BZWBK: Mobilni zyskują więcej – nawet 700 zł dla Ciebie

Wystartowała kolejna edycja świetnej promocji BZWBK. Znów do zgarnięcia jest nawet 700 zł – o ile tylko będziemy korzystali aktywnie z Konta Godnego Polecenia. Tym razem najwięcej zgarną te osoby, które wykorzystają bankowość mobilną BZWBK24.

Tylko dla nowych klientów

Standardowo promocja przeznaczona jest dla nowych klientów BZWBK, a dokładniej dla tych, którzy w ciągu 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do promocji nie posiadali konta osobistego prowadzonego w złotych w BZWBK.

BZWBK: Załóż Konto Godne Polecenia i odbierz 700 zł

Aby zgarnąć tytułowe 700 zł konieczne jest złożenie wniosku o Konto Godne Polecenia oraz zawarcie umowy do 18.05.2014. Ważne jest również to, aby aktywować konto do 30 maja (w przypadku założenia przez internet/telefon), a w dniu zawarcia umowy o konto zawrzeć również umowę o kartę debetową oraz dostęp elektroniczny BZWBK24. Ostatnim wymaganiem jest:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik […], który spełni warunki:
a) nie złożył sprzeciwu wobec działań marketingowych Banku,
b) wyraził zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną,
c) podał nr telefonu komórkowego do kontaktu.

40 zł nagrody

O co w ogóle walczymy? W każdym z 10 miesięcy trwania promocji do zdobycia jest nagroda w postaci 40 zł oraz dodatkowa nagroda 30 zł – razem 70 zł miesięcznie. Aby zgarnąć pierwszy bonus konieczny jest wpływ na konto wynagrodzenia, renty czy emerytury min. 1000 zł. Poprzednie promocje BZWBK nauczyły nas jednak, że wpłata czy zwykły przelew tysiąca złotych również powinien załatwić sprawę.

Oprócz powyższego warunku konieczne będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł oraz wykonanie trzech przelewów lub jednego przelewu mobilnego (przez aplikację mobilną bądź m.bzwbk24.pl). To wszystko – jeśli spełnimy te warunki, to do końca kolejnego miesiąca BZWBK przeleje nam 40 zł.

30 zł bonusu

Oprócz 40 zł możliwe jest również zgarnięcie dodatkowych 30 zł. Warunkiem jest tu wykonanie operacji opisanych powyżej oraz co najmniej dwóch spośród wymienionych poniżej transakcji:

 • zakupy mobilne (przez aplikację BZWBK24)
 • wypłata z bankomatu bez karty
 • przelew na komórkę
 • doładowanie GSM za min. 30 zł
 • zakup ubezpieczenia turystycznego

Więcej o zakupach mobilnych czy przelewach na komórkę na stronie bzwbk.

Podsumowując – aktualna edycja promocji BZWBK wydaje się jeszcze lepsza niż poprzednio, gdzie większość osób zgarnęła „jedynie” 500 zł. Tutaj w ciągu 10 miesięcy bez problemu zgarniemy 400 zł, a dodatkowe 300 zł to kwestia kreatywnego żonglowania dwoma z pięciu możliwych typów operacji jak doładowanie telefonu czy przelew na komórkę.

Warto też dodać, że Konto Godne Polecenia jest całkowicie darmowe, a BZWBK znany jest z dobrego podejścia do klienta. Dlatego tym bardziej warto skorzystać z promocji, o ile tylko łapiemy się na warunek „nowego klienta”.

Regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem. Drzeworyt, dziękujemy za info!

Nie przegap!

Komentarze

 • W tej nagrodzie dodatkowej to jak rozumiec „dwa z ponizszych”. Tzn np dwie wyplaty z bankomatu bez karty czy wyplata z bankomatu i zakup mobilny?
  Zakup mobilny to tez beda bilety mpk, hmmm…

  loll1 Odpowiedz
 • No masz… Już czaiłem się na dodatkową premię z programu poleceń, a tu okazuje się, że BZ WBK zamknęło w grudniu 2013 ten program. https://polecambank.bzwbk.pl/polecam_bank/zasady_konkursu.html Szkoda!

  Drzeworyt Odpowiedz
 • Orientuje się ktoś, czy „przelew wynagrodzenia” to po prostu przelew od kogoś innego z tytułem „wynagrodzenie”?

  Jakieś doświadczenie, jak podchodzi do tego BZWBK?

  Strootman Odpowiedz
 • Jaka jest prowizja za wypłatę z bankomatu?

  sic Odpowiedz
 • Super. Teraz czekamy na kolejną edycję programu poleceń :)

  Gustaf Odpowiedz
 • Też jestem ciekaw odpowiedzi na pytanie Strootman’a – czy da się obejść warunek wpływu wynagrodzenia?
  W artykule jest o tym wzmianka, ktoś może to potwierdzić nauczony własnym doświadczeniem?

  adamus Odpowiedz
 • @Strootman – ja się umówiłam z własną siostrą, że przelewa mi co miesiąc tysiąc złotych o tytule „Wynagrodzenie”, następnego dnia je odsyłam z tym samym tytułem. Mamy ten sam adres zameldowania.
  Bank to uznaje.

  Michalina Odpowiedz
 • Jeju, niech ci mama przeleje i wpisze wynagrodzenie i zalicza to.
  Promo imho gorsza troche, z poprzedniej wpadnie 800 o ile nie wiecej (nie pamietam czy polecony tez dostal kase za bycie poleconym przez moja osobe). Polecenie zaplaty to dla mnie 1 list byl. Szkoda ze rok temu nie zamknalem tego konta ;-) Ale obecnie mam juz bz zamkniete i czekam co za rok wymysla. Bank OK bo kont zupelnie za darmoche nie jest tak duzo.

  Krzycho Odpowiedz
 • podepne się pod temat, ktoś może z uczestników I edycji dostał zwrot 50zł w marcu??

  lolekanabolek Odpowiedz
 • Z doświadczenia 1000 zł może przelać nam ktokolwiek, w tytule przelewu nie mam nawet wpisane „wynagrodzenie”.

  Frank Odpowiedz
 • pozwolę sobie na sceptyczny komentarz.
  Wysoko ryzykowne wydaje mi się omijanie bocznym torem wpływu wynagrodzenia. W regulaminie banku jest wyraźnie napisane „od pracodawcy”. To, że w poprzedniej promocji były akceptowane dowolne wpływy 1000 zł, nie oznacza, że podobnie będzie i teraz. W końcu, bank gdyby chciał mógł określić w regulaminie „wpływ 1000 zł” bez ścisłego ograniczenia, że ma to być wynagrodzenie.

  Beata Odpowiedz
 • Może i ryzykowne ale w moim przypadku od tego zależy decyzja o założeniu tego konta. A 700zł to nie w kij dmuchał (porównując np. do takiego ochłapa – 50zł brutto za inteligo).
  Nie mam nic do stracenia oprócz kilku minut z życiorysu – zakładam konto :)

  adamus Odpowiedz
 • Mając firmę jednoosobową gdzie ty jesteś właścicielem nie musisz mieć konta firmowego i przelewać sobie z innego rachunku na rach. w WBK opisując w tytule ….pensja , pobory .Bank nie wymaga zaświadczenia od pracodawcy wtedy byłoby gorzej :) i podczas reklamacji gdyby nie chcieli uwzględnić tego wpływu…..tak sobie tylko myślę.

  EwaEwa Odpowiedz
 • Beata, masz racje – moje przemyślenia w artykule wzięły się z doświadczenia z poprzednich promocji (chyba nikt się nie skarżył, że nie dostał przez to premii) więc powinno być ok, ale faktycznie zgodnie z regulaminem nie musi. Tak jak pisze adamus – nie ma w zasadzie nic do stracenia a możliwy zysk jest spory ;)

  Michał Odpowiedz
 • Biorąc pod uwagę, że w poprzednich edycjach takie przelewy prywatne były przez bank uznawane to jest bardzo duża szansa że teraz też to przejdzie.
  Przykładowo w CA w promocji 10% zwrotu za rachunki też był wymóg wpływu wynagrodzenia, a w praktyce okazało się zwykły przelew 10000 zatytułowany „likwidacja opłaty za konto” załatwia sprawę :-)

  adamus Odpowiedz
 • Kolejne mistrzostwo do WBK – banki idzie w opór, kiedy inne banki ograniczają lub całkiem likwidują zwroty ze względu na interchange, on na przekór uruchamia kolejną edycję i to z względnie prostszymi warunkami do spełnienia dla większej premii.

  Ja to teraz z niecierpliwością czekam na ew. wznowienie programu poleceń… Może wstrzymajcie się na razie z zakładaniem, zawsze to dodatkowe 50 zł może wpaść :)

  pws Odpowiedz
 • To ja poproszę o pomoc.
  W jaki mądry sposób mogę spełnić warunki za 30 zł nie posiadając smartfona?

  KarolK Odpowiedz
 • Złożyć wniosek o kartę w Citi i liczyć, że uda się zgarnąć tableta ;)

  Michał Odpowiedz
 • Fajne ale także nie mam jak spełnić warunki za 30 zł ;/
  Nawet gdybym zdobył telefon to zrealizowałbym tylko wypłatę z bankomatu bez karty, reszty nie dałoby rady, nawet nie mam znajomego któremu by można przelać 1 zł na komórkę.

  Frank Odpowiedz
 • Frank, a zakupy mobilne? Albo znajdz sobie nawet tutaj znajomego ;)

  Karen Odpowiedz
 • Uznają wykonane transakcje ze strony mobilnej wyświetlonej na komputerze?

  Frank Odpowiedz
 • Byłam klientką Kredyt Banku, chyba nadal mam tam nie używany rachunek. KB połączył się z BZWBK, czy wg regulaminu jestem nowym klientem BZWBK?

  magda Odpowiedz
 • Czy wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł można załatwić „na płaza” ? Ktoś z I edycji podzieli się doświadczeniami?

  pawelyop Odpowiedz
 • Tak mnie zastanawiam jeżeli otrzymam przelew od drugiej osoby jak wynagrodzenie w tytule, to czy potem nie będzie traktowane to przez skarbówkę jako dochód? Czy więc nie zdarzy się tak, iż us naliczy podatek 18%?

  Buźka Odpowiedz
 • @Frank zakup biletu komunikacji miejskiej też chyba jest pod przyciskiem zakupy mobilne w aplikacji bzwbk. Chyba powinni liczyć to jako zakup mobilny

  loll Odpowiedz
 • @Buźka

  Zrób przelew zwrotny na taką samą kwotę i napisz w tytule że zwracasz wynagrodzenie które otrzymałeś w wyniku błędu :-) To takie dmuchanie na zimne

  Maksymilian Odpowiedz
 • chyba sie skusze ale dopiero w maju bo juz z obrotami wysiadam. obecnie ostatni miesiac wydawania 1k na EB nfc. mam juz przez EB tyle paliwa w baniakach na zapas ze przez najblizsze 4 miesiace tego nie wyjezdze chyba :) mam nadzieje ze do tego czasu ktos ogarnie jak wydoic te 300 pln z wbk. moj wstepny pomysl po przeczytaniu – skycash albo 1 pln na cel charytatywny. zawsze to i tak wyjdzie 29 do przodu :)

  expert Odpowiedz
 • Może głupie pytanie – co to jest przelew na komórkę?

  Ira Odpowiedz
 • @Ira, jest przecież link w tekście żeby sobie o tym przeczytać…
  http://www.bzwbk.pl/bankowosc-elektroniczna/bzwbk24-mobile/aplikacja-bzwbk24.html

  Karen Odpowiedz
 • w moim przypadku zwykly przelew z tytlem wynagrodzenie nie dzialal

  Paweł Odpowiedz
 • @magda, nie wiem jak w tej edycji, ale w poprzedniej będąc wcześniej w Kredyt Banku było uznawane jako bycie klientem BZWBK, więc się nie łapiesz.

  ogah Odpowiedz
 • Payu przejdzie?

  me Odpowiedz
 • @Paweł
  No to zmartwiłeś mnie trochę… z wcześniejszych komentarzy wynikało że dowolny przelew za min. 1000zł załatwia sprawę a teraz okazuje się że jednak nie u każdego. A pozostałych warunków na 100% dopilnowałeś?

  adamus Odpowiedz
 • Jak obejść te transakcje 300 zł kartą debetową. Co to ten sposób na płaza?

  kacprus07 Odpowiedz
 • @Paweł, jak to nie działało? Nie próbowałeś reklamować? Przecież oni nawet w broszurce mieli informacje, że to może być coś innego niż wynagrodzenie od pracodawcy :)

  Karen Odpowiedz
 • a) nie złożył sprzeciwu wobec działań marketingowych Banku,
  b) wyraził zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną,
  c) podał nr telefonu komórkowego do kontaktu.

  A czy w/w punkty oznaczają spam i ciągłe telefony i smsy od banku z reklamami itd?

  Karolak Odpowiedz
 • @ Karolak

  nie są natarczywi, więc spoko

  velsatis82 Odpowiedz
 • @Karolak – korzystam z poprzedniej edycji promocji jakoś od listopada. Od tego czasu mniej więcej jeden raz w połowie miesiąca dostaje smsa od BZWBK z zachęceniem do aktywnego korzystania z powyższej promocji. Oprócz tego żadnego innego nękania niechcianymi wiadomościami/telefonami nie zaobserwowałem ;)

  Rolf Odpowiedz
 • ktoś podpowie jak to jest z tym płazem, czy bank uznaje?

  pawelyop Odpowiedz
 • Pewnie, ze uznaje.

  maxxx Odpowiedz
 • „… A 700zł to nie w kij dmuchał…” – w BZ wBK
  adamus – żarty sobie robisz. chyba ktos ci płąci za te wpisy. zobacz ile tam jest warunków dodatkowych , by zyskać te 700 zł. Toą s brednie – zapraszam do dokłądnej lektury – http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-godne-polecenia/konto-godne-polecenia-konto-internetowe.html#tab_promocje
  To są gruszki na wierzbie, juz wole te 50 zł z inteligo
  To nie jest oferta dla każdego – gruszki na wierzbie – co innego wysmiewane przez ciebie 50 zł z inteligo

  Artemis Odpowiedz
 • Warunkow moze i kilka jest, ale wszystkie sa dosc proste do spelnienia ;)

  Karen Odpowiedz
 • Jasne że są łatwe

  me Odpowiedz
 • Przecież te dodatkowe mobilne warunki to banał – najprościej wg mnie wypłacić kasę z bankomatu bez karty albo zrobić komuś (sobie na inny numer :) przelew na telefon. Ew. mobilny zakup np. biletu, jeśli ktoś ma w mieście taką możliwość.

  pws Odpowiedz
 • Witam, Jak tylko założę KGP(konto godne polecenia) poszukuję osoby do wzajemnego przelewu na komórkę 1 raz w miesiącu 1 zł. Rozumiem, że taka operacja + wypłata z bankomatu za pomocą aplikacji mobilnej wystarczy do spełnienia warunków dodatkowego bonusu. kontakt: knysak małpa poczta kropka fm

  Krzysiek Odpowiedz
 • @Artemis
  „chyba ktos ci płąci za te wpisy” – za wpisy same sobie to nie, ale za te jak to nazywasz „gruszki na wierzbie” BZWBK mi zapłaci :-)

  adamus Odpowiedz
 • Czy dodatkowe warunki np. przelew na telefon i wypłatę z bankomatu można zrobić z mobilnej strony bzwbk włączonej na komputerze? Czy takie coś zostanie wg uznane jeśli w regulaminie jest mowa o telefonie?

  Czy aplikacja bzwbk na telefon może zostać zainstalowana na telefonie innym niż podany do sms kodów? Czy na takim telefonie zadziała wypłata z bankomatu i przelew na telefon? Rozumiem że sms do wypłaty przyszedłby na nr telefonu podany w banku?

  Frank Odpowiedz
 • Laptop jest urządzeniem mobilnym, to raczej tak.Możesz zarejestrować 5 urządzeń mobilnych.
  Wczoraj kupiłem bilet dopłatowy za 10gr i jest to uznane jako transakcja mobilna+ wypłata z bankomatu 10zł i warunek nr2 spełniony..

  rufus295 Odpowiedz
 • 1 2 3 17

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy