BZWBK: 200 zł na dzień dobry za otwarcie konta i wyrobienie karty kredytowej

Zakończona

Ledwo zakończyła się promocja Banku Zachodniego WBK z premią za założenie konta osobistego i wyrobienie karty kredytowej, a już wystartowała nowa. Znów do zgarnięcia mamy 50 + 150 zł, ale tym razem całość wypłacana będzie w gotówce. Minimalnie zmieniły się również zasady samej oferty.

200 zł na dzień dobry od BZWBK

200 zł na dzień dobry

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku: takim, który w okresie 12 miesięcy przed zawarciem umowy o konto nie posiadał żadnego konta osobistego w PLN prowadzonego przez Bank Zachodni WBK. Jeśli spełniamy ten warunek, to w terminie do 31.07.2017 musimy złożyć wniosek o konto oszczędnościowo-rozliczeniowe w PLN oraz podpisać umowę o konto. Oprócz tego wymagane jest zaakceptowanie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Co dalej? W miesiącu zawarcia umowy lub kolejnym miesiącu kalendarzowym musimy złożyć wniosek i podpisać umowę o jedną z kart kredytowych banku. Tu wprowadzane jest jeszcze jedno ograniczenie promocji:

w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzję o wydaniu Karty kredytowej [Uczestnicy] nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej

Warunek ten jest o tyle prosty, że nawet jeśli hipotetycznie zamknęliśmy kartę kredytową w BZWBK wczoraj, to zakładając konto osobiste z końcem lipca i wyrabiając kartę z końcem sierpnia (29-31.08) warunek już będzie spełniony.

200 zł za 5 transakcji

Nagrodę główną w wysokości 150 zł zgarną te osoby, które w miesiącu wydania karty kredytowej lub w kolejnych 3 miesiącach kalendarzowych dokonają łącznie 5 transakcji bezgotówkowych wydaną kartą. Nie ma znaczenia, czy operacje wykonamy w sklepach stacjonarnych czy internecie oraz na jakie kwoty. Wystarczy dosłownie 5 razy zapłacić za drobne zakupy i nagroda będzie nasza.

Kolejne 50 zł premii zgarniemy w równie prosty sposób: wystarczy spełnić warunki nagrody głównej i dodatkowo wykonać 1 transakcję mobilną kartą kredytową w technologii HCE. A w zasadzie nie dodatkowo, bo transakcja mobilną kartą kredytową wlicza się do transakcji wymaganych do zdobycia 150 zł. Możemy więc w całej promocji wykonać po prostu 5 transakcji (z czego jedna mobilna) i obie nagrody (150 + 50 zł) będą nasze. Choć osobiście, dla świętego spokoju, wolałbym jednak wykonać łącznie 6 transakcji :)

Wypłata nagród nastąpi do końca czwartego miesiąca kalendarzowego licząc po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji kredytowej. Nagroda zostanie przekazana na rachunek otwarty w promocji.

Ile kosztuje konto i karta w BZWBK?

Flagowy rachunek osobisty BZWBK, czyli Konto Godne Polecenia, jest rachunkiem darmowym. Zapłacić możemy jedynie za posiadanie karty debetowej (4 zł co miesiąc za Visa Sol), jednak wykonanie min. 5 transakcji kartą zwalnia z opłat. Jeśli zechcemy skorzystać z bankomatów – trzeba się liczyć z wydatkiem 3% min. 5 zł. Wyjątek to bankomaty własne (0 zł) oraz bankomaty Cashzone (2 zł za wypłatę). Warto jednak zaznaczyć, że karta debetowa do rachunku osobistego nie jest wymagana w tej promocji.

Jeśli chodzi o kartę kredytową, to sprawa jest prosta: w pierwszym roku bank nie pobierze od nas żadnych opłat, o ile wykonamy nią min. 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 miesięcy od podjęcia pozytywnej decyzji kredytowej. Biorąc więc udział w promocji i zdobywając premię automatycznie spełniamy ten warunek.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli innymi słowy zakładając konto w marcu razem z kartą kredytową – debetowa – jest zbędna i uzyskując pozytywny wniosek kredytowy i robiąc te 5 transakcji jeszcze w marcu , to spokojnie mogę czekać do końca lipca – czwarty miesiąc po założeniu konta – na 150 zł. A tak z ciekawości co to jest HCE – pół stówy też się przyda

  Endriu Odpowiedz
 • Dzięki Michał

  Endriu Odpowiedz
 • Hej, Założyłem konto ostatniego dnia trwania poprzedniej promocji, ale nie zdążyłem założyć karty kredytowej. Czy jeśli w trakcie trwania tej promocji założę kartę kredytową, otrzymam 150zł?

  Robert Odpowiedz
  • I tak i nie – obowiązują cię zasady poprzedniej promocji, gdzie też do zdobycia było 150 zł ;)

   Michał
 • Jeśli chodzi o ten zapis:
  w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzję o wydaniu Karty kredytowej [Uczestnicy] nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej.
  Chodzi tylko o KK w BZWBK czy w jakimkolwiek Banku ?
  Na koniec lutego zamknąłem KK w T-mobile ale ona jeszcze przez 2 miesiące będzie za nim się zamknie.

  Jarek Odpowiedz
 • Po jakim czasie konto mogę zamknąć?

  Klaudia Odpowiedz
 • Prawie tak samo. Brakuje tylko 70 zł w bonach od Livesmarter :)
  @admin: jak popularność poprzedniej akcji? Dużo było chętnych?
  Będzie powtórka? :)
  Ja się zastanawiałem, ale mógłbym nie zdążyć z otwarciem konta, więc dałem sobie spokój.

  tof Odpowiedz
 • Jest jakaś promocja „Podwójny zysk”, nie mam teraz czasu analizować, ale chodzi chyba o to, że zamiast moneybacku 1%/2%/3% na kk 1|2|4 będzie 2%/4%/6%, jeśli tak, to całkiem nieźle (szczególnie 6% za knajpy) https://static3.bzwbk.pl/asset/R/e/g/Regulamin-Promocji—Karta-123-podwojny-zysk_75343.pdf

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • a jest jakakolwiek możliwość uniknięcia opłaty 10zł/mc za kartę ?

   Be@
  • trzeba równiez podwoic ilosc wlewanych w siebie plynow, by przykryc te 10zł ;)

   hazzan
 • „nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej” Chodzi rownież o karty w innych bankach np City ? czy tylko BZWBK ?

  look Odpowiedz
 • Czyli przykładowo mogę zapłacić 5 razy za zakupy o wartości 10 zł i premia moja? ;p lecę do banku!

  klaudiaskrzypa Odpowiedz
 • Złożyłem wniosek w piątek 3.03 wykonałem przelew identyfikacyjny i cierpliwie czekałem do dzisiaj na info z banku. Cisza.
  Dzwoniłem dzisiaj i do wiedziałem się, że identyfikację przez przelew można wykonać tylko raz i pozostaje mi tylko przez kuriera. – Oczywiście byłem wcześniej klientem banku okres karencji minął i chciałem skorzystać z ciekawej oferty tak jak wszyscy tutaj –
  Wchodząc przez link na stronę promocji okazuje się, że OFERTA JEST NIEAKTUALNA. Dziwne miała być do końca lipca.
  Może wiecie coś więcej w temacie?

  Endriu Odpowiedz
 • Witam, mam pytanie czy chcąc zrezygnować z karty debetowej wystarczy że ją zastrzegę (czy można to zrobić zdalnie przez bankowość internetową) i wtedy nie mam opłat?

  Ted Odpowiedz
 • Podpinam się pod pytanie Teda: przy składaniu wniosku o konto, trzeba wybrać kartę debetową, żeby za nią nie płacić, trzeba nią również wykonać min. 5 transakcji / mc. Też jestem ciekaw czy bez problemu można z niej zrezygować zaraz po założeniu konta?

  Paweł Odpowiedz
 • Może ktoś próbował z samym odstąpieniem od karty debetowej przez oddział? Też nieopatrznie wybrałem ją przy składaniu wniosku.

  Łukasz Odpowiedz
 • Jaką kartę kredyt. najlepiej wybrać ?

  musiek Odpowiedz
 • Jak myślicie, czy w ramach wnioskowania w tej promocji o KK można by wziąć ją w którejś z tych promocji?:
  https://static3.bzwbk.pl/asset/R/e/g/Regulamin-Promocji-Karta-Kredytowa-Przez-telefon_63346.pdf?_ga=1.261593549.1572035247.1488188747
  albo
  https://static3.bzwbk.pl/asset/k/k/-/kk-z-bbc-oplaca-sie_grudzien_59900.pdf
  W regulaminach jest zapis: „Promocja nie może być łączona z innymi ofertami promocyjnymi i premiowymi, które dotyczą Kart kredytowych”, niemniej wydaje mi się, że promocja „200 zł na dzień dobry” nie jest ofertą promocyjną karty kredytowej, a tylko jednym z warunków skorzystania z niej jest otwarcie karty kredytowej. Dobrze myślę?

  Michał Odpowiedz
 • Tak jest – ja tą wziąłem. Nadal nie wiem jednak czy debetową do konta można od razu zamknąć i jak. Po zastrzeżeniu ponoć wysyłają nową. Nie wiem też jak wyłącza się płatne ubezpieczenie dodawane do karty kredytowej. Jedni twierdzą że przez infolinię, inni że tylko w oddziale.

  T Odpowiedz
 • Myślę jeszcze o tym, jak w przypadku promocji karty zamawianej przez telefon rozumieć zapis:
  „Uczestnik Promocji, który spełni określone w punkcie 5 warunki Promocji, zostanie zwolniony z opłat miesięcznych za Kartę kredytową naliczanych od drugiego roku przez cały okres posiadania Karty kredytowej.”
  Co w takim razie z pierwszym rokiem? Czy złączą się warunki zwolnienia z opłaty rocznej po wykonaniu 5 transakcji w ciągu 3 miesięcy?

  Michał Odpowiedz
 • Ja mam pytanie co wymaga bz bwk od klienta przy zlozeniu formulaza od karte kredytowa (ktora jest wymagana w promocji) ?

  luquepl Odpowiedz
  • ja zamawiałam karte w placowce i wymagali tylko dowodu osob. przy karcie z limitem 4tys zl

   klaudiaskrzypa
 • Dzisiaj byłem zamknąć kartę VIsa Sol do konta, przy okazji Pani zaproponowała mi bezpłatną (bezwarunkową) kartę bankomatową – można tylko wplacać i wypłacać z konta w bankomatach BZWBK. Wniosek o KK złożyłem przez internet i decyzję miałem po kilkunastu minutach. Teraz czekam na fizyczny plastik, szybciutko spełniam warunku promocji i czekam na premie!
  Dzięki Livesmarter!

  Mateusz Odpowiedz
 • A ja nie moge starac sie o KK przez internet, ma ktos pomysl dlaczego ? Konto otwierane przez przelew z mbanku. Przy probie starania sie kredytowke mam tylko pole zostaw kontakt – zadzwonimy do Ciebie

  musiek Odpowiedz
 • @musiek ja mam konto w BZ WBK bodajże od 2012 r. Stałe wpływy na konto, obroty, przelewy, płatności kartą i mi w ogóle nie wyświetlają się oferty na klik. Nikt w banku nie wie o co chodzi. Mam konto w OF takie same operacje jak wyżej i ciągle mam różne propozycje.

  Łukasz Odpowiedz
 • Mam w BZ konto oszczędnościowe. Czy mogę założyć konto osobiste i załapać się na promocję?

  Rene Odpowiedz
 • czy mieliście kiedyś problemy z naliczanym saldem w KK w BZWBK? Dzisiaj loguje się na konto a tu saldo dwukrotnie wyższe niż powinno, doradca na czacie mnie uspokoił , że czasem to się zdarza i jutro rano powinno być ok. Czy ktoś z Was mial podobną sytuacje? Zgarniam premie i zawijam się z tego banku, bo teraz jaja z saldem a niedawno przez pare godzin nie byłem w stanie w ogóle się zalogować do konta albo użyc BLIK. Dramat. Jestem mocno rozczarowany i nie polecam tego banku.

  Mateusz Odpowiedz
 • Zbliża się koniec miesiąca w którym premie powinny trafić do klientów. Dajcie znać jak będziecie mieli wpływ ;)

  Mateusz Odpowiedz
 • Wpłynęło właśnie 150 zł. Czekam na kolejne 50 zł. :-)

  Łukasz Odpowiedz
 • dzisiaj wpływ 150i50 razem 200zł zakladałam 8.03.17i kk.13.03

  daka Odpowiedz
 • Czy kartę do konta (nie kredytową) muszę aktywować? Jest ona płatna, a jak wiadomo, lepiej uniknąć niepotrzebnych kosztów. Czy jeśli nie aktywuję karty do konta, a aktywuję tylko kredytową (bo tylko ona jest potrzebna do transakcji w związku z promocją), to czy dostanę premię? Podobno jeśli się ją aktywuje i później zastrzeże, to przysyłają nową, a co jeśli w ogóle jej nie aktywuję? W końcu to tylko karta, a samo konto, na które ma przyjść premia, jest aktywne.

  Bartek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy