BZWBK: Powerbank za 3 płatności mobilną kartą Visa

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Banku Zachodnego WBK. Tym razem do zgarnięcia mamy jeden z powerbanków. Wystarczy wykonać min. 3 płatności mobilne kartą Visa.

BZWBK - powerbank za płatności mobilną kartą Visa
Aby skorzystać z promocji należy posiadać mobilną kartę debetową lub kredytową Visa Banku Zachodniego WBK. Oprócz tego wymagane jest zarejestrowanie do promocji poprzez dedykowany formularz.

Same warunki promocji są bardzo proste. Bank wymaga od nas wykonania co najmniej jednej płatności zbliżeniowej mobilną kartą Visa w listopadzie, grudniu oraz styczniu.

Regulamin zaznacza jednak, że pula nagród w promocji wynosi 1000 sztuk. Kto pierwszy spełni wszystkie warunki (czyli wykona ostatnią płatność na początku stycznia, najlepiej podczas noworocznej zabawy :)) – ten zgarnie powerbank. Nagroda zostanie do nas wysłana kurierem do 20.02.2018.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • @Admin
  Piszesz o zarejestrowaniu się do promocji ze mamy czas do końca listopada.
  Po kliknięciu w dedykowany formularz czytam…
  Aby otrzymać Power Bank należy spełnić łącznie poniższe warunki:
  1Posiadać kartę Visa-Mobile debetową lub Visa-Mobile kredytową (RRSO 13,32%*).
  2W okresie do 31.01.2018 wypełnić i wysłać formularz
  3Wykonać minimum jedną transakcję tą samą kartą mobilną w każdym miesiącu trwania promocji.
  Więc rejestracja do kiedy?

  rychu75 Odpowiedz
  • Do końca grudnia! ?

   Don Quijote de la Mancha
  • Fakt, można do końca stycznia – byle zrobić transakcje w listopadzie, grudniu i styczniu. Ale to nie ma większego sensu, skoro to promocja kto pierwszy, ten lepszy :)

   Michał
  • @rychu75 regulamin mówi >> b. w Okresie trwania Promocji poprawnie wypełniła i wysłała Formularz. Zatem do końca stycznia. Ważne by od listopada zacząć realizować warunki promocji.

   Zespół_BZWBK
 • Musze przyznać że nie dadzą się rozstać…

  uta Odpowiedz
  • Ano, choć ja z ich karty kredytowej jestem zadowolony (bezwarunkowo prawie bezpłatna Visa), kiedyś (jeszcze przed Android Pay) zrobiłem sobie jej wersje mobilną, ale potem nawet 50 zł za jej wyrobienie dawali, więc miałem ją zamknąć (bo w AP też już jest), ale jakoś z tym zwlekałem… no i będzie powerbank. ☺

   Don Quijote de la Mancha
  • A na czym polega Twoje zadowolenie ? ;-) Pytam, bo dziś dzwoniła do mnie Pani z propozycją karty kredytowej dożywotnio bezpłatnej (pod warunkiem wykonania 10 płatności w ciągu 3 mc od podpisania umowy). Czy oprócz „bezpłatności” są jeszcze jakieś plusy ? Oferta dopiero zostanie dla mnie przygotowana, nie mogłam rozmawiać – więc nie wiem jakie warunki zostaną mi przedstawione, w każdym razie nie pani nie wspominała o żadnym innym bonusie…
   KK obecnie mam w TMUB, gdzie dostaję z tego tytułu 25zł/mc. Druga KK nie jest mi niezbędna.

   [email protected]
  • Główna zaleta to właśnie ta bezwarunkowa bezpłatność, do tego uzupełniona wysokim limitem kredytowym — dobrze się czuję mając coś takiego, w razie jakiejś katastrofalnej potrzeby nie trzeba będzie pilnie zrywać lokat…
   Simplicity ze swoją bezwarunkową bezpłatnością też jest bardzo dobra, ale nie wiem, czy daliby mi taki limit, a na pewno nie tak łatwo (w BZ WBK dali 30 k dosłownie „na klik”, nawet bez regularnych wpływów). Przewagą BZ WBK jest też „normalny” ror, fajnie było, gdy ciągle na ustawionym do automatycznej spłaty miałem min. 4 k dla 4%, ale póki co ciągle KGP czasem używam, te drobne promocje też za tym przemawiają; natomiast ror w Citi ma takie wymagania bezpłatności, że po skończeniu promocji pewnie natychmiast go zamknę…

   „KK obecnie mam w TMUB, gdzie dostaję z tego tytułu 25zł/mc. Druga KK nie jest mi niezbędna”
   — a ja jestem kolekcjonerem. ?
   Teraz wyrobiłem sobie w Toyota, choć dają tylko 50 zł, ale przed upływem roku zamknę ją, by uniknąć opłaty (a może coś zaproponują?). Z moneybackiem oprócz TMUB mam Millennium Alfa, ale wyrobię sobie Impresję, bo codzienne zakupy robię w PiP, więc trochę się tego zwrotu uzbiera…

   Don Quijote de la Mancha
  • [email protected] to poczekaj aż będzie jakaś promocja dla nowych i wtedy załóż KK – mi np kończy się właśnie „290 zł za opłacanie rachunków za NC+ wersja z KK) w wakacje była promocja że za nową kartę dawali 100 zł i za kartę mobilną do niej też 100 więc szkoda tracić status nowego klienta dla samej bezpłatności karty (którą standardowo łatwo zapewnić)

   zenek64
  • @uta – warto być z nami :)

   Zespół_BZWBK
 • W regulaminie jest mowa o karty mobilne czy te na telefonie z HCE, nie zwykle plastiki.

  pkob86 Odpowiedz
  • @pkob86 tak, promocja dotyczy płatności mobilnych, ale kartą VISA debetową lub kredytową.

   Zespół_BZWBK
 • @Michał, uważam, że trzeba podkreślić w artykule, że nie chodzi o płatność kartą Visa BZWBK przez Android Pay. Trzeba w aplikacji BZWBK w sekcji Zapłać zbliżeniowo uruchomić Kartę mobilną a potem jeszcze ją włączyć. Aby płacąc w sklepie płatność nastąpiła z BZWBK a nie poprzez Android Pay, trzeba jeszcze w ustawieniach NFC telefonu zmienić domyślną aplikację do płacenia na BZWBK (potem można wrócić), ale ustawić priorytet aplikacji aktualnie uruchomionej, czyli domyślnie płacę przez Android Pay, ale jeśli mam włączoną aplikację BZWBK, to płatność zbliżeniowa pójdzie z karty mobilnej BZWBK.

  abba Odpowiedz
  • korekta: …(potem można wrócić), ALBO ustawić priorytet aplikacji…

   abba
  • Tak, ale:
   1. „trzeba jeszcze w ustawieniach NFC telefonu zmienić domyślną aplikację do płacenia na BZWBK” — nie trzeba, przynajmniej u mnie — w tej sekcji apka banku sama proponuje przełączenie domyślnej płatności na siebie. Ta metoda może nawet być lepsza, kiedyś mi się zdarzyło (nie z BZWBK), że po przełączeniu domyślnej na bankową apkę w Ustawieniach Androida płatność nie działała (choć „karta” była już wcześniej w apce skonfigurowana i używana).
   2. „albo ustawić priorytet aplikacji aktualnie uruchomionej” — to też mi nie działało, apka była uruchomiona na pierwszym planie, a płatność nie działała (ani domyślna, ani ta otwartą apką), bezpieczniej jednak ustawić domyślną.

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak mam u nich karte mastercard to pewnie mobilna visa odpada?

  Mateusz Odpowiedz
  • To samo mam, chyba sprobuje założyć vise, jak nie da rady zamkne mc i wtedy

   Zuk
  • Z jakiego powodu? Ja nie mam żadnej karty i w apce mam do wyboru kartę mobilną Visa lub MC, obie bezpłatne.

   x666
  • W odróżnieniu do paru innych banków, karta mobilna nie ma odpowiednika w plastiku. Dlatego można mieć (albo nie mieć) karty Visa lub Mastercard, a mobilną można chyba założyć dowolną.

   abba
  • Mozna. Mam mobilna kredytowa oraz mobilne debetowe z visy i mc. Za wziecie debetowej Mastercard Mobile mozna dostac 1600 punktow Priceless Specials ktore wymieniasz np na 4 bilety https://www.bzwbk.pl/ms/priceless-specials/start.html

   aaaa
  • Kierowałem się informacją ze strony banku ale jeśli nie to spoko ” Dla każdej Karty głównej może być wydana jedna Karta mobilna tej samej organizacji płatniczej co Karta główna (MasterCard lub Visa).”

   Mateusz
  • chodzilo im o karte glowna kredytowa

   aaaa
  • „chodzilo im o karte glowna kredytowa”
   — czyli wszystko jasne, w przypadku kredytowej tu jest dziwnie, „Karta mobilna” to u nich coś w stylu karty dodatkowej (np. dla żony), po jej wyklikaniu przysłali nawet papierowy aneks do umowy kredytowej. (Dla porównania Android Pay działa u nich normalnie, to inna wersja tej samej karty.)

   A ta debetówka jest bezwarunkowo bezpłatna?

   Don Quijote de la Mancha
  • piszą że tak

   abba
  • A gdzie znaleźć cały nr karty potrzebny do zalogowania się do Mastercard Priceless Specials? W apce mobilnej zagwiazdkowane, na stronie www też, na maile nie przysłali.

   qqq
  • Na mojej apce brak możliwości wyboru Visa. Posiadam KK mastercard…

   Damian D
  • @Mateusz, absolutnie nie. Skontaktuj się z nami pod nr 1 9999. Wyjaśnimy Ci szczegóły.

   Zespół_BZWBK
 • Fajna promocja, ale niestety nie mam NFC w telefonie.

  K. Odpowiedz
  • czyli nic nie zrobisz

   dfss
  • No dokładnie, nic, bo nie można, jak w tej promocji Android Pay mBanku, spróbować zapłacić na jakimś Allegro, licząc, że jednak nie musi to być płatność zbliżeniowa..

   Don Quijote de la Mancha
 • Jako że
  1) można mieć kartę mobilną debetową nie mając plastikowej żadnej
  2) wydanie i miesięczna opłata za kartę wynosi ZERO
  to promocja zalicza się do tych „zacnych” – niby nagroda taka sobie ale bardzo łatwo ją zdobyć

  zenek64 Odpowiedz
  • Właśnie, jeszcze dodam, że wprawdzie nagrody rzeczowe to najgorszy możliwy rodzaj, ale akurat powerbank w dzisiejszych czasach każdemu się przyda…

   Don Quijote de la Mancha
  • @zenek64 – a jaka nagroda w Twojej ocenie byłaby interesująca? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii.

   Zespół_BZWBK
 • Gdzie znaleźć cały nr karty potrzebny do zalogowania się do Mastercard Priceless Specials? W apce mobilnej zagwiazdkowane, na stronie www też, na maile nie przysłali.

  qqq Odpowiedz
  • Niestety bank nikomu nie podaje pelnego numer karty mobilnej. W appce w „Zaplac zblizeniowo” widac tylko pierwsze 6 cyfr i 4 ostatnie co wystarcza do zarejestrowania sie do Priceless Specials ale mozna logowac sie tylko na dane kart plastikowych. Szkoda bo najlepsze vouchery dostepne sa tylko dla karty na ktora sie zalogowales. Majac 3 plastiki i 3 mobilne nie moge wziac 6 voucherow do Carrefoura a tylko 3.

   aaaa
  • Skoro nie można się zalogować na stronie mastercard priceless to jak wymienić punkty w przypadku mobilnej karty?

   Mahyn
  • Już wiem – debetowa karta mobilna musi być powiązana z plastikową.Czyli jak mam mobilną mastercard i plastikową visę to kicha.

   Mahyn
  • Do uzyskania nr karty potrzebne sa dwa telefony z nfc na androidzie i jakas apka scan nfc , przyklada sie jakby sie płaciło i wyswietli sie nr, niestety przy probie rejestracji pojawia sie komunikat
   Rejestruj konto
   Obecnie Twoje konto nie może uczestniczyć w tym programie. Proszę skontaktować się z wydawcą karty w celu uzyskania informacji o przystąpieniu do programu.

   Zuk
 • czy płatności tel przechodzą w automatach mpk w krakowie? bo automaty z batonami odrzucały swego czasu nfc a 1 stycznia po polnocy to chyba najłatwiej dorwać gdzieś bilet mpk :)

  Dzikus Odpowiedz
  • Nie wiem co tam u Was w grodzie Kraka jest ale w biletomatach Mennicy Polskiej i firmy ASEC oraz w automatach pojazdowych MERA SYSTEMS płatności Android Pay zbliżeniowe się udawały… (HCE jeszcze nie testowałem ale możesz spróbować w listopadzie np żeby w styczniu być pewnym :-)

   zenek64
  • @Dzikus, fajny pomysł… bo Dulcinea już sugerowała sposoby spędzenia tej nocy w miejscu, gdzie można coś w nocy opłacić kartą, a wystarczy kupno biletu w automacie na przystanku pod domem… ?

   Don Quijote de la Mancha
  • Livesmarterowicze spotkajmy się na przystanku :P a tak poważnie, admin może jakaś impreza livesmarterowa ? :D

   Dzikus
  • U mnie NFC przechodziły z aplikacji, ale już AP są odrzucane.

   neme
  • @Dzikus, na taka impreze zaproszenia powinni dostac tez prezes Paribasa, pani Emilia Ż. z Bzwbk, dzial wewnetrzny mBanku i tworcy appki Payu :)

   aaaa
  • @aaaa
   „tworcy appki Payu” ? A to za wynalazek?
   I dlaczego nie chcesz widzieć osób z Citi i Mille :)

   neme
  • Wybralem moich faworytow. Kiedys appka Payu sluzyla do darmowych przelewow z karty na dowolne konto :)

   aaaa
  • piękne czasy

   karampuk
  • A sprawdzaliście Revolut? W zasadzie może służyć do tego samego.

   abba
  • Ile sie czeka na przelew z Revoluta?

   aaaa
  • U mnie przyszedł następnego dnia. A wysłany był o dziwo z rachunku Revolut w banku w Polsce. Doładowanie konta PLN kartą PLN a potem przelew na konto PLN w Polsce i wróciła kwota bez żadnego uszczerbku! Tylko zdaje się jest jakiś limit kwot.

   abba
  • Można z Revolut na swoje konto przelewać?

   Monika
  • Doładowanie konta PLN Revolut kartą debetową jest bezpłatne (z kredytówki jest płatne). Przelew z konta PLN Revolut na polskie konto w PLN też jest bezpłatny. Cennika wbrew pozorom nie należy szukać na głównej stronie w zakładce „Cennik”, tylko głęboko ukryty wśród pytań i odpowiedzi. Karty płatniczej plastikowej mieć w ogóle nie trzeba.

   abba
  • Doładowanie konta PLN Revolut kartą debetową jest bezpłatne (z kredytówki jest płatne). Przelew z konta PLN Revolut na polskie konto w PLN też jest bezpłatny.

   abba
  • Cennika nie należy szukać na głównej stronie w zakładce „Cennik”, tylko głęboko ukryty wśród pytań i odpowiedzi.

   abba
 • W tamtych czasach nie wiedziałem jeszcze, że to my możemy zarabiać na bankach. Ale czy chodzi o bezpłatne przelewy z kk czy z debetówki?

  neme Odpowiedz
 • Tylko co tu 1 stycznia kupić. Słone paluszki na CPN-ie? Już widzę zdziwko pracowników o godz. 0:10 :)

  Łuki Odpowiedz
 • Błędny PIN wpisany raz, automatycznie zablokował mi kartę. Z powerbanku nici, bo wg regulaminu 3 płatności muszą być wykonane tą samą kartą Visa.

  ezaq Odpowiedz
 • Transakcje wykonane. Teraz tylko czekać na powerbanki :)

  Łuki Odpowiedz
 • Zrobiłem płatność przed 12. Ciekawe czy się załapię.

  mostow Odpowiedz
 • To jest już nas dwóch ciekawych.

  santech Odpowiedz
 • Zrobiłem transakcję o 14:19 dopiero. Ciekawe czy się załapie?

  jaceny Odpowiedz
 • Trzeba czekac na wynik az do 15 lutego ?

  paolo Odpowiedz
 • U mnie podobnie, warunki spełnione dopiero ok. godz. 15, bo stwierdziłem, że nie warto biegać po nocy w Sylwestra po stacjach benzynowych dla powerbanka, którego wartość to max. 20zł :)

  krokodajl Odpowiedz
  • Ja wychodząc z tego samego założenia styczniową transakcję wykonałem dzisiaj prze 8.

   mbo
 • A ja dzisiaj po 8. :) Jaki efekt? zobaczymy 15 lutego :)

  Krisol Odpowiedz
 • Ja wykonałem transakcję 1 stycznia pomiędzy 00:40 a 1:00 a w BZWBK24 data wykonania transkacji widnieje jako 31.12.2017. Czy w razie nie uznania spełnienia warunków promocji, mam jakąś szansę na uznanie złożonej reklamacji, biorąc pod uwagę, że nie mam wydruku z terminala?

  daniel4g Odpowiedz
  • Pewnie, próbuj. Oni dobrze wiedząc kiedy została wykonana transakcja. Tymbardziej pokazywanie błędnej daty jest… słabe, krótko mówiąc.

   Tak samo jak tricki banków z księgowaniem niektórych operacji w jeden, a innych w kilka dni. Ale może KNF i za to się kiedyś weźmie.

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy