Bilety do Multikina za założenie najlepszej lokaty na rynku (Lokata Happy 4% do 20 000 zł)!

Zakończona

Ruszyła promocja Idea Banku, w ramach której możemy zgarnąć nagrody za… założenie najlepszej lokaty bankowej na rynku! W zamian za ulokowanie swoich oszczędności na 3-miesięcznej Lokacie Happy z oprocentowaniem 4% w skali roku otrzymamy 2 bilety do Multikina :)

Bilety do Multikina za założenie Lokaty Happy w Idea Bank

Promocja „Cinema Happy”

Aby skorzystać z promocji należy być całkowicie nowym klientem banku, czyli osobą, która nigdy nie wnioskowała o żaden produkt Idea Banku (jak również oddziału Lion’s Bank).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Lokatę Happy przez dedykowaną stronę promocji, a następnie w ciągu 5 dni opłacimy lokatę kwotą od 500 zł do 20 000 zł. Istotne, aby numer telefonu podany na stronie promocji, jak i we wniosku, był ten sam.

I to w zasadzie tyle! Jeśli lokaty nie zerwiemy do końca miesiąca następującego po miesiącu faktycznego założenia (opłacenia) lokaty, to w ciągu pierwszych 10 dni kalendarzowych nowego miesiąca otrzymamy SMSem dwa kody na seanse 2D do wykorzystania w sieci kin Multikino. Będziemy z nich mogli skorzystać do 23.12.2018.

W teorii możliwe jest założenie lokaty w ostatnich dniach miesiąca, odczekanie 10 dni na kody, a następnie zerwanie lokaty (tracąc naliczone odsetki). W praktyce warto wykorzystać bardzo wysokie oprocentowanie i zostawić lokatę do końca – w końcu 4% piechotą nie chodzi. Choć oczywiście to wszystko kwestia indywidualna – w końcu możemy wykorzystać zaledwie 500 zł, zamrozić je na kilka dni i zgarnąć bilety do kina.

Na koniec przypomnę, że do założenia Lokaty Happy nie jest potrzebne otwarcie żadnego dodatkowego rachunku osobistego! :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Niestety posiadanie tam konta firmowego dyskwalifikuje z udziału w promocji.

  Paweł Odpowiedz
 • @admin

  Fajnie by było gdyby w tytule było umieszczone info „dla nowych”

  Morti Odpowiedz
  • Myślę, że nawet ważniejsze by było, że to lokata na 3miesiące :) Pozdr

   K+M+B
  • Problem w tym, że w zasadzie większość promocji jest dla nowych. No i zawsze staram się o tym informować w tym samym miejscu – w drugim akapicie tekstu. Pomyślę jak to rozwiązać, bo to nie zawsze jest zero-jedynkowe – raz promocje są dla totalnie nowych, innym razem z karencją, jeszcze innym dla nowych i obecnych (pod różnymi warunkami) itd.

   A co do 3m – dodane :)

   Michał
  • Dobry pomysł z zaznaczeniem na stronie głównej, czy dotyczy nowych, czy obecnych.

   Fan
 • Krótko te bilety ważne, do 23 grudnia. Jak ktoś nie zdąży założyć w październiku, do dostanie bilety po 10 grudnia.

  Manveru21 Odpowiedz
  • Nie zdziwcie się, jak teraz będzie więcej tego typu akcji banków. Niektóre mają kupione jakieś nagrody ze starych promocji i muszą je szybko wykorzystać :-)

   Michał
  • Jak ktoś złoży wniosek pod koniec listopada (bo promocja jest to 30. listopada; w artykule o tym nie wspomniano) i kasę przeleje na początku grudnia (wszak ma na to 5 dni) to sms dostanie… do 10.01.2019 z kodami ważnymi do 23.12.2018.

   Cały idea bank ;)

   Mar_Wer
  • dostanie do 10.12 bo liczy się data przystąpienia, a nie opłacenia i jest to opisane w regulaminie

   madjer
  • Liczy się data założenia lokaty, co dokładnie wskazałem w artykule, a nie zlozenia wniosku. Jeśli opłacasz lokatę w grudniu to będzie za późno.

   Michał
 • Link do promocji nie działa…

  Pola33 Odpowiedz
 • Współczuję idea jak bardzo muszą być pod kreską że oferują taki %. Inwestycja podwyższonego ryzyka. Gdy już padnie ten bank co jest kwestią czasu, to kolejka do BFG będzie długa.

  Michał Odpowiedz
  • Czy w PL padł kiedyś bank :) ?

   Wuuuuu
  • weź pigułę, dać 4% na 3 mies za dane nowego klienta to jest bardzo mało, a co do getin no cóż pożycza od ludu to musi płacić więcej, nie to co inne banki co mogę pożyczyć od „matki”

   abc
 • Dziś słyszałem informację, że KNF i inni biorą za łeb IdeaBank, bo „oferował” produkty z Getbacku, a bank podaje do sądu swoich pracowników, że niby oni na własną rękę oferowali te „lewe” produkty. Podobno też jest coś nie tak z samym wejściem tego banku na giełdę, że były tam jakieś przekręty.
  Zastanawiam się, czy nie brać kasy za pas…

  Dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy