?

  luic Odpowiedz
 • Dzięki za info. 50 zlych wpadło pomimo wcześniejszego używania karty w promo z żabką ?.

  Michał1986 Odpowiedz
 • a ja nie mam zlotowkowego w aliorze? to gdzie to powinno wpasc? :)

  sunwoj1 Odpowiedz
  • Z regulaminu: „Nagroda Główna i Nagroda Powitalna zostaną przekazane na rachunek Uczestnika według następujących zasad (w następującej kolejności):
   a. na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w polskich złotych z najnowszą datą otwarcia rachunku, lub
   b. na rachunek bieżący w Kantorze Walutowym w polskich złotych, lub
   c. na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w walucie obcej z najnowszą datą otwarcia rachunku, lub
   d. na rachunek kredytowy karty kredytowej z najnowszą datą otwarcia rachunku.”

   sunwoj1
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy