50 zł za założenie konta Junior i złożenie wniosku o świadczenie Rodzina 500+ od Eurobanku

Zakończona

Ruszyła promocja skierowana do klientów Eurobanku, w ramach której będziemy mogli zgarnąć 50 zł premii. Wystarczy „tylko” złożyć wniosek o świadczenie Rodzina 500+ oraz założyć konto Junior swojemu dziecku w wieku 13-18 lat.

50 zł za świadczenie Rodzina 500+ od Eurobanku

Bonus za 500+

Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym posiadaczem konta osobistego Eurobanku. Oprócz tego bank wymaga od nas czegoś, co w zdecydowanej większości przypadków będzie niemożliwe – chodzi o to, aby do tej pory nie korzystać z przysługującego uprawnienia do złożenia wniosku o świadczenie Rodzina 500+ na okres świadczeniowy 2019/2021. A biorąc pod uwagę, że wnioski można składać od kilku miesięcy, to takich osób raczej zbyt dużo nie zostało :)

Jeśli jednak zaliczamy się do powyższej grupy i złożymy wniosek o świadczenie Rodzina 500+ przez serwis eurobank online oraz, dodatkowo, zawrzemy umowę o konto dla osoby małoletniej w pakiecie Junior, to bank zapłaci nam za to 50 zł.

Istotne, aby wyrobić się ze wszystkim we wrześniu. Sama wypłata nagrody nastąpi do końca października. Szczegóły w regulaminie.

Na koniec dodam, że prowadzenie konta Junior jest darmowe, tak samo jak wypłata gotówki z bankomatów w kraju. O dziwo jednak Eurobank pobiera opłatę za kartę w wysokości 3 zł – o ile dziecko nie wykona płatności kartą na min. 50 zł miesięcznie.

Masz konto w Eurobanku? Załóż konto w… Banku Millennium!

Na koniec przypomnę, że rok temu Eurobank został przejęty przez Bank Millennium. Fuzja prawna planowana jest na 1.10.2019, natomiast operacyjna – na 11.11.2019. Oznacza to mniej więcej tyle, że od 1.10 każdy klient Eurobanku będzie traktowany jako klient Banku Millennium – a od połowy listopada zostanie przeniesiony do bankowości elektronicznej przejmującego banku.

Skoro więc klienci Eurobanku i tak trafią do Banku Millennium to… lepiej aby samodzielnie otworzyli tam konto i odebrali za to 200 zł premii. Trwa bowiem promocja, w której nowi klienci Banku Millennium mogą zyskać łatwe 200 zł. Warto skorzystać z tej okazji, bo za kilka dni automatycznie staniemy się obecnymi klientami Millennium i stracimy status nowego klienta. To ostatnia szansa, aby zarobić!

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie ma to jak spóźnić się z promocją o 2 miesiące. Czy ktoś jeszcze nie złożył wniosku?

  Aircrash Odpowiedz
 • No właśnie się głowiłem jaki jest sens zakładania konta w Euro Banku skoro Go już praktycznie nie ma?

  jojo Odpowiedz
 • Jedyny Bank który coś zaproponował za 500+ to Millennium, a Eurobank to niech się schowa z tą promocją

  McKwacz Odpowiedz
 • Co Mille proponował? Przegapiłem?

  jojo Odpowiedz
 • Aaaaa no to konieczność założenia konta a nie tylko za samo 500+

  jojo Odpowiedz
 • @michal admin – okres swiadczeniowy jest 2019/2021? Nie trzeba tego co rok składać?

  dialam Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy