BGŻ BNP Paribas: 200 zł do empik.com za wyrobienie karty kredytowej „Mam Bonus”

Zakończona

Ruszyła prosta promocja karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. W zamian za wydanie 1000 zł bank ufunduje nam e-kartę prezentową do wykorzystania w sklepie empik.com.

Zyskaj 200 zł na empik.com za karte kredytową BGŻ BNP Paribas

200 zł za wydanie 1000 zł

Aby skorzystać z promocji należy być być osobą, która nie posiadała żadnej umowy o kartę kredytową z BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Bank wyklucza również osoby, które rozwiązały, wypowiedziały lub odstąpiły od umowy zawartej na odległość. Jeśli natomiast posiadamy konto osobiste w banku, to jak najbardziej możemy skorzystać z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową „Mam Bonus” z dedykowanej strony promocji oraz wyrazimy zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i przesyłanie informacji handlowej przez bank. Czas na zawnioskowanie o kartę mamy do 31.12.2017.

Same warunki uzyskania tytułowego bonu są całkiem proste. Po pierwsze – musimy wydać łącznie 1000 zł kartą w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Po drugie – musimy spłacać swoje zadłużenie terminowo (najlepiej oczywiście w 100%, ponieważ wtedy nie zapłacimy odsetek). Wreszcie po trzecie – aby odebrać nagrodę musimy zarejestrować się w programie mambonus.pl, ponieważ to tam zostanie udostępniona nasza nagroda. Bank zaznacza, że nagroda pojawi się w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania ostatniej transakcji kartą i będzie tam dostępna przez 6 miesięcy.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas?

Muszę przyznać, że znalezienie odpowiedniego dokumentu na stronie banku nie jest proste. Karta w promocji jest bowiem kartą po dawnej marce „Sygma”, przez co dotyczy ją osobna tabela opłat. Ta mówi, że przez pierwsze 6 miesięcy korzystamy z karty za darmo, a później – płacimy 4 zł miesięcznie.

Okazuje się jednak, że biorąc udział w promocji automatycznie łapiemy się na ofertę zwalniającą z opłat przez dłuższy okres. Jak wspominacie w komentarzach wydanie 500 zł (lub 1000 zł dla kart Gold) przez pierwsze 2 cykle rozliczeniowe zwalnia z opłat przez pierwszy rok.

Nie przegap!

Komentarze

 • Opłaty za kartę może i unikniesz, ale opłaty za transakcję gotówkową raczej nie :P

  asdf Odpowiedz
 • Panowie. W moim przypadku wszystko poszło gładko i bezproblemowo. Tego samego dnia co dostałem kartę pocztą dokonałem je aktywacji przez Planet i płatności na wymaganą kwotę.
  Również tego samego dnia bez problemu zarejestrowałem się na mambonus.pl
  Po dwóch dniach od płatności, po zalogowaniu sie do mambonus.pl pojawi sie baner z empik, odebralem nagrodę – mail z kodem.

  vilq Odpowiedz
 • W jaki sposób dokładnie zakupiliście bon? Po zalogowaniu się na mambonus widzę tylko aktualny stan punktów.

  takijeden Odpowiedz
  • po zalogowaniu do mambonus wyskoczyl mi banner z propozycja odebrania bonu, wlasciwie jego zakupu za 0 pkt, musialem to kilknac ze 3 razy i potwierdzic bo jakos nie kumal moich polecen ten ichny system, potem ten kupon byl w voucherach widoczny jak z bannera sie go nie odbierze… p.s. bon nie byl dostepny od razu po naliczeniu punktow za transakcje, minelo ze 2 dni nim sie empik pojawil, ale razem w 5 dniach od zaksiegowania transakcji się zmieścili….

   sunwoj1
  • @takijeden, po zalogowaniu się do mamBonus ujrzysz wizerunek bonu (jeśli już Ci go przyznano). Klikasz na obrazku przedstawiającym bon, później zaznaczasz „odbierz”, następnie potwierdzasz wymianę punktów na voucher stawiając ptaszka w odpowiednim miejscu i klikasz „dalej”. W ten sposób wymieniłeś 0 pkt na voucher 200 zł do Empiku.
   Co do programu mamBonus, to uzbierało mi się 7404 pkt na które złożyły się: po 2 punkty za każdy zł wydany kartą, za transakcje internetowe ta wartość jest podwajana, 200 pkt na start i 5000 pkt za: „cztery Transakcje Kartą na kwotę minimum 50 zł każda w okresie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym Umowa o Kartę została zawarta” https://mambonus.pl/miscellaneous/upload/images/regulaminy/5000%20pkt%20na%20start.pdf
   Można te punkty wymienić na doładowania telefonu w sieciach: Play, Orange, T-Mobile, Heyah, Plus i Nju Mobile – Virgin na tej liście nie figuruje.
   Ekwiwalenty wymiany: 10 zł – 3000 pkt, 15 zł – 4500 pkt, 25 zł – 7500 pkt, … 200 zł – 60000 pkt. Bilet do kina kosztuje 6500 pkt

   gajowy
 • Potwierdzam komentarz gajowego. Alfanumeryczny kod odebrany. Taka uwaga do osób, które jeszcze realizują zakupy. Zalogowałem się do mambonus.pl a następnie…….. zapomniałem hasła. Mimo, że system pozwala odzyskać hasło to w moim przypadku nie zadziałało. Zamówiłem rozmowę, przemiła Pani przekierowała mnie do właściwego działu, w którym jednak nikt nie odbierał telefonu. Konsultantka zobowiązała się sprawę załatwić, przedzwoniła na następny dzień i rzeczywiście dało się zalogować i odebrać bon. Zebrałem z zakupami i premiami ponad 18 tys. punktów. 15 000 wymieniam na vouchery do merlin.pl lub empik. com. Czy oprócz wymiany na vouchery i doładowania macie jakieś pomysły na wymianę?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Czy po doładowaniu środki na koncie w Empik.com są ważne bezterminowo? Kiedyś zaraz przy saldzie była informacja o terminie ważności a teraz nie widzę tego.

  sebeksk Odpowiedz
  • Dowiadywałem się w Empiku. Tzw. Moje Środki ważne są rok od doładowania. Kolejne doładowanie przedłuża ich ważność o kolejny rok od dnia doładowania.

   gajowy
  • Fakt nie ma teraz informacji o waznosci srodkow. I jest tak jak napisal gajowy powyzej :)

   Herman
 • Ktoś by był chętny odkupić bon a właściwie zrobić transakcje w empiku moim bonem a mi przekazać gotówkę? Mam ponad 400 zł na empik.com

  takijeden Odpowiedz
 • Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale warto spróbować. ;-) Od kilku miesięcy wożę się z tym pseudo-bankiem i mam już dość pisania reklamacji od reklamacji (najpierw nie przyznali mi bonusu, po drugiej reklamacji przyznali, że jednak mam rację, ale od tej pory – ze trzy miesiące – nie dostałam bonu).
  Jaką sugerujecie dalszą drogę? Skarga do Rzecznika Finansowego? Czy może jest jakaś lepsza droga?

  K. Odpowiedz
 • Ja z innej bajki. Próbowałam przed chwilą wymienić w Mam Bonus 15tys. pkt na voucher 50 zł w RTV EUR. Voucher jest ważny do 31 maja 2019r. a dziś jest przecież 12 czerwca 2019r. Czy ktoś z kolegów i koleżanek z LS mógłby to sprawdzić u siebie? Będę wdzięczna za pomoc bo dla mnie to honorowa sprawa.

  Karolina Odpowiedz
 • @Karolina
  Dawno do mnie nie pisałaś. Nie panikuj tylko przedzwoń albo napisz do nich. Dane masz na stronie MAM BONUS. Sprawdziłem przed chwilą na RTV 50 jest „Karta ważna do: 31.05.2019″ ale już na RTV 100 i 200 jest prawidłowo” Karta ważna do: 31.05.2020″.
  Wychodzi na to, że to czeski błąd.

  Waldemar Odpowiedz
 • @Karolina
  Przez ciekawość sprawdziłam u siebie bo trochę tych rtv nazbierałam i w sobotę zechcę coś kupić. U mnie też 50 zł do wykorzystania do 31.05.2019. Jak wyjaśnisz to napisz na forum.

  Beata2 Odpowiedz
 • A nie możecie sobie po prostu posprawdzać ważność tych bonów na stronach, gdzie można to zrobić?

  pws Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy