Pakiet Canal+ o wartości 534 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas + do wygrania m.in. wycieczka do Hollywood i projektor

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków promocji otrzymamy dostęp do Canal+ online o wartości 534 zł przez 6 miesięcy. Oprócz tego możemy wziąć udział w konkursie przeznaczonym dla kinomanów, w którym do wygrania są maszynki do popcornu, projektory, kody do platformy VOD Green Film Festival, wizyty na planie filmu lub serialu, a nawet wycieczka do Hollywood dla dwóch osób!

Pakiet Canal+ od BNP Paribas

Pełno wrażeń z kartą filmową Banku BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas od 1.10.2022.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.12.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Istotne, aby całość procesu wykonać bez przerywania, za pomocą wideoweryfikacji i podpisania umowy przez kod SMS w systemie Autenti. Warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy również, aby w promocji wyrobić kartę Visa Filmowa i aktywować ją najpóźniej 7 dni od jej otrzymania.

W promocji obowiązuje pula 10 000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w dwóch transzach

Tytułową premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli kod umożliwiający bezpłatny, trzymiesięczny dostęp do pakietu Canal+ z Netflix (Plan Standard) o wartości 267 zł otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji, aktywowanie go poprzez nadanie PINu oraz do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy:

  • wykonamy min. 4 płatności kartą

Jako płatności kartą rozumiemy wszelkie płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). Warunek ten jest więc banalnie prosty do spełnienia.

Kolejny trzymiesięczny kod dostępu otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu:

  • wykonamy min. 4 płatności kartą oraz
  • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 10. dnia kolejnego miesiąca. Nagrody zostaną wysłane za pomocą SMS w ciągu 5 dni roboczych.

Nagrody w konkursie

A jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy być nowym lub obecnym klientem banku, który zarejestruje się w konkursie i odpowie na jedno z pytań konkursowych. Co ciekawe to my wybieramy o jaką nagrodę walczymy, a co za tym idzie – na jakie pytanie odpowiadamy.

W przypadku ubiegania się o Nagrodę pierwszoplanową w postaci podwójnego zaproszenia na wyjazd do Hollywood zadanie konkursowe to: Jaką rolę i dlaczego chciałbyś zagrać w hollywoodzkiej produkcji?

W przypadku ubiegania się o Nagrodę drugoplanową w postaci Mini projektor filmowy Prixton Cinema: Jaki jest według Ciebie najlepszy film do oglądania z przyjaciółmi i dlaczego?

W przypadku ubiegania się o Nagrodę drugoplanową w postaci Maszyny do popcornu: Create Popcorn maker retro: Jaki film najlepiej pamiętasz z dzieciństwa i dlaczego zapadł Ci w pamięć?

W przypadku ubiegania się o Nagrodę drugoplanową w postaci Kodu do platformy „VOD Green Film Festival”: Jaki dokument lub wywiad chciałbyś/chciałabyś nakręcić i dlaczego?

W przypadku ubiegania się o Nagrodę drugoplanową w postaci jednorazowej wizyty na planie serialu lub filmu: Jaki serial według Ciebie powinien mieć swoją kontynuację i dlaczego?

Czas na wzięcie udziału mija z końcem roku. O zdobyciu nagrody organizator powiadomi nas do 31.01.2024.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy