mPay: wracają bilet komunikacji miejskiej za 1 zł przy płatności MasterPass

Zakończona

Wracają bilety za złotówkę! Właśnie ruszyła kolejna edycja promocji organizowanej przez mPay i MasterCard. W zamian za zakup biletu komunikacji miejskiej w aplikacji mobilnej zapłacimy za niego jedynie złotówkę :-)

Bilet za 1 zł w mPay z MasterPass
Aby skorzystać należy zainstalować (lub posiadać) aplikację mobilną mPay Płatności Mobilne i zakupić bilet komunikacji miejskiej płacąc za niego MasterPassem. Istotne, aby bilet był biletem jednorazowym lub czasowym o wartości od 1,10 zł do 5 zł (szczegółowa lista w załączniku). Zgodnie z regulaminem konieczne jest również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych do celów promocji.

Promocja trwa do 31.12.2017 lub do wyczerpania (sporej!) puli 100 000 nagród. Z promocji możemy korzystać wielokrotnie, pod warunkiem robienia kolejnych transakcji (nie można kupić większej niż jednego biletu promocyjnego per transakcja, bo zniżka naliczy się tylko raz).

To w zasadzie tyle :) Szczegóły dotyczące „wyklikania” biletów dostępne są na stronie promocji oraz w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest Grudziądz a Bydgoszczy i Torunia nie ma????

  PAWEŁ Odpowiedz
 • Teraz już mam sieciówkę kurcze ;)

  dzarek Odpowiedz
 • Wszystko fajnie tylko nie da się zweryfikować karty, bo system sypie błędami.

  jarosword14 Odpowiedz
 • A dziś rano doładowałam kartę miejską…… :(

  Evela Odpowiedz
 • Powiedzcie sirocie, jak podpiąć masterpassa pod tą apkę. Mam tylko – dodaj kartę. Ale w instrukcji jest coś takiego jak „chcesz utworzyć konto w systemie mPayWallet i połączyć je z aplikacją mPay ?”
  Kartę mam już podpiętą w uPaid.pl do masterpassa.
  Trochę techniki i człowiek się gubi.

  Be@ Odpowiedz
 • Założyłem konto mPay podpiąłem kartę debetową i ją zweyfikowałem. Czy mogę już kupować bilet i weźmie mi kasę z rachunku karty debetowej ,czy muszę zasilić konto mPay (portfel) i stąd będzie pobierał po 1 zł ?

  rychu75 Odpowiedz
 • Nie ma Trójmiasta niestety. :/

  jaceny Odpowiedz
 • przy zakupie bilety rozwija się opcja płatności – i tam jest konto mpay, karta dodana do mpay i masterpass – po zaznaczeniu masterpassa znów trzeba się logować.. jest to upierdliwe.. ale najważniejsze DZIAŁA – bilet za 1zł :-)

  Q Odpowiedz
 • Dobry wieczór. Wytłumaczcie starej kobiecie, gdzie mogę załatwić ten cały masterpass, bardzo proszę :)

  Grażyna Odpowiedz
 • zainstalowane, co prawda mam już miesięczny, ale do 19.10 :D a potem….

  Jolanta Odpowiedz
 • Jolanta pomóż Grażynie….we wcześniejszych promo były bilety do 9 zl …tutaj niestety tylko do 5 (bilety 12,24-godzinne to byl najlpszy deal ;) )

  Pytka Odpowiedz
 • A kto nie wie jeszcze jak skorzystać z tej promocji, to na stronie mPay jest instrukcja krok po kroku jak założyć konto na mPay, połączyć kartę i jak się kasuje bilety:
  https://www.mpaybilety.pl/

  deloe Odpowiedz
 • czy w jakiś „magiczny” sposób da się to zrobić z kartą VISA ?

  musiek Odpowiedz
 • Instrukcja instrukcją… ale to jakoś dziwnie działa. W obecnej chwili mam w zakładce „kontrola biletów” – aktywne 2 bilety 20-minutowe, kupione kilka godzin temu. Dlaczego są nadal aktywne ? skoro czas już dawno się skończył ?! Za pierwszym razem bilet „się nie kupił” wystąpił błąd, ale z konta 1zł pobrało… no jak tak można ?! A najlepsze jest to: w Wawie dostępne są dwa rodzaje biletów: 20-minutowy i 75-min. Oba „przesiadkowe”, czyli możesz jeździć kilkoma pojazdami komunikacji miejskiej w tym czasie. Dodatkowo bilet 75-min. uprawnia do jazdy powyżej tego czasu, ale już bez przesiadek, czyli od początku tylko jedną linią. Jak kupuję bilet 20-min. to tylko kilka kliknięć i jest. Ale jak 75-min. to każą mi wpisać nr linii komunikacji miejskiej. A ja chcę jechać metrem i co mam wpisać (to nie ma numeru jak autobus czy tramwaj) ? A jak się przesiądę, nadal bilet będzie dobry ? Tego nie ma w instrukcji.

  Niedopracowane to jest :(

  Be@ Odpowiedz
  • Z metrem to ciekawe. Jakaś stara strona ZTM podaje: Poniższa tabela prezentuje jakie bilety możesz kupić w ramach systemu mPay.
   „Dla metra – w miejsce X wpisujemy 1
   Dla linii tramwajowych – w miejsce XX wpisujemy nr linii tramwajowej np. 01 lub 13
   Dla linii autobusowych – w miejsce XXX wpisujemy nr linii autobusowej np. 401
   Dla linii ekspresowej – w miejsce XX wpisujemy nr linii ekspresowej np. dla E-2 02.”
   Ale może to nieaktualne. Sprawdź i nam wszystkim napisz.

   abba
  • Zawsze możesz wpisać M1 albo M2, tak robiłem przy poprzedniej edycji ;)
   Wydaje mi się, że numer linii nie powinien mieć większego znaczenia- skoro bilet jest przesiadkowy to możemy jechać więcej niż jedną linią. Nie sprawdziłem niestety w praktyce, podczas trwania promocji tylko raz mi się zdarzyła kontrola biletów i akurat byłem w autobusie linii, którą wpisałem.

   Baton
  • Metro ma numer linii M1 i M2 (identycznie jak drukują kasowniki w bramkach na papierowych biletach).

   W praktyce bilet 75 minutowy jest ważny… 75 minut i zasadniczo tylko na to patrzy kontrola. Wyjątek w taryfie jest bardzo specyficzny (podróż powyżej 75 minut jedną linią od wejścia do pojazdu, najdalej do pętli) i to da się może uzyskać wsiadając w autobus/tramwaj jadący przez całe miasto gdy są korki. W metrze nie ma zastosowania, czas przejazdu pomiędzy krańcami jest zdecydowanie krótszy.

   aero666
  • Bilet 75 minutowy jest jednocześnie jednoprzejazdowym. Wsiadasz w autobus na skraju miasta i jedziesz nim od końca do końca. Nie interesuje cię upływ czasu, choćby autobus stał w korku pół dnia.

   abba
 • Probowal ktos kupic 2 lub wiecej biletow na 1 przejazd, da sie? Chodzimi o kupno biletu kolezance ktora nie ma aplikacji a jedziemy razem autobusem.

  kl Odpowiedz
 • Na iOS nie działa kontrola biletów. Mozna co najwyżej kanarowi próbować historie konta bankowego pokazać z obciążeniem 1pln i przekonać ze to za bilet :-( Apka chyba mocno testowa jeszcze.

  Dwa-x Odpowiedz
 • Promocja jeszcze trwa? Zastanawiam się czy kupować bilet miesięczny. A w październiku przeszło mi koło nosa bo już miałem bilet.

  drudar Odpowiedz
 • zdecydowanie lepiej na razie płacić za bilety w ten sposób, przynajmniej w Warszawie

  Katarzyna Odpowiedz
 • Podobno pula 100 tys. biletów już się wyczerpała, ale organizatorzy dołożyli drugie tyle! Miły gest ;) Mysle, ze do konca listopada starczy dla wszystkich.

  Trevor Odpowiedz
  • Promocja przedłużona i dodane nowe miasta Wałbrzych, Suwałki oraz Kłodzko:
   „1. W związku z wyczerpaniem łącznej puli środków przeznaczonych na Nagrody w ramach niniejszej Promocji oraz promocji „Nagroda od mPay za płatność portfelem elektronicznym Masterpass” w ilości 100.000 sztuk, Organizator zdecydował o przedłużeniu promocji i powiększeniu dostępnej łącznej puli środków przeznaczonych na Nagrody o dodatkowe 100.000 sztuk w ramach niniejszej Promocji oraz promocji „Nagroda od mPay za płatność portfelem elektronicznym Masterpass”. Promocja obowiązuje do wyczerpania dodatkowej łącznej puli nagród lub do 31.12.2017 r. w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej („Czas Trwania Promocji”).
   2. W związku z uruchomieniem 01.11.2017 sprzedaży biletów komunikacji miejskiej poprzez Aplikację mPay płatności mobilne na terenie miast Wałbrzych, Suwałki oraz Kłodzko Organizator zdecydował o uruchomieniu Promocji w tych miastach.”

   abba
 • Kupiłam właśnie bilet przez apke. Pobrało 1zł z karty i… poszłam piechota bo biletu w apce brak. Chciałam kupić następny i cały czas wyskakiwało, ze usługa niedostępna.

  ona_25a Odpowiedz
 • Bilet powinnaś była mieć pod „Kontrolą biletów”, ale to pewnie wiesz…

  Katarzyna Odpowiedz
  • No właśnie w tej zakładce było pusto. Brak biletów. Przecież nie pokaże kontrolerowi Smsa z City że dokonano obciążenia karty na 1zł. No ale ruch to zdrowie:) Jutro spróbuję zrobić kolejne podejście. Może tym razem się uda.

   ona_25a
  • Za pierwszym razem miałam to samo. Opłatę pobrało, biletu nie kupiło, po czym się zwiesiło… Ale byłam zdeterminowana i odczekałam chwilę (tj. bez nerwowego naciskania różnych klawiszy) – i za drugim razem poszło już dobrze.
   Ale, masz rację, ruch to zdrowie ;-) choć nie koniecznie w każdą pogodę…

   Beat@
 • Dziś w końcu udało się kupić bilet bez problemu. Mam nadzieję, ze zbyt szybko się bilety nie skończą.

  ona_25a Odpowiedz
 • Pamiętajcie, że jeśli nie będziecie już kupować przez mPay, to trzeba do nich napisać o zamknięcie konta, bo raz do roku pobierają kilka złotych opłaty, jeśli nie wykonuje się żadnych transakcji.

  abba Odpowiedz
  • rzeczywiście jest opłata: Opłata za brak Aktywności (przez 12 miesięcy): 4,99 zł miesięcznie; jedna płatność rocznie załatwia sprawę

   Katarzyna
 • Uwaga! Podaję za Facebook: „? Ten moment musiał nastąpić. Pula 200 tys. biletów, jakie przygotowaliśmy dla was w drugiej edycji promocji „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay” właśnie się wyczerpała.
  Serdecznie dziękujemy, że tak chętnie w niej uczestniczyliście i zachęcamy do wypatrywania kolejnych promocji”

  Przypominam, że mPay mam opłatę za brak aktywności przez 12 miesięcy: 4,99 zł miesięcznie(!) Jedna płatność rocznie załatwia sprawę. Można też zamknąć konto mPay mailem do bok@mpay.com.pl o treści „Proszę o zamknięcie konta mpay i potwierdzenie mailem dla .”

  abba Odpowiedz
 • szkoda tylko 2 tygodnie się nacieszyłam….

  Katarzyna Odpowiedz
 • Jeszcze rano promocja była aktywna, ale teraz koniec, też dostałem powiadomienie. Też tylko dwa tygodnie skorzystałem.

  sojer Odpowiedz
 • promowali tę promocję na portalach takich jak Onet, więc się ludziska rzucili….

  Katarzyna Odpowiedz
 • Ja przez miesiąc, zdążyłam kupić 14 biletów…

  Be@ Odpowiedz
 • Promocji ciąg dalszy. Dodatkowa pula (80.000 szt.) do końca roku. I pojawiło się Trójmiasto:)

  Mahyn Odpowiedz
 • haha, dzięki, bo miałam dziś miesięczny kupować :D

  Jolanta Odpowiedz
 • Ja już kupiłam miesięczny. Zresztą podziękuję za te ich promocje. W listopadzie w połowie miesiąca zostałam z ręką w nocniku po tym jak pula się skończyła.

  Iza Odpowiedz
 • Spotkaliście się z czymś takim, że możliwość zakupu biletu została czasowo zablokowana ?! Dobrze, że miałam kartonikowy przy sobie. Trochę lipa, śpieszysz się, a apka pisze Ci że sorki, ale bilet możesz starać się kupić za pół godziny…

  Be@ Odpowiedz
  • Miałem tak w sobotę. Próba zakupu biletu zakończona komunikatem o zablokowaniu do godz….Tramwaj podjeżdża do przystanku i pada hasło kanary.Ja sprint do kasownika ( szczęście że miałem co skasować) Apka zawodna

   rychu75
  • Dawno temu w mobilecie (jak był jedyną aplikacją w moim mieście do kasowania biletów) było takie ograniczenie – po 60 sekundach zwlekania ze skasowaniem biletu, dostęp do aplikacji był blokowany na kilka minut. Ot takie zabezpieczenie przed „czekaniem na kanara”. Jeśli blokuje szybciej – to gruby błąd i tyle ;).

   ls5
  • Też tak podejrzewam że przekroczyłem czas. To apka dla sprinterów. Na próbę w domu wszedłem aby sprawdzić. Mam już dodane do ulubionych 3 bilety ( 1 miasto-
   15 minut autobus,tramwaj i Tramwaj godzinny) Muszę pamiętać który jest ktory bo poczatek nazwy którą widzę jest taki sam a kliknięcie aby sprawdzić to strata cennych sekund. Wybieram klikiem właściwy i widzę upływ czasu od 18 sekund w dół
   W tym czasie muszę wpisać numer linii i zjechać na dół aby zatwierdzić regulamin. Gdy to uczynię i potwierdze przechodzi do wyboru płatności. Trzeba wybrać 1 z 3 opcji. Wybieram ,mieli i przerzuca do wpisania pinu,wpisuje,- mieli i pokazuje podsumowanie które potwierdzam.
   Zauważyłem jeszcze że bilet godzinny kupiony o 6.15 rano o 10 widnieje jako ważny. Czemu nie znika?

   rychu75
 • Na ich stronie nie ma informacji na ten temat. Jest natomiast info o konkursie, do wygrania iPhone 7 32gb. Trzeba zainstalować gierkę i grać.. ponoć oprócz nagrody głównej można wygrać „parę groszy” jako doładowanie portmonetki w aplikacji mPay.

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mpay.mpayhero&hl=pl

  Be@ Odpowiedz
 • Pula wyczerpana!!!

  Damianos Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy