20 zł na Pyszne.pl dla obecnych klientów Citibanku

Zakończona

Citibank rozesłał dziś maile do swoich obecnych klientów, w których poinformował o starcie nowej promocji. W zamian za aktywowanie usługi Citi Mobile Token będziemy mogli zgarnąć 20 zł do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.

20 zł na pyszne.pl dla obecnych klientów Citibanku

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem konta osobistego lub karty kredytowej Citibanku, które zostały otwarte przed 18.10.2019. Oprócz tego wymagane jest, aby dany klient nie logował się do bankowości mobilnej Citi Mobile w okresie 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia oferty. Najważniejsze jest jednak, aby otrzymać od banku wiadomość SMS i mailową o niniejszej ofercie. Patrząc na to ilu z was wysłało do mnie maila o ofercie (dziękuję!), to zaproszeń było całkiem sporo :)

Tu warto dodać, że jeśli nie mamy wyrażonych zgód na otrzymywanie od banku informacji marketingowych oraz handlowych, to takiego zaproszenia nie otrzymamy.

Co dalej? W okresie obowiązywania oferty powinniśmy co najmniej raz zalogować się do serwisu bankowości mobilnej na telefonie (Citi Mobile) oraz aktywować tam usługę Citi Mobile Token. Czyli kiedy konkretnie? Akcja rusza w czwartek (17.10.2019) o godzinie 14:00. Teoretycznie trwać będzie do końca października, ale ze względu na pulę nagród wynoszącą 1000 sztuk zapewne zakończy się wcześniej. Dlatego warto się śpieszyć!

A jak aktywować Citi Mobile Token? Co to jest i do czego służy? Po szczegóły odsyłam na dedykowaną podstronę banku, w której opisane jest co i jak. W skrócie: to autoryzacja transakcji na telefonie, zamiast np. SMSem.

Klienci, którzy spełnią powyższe warunki i załapią się do grona 1000 najszybszych osób, otrzymają vouchery Pyszne.pl o wartości 20 zł w ciągu 30 dni roboczych od zakończenia oferty. Znajdziemy go w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online. Voucher będzie ważny do 26.06.2020.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli rozumiem, że przed czwartkiem mam się nie logować do aplikacji, ponieważ wtedy będę wykluczony z promocji?

  pawełgaweł Odpowiedz
 • A ja znowu nie dostałem zaproszenie,ale dziwne. Zgody wyrażone,zawsze wyrażam a tu zonk.

  bolek Odpowiedz
 • Ja też nie dostałem maila ani smsa. Wogóle od 3 lat jak jestem kientem Citi ( zgodh wyrażone ) nie dostałem od nich żadnego zaproszenia …

  IreneuszN Odpowiedz
 • Na nieuzywane konta od czasu do czasu pyszne przysyla samo kupony na 20 i 15zl. Wystarczy zagladac w poczte. I to bez zadnej bzdurnej promocji dla wybrancow. Ostatnio w ten sposob pozyskalem w sumie juz ponad 100zl. Co ciekawe chyba min. MCZ to 20zl czyli mozna zamowic cos nawet bez doplacania.

  keton Odpowiedz
 • Gotowi jesteście? :-)

  Kate Odpowiedz
  • Mhm, zjadłbym coś, ale nie ja nie dostałem, może dlatego, że apki nie mam?
   Mam za to jakiś Tidal na 3 miesiące, chce ktoś?

   Don Quijote de la Mancha
 • Już za chwilę, już za moment…ja też apki nie miałam a zaproszenie dostałam

  Kate Odpowiedz
 • Ja też apki nie miałem a zaproszenie dostałem.

  davidek Odpowiedz
 • Ktos otrzymał już?

  lukaszzzz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy