Dmuchany flaming lub sofa za założenie PKO Konta dla Młodych

Zakończona

Ruszyła wakacyjna promocja PKO Banku Polskiego przeznaczona dla osób poniżej 26. roku życia. W zamian za otwarcie Konta dla Młodych i wykonanie zaledwie jednej płatności kartą zyskać możemy dmuchaną sofę (laybag) lub dmuchany materac w formie flaminga o wartości około 95 zł każdy :)

Flaming lub materac za założenie PKO Konta dla Młodych

Promocja „Bankowo Epickie Wakacje”

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego PKO BP (w tym Inteligo) od 1.08.2017. Oprócz tego wymagane jest bycie osobą młodą czyli taką, która ukończyła już 18., ale nie przekroczyła jeszcze 26. roku życia.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że w terminie od 4 czerwca do 13 lipca podpiszemy umowę o Konto dla Młodych wraz z kartą PKO Ekspres Mastercard, o które wnioskowaliśmy przez stronę internetową pkobp.pl.

Istotne, aby w tym samym okresie zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji (wybierając którą z nagród chcemy otrzymać) oraz wyrazić zgodę na otrzmywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych). Najprościej, jeśli zgodę wyrazimy już podczas składania wniosku.

Materac flaming lub sofa od PKO BP - wymagane zgody marketingowe

Sam warunek uzyskania nagrody jest niesamowicie prosty: wystarczy, że do 27 lipca wykonamy minimum jedną płatność bezgotówkową kartą i nagroda będzie nasza. PKO BP zastrzega jedynie, że liczba nagród wynosi 3500 sztuk (2000 materacy w kształcie flaminga i 1500 laybagów, czyli dmuchanych sof) i w razie jej wyczerpania poinformuje o tym na swojej stronie internetowej. Możliwe jest również zwiększenie puli nagród – maksymalnie o 1000 sztuk.

Nagrody będą wysyłane w trzech turach:

 • do 6 lipca, o ile warunki spełniliśmy do 22 czerwca,
 • do 20 lipca, o ile warunki spełniliśmy do 6 lipca,
 • do 10 sierpnia w pozostałych przypadkach

Paczka trafi do nas za pomocą firmy kurierskiej Pocztex. Jej numer otrzymamy SMSem, a informacja o nagrodzie pojawi się również w serwisie bankowości elektronicznej iPKO.

Ile kosztuje PKO Konto dla Młodych?

Otwarcie i prowadzenie PKO Konta dla Młodych jest darmowe. Zapłacić możemy jednak 5 zł miesięcznie za kartę debetową, jednak bank zwalnia nas z opłat po wykonaniu 4 dowolnych płatności bezgotówkowych. Dla porządku dodam, że zgodnie z regulaminem promocji kartę należy posiadać do momentu odebrania nagrody. Jej posiadanie ma jednak mocne strony: PKO pozwala na darmową wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Bez limitów.

Nie przegap!

Komentarze

 • że co ? to może jeszcze litr mleka i kilo cebuli ;)

  JoX Odpowiedz
  • Patrząc na niektóre osoby, komentujące różne promocję, to nawet i na cebule by polecieli, a potem jeszcze raklamacje pisali, bo im za mało dali :)

   ceglaaa
 • Ten flaming to mi bardziej pasuje do PKO KONTO DZIECKA ;)

  Jarek21 Odpowiedz
 • Kto zatwierdził coś takiego… mistrz marketingu :D

  Slawo Odpowiedz
 • Już nie maja czym promować kont …..

  Irzi Odpowiedz
 • To co tam jeszcze w kauflandzie nie zeszło ostatnio?

  aircrash Odpowiedz
 • E no, nie gadajcie, że byście takiego materaca nie chcieli ;)

  Bea Odpowiedz
 • Dmuchaną lalę bym wziął :)

  Łuki Odpowiedz
 • Używaną oponę do Stara w dobrym stanie gdyby dawali to by było coś…

  Resor Odpowiedz
 • Pewnie takie „cuś” na Aliex można dostać za 5-10 zł:D

  luka89waw Odpowiedz
 • Jak to jest z tymi płatnościami kartą? Liczą się tylko płatności w sklepach stacjonarnych? Pytam, bo w zeszłym miesiącu ściągnęli mi z konta 1zł – jako opłata za kartę, a było wykonanych na pewno więcej niż 5 transakcji.

  ceglaaa Odpowiedz
 • Tworcy livesmarter o kazdej promocji pisza, ze jest fajna. Taki przynajmniej jest ogolny odbior kazdego artykulu. Czasem przydaloby napisac „ta promka to totalne gwno, naplucie w twarz klientowi, omijajcie”

  Inny abc Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy