Citibank: Bon o wartości 400 zł do wydania w sklepie mall.pl za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity

Zakończona

Ruszyła druga edycja promocji Citibanku, która poprzednim razem cieszyła się sporym zainteresowaniem. W zamian za wyrobienie karty kredytowej możemy zgarnąć voucher do sklepu internetowego mall.pl o wartości 400 zł. O ile, oczywiście, jesteśmy nowym klientem Citibanku :)

400 zł do mall.pl za wyrobienie karty Simplicity

Przesunięty okres karencji

W porównaniu do pierwszej edycji promocji bank postanowił wprowadzić pewną (pozytywną) zmianę i skrócił okres karencji. Nowy klient jest teraz definiowany jako osoba, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015. Jeśli więc należysz do tego grona, to oferta jest właśnie dla ciebie – choć pod pewnym warunkiem. Bank już na wstępie określa bowiem jakie są minimalne wymagania aby otrzymać kartę:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniasz powyższe warunki, to wystarczy udać się na dedykowaną stronę promocji i zostawić swoje dane w formularzu. W ciągu kilku dni roboczych oddzwoni do nas konsultant i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania, gdzie oceniona zostanie nasza zdolność kredytowa. Jeśli proces przebiegnie pozytywnie, to po kolejnych kilku dniach otrzymamy kartę. Czas na złożenie wniosku mamy do 31 maja 2017.

400 zł za wydanie 1000 zł kartą

Co dalej? Regulamin promocji określa dwa warunki, po spełnieniu których należeć nam się będzie tytułowa nagroda w postaci bonu zakupowego. Po pierwsze: musimy zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online (co nie jest zbyt wymagające, bo w ten sposób możemy np. aktywować kartę). Po drugie: musimy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 1000 zł (czyli po naszemu: zapłacić kartą w sklepach lub internecie). Na wykonanie obu czynności będziemy mieć czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (data ta będzie wskazana na umowie, która przyjdzie do nas pocztą). Jeśli, przykładowo, umowę podpiszemy jeszcze w lutym, to czas na wykonanie zadań będziemy mieć do końca kwietnia. A trzeba przyznać, że nawet dla osoby młodej wydanie 1000 zł w nawet trzy miesiące nie powinno stanowić problemu (zawsze można się np. z kimś umówić na zatankowanie mu samochodu).

To w zasadzie tyle, jeśli chodzi o warunki. Bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie mall.pl zostanie przekazany poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Voucher będzie ważny do 31.12.2017, a minimalna wartość zamówienia przy której będzie działał to 401 zł (czyli min. 1 zł płacimy z własnej kieszeni ;)).

Haczyki? Opłaty?

Osoby, które nie są aktywnymi czytelnikami bloga z pewnością zastanawiają się gdzie jest haczyk. Odpowiadając krótko: haczyka brak, ale pod pewnymi warunkami. Po pierwsze: karta kredytowa, jak sama nazwa wskazuje, to produkt kredytowy. Nawet sam bank, podczas zawierania umowy, zobowiązany jest do podawania oprocentowania i wyliczania RRSO oferty. Plusem karty kredytowej jest jednak fakt, że jeśli korzystamy z niej odpowiedzialnie, to nie płacimy żadnych odsetek. Wystarczy spłacać swoje zadłużenie na czas, a kosztów nie będzie. Więcej o tym pisałem w poradniku mądrego korzystania z kart kredytowych.

Po drugie: karta kredytowa Citibanku może być darmowa, ale może być również płatna. Wszystko zależy od tego jaką kartę wybierzemy i z jakich usług będziemy korzystać. Owszem, możemy wybrać kartę MasterCard World z punktami premiowymi za zakupy, ale ich realna wartość będzie niewielka w porównaniu do opłaty miesięcznej w wysokości 18 zł. Dlatego zawsze polecamy wybierać kartę Simplicity, za prowadzenie której bank nie pobiera opłaty miesięcznej. Podczas rozmowy z konsultantem upewnijmy się tylko, że wyłączone są płatne usługi typu CitiPhone, ani nie jest zakładane żadne konto osobiste (nie jest potrzebne w promocji). Gwarantuję, że po spełnieniu tych warunków za kartę nie zapłacicie ani grosza (co z resztą potwierdza tabela prowizji u dołu artykułu). Bank, po prostu, statystycznie wie, że całościowo oferta mu się opłaca – zawsze znajdzie się osoba, która wpadnie w pułapkę zadłużenia albo np. polubi bank i skorzysta z innych, płatnych produktów.

Na koniec pytanie, które pojawia się często w komentarzach: czy z karty trzeba korzystać przez dłuższy okres? Nie. Regulamin wymaga tylko spełnienia warunków opisanych wyżej. Co zrobimy później, to nasza sprawa :)

A może inne sklepy?

Jeśli asortyment sklepu mall nie do końca ci pasuje to przypominam, że dostępne są jeszcze dwie identyczne oferty Citibanku – różnią się tylko nagrodą. Do wyboru mamy 400 zł do sklepu morele.net lub 400 zł do perfumerii douglas.

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • Ok, u mnie warunki spełnione,tysiak wydany, umowa podpisana z końcem lutego, karta przyszła na początku marca.
  Jak myślicie, kiedy mogę spodziewać się wouchera?

  Konrad Odpowiedz
 • Dzisiaj mija już prawie 2 tygodnie od momentu, kiedy wypełniłem formularz zgłoszeniowy, a bank nie odezwał się. @Admin: jest jakiś sposób na to, reklamacja?

  broker Odpowiedz
  • Jesli podeslesz mi swoje imię nazwisko i telefon to przekaże info do banku, powinni oddzwonić. Martwi mnie, ze ostatnio cos zwiększyła sie liczba takich zgłoszeń :/

   Michał
  • +1 – np. do mojej żony w ogóle nie dzwonili, a zgłosiłem ją do promo z mall i dopiero na morele odpowiedzieli :)

   ggrzes
  • U mnie to samo. Żona zgłoszona dwukrotnie, ostatni raz tydzień temu i dalej cisza. Z tym, że w ofercie do perfumerii.

   Kruk
  • Ja czekałem na kontakt ponad 3 tygodnie ale się w końcu odezwali;)

   Johnny
 • Czy mając umowę na zastępstwo, 3k netto z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia City będzie miał problem z wydaniem kk?

  kakofon Odpowiedz
 • Chciałabym się dowiedzieć czy żeby być
  objętą promocją mall.pl muszę wyrazić zgodę na
  otrzymywanie informacji marketingowych. W trakcie rozmowy na infolinii otrzymałam informację że jestem objęta tą promocją, ale moją wątpliwość wzbudził zapis w regulaminie o treści – Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne dla celów uczestnictwa w Ofercie.

  Ad Odpowiedz
 • Ten 1000zł to jednorazowo trzeba wydać czy można kilka mniejszych transakcji przeprowadzić?

  Niezorientowany Odpowiedz
 • Witam, emeryt z rodziny miał własnie telefon z banku i dostał odmowę przyznania KK z powodu braku historii w BIK-u. Brak innych zobowiązań, dom na własność. Wcześniej w 2014 roku była już KK w promocji z tabletem. Czy można coś z tym fantem zrobić?

  broker Odpowiedz
 • Czy ktoś otrzymał już informację od banku o spełnieniu warunków?

  marc1804 Odpowiedz
  • Nie i chyba nawet nie są zobowiązani do wysyłania takiej informacji. Ja po prostu poczekam do końca kwietnia na voucher i jak nie dostanę to wtedy będę się martwił ;)

   ggrzes
  • regulamin ich zobowiązuje do wysłania wiadomości w systemie bankowości elektronicznej, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniono warunki.

   marc1804
  • Wiec czas na wręczenie vouchera maja dokładnie taki sam… więc ja bym się spodziewał otrzymać takie info najwcześniej za tydzien

   ggrzes
  • dzisiaj otrzymałem swój voucher :)

   marc1804
 • Marc1804, a kiedy spełniłeś warunki?

  ADI Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałem kartę. Rozumiem, że liczy się data księgowania operacji, więc jeśli dzisiaj wydam zakupy, to i tak spełnię warunki dopiero w kwietniu?

  dxg Odpowiedz
 • Aktywowałam kartę po tygodniu od otrzymania, a nie jak głosi naklejka „Karta jest nieaktywna. w ciągu 24h zarejestruj się do Citibank Online i aktywuj kartę”. Czy mimo to promocja będzie mnie obowiązywać?

  Anna Odpowiedz
 • I jeszcze jedno pytanie: czy nie powinnam była dostać jakiegoś poświadczenia, że otwieram kartę kredytową w ramach właśnie tej promocji? Nie pozostał po tym żaden ślad. Skąd moge mieć pewność, że bank wywiąże się ze zobowiązania?

  Anna Odpowiedz
 • Ostrzegam, że zgodnie z regulaminem KK Citibanku, transakcje na poczcie traktowane są jako gotówkowe!

  broker Odpowiedz
 • @broker
  Możesz podać fragment tego regulaminu?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Regulamin Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.
   § 1 pkt 50:
   Transakcja gotówkowa – wypłata gotówki w bankomatach, bankach lub w innych instytucjach finansowych, przy czym Transakcje w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim, w tym internetowych zakładach bukmacherskich, oraz przelew z Rachunku Karty są traktowane na potrzeby Regulaminu jak Transakcje gotówkowe.

   Don Quijote de la Mancha
 • Dzięki DQdlM.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Poczta gotówkowe a placisz karta… dzięki za podpowiedz musze teraz nadrobić 260 zł szybko ;)

  PYTANIE: Gdzie pojawia się BON na zakupy po wydaniu 1000 zł ??

  Damian M. Odpowiedz
 • Długo czekaliście na kontakt z ich strony?
  Ja czekam już 4 dzień roboczy na kontakt w sprawie wniosku (promo morele)

  savi Odpowiedz
 • Voucher wpadł dzisiaj, warunki spełnione w marcu
  :-)

  Konrad Odpowiedz
 • Ja też dostałem, dzięki za info o akcji.

  Slawo Odpowiedz
 • Do mnie też dzisiaj przyszła wiadomość z bonem.

  Mateusz Odpowiedz
 • Czy po otrzymaniu kodu na 400zł można jeszcze w kwietniu zamknąć kartę?

  Grzegorz13 Odpowiedz
 • Otrzymałem voucher

  pawel123 Odpowiedz
 • mall.pl po chamsku podniósł ceny telefonów. Upatrzony model był po 679 zł, a teraz jest „w promocji” po 829 zł.

  dxg Odpowiedz
  • A mi się udało kupić piekarnik w najlepszej cenie na rynku, więc miałeś akurat pecha…

   ggrzes
  • hehe teraz czytam i tak sobie myślę, że to co napisałem, można dwojako zrozumieć – także najlepsza cena była przed uzyciem bonu :P

   ggrzes
 • Ktoś chciałby sprzedać swój bon do mall.pl za troche mniej niż 400zł. Sprawa dość pilna więc jak coś szybkie info na jankos650 małpiszon na wp. z polskim akcentem

  jankos Odpowiedz
 • czy ktoś kto spełnił warunki w kwietniu dostał już swój bon ?

  Aga Odpowiedz
 • Wg mnie ja (nie dostałem informacji z banku, że spełniłem ale dla mnie to oczywiste). Czekam na bon cały czas :)

  Mariusz Odpowiedz
 • Wysłali bon ;)

  Mariusz Odpowiedz
 • Też dostałem. Jednak marudzenie pomaga ;).

  lowcapromocji Odpowiedz
 • W sumie teraz to ta zmiana regulaminu na rękę. Możne szybko wypowiedzieć.

  lowcapromocji Odpowiedz
 • Hej mam pytanie jeśli jestem w trakcie procesu wnioskowania o karte(ma przyjechac kurier po dokumenty o dochodach etc.) w ramach innej promocji City, to mogę tamten proces przerwać i skorzystać z promocji z bonem do MALL.pl? Wydaje mi się, że tak bo karta nie została jeszcze przyznana ale wolę się upewnić…

  Sebastian Odpowiedz
 • Kurier bez karty przyjeżdża. Dopiero rozpatrują i po paru dniach przychodzi karta oddzielnie.

  lowcapromocji Odpowiedz
  • OK ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie:) czy bez przeszkód mogę anulować kuriera (była to promocja z allegro) i skorzystać z promocji z mall.pl?

   Sebastian
  • Nikt pistoletu do głowy nie przykłada :). Nic nie podpisywałeś. Daj tylko znać kurierowi żeby na darmo nie jechał. Tylko czy bank rozpatrzy drugi wniosek to co innego. Żonę zgłosiłem do różnych promocji z kartą kredytową od City i ani razu nie oddzwonili.

   lowcapromocji
  • Pk dzięki bardzo ☺️

   Sebastian
 • Właśnie otrzymałem bon do mall.pl :)

  broker Odpowiedz
 • No ja też dziś dostałem kod – warunki spełnione w kwietniu.

  JohnSnow Odpowiedz
 • A bon Wam na maila przyszedł czy na citionline?

  Hann Odpowiedz
 • W bankowości online. Na maila nic.

  lowcapromocji Odpowiedz
 • 30 maja złożyłem wniosek ja i narzeczona. Do niej dzwonili wczoraj, do mnie jeszcze nie. Olali?

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • We wtorek telefon, kazali przesłać dokumenty. Dziś czwartek, a oni dalej nie dają znaku życia. To jest normalne?

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Długi czas wyrabiania karty kredytowej to niestety norma w citi. Pozniej jest juz z górki :)

   Michał
  • Dzięki, czyli fakt, że od wtorkowego przesłania dokumentów milczą to nie oznacza, że olali i wyleciałem z promocji? (tylko, że zmniejsza mi się czas na wydanie tysiąca?)

   Wybrzeże Kości Słoniowej
 • Czy ktoś tak jak ja został oszukany przez mall.pl i jego zamówienie utknęło na statusie „Nowa dostwa stworzona” bez odpowiedzi na maile ze strony firmy?

  Anna Odpowiedz
 • Witam,
  Czy do 31 maja trzeba było złożyć wniosek czy wypełnić formularz? Bo zastanawiam się czy odesłać dokumenty do banku czy skorzystać z innej promocji…

  Irena Odpowiedz
 • Jestem zawiedziony bonem do mall.pl Obecnie jest tak mały wybór towarów, większość jest niedostępna. Wygląda jakby mieli wkrótce zlikwidować ten sklep.

  broker Odpowiedz
  • mam to samo; chcielismy dolozyc do pralki; jak promocja w banku sie zaczela bylo chyba z 10 modeli, ktore nas interesowaly; teraz jest jeden i to „ostatnia sztuka”; Pisalem do citi z nadzieja ze mozna zmienic bon na morele.net ale sie nie zgodzili; zamowilismy wiec ta „ostatnia sztuke” ciekawe kiedy przyjdzie (oczywiscie placimy przy odbiorze); a na opineo mall.pl ma coraz wiecej negatywow…. no i zwineli sie z calej Polski z punktów odbioru – został tylko jeden we Wroclawiu…

   mac66
  • Do tego manipulują cenami i wprowadzają w błąd. Miałem upatrzony telefon za niecałe 700 zł i kiedy Citi wysłał bony, nagle cena wzrosła o prawie 150 złotych! Oczywiście przekreślona cena była fikcyjna, a telefon w „promocji”.

   broker
  • A ja z kolei kupowałem pod koniec kwietnia piekarnik BOSCHa HBA43T150E i jestem bardzo zadowolony, bo nie dość że najtaniej na rynku to i wszystko inne również bez zarzutu.
   A 2miesiace wczesniej kupiłem tam kuchenke mikrofalowa (tylko że bez bonu) Whirlpool AMW 490 IX i tak samo wszystko bez zarzutu. Także musieliście mieć pecha…

   ggrzes
 • Kolejna zagrywka mall.pl: wycofali opcję dostawy DHL Parcelshop, która była bezpłatna od zamówienia za 109 zł wzwyż. Ten sklep to dno. Codziennie jest coraz mniej dostępnych towarów i wygląda na to, że w ogóle nie uzupełniają braków.

  broker Odpowiedz
  • nam sie udalo kupic, ostatni egzemplarz pralki Bosch; dostawa darmowa; pralka juz w domu; w sumie nawet dosyc sprawnie chociaz obawy byly jak sie zakup na troche zatrzymal na etapie dostawy („Otrzymaliśmy elektroniczne dane przesyłki … z firmy mall.pl. Przesyłka nadal pozostaje w rękach nadawcy”) ; DHL na 5+; mall.pl duzy minus za braki w towarach…..

   mac66
 • Witam.

  Umowę na kartę kredytową podpisałem w marcu. W maju spełniłem kryteria otrzymania nagrody (wydane 1000zł i zalogowanie się do bankowości elektronicznej), teoretycznie do końca czerwca zatem powinienem otrzymać kupon do mall.pl poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej, natomiast do tej pory nie ma żadnego kuponu. Czy to normalne, że zwlekają do ostatniego dnia miesiąca?

  mrowa Odpowiedz
 • Mogę zamknąć już konto, jak otrzymałem kod? Zadziała on do końca roku?

  vvvvv Odpowiedz
 • Chyba przy każdej promocji zwlekają do końca (lub prawie końca).
  W przypadku citi, kod otrzymałem 28.07

  Mateusz Odpowiedz
 • Swoją drogą dziś na mall dobra oferta – dysk zewnętrzny Verbatim 500 GB USB 3.0 za 60 zł. Możliwe, że błąd, bo normalnie kosztuje ponad 200 zł ;)

  Michał Odpowiedz
  • Dzięki za cynk. Świetna cena – już zamówiłem sobie jedną sztukę.

   dario
  • Strona już nie działa..

   Kłapouchy
  • Też kupiłam. Teraz żałuję, że tylko 1 sztukę, Zbierałam się od maja, żeby taki dysk kupić a tu taka dobra cena wpadła – 69 z przesyłką. Super !!! Dzięki.

   Lidia
  • Zobaczymy, czy to w ogóle wyślą. Niektóre sklepy internetowe mają w regulaminie zastrzeżenie, że mogą anulować transakcję. Ja tu po prostu wziąłem (przyda się do backupów) i jak przyjdzie, to przyjdzie – nie, to nie :)

   Michał
 • Już wiadomo skąd ta totalna wyprzedaż na mall.pl Zmienił się właściciel: Uprzejmie informujemy, że z dniem 15.08.2017 roku zmianie ulegnie podmiot prowadzący Sklep Internetowy http://www.mall.pl, będący zarazem administratorem Państwa danych osobowych. Od dnia 1 sierpnia 2017 r. jest nim Netretail sp. z o.o. z siedzibą w Długołęce, ul. Wrocławska 33D, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 319695

  Bartek Odpowiedz
  • A mi niestety anulowano zakup tego fajnego dysku dysku zewnętrznego. Szkoda, bo już się napaliłam.

   Lidia
  • Też anulacja. Niestety taki urok błędów :(

   Michał
  • Mnie anulowali zamówienie, gdzie miałem odebrać w punkcie dhl, na razie nie wiem jak z drugim zamówieniem gdzie miał być kurier za pobraniem do domu, zobaczymy

   Maku
 • Konto założone w połowie czerwca, karta przyszła ok. 25. Do 29 czerwca wydałem 1100 zł, logując się rzecz jasna. Pierwszy wyciąg sporządzili gdzieś w połowie lipca. Czy oni dopiero od tej połowy lipca liczą lipiec jako miesiąc spełnienia warunków? Pomimo czerwcowych transakcji?

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • W regulaminie jest że wykona transakcje nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy.
   Na moje jeśli umowę podpisałeś w czerwcu to płatności muszą być lipiec/sierpień

   Kłapouchy
  • Tylko, że regulamin nie mówi nic o wykluczeniu pierwszego niepełnego miesiąca. Na moje oko wszystko jest w porządku. Widzę dwa rozwiązania (które mniej więcej sprowadzają się do tego samego) – albo transakcje się rozliczyły w lipcu i wiadomość przyjdzie w sierpniu albo ktoś coś źle wyfiltrował i załapiesz się na sierpniową wypłatę. Generalnie można reklamować albo poczekać na kolejną serię wysyłki nagrody (koniec sierpnia).

   Michał
  • Dzięki. W końcu upatrzyłem sobie coś w mallu i martwię się, że za 2 tygodnie nie będzie :(. Napisałem wczoraj na kontakt to napisali, że się zakwalifikowałem do nagrody i dostanę ją do końca miesiąca następującego po miesiącu ble ble, więc dopytałem co jeśli wydałem 1100 w czerwcu, ale póki co milczą. Reklamacja pewnie nieopłacalna, bo tak jak piszesz – wyjdzie na jedno, dostanę na koniec sierpnia.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
 • Dostałem kod rabatowy na 20zł do zakupów na min. 41zł ważny do końca miesiąca.
  Chętnie oddam za darmo.

  dario Odpowiedz
 • Citi potwierdziło, że warunki spełniłem w czerwcu, ale w lipcu zabrakło im kodów to dadzą pod koniec sierpnia. Miło :D miesiąc spóźnienia.

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • spytałbym o rekompensatę (teoretycznie należą się odsetki ustawowe). Być może coś dorzucą sami z siebie :)

   Michał
  • Tak też zapytałem i nie „czy dadzą rekompensatę” tylko „jaką”. Fatalna sprawa, bo wczoraj z mall.pl zniknęła ostatnia sztuka sprzętu, który sobie upatrzyłem :(.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Dali 2 vouchery do multikina. Zawsze coś.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
 • Przyszedł kod za rejestrację w czerwcu :)

  Maciek Odpowiedz
 • Witam, mam jeszcze kartę zakładaną w promocji z mall.pl i chciałem z niej zrezygnować. Napisałem odpowiednie zgłoszenie w bankowości internetowej i dostałem propozycję 10% cashbacku dla kwoty 1.000 zł, czyli 100 zł zwrotu. Minus jest taki, że te 1.000 zł trzeba wydać do końca lutego 2018, a zwrot nastąpi do połowy marca przyszłego roku. Co o tym sądzicie? :)

  broker Odpowiedz
 • Z jakimiś wykliczeniami czy za wszystko co płacone kartą – jeżeli to drugie to rachunki domowe i masz z głowy kwotę

  Andy Odpowiedz
  • Mam dostać potwierdzenie w bankowości internetowej, ale wydatek to nie problem. Zastanawiam się tylko czy warto trzymać kartę dodatkowe 4 miesiące dla tej stówki. Bo może pojawić się kolejna promocja na lepszych warunkach dla „nowych” klientów…

   broker
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy