50 zł za założenie konta Junior i złożenie wniosku o świadczenie Rodzina 500+ od Eurobanku

Zakończona

Ruszyła promocja skierowana do klientów Eurobanku, w ramach której będziemy mogli zgarnąć 50 zł premii. Wystarczy „tylko” złożyć wniosek o świadczenie Rodzina 500+ oraz założyć konto Junior swojemu dziecku w wieku 13-18 lat.

50 zł za świadczenie Rodzina 500+ od Eurobanku

Bonus za 500+

Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym posiadaczem konta osobistego Eurobanku. Oprócz tego bank wymaga od nas czegoś, co w zdecydowanej większości przypadków będzie niemożliwe – chodzi o to, aby do tej pory nie korzystać z przysługującego uprawnienia do złożenia wniosku o świadczenie Rodzina 500+ na okres świadczeniowy 2019/2021. A biorąc pod uwagę, że wnioski można składać od kilku miesięcy, to takich osób raczej zbyt dużo nie zostało :)

Jeśli jednak zaliczamy się do powyższej grupy i złożymy wniosek o świadczenie Rodzina 500+ przez serwis eurobank online oraz, dodatkowo, zawrzemy umowę o konto dla osoby małoletniej w pakiecie Junior, to bank zapłaci nam za to 50 zł.

Istotne, aby wyrobić się ze wszystkim we wrześniu. Sama wypłata nagrody nastąpi do końca października. Szczegóły w regulaminie.

Na koniec dodam, że prowadzenie konta Junior jest darmowe, tak samo jak wypłata gotówki z bankomatów w kraju. O dziwo jednak Eurobank pobiera opłatę za kartę w wysokości 3 zł – o ile dziecko nie wykona płatności kartą na min. 50 zł miesięcznie.

Masz konto w Eurobanku? Załóż konto w… Banku Millennium!

Na koniec przypomnę, że rok temu Eurobank został przejęty przez Bank Millennium. Fuzja prawna planowana jest na 1.10.2019, natomiast operacyjna – na 11.11.2019. Oznacza to mniej więcej tyle, że od 1.10 każdy klient Eurobanku będzie traktowany jako klient Banku Millennium – a od połowy listopada zostanie przeniesiony do bankowości elektronicznej przejmującego banku.

Skoro więc klienci Eurobanku i tak trafią do Banku Millennium to… lepiej aby samodzielnie otworzyli tam konto i odebrali za to 200 zł premii. Trwa bowiem promocja, w której nowi klienci Banku Millennium mogą zyskać łatwe 200 zł. Warto skorzystać z tej okazji, bo za kilka dni automatycznie staniemy się obecnymi klientami Millennium i stracimy status nowego klienta. To ostatnia szansa, aby zarobić!

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie ma to jak spóźnić się z promocją o 2 miesiące. Czy ktoś jeszcze nie złożył wniosku?

  Aircrash Odpowiedz
 • No właśnie się głowiłem jaki jest sens zakładania konta w Euro Banku skoro Go już praktycznie nie ma?

  jojo Odpowiedz
 • Jedyny Bank który coś zaproponował za 500+ to Millennium, a Eurobank to niech się schowa z tą promocją

  McKwacz Odpowiedz
 • Co Mille proponował? Przegapiłem?

  jojo Odpowiedz
 • Aaaaa no to konieczność założenia konta a nie tylko za samo 500+

  jojo Odpowiedz
 • @michal admin – okres swiadczeniowy jest 2019/2021? Nie trzeba tego co rok składać?

  dialam Odpowiedz
 • Witam
  Poszukuje TOIP kont EUROBANK.
  Interesuje mnie zapis dotyczący konta PRESTIGE – obrót 500 zł zwalnia z opłaty za każdą kartę.
  Może ktoś ma gdzieś na dysku.
  Od stycznia zaczeli mnie kroić na prowizję za karty. Oddają gdy się upominam ale zabawa już mi się zaczyna nudzić.

  pozdrawiam
  Krzysztof

  Krzysztof_1 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy