BGŻOptima: 100 zł na start oraz lokata 4% na 3 miesiące

Jak zauważyliście już w komentarzach wystartowała kolejna edycja programu Bankier Starter. Tym razem za założenie Lokaty Bezkarnej oraz konta oszczędnościowego BGŻOptima możemy zgarnąć 100 zł (oraz niezłe oprocentowanie lokaty). Jakie są warunki?

BankierStarter: lokata bezkarna 4% w bgżoptima

Tylko dla nowych klientów

Standardowo promocja przeznaczona jest do osób, które nie posiadają aktualnie aktywnej umowy o konto lub lokatę w banku BGŻOptima. Aby zgarnąć tytułowe 100 zł należy wypełnić poprawnie dane na stronie organizatora promocji, pamiętając o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach promocyjno-marketingowych. Ich cofnięcie przed wypłatą premii automatycznie spowoduje brak jej otrzymania. Po wypłacie tej kwoty śmiało możemy cofnąć wyrażoną zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych poprzez przesłanie wiadomości e-mail do Organizatora, na adres e-mail rezygnacja@bankierstarter.pl o treści „REZYGNACJA”.

Nastepnie najpóźniej do 15.04.2014 należy złożyć wniosek o Lokatę Bezkarną za pośrednictwem dedykowanego linka pod adresem: bankierstarter.pl/panel. Ciekawostka z regulaminu – proces jej zakładania musi zawrzeć się w czasie trwania jednej sesji, a więc wypełniający nie może przerwać tej czynności na dłużej niż 13 minut ;)

W ciągu 30 dni od akceptacji umowy o założenie lokaty bezkarnej trzeba ją zasilić kwotą co najmniej 1000 zł, maksymalnie 20000 zł.

100 zł do połowy kwietnia

Promocja trwa do 15.04.2014 roku, jednak Bankierstarter zastrzega prawo do zmiany regulaminu oraz skrócenia czasu trwania promocji. O zmianach niezwłocznie poinformuje na swojej stronie internetowej.

Premię 100 zł otrzyma każdy kto spełni powyższe warunki w terminie do 14 dni roboczych od dnia 26.06.2014 na konto oszczędnościowe, które zostało założone w chwili zakładania lokaty. Oczywiście wtedy konto musi być dalej aktywne. Dodatkowo bank poinformuje nas do 25.06.2014 w mailu (podany w chwili rejestracji na bankierstarter.pl) czy warunki zostały przez nas spełnione i czy otrzymamy premię.

Regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem.

Nie przegap!

Komentarze

 • @Adey ,kikasz w wiadomości i w nową wiadomość i tam piszesz rezygnację. xyz

  prawdziwy xyz Odpowiedz
 • W zakładce OSOBISTE, tam masz skrzynke pocztową

  rufus295 Odpowiedz
 • Dzieki :)

  Adey Odpowiedz
 • Czy ktoś dostaje spam od one2three.pl ? Pytam bo zaczął się pojawiać mniej więcej od czasu zauczestniczenia w promocji

  gjkl Odpowiedz
 • Tak, dostaję od nich spam regularnie.

  saf Odpowiedz
 • Dzięki za odpowiedź. Ja cofnąłem tę niezamawianą subskrypcję bo już mnie denerwowało. Teraz mam spam inny – być może z tego powodu.

  gjkl Odpowiedz
 • 1 6 7 8

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy