Bilet do Multikina za założenie Smart Konta (oraz popcorn i cola za polecenie oferty)

Wystartowała kolejna promocja Banku Smart w której do zgarnięcia mamy premię za założenie jednego z ostatnich na rynku całkowicie bezpłatnych rachunków osobistych. Tym razem nagroda jest skromna: walczymy o bilet do Multikina.

Bilet do Multikina za założenie Smart Konta
Aby skorzystać z promocji „Smart kino” należy być nowym klientem Smart Banku, czyli jednym z takich klientów, którzy:

na dzień złożenia Wniosku […] nie posiadają (nie współposiadają) i nie posiadały (nie współposiadały) wcześniej rachunku SMART Konto w Banku SMART jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Organizatora

Jeśli spełniamy ten warunek, to istotnym jest aby złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji i podpisać umowę o konto. Ważne, aby wyrazić również zgody marketingowe, dokładniej:

wyrazić zgody marketingowe podczas składania wniosku o SMART Konto: zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora oraz zgody na kontaktowanie się z Uczestnikiem w celach marketingowych z wykorzystaniem telefonów lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Ostatni krok w promocji to zalogowanie się do swojego konta w ciągu maksymalnie 2 miesięcy od momentu złożenia wniosku. Bank przekaże voucher wymienny na bilet do Multikina w ciągu 15 dni roboczych od dnia spełnia warunków promocji. Sam voucher będzie ważny do 23.12.2016.

To jednak nie wszystko. Po zgarnięciu vouchera do kina bank pozwala na zgarnięcie jeszcze jednego kodu, tym razem wymiennego na średni napój i popcorn. Co należy zrobić? Polecić ofertę swojemu znajomemu, co możliwe będzie po skorzystaniu z oferty.

Czy oferta ma jakiś haczyk? Limit udziału w promocji, który wynosi 500 voucherów. W momencie przystąpienia do oferty 500 osób możliwość rejestracji zostanie wyłączona. Jeśli pula nie zostanie wyczerpana, to promocja potrwa do końca października.

Czy warto skorzystać z promocji? I tak i nie. Szczerze mówiąc mam poważne wątpliwości, czy bilet do kina o wartości około 20 złotych powinien być oferowany w zamian za założenie konta. Oczywiście jeśli ktoś miał zamiar założyć Smart Konto to zdecydowanie powinien zgarnąć dodatkowy voucher. W końcu lepsze to, niż nic :)

Smart Konto to jeden z nielicznych na rynku rachunków, który oferuje bezwarunkowe prowadzenie konta, korzystanie z karty oraz wypłaty z bankomatów za 0 zł. Do tego aplikacja mobilna i darmowe przelewy internetowe – klient, który wykonuje standardowe operacje nie zapłaci więc za konto ani grosza.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • totalna amatorka! jak probowalem ostatnio zalozyc konto to do teraz nie otrzymalem nawet informacji czy to sie udalo…, albo czy to nie to udalo. poszedl przelew i cisza. 1 zl wrocilo ale poza tym cisza! nic! po prostu katastrofa! generalnie nie polecam aha nic tam wczesniej nigdy nie mialem.

  koles Odpowiedz
 • ja mialem tam 4 konta na 4 os., wszystko aktywne i działało, niestety nagle przestało – nie da sie zalogować (dziwne żebym podawal błęde hasła *4 ale ok, haslo standardowe jak to wszystkich wisienkowych ‚moich’ kont), próba wyjaśnienia czegokolwiek niestety bez sukcesu… nie trzymalbym tam nawet kilku zl, wyobraźcie sobie ze nagle potrzebujecie przelac komuś 100zl, sprawa pilna, nie da sie.
  3 tyg. czekam na odzyskanie dostepu do jednego z czterech. infolinia ma oddzwaniac, niestety tego nie robi. minie rok badz i zmienia toip i będzie trzeba ganiac na poczte… bank amatorka, nedza za popcorn

  newss Odpowiedz
 • Właściwie to jak ten pop coś po polsku się zwie bo juz zapomniałem i z czym to się je . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • To takie wynalazki dorosłym wciskają? Będąc niemowlęciem chrupalem z mlekiem. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Smart Konto to jeden z nielicznych na rynku rachunków, który oferuje bezwarunkowe prowadzenie konta, korzystanie z karty oraz wypłaty z bankomatów za 0 zł.

  Idea Bank w Koncie Idealnym ma też to wszystko co Smart (info może komuś się przydać :)

  paolo Odpowiedz
 • Lubiłem ten bank kiedyś, bo miał też darmowe przelewy SEPA na koncie EUR, ale pól roku temu nagle coś im się zepsuło i nie działają one do wszystkich banków. Trzeba dzwonić na infolinię i zlecać słownie taki przelew przez 10 min., co też kosztuje.
  Czy polecam? Za bilet do kina to nie bardzo. Może za jakiś czas będą bardziej zdesperowani, bo oceny na facebooku im spadają, i wtedy dadzą ze 100zł ;-)

  Tomaszek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy