Citibank: do 400 zł premii za założenie konta Citi Priority

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja promocji Citibanku, w której za założenie konta Citi Priority zyskać możemy premię na start. Bank postanowił nieco zmodyfikować regulamin promocji w stosunku do poprzednich edycji promocji i… zwiększył stawkę maksymalną, jaką możemy zyskać. Od tej pory do zgarnięcia mamy nie 300 zł, a 400 zł w gotówce :)

Do 400 zł premii za konto Citi Priority

(Nie) tylko dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority” należy być klientem, który nie posiadał konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku po 1.07.2016. Jeśli, przykładowo, posiadałeś w Citim tylko kartę kredytową (założoną w jednej z promocji na start), to jak najbardziej możesz skorzystać z promocji :)

Powyższa promocja jest już nieaktualna, ale wystartowała nowa, druga edycja promocji z premią 400 zł za założenie konta Citi Priority!

Jeśli spełniamy powyższy warunek, to istotne jest aby udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o promocyjne konto. Mamy na to czas do 30.06.2017, a na podpisanie umowy – do końca lipca.

100 zł na start

A jakie są warunki samej promocji? Pierwsze 100 zł otrzymamy za spełnienie warunku bezpłatności konta w okresie najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. A jaki to warunek „bezpłatności” konta? Aby nie ponosić opłaty miesięcznej za konto Citi Priority i zyskać 100 zł premii konieczne będzie spełnienie jednego z dwóch warunków:

 • utrzymanie średniomiesięcznego salda w banku w kwocie min. 30 000 zł (np. na koncie osobistym, oszczędnościowym czy na lokatach) lub
 • posiadanie jednego produktu kredytowego (np. karty kredytowej) i otrzymanie na konto środków tytułem wynagrodzenia

Wyjaśnię jednak, że sama tabela opłat i prowizji Citibanku do zwolnienia z opłat wymaga jedynie dowolnego wpływu 5000 zł miesięcznie. Jedynie promocja wymaga wpływu „tytułem wynagrodzenia” (co nasi czytelnicy już dość dobrze przetestowali i mogę jedynie napisać, że warunek ten jest bardzo łatwy do spełnienia dzięki odpowiedniemu tytułowi przelewu :-)).

Wypłata 100 zł nastąpi do 15 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

300 zł w formie moneybacku

Druga z nagród to moneyback za płatności kartą w wysokości 6%. Mówiąc prościej: bank będzie nam płacił 6% wartości transakcji dokonanych kartą debetową w sklepach i internecie. Do zdobycia jest maksymalnie 50 zł miesięcznie, co daje wydatki na poziomie 833,34 zł w celu uzyskania maksymalnego zwrotu. Zwrot otrzymywać będziemy za pierwsze pełne 6 miesięcy po otwarciu konta. Razem do zgarnięcia jest więc 300 zł.

Wypłata premii nastąpi analogicznie do wypłaty nagrody na start, czyli do 15 dnia roboczego miesiąca. Warto jeszcze dodać, że pula promocyjnych wniosków wynosi 1000 sztuk, jednak do tej pory nigdy nie została przekroczona.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Konto Citi Priority

Na koniec warto dodać, że konto Citi Priority to rachunek dość nietypowy. Citibank nie skupił sie bowiem na dostosowaniu konta do potrzeb każdego klienta, ale wycelował w tzw. rynek affluent – czyli osoby o wysokich dochodach. Z tego też powodu konto może kosztować aż 30 zł, jednak po zapewnieniu wpływów na konto w wysokości min. 5000 zł i posiadaniu produktu kredytowego opłaty nie będzie. Alternatywnie możemy trzymać w Citibanku 30 000 zł.

A gdzie trzymać te środki, aby jak najmniej nadgryzała je inflacja? Najlepszą ofertą jest konto SuperOszczędnościowe, które oferuje 1,5% dla kwoty do 20 000 zł. Wadą rachunku jest to, że może nas kosztować 15 zł. Opłata jest jednak znoszona klientom Citigold Private oraz tym, którym na konto osobiste wpłynie min. 3000 zł „wynagrodzenia”.

Ile zapłacimy za kartę debetową wydaną do rachunku? Nic. Zgodnie z tabelą opłat wydanie i posiadanie karty debetowej jest darmowe, tak samo jak wypłaty z bankomatów w kraju i na świecie.

Podsumowując: czy promocja jest lepsza, czy gorsza niż w poprzedniej edycji? To wszystko zależy. Jeśli ktoś ma wolne 30 000 zł to nie ulokuje ich w Citibanku, bo średnio się to opłaca (choć pierwsza stówka za m.in. saldo jest kusząca). Z drugiej strony osoby posiadające kartę kredytową mogą teraz zarobić nie 200 zł, jak poprzednio, tylko dwukrotnie więcej. Patrząc więc z tej perspektywy jest to całkiem dobra zmiana – choć konieczne będzie wydawanie kilkuset złotych miesięcznie (co dla przeciętnej rodziny nie powinno być jednak żadnym problemem).

Nie przegap!

Komentarze

 • Mogę zorganizować 30k natomiast mam małe dochody i raczej nie dostanę kk. Jakie opłaty za konto i debetówkę bez produktu kredytowego? Da się wyjść na plus?

  Michał Odpowiedz
 • przeczytaj jeszcze raz tekst,to bedziesz mial odpowiedz na swoje pytanie

  dan123 Odpowiedz
 • Czy żeby byc zwolniony z opłaty za rachunek Super oszczędnościowy – wynagrodzenie w kwocie 3 tys wystarczy ze ma tylko taki opis w przelewie? -a nie faktyczny przelew pensji?

  DK Odpowiedz
 • Na całą „promocję” należy poświęcić minimum 8 miesięcy i zamrozić 30tys.
  Dla porównania przy lokacie 2,5 % w skali roku (nietrudno znaleźć) i 30 tys. w ciągu 8 miesięcy po odliczeniu podatku uzyskamy 405 zł.
  Plus: Jedynym plusem może być konto super oszczędnościowe które dorzuci nam do inwestycji 243zł (8mies.)
  Minus: trzeba pamiętać o obrocie kartą (moneyback), trzba przelewać „wynagrodzenie” 3 tys. na utrzymanie bezpłatności super oszczędnościowego
  Pytanie: Czy do obrotu można użyć ap. Sprytnybill ?

  look Odpowiedz
  • Moim zdaniem wariant z mrożeniem 30 k na niskim oprocentowaniu nie ma sensu, co innego, gdy ktoś ma ich kartę kredytową.

   Różne sprytne metody pewnie się sprawdzą, w Citi problemów nie było, wystarczy, by transakcja była bezgotówkową, z MCC w tej promocji wykluczają tylko hazardowe.

   W związku z ograniczeniem moneybacku w TMUB ten 6% tutaj może być atrakcyjny dla osób, które tam normalnie wydawały ponad 1 k zł/mc.

   Don Quijote de la Mancha
  • @look
   a mógłbyś podpowiedzieć, gdzie 2,5% znaleźć dla kwot 30k i wyższych przy b.długim okresie lokaty?

   qwerty123
 • edit: przy NIE b.długim okresie lokaty

  qwerty123 Odpowiedz
 • To nie ma już tej promocyjnej lokaty na 30k na 2% dla nowych klientów w Citi? Trzeba zamrozić kasę na tym koncie superoszczędnościowym?

  maroos Odpowiedz
  • No właśnie w tej promocji już nie ma (tamta się skończyła 31 marca), co powoduje, że wariant z utrzymywaniem salda 30 k moim zdaniem sensu nie ma.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzisiaj byłem w citku coś załatwić i widziałem na ekranie, że nadal jest promocja z 300zł i 2% lokatą chyba do końca czerwca.

   dario
 • Po przeczytaniu artykułu stwierdzam że jest lepiej niż było … Czemu? 1) 30 k musisz trzymać TYLKO MIESIĄC. Citi jest na tyle sprytny że jak ostatniego dnia miesiąca nie ma tam ani grosza to nie wchodzi na minus więc wystarczy przelać co miesiąc 5 tyś potem 4150 odlać sobie gdzieś gdzie będzie procentować a pozostałe 850 zł wydać kartą dla moneybacku….

  zenek64 Odpowiedz
  • może nie do konca jasno napisąłem – 30 k należy przelać i utrztmać JEDEN (pierwszy pełny mieisąc) po otwarciu konta aby uzyskać premię 100 zł (ładne odsetki z samej premii) a pozostałych miesiącach jest to warunek bezpłatności konta ale nie warunek moneybacku więc można otrzymać premię a mając puste konto na przełomie miesięcy nie traci się 30 zł za konto mimo formalnego braku spełnienia warunków – Admin jak zbyt jasno to napisałem skasuj mój wpis

   zenek64
  • Słuszna uwaga,ze tylko miesiąc. Jest jedno ale 5tys. I produkt kredytowy zwalniają z opłaty za konto.To po co przelewać 5k jeśli warunek 2 może mieć ktoś nie spełniony. A skoro przy saldzie 0 na koniec miesiąca opłaty nie pobierają (?dziwne?!) to niepotrzebny chyba nawet przelew 5k wystarczy 850. Proszę poprawić jak się mylę..

   look
  • Jeśli ktoś nie ma 30 000 zł (albo ma ulokowane na lepszy procent) to faktycznie ta edycja promocji może być korzystniejsza – wystarczy zapewniać wpływ 5000 zł z odpowiednim tytułem i płacić kartą nieco ponad 800 zł aby zgarnąć całą premię :)

   Michał
  • Masz jakiś regulamin na potwierdzenie braku wchodzenia na minus przez opłaty za konto?

   M
  • „30 k musisz trzymać TYLKO MIESIĄC”
   — w praktyce chyba jednak dłużej, bo średniomiesięczne saldo 30 k trzeba utrzymać do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto konto — najlepiej więc konto otworzyć pod koniec miesiąca… A może źle to rozumiem, może średnie saldo liczy się nie od założenia konta, a tylko w tym drugim miesiącu?

   Don Quijote de la Mancha
  • Raczej tylko miesiąc – w końcu spełniamy warunek bezpłatności konta. Nie ma opłaty za konto = dostajemy premię :)

   Michał
  • Myślicie więc, że premię z punktu 7.a dostanę nawet, jeśli konto otworzę np. 10 czy 20 kwietnia, ale saldo do końca kwietnia utrzymam zerowe, dopiero 1 maja wpłacę 30 k (przelewem ekspresowym) i utrzymam je do końca maja?

   Don Quijote de la Mancha
  • tak. Ja mam konto z poprzedniej i tak samo bylo. Miesiac w ktorym otwierasz konto i tak jest darmowe. Dopiero od nastepnego pełnego sie liczy. Wiec w miesiacu otwarcia nie ma sensu wplacac.
   Za to jest mala niejasnosc bo w regulaminie wyraznie piszą o wplywie wynagrodzenia 5k, a TOiP, mowi, ze do zwolnienia wystarczy wplyw 5k + dowolny produkt kredytowy np. KK. Wiec zeby nie bylo, ze citi powaznie potraktuje regulamin odnosnie premii 100 PLN bo bedzie placz :) Juz chyba lepiej skorzystac z utrzymania przez m-c 30k. I na to regulamin daje nam 2 miesiace. A potem juz tylko przelew 5+ KK

   nexus
 • Czy obrót kartą może być w ramach wypłat gotówki w sklepach żabka?

  Motobiker Odpowiedz
  • nie wiem jak w Citim, ale w większości banków taki patent nie działa bo operacje są rozbite na wyciągu. Ale warto spróbować :)

   Michał
 • Przyłączam się do pytania. Czy w ramach promocji mogę wybrać kartę kredytową payback i zgarnąć 23000 punktów ?

  luic Odpowiedz
  • Ale powyższa promocja dotyczy konta osobistego, a nie karty kredytowej. Jedna drugiej nie wyklucza.

   Michał
 • Aha czy wpływ 5000 zł zwalniającu z opłąty to musi być jednorazowy wpływ czy też suma wpływów na kwotę 5000 zł ?

  luic Odpowiedz
 • Wiele osób stąd ma kredytówkę Citi, więc 30k nie jest w ogóle potrzebne…

  broker Odpowiedz
 • Właśnie teraz doczytałem, że jest 30k LUB 5k wpływ i produkt kredytowy. Czyli 5% zwrotu za płatności kk (z poprzedniej promocji) i 6% za debetówkę byłby całkiem przyjemny. W takim układzie ta promocja miałaby sens.

  maroos Odpowiedz
  • Ta promocja jest dobra dla tych, którzy nie mają 30 000 zł – teraz jest dużo mniejszy sens wrzucania tam pieniędzy, a sama premia jest większa :)

   Michał
 • A limit w koncie tam mają , może to łatwiej dostać jak kartę kredytową ? Są za to jakieś opłaty? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Ok a więc podsumowując : mam KK Citi Simplicity więc darmowa. Zakładam konto, zapewniam wpływ 5k i cały czas wszystko jest za darmo (konto, debetówka, KK), a potem tylko kwestia tego ile wydam debetówką to tyle dostanę cashbacku, dobrze to rozumiem?

  Mat Odpowiedz
  • tak jak piszesz, tylko pamiętajmy, że wpływ 5000 powinien być „wynagrodzeniem”. Po szczegóły odsyłam do komentarzy pod starszymi wpisami :)

   Michał
  • ale chyba tylko w pierwszym miesiącu…czy dobrze rozumiem, że później wystarczy wpływ na min 5000 zł dowolnym tytułem?

   25
  • No właśnie proszę o wyjaśnienie: aby dostać 100 musi być wynagrodzenie na 5 k, aby otrzymywać 50 zł cashbacku musi być suma wpływów na 5 k ?

   luic
  • 5000 zł „wynagrodzenia” jest potrzebne do zgarnięcia premii na start (100 zł). Później wystarczą dowolne wpływy min. 5000 zł, żeby konto było darmowe (w obu przypadkach przy założeniu posiadania karty kredytowej).

   Michał
 • A czemu piszecie,ze trzeba miesiac utrzymac30 tysi,gdzie to jest napisane???nie wystarczy przelewy po 5tysiecy i karta simpli city?przecierz to bez sensu trzymac tam 30 tysiecy

  Alex Odpowiedz
  • Nie każdy ma kartę kredytową, ja swoją zamknąłem, licząc, że zaoferują jakiś moneyback (przeliczyłem się), teraz za darmo kolejnej wyrabiać nie chcę, poczekam, aż upłynie okres karencji w promocjach kredytówek…

   Don Quijote de la Mancha
  • Kiedy zamykales te karte? Bo sam jestem w takiej sytuacji, ale moze jednak wejde w promocje kontai jeszcze KK troche potrzymam. Szczegolnie, ze moneyback z TMUB sie odchudzil do 25zl.

   kuken
  • Warto spróbować wypowiedzieć KK. Mi utrzymaniowo zaoferowali cashback 10% (przez 2 miesiące, do 200zł)

   aircrash
 • Jak się ma kk, to do tej promocji potrzebny będzie kurier albo wizyta w placówce?

  Iks Odpowiedz
 • Zysk z miesięcznego/ np. za maj/ deponowania 30 tys. w Citi jest na dzisiejsze warunki imponujący jeżeli nie rewelacyjny. Miesięczne odsetki:/ 10000/ z KO – 5,49,; / 20 000/ SKO- 20,63 plus 100 zł premii, plus 50 zwrotu za zakupy to razem 176,12 tj. troszkę ponad 8,5%. Źle?
  REWELACJA

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Źle, bo wliczasz moneyback, a to inna kategoria. Wprawdzie te 6% tutaj to dobra oferta, ale jednak to tylko 1 punkt procentowy powyżej innych…

   Don Quijote de la Mancha
  • Lepiej mieć kartę kredytową, na przyzwoitym ko innego banku z tych 30k mieć dwa razy więcej odsetek, a do bezpłatności wystarczą przelewy składające się na 5k.

   iks
 • Do przedmówcy
  Dlaczego źle? Każdy ma swój sposób wyliczania zysków ze „zjadanych wisienek”. Nie powinieneś tego wartościować bo to nieładnie. Eugeniusz podał taki sposób i należy to uszanować. Można się nie zgadzać a to co innego. Dla mnie osobiście nie ma znaczenia czy pieniądze wpadają do prawej czy lewej kieszeni, byle wpadały. 6,11% bez moneybecku to i tak świetna oferta.

  Waldemar Odpowiedz
 • jesli nie mam 30 kola i KK w citku to nic nie ugram na tej promocji?
  kk nie chca mi dac bo mam jeszcze kilka KK mille, wiec jestem ugotowany prawda?

  koles Odpowiedz
 • No niestety tak koles. Do końca czerwca musisz złożyc wniosek a umowę podpisać do końca lipca. Więc może? Eugeniusz obliczył, że oferta jest świetna. Spróbuj ponownie złożyć wniosek o kk i gdy konsultant przedzwoni to poinformuj go, że wniosek o kk składasz tylko dlatego, że chcesz równocześnie założyć konto. Można też odwrotnie. Wysłać internetowo wniosek o konto i po wypełnieniu danych przez konsultanta poinformować go, że chcesz jednocześnie wyrobić konto. Ta promocja z kontem to dla Citi priorytet i powinno Ci się udać. Powodzenia! Trzymam kciuki.

  Waldemar Odpowiedz
  • „Do końca czerwca musisz złożyć wniosek a umowę podpisać do końca lipca.”
   — hurra! Już mi się ta promocja zaczęła podobać na tyle, że zacząłem się zastanawiać, czy nie wsadzić tu środków, które planowałem zdeponować na 2,5% w Toyota… Ale przeoczyłem, że ona tak długo trwa, a to oznacza, że idealnie się wpasowuje w koniec 4% dla 24 k, nawet kwota prawie pasuje!

   Don Quijote de la Mancha
  • dzieki sprobuje ale raczej cienkie szanse…
   bo KK mille do tego czasu na pewno nie zdaze zamknac :)

   koles
 • „…że chcesz jednocześnie wyrobić konto.” Czeski błąd. Oczywiście kartę kredytową nie konto.

  Waldemar Odpowiedz
 • Jak się ma kredytówkę to promocja jest spoko, dla osoby która nie chce kredytówki albo jest w okresie po wypowiedzeniu , promocja jest słaba bo należy zamrozić 30 tyś na słabo oprocentowane konto oszczędnościowe albo lokaty, to już lepsze jest ikonto ze zwrotem 200 zł, chyba że macie jakiś pomysł jak zdeponować w Citi te 30 tyś, lokaty promocyjnej na na 2% już nie ma ?

  Rad Odpowiedz
  • ale jak ktoś nie ma karty mrozi 30 k na JEDEN miesiąc tak jak pisąłem wyżej żeby dostać 100 zł – aby mieć moneyback nie trzeba mieć ani KK w Citku ani 30 k trzeba tylko przelać 5 k i wydac kartą 833,34 PLN co miesiąc aby dostac 6 % moneybacku czyli 300 zł przez 6 miesięcy i mieć puste konto na przełomie miesięcy by nie tracić 30 zł miesięcznie

   zenek64
  • Najsłabszy punkt tego rozwiązania to ten „przełom miesięcy”, który chyba w żadnym regulaminie zapisany nie jest.

   Don Quijote de la Mancha
  • ale póki się głośno o tym nie zrobi ….. to działa – i dziaąłło jak miałem konto w Citim w 2011 i pewnie działa teraz ale nie mogę potwierdzić na 100 %

   zenek64
 • Rozumiem, że posiadanie karty kredytowej jest potrzebne tylko do pierwszej premii?
  Wychodzi mi, że przed otrzymaniem ostatniej premii moja kredytówka będzie płatna. Mam BP Silver i co roku składam wypowiedzenie, po którym mam telefon z propozycją zwolnienia z opłat i cashbackiem. Wychodzi mi, że gdzieś w sierpniu będę wypowiadał.

  Januszesz Odpowiedz
  • KK potrzebujesz nie tylko do pierwszej premii, ale i do bezpłatnego konta (chyba, że 30 zł miesięcznie wliczasz w koszty.
   Z bp payback zwrot jest raczej marny (0,2%) – możesz wypowiedzieć, a jak nie wyjdzie ze zwolnieniem z opłaty, to możesz podpytać o bezpłatną zmianę na simplicity.
   A nawet jak się nie uda zwolnić z opłaty, to zawsze lepsze 8-9 zł za kartę niż 30 za konto :).

   ls5
 • Jak nie mialem do tej pory stycznosci z citi to czy moge zlozyc wbiosek o karte kredytowa z promocja np 400 zl do mall.pl a nastepnie zlozyc wniosek o konto i zalapie sie do promocji? Czy jednak jest to bardziej skomplikowane?

  dociekliwy Odpowiedz
  • Tak, wystarczy. Zrób kartę kredytową (będzie łatwiej spełniać warunki), a wtedy złóż wniosek o konto

   Michał
  • Chce skorzystać jednoczesnie z dwóch promocji Citi. Na konto i KK. W jakiej kolejności najlepiej to zrobić? Najpierw konto potem karta czy odwrotnie?

   Krzysztof
  • @krzysztof
   wg mnie najpierw KK a potem konto
   a przynajmniej u mnie to tak działa

   Krzysztoff
 • A jak sie pozbyc konta po zakonczeniu promocji? Rozumiem, ze wydawanie posiadana wczesniej KK nie stanowi problemu?

  kuken Odpowiedz
 • Warto by uporzadkowac pewne informacje. Jesli zaloze konto w kwietniu, to rozumiem, ze za kwiecien konto nic nie kosztuje i nie ma cashbacku ani spelniania warunku dla premii 100zl? W takim wypadku premie zdobywamy w maju, a cashback wypracowujemy w maju, czerwcu …. pazdzierniku? Czyli po 15.11 mozna konto zamknac?

  kuken Odpowiedz
  • Konto zakładasz w kwietniu. Premię 100 zł zdobywasz w maju (wypłacą do 15 czerwca lub czerwcu (wypłata 15 lipca). Premię 6×50 zł zdobywasz od maja do paźzernika (wypłata 15 listopada). 15 piszę umownie gdyż 15 roboczy dzień miesiąca wypada koło 20 i wtedy wpada premia (przynajmniej w 1 edycji promocji z której sam korzystam)

   zenek64
 • zastanawia mnie jak to z tymi operacjami kartą jest ????? Jeden doradca mi mówił, że nie liczą się operację w internecie , a jeden że liczą się do zwrotu, jak to jest????

  Alex Odpowiedz
 • Wlasnie dzwonil konsultant – jakies 2h po wypelnieniu wniosku. Citi mi sie zawsze podobal. Umowa po 20 minutach. A jutro wysylka karty. Szybko! Dowiedzialem sie o szczegoly. Np. nagrode 100zl mozna juz wypracowac w kwietniu i w maju bedzie 100zl na koncie. Natomiast do cashback przystapic trzeba od maja i trzeba pamietac, zeby wydac min. 50zl i o przelewach wynagrodzenia 5000zl Zapomnialem tylko sie zapytac czy cashback moge wypracowac karta kredytowa czy koniecznie trzeba uzywac debetowki. Moze ktos wie? A debetowka jest niezla bo mozna podpinac pod nia konta walutowe (juz tez zalozone!) i wtedy nie ma prowizji przy platnosciach. Dotyczy to tylko debetowki. Adminie – dodaj jeszcze, ze w regulaminie jest wspomniane, ze tylko 1000 wnioskow jest premiowane.

  kuken Odpowiedz
  • Masz już kk i teraz jak podpisałeś umowę o konto? Przez telefon albo może w systemie? Czy dopiero wnioskowałeś o kk?

   pws
  • Najpierw wniosek. Po 2h telefon od konsultanta, ktory wszystko dokladnie objasnia. Dzieki czemu dowiedzialem sie o swietnej opcji z kontami walutowymi podpinanymi pod debetowke. Po 20 minutach przychodzi SMS, ze umowa i konto juz jest dostepne. Trzeba sciagnac sterte pdfow i zatwierdzic. A jutro chyba znow bede mial telefon i zostanie wyslana debetowka.

   keton
  • No to zajebiście, bo w poprzedniej wersji promocji nie dało się w ten sposób podpisać umowy mimo posiadania kk, jedynie kurierem. Ale jak widzę, nic nie straciłem czekając, a nawet teraz jest jeszcze lepiej, większa premia i łatwiejsze warunki.

   pws
 • kuken a co z tymi operacjami spytałeś się ?????liczą się operacje w necie?????

  Alex Odpowiedz
 • Mam KK , chcę wejść w debetówkę. Mam pytanie jak wejdę w promocję w kwietniu 100 jest w maju? Od kiedy płacić kartą już w kwietniu czy dopiero od maja? Wpływ wynagrodzenia w kwietniu czy maju? Proszę o wyjaśnienie.

  Krystyna Odpowiedz
 • w regulaminie z tego co widzę nie ma wyłączeń więc można płazować i działać przez robota BM z rachunkami …

  zennhorst Odpowiedz
 • https://www.online.citibank.pl/formularz/konta/citigold/samsungs8-z-kontem-citigold/?prid=blue-hp
  Jakby ktoś miał za dużo pieniędzy może dostać za założenie konta najnowszego Samsunga Galaxy S8. Minusy oferty – trzymanie 300 tys zł na rachunkach i tragicznych lokatach w Citim przez 6 miesięcy… Ale w sumie 300 k PLNów zarobiłoby w Toyocie Millenium i BGZcie łacznie około 3000 odsetek przez te 6 miesięcy. W Citim gold na KO jest 200 tyś na 0,8 które zarobi 639 zł i 20 tyś w SKO które zarobi 120 zł oraz 80 tyś na T lokacie 0,3 % które zarobi 96 zł w sumie mamy nowego Galaxy S8 i 860 zł odsetek – jak ktoś ma nadmiar gotówki to nic tylko brać

  zenek64 Odpowiedz
  • Ciekawa jest forma ” zabezpieczania swoich interesów” przez bank mianowicie warunkiem koniecznym jest założenie lokaty na kwotę 2500 zł na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3 % która „przepada” (kapitał i odsetki) jeśli użytkownik nie spełni warunku średnio miesięcznego salda na kwotę 300 tyś zł – i daje 30 zł odsetek do całości

   zenek64
  • A kiedy złożyć wypowiedzenie, aby nie płacić 220 zł. opłaty za konto za 7 miesiąc i nie utrzymywać w 7 miesiącu średnio miesięcznego salda 300000 PLN? Czy jeśli złoży się wypowiedzenie za wcześnie, to nie stracimy środków z lokaty zabezpieczającej interesy banku?

   Analityk
  • ja bym złożył pierwszego dnia miesiąca następującego po 6 pełnych miesiącach w których zobowiązuje się do utrzymywania środków w wysokości 300 tys zł
   Przykładowo zakładam konto w kwietniu od 1 maja do 31 października trzymam w Citim 300 k 1 listopada zabieram środki i składam wypowiedzenie umowy nie powinni za listopad policzyć 220 zł. Lokata zabezpieczająca interesy banku trwa 6 miesięcy więc jeśli uda ją się założyć jeszcze pod koniec kwietnia skończy się pod koniec października. No i telefon można odebrać od 28 kwietnia w sumie za jednodniowe saldo 330 k i podpisanie tej deklaracji więc można się nim cieszyć dużo wcześniej niż odsetkami z KO czy lokat na te 300 k w tradycyjny sposób

   zenek64
  • Ale ogólnie oferta jest bardzo niszowa — atrakcyjna tylko dla tych, którzy chcą sobie kupić akurat ten model telefonu i nie chcą z tym czekać (pewnie za kilka miesięcy będzie kosztował 2,5 k), a do tego mają wolne 330 k — ile takich osób w Polsce może być? A tutaj? Jedna—dwie?

   Don Quijote de la Mancha
  • DON ja się z Tobą całkowicie zgadzam. Sam nie dysponuje kapitałem by w to wejść pokazuję tylko że jest ciekawa oferta bez wchodzenia w fundusze i inne inwestycje na lata lub z kruczkami wyjścia dzięki której można zyskać w perspektywie więcej niż na innych KO lub lokatach. Ten telefon najlepiej sprzedać od razu po otrzymaniu póki jest pachnącą nowością i są chętni którzy wyłożą na niego 3500 (taką też wartość podaje bank). Zresztą Citi przewidział tylko 40 nagród na cała Polskę oni też sobie zdają sprawę że oferta jest niszowa – ale świetnie wpisuje się w idee bloga więc o niej wspomniałem a nóż ta jedna czy 2 osoby skorzystają z niej :-) (sprzedając telefon za 3500 zł na Allegro masz na rękę jakieś 3300+ odsetki za pół roku spełniania warunków) razem jakieś 4200 na rękę czyli tyle jakbyś wrzucił te 300 k na lokatę 3,4 % – znowu potwierdza się zasada że większy może więcej… Chociaż tak BTW za 300 k można kupić jakieś mieszkanie wynająć je komuś i mieć 8-9 k zysku przez te 6 miesięcy …

   zenek64
 • Witam,
  będę zakładać pierwsza kartę kredytową (wiem tylko, żeby nie wypłacać kasy z bankomatu, a reszta to czarna magia) i chciałabym, żeby udało mi się załapać na tę promocję. Mam tylko pytanie do Was wszystkich odnośnie moneyback i transakcji w internecie – czy tu chodzi o normalny przelew? Czy np. kupując żarcie dla psiaka w zooplus muszę wybrać jakąś specjalną opcję zapłaty, żeby zrobić to kk i załapać się na promocję? Będę bardzo wdzięczna za pomoc i odpowiedź :)
  Pozdrawiam!

  Marta Odpowiedz
 • Michał, dzięki wielkie :)
  Dario, fakt, pomyliłam wątki, ponieważ z drugiej promocji na bon do Empiku też chcę skorzystać za jednym zamachem ;) Ale zakładam w takim razie, że płatność debetówką odbywa się w taki sam sposób jak kredytówką (jak pisze Michał – numer, data i kod).

  Marta Odpowiedz
 • Szukam w starych wpisach i nie mogę znaleźć. Albo nie ma albo jestem ślepy.
  Jak jest z tym przelewem wynagrodzenia?
  Czy wystarczy żebym przelewał sobie co miesiąc z innego mojego konta w innym banku 5000 zł wpisujac w tytule przelewu „wynagrodzenia” czy musi to być faktycznie przelew za wynagrodzenie z firmy?

  xmarcin23 Odpowiedz
 • Przeczytałem artykuł dwa razy i mam wątpliwości co do wpływu tych 5.000zł. Słuchajcie, wystarczy wpływ z takim tytułem? I po drugie, oprócz karty kredytowej (którą muszę mieć, ale nie muszę używać, tak?) to wynagrodzenie 5.000zł musi wpływać co miesiąc czy tylko w pierwszym miesiącu?

  pedro Odpowiedz
 • Może ktoś potwierdzić, że własny przelew z innego banku z tytułem Wynagrodzenie spełnia warunki promocji i bank wypłaca premię?

  Skylla Odpowiedz
  • Podpinam się, bo 2 konta czekają na założenie…
   Analizując artykuł oraz komenty pod dwoma poprzednimi akcjami wychodzi, że tak, ale fajnie by było, żeby tutaj ktoś jeszcze raz to potwierdził.

   pws
  • I ja chętnie się dowiem bo też czekam z jednym. Za to mogę potwierdzić, że założone w lutym w promocji ładnie działa mimo, że obrót kartą to wiadomy przekaz.

   dario
  • W historii inaczej wyglądają wpływy z tytułem różnym od „wynagrodzenie” i z tymże tytułem :/ Na dodatek W CHWILI pierwszego wpływu z tyt. „wynagrodzenie” zadzwonili a to razem może wskazywać np. na ew. możliwość „ręcznej wyrywkowej kontroli”.

   Krzysztoff
  • Zadzwonili i o co pytali ?

   dario
  • Nic się nie różni, nie pisz głupot.

   dxg
  • zrobiłem sobie przelew z innego konta z tytułem wynagrodzenie i premia wpłynęła

   Andrzej
 • W poprzednich edycjach ten sposób działa bo testowałem na własnej skórze, jak w obecnej dopiero się okaże w tym miesiącu ?!

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Ostatniej premii oczekuję ~21.05.
  Nie mam kredytówki, tylko trzymam tam 20k na KSO i 10k na KO.
  Jesteście przekonani, że już mogę wyciągnąć z tych kont tą kasę? i dziś złożyć wypowiedzenie (30dniowe)?
  Nie będzie wtedy opłat związanych z prowadzeniem konta/karty w maju?
  Proszę o odp

  Basia Odpowiedz
 • @Basia
  Mam podobnie. 28 grudnia- 28 marca lokata na 3 m-ce, 2%. 28 marca- 1 maja KO-10 tys., KSO- 20 tys. 1 maja przelew środków z KSO na KO. 2 maja przelew wszystkich środków z KO na Citi Prioriti i następnie do innego banku i wypowiedzenie umowy o KSO. 7 maja reszta odsetek z KO przelew do innego banku. 21 maja odbiór 75 zł i wypowiedzenie umowy o KO i Citi Prioriti. Kk zostawiam.
  P.S.
  Aha 2 maja przelałem wynagrodzenie. Zastanawiam się tylko czy nie przelać jeszcze wynagrodzenia w czerwcu bo wypowiedzenie 30-dniowe kont skończy się w czerwcu. Nie bardzo chce mi się testować bezpłatność Citi Prioriti przy braku środków na nim. Mogą opłatę za prowadzenie konta doliczyć do kk.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • podpowiedzcie mi prosze jak to jest u nich z karta debetowa? Zamawia sie przy zakladaniu konta? zamawia sie po zalozeniu w citionline? czy sami ja przysylaja?
  po jakim czasie przychodzi ta karta? widac ja w systemie po zamowieniu?

  koles Odpowiedz
 • Witam,
  w kwietniu założyłem konto w tej promocji, posiadałem już wcześniej kartę kredytową, zleciłem u mojego pracodawcy zmianę konta do przelewu i wypłata przyszła 27 kwietnia. Czy w związku z tym nie powinienem do dzisiaj otrzymać premii 100zł? Póki co na koncie cisza, czy ktoś jeszcze jest w podobnej sytuacji?

  KamilByt Odpowiedz
  • zdaje sie ze warunki powienies zaczac spelniac w nastepnym miesiacu po otwarciu konta.

   koles
  • Prawda, koleś ma racje:

   Pierwsze 100 zł otrzymamy za spełnienie warunku bezpłatności konta w okresie najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku.

   Michał
  • Sam nie wiem. W zacytowanym fragmencie jest słowo „najpóźniej” więcj chyba można wcześniej?
   Poza tym jest inny fragment:
   „Wypłata 100 zł nastąpi do 15 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.”
   Miesiąc spełnienia warunków: kwiecień. Wypłata powinna nastąpić do 20 maja.

   KamilByt
  • Również dostałem wczoraj premię, wszystko w porządku

   KamilByt
 • Ja dzisiaj dostałem premie 100 zł za wynagrodzenie :)

  Marcinex Odpowiedz
 • Ja też dziś dostałem premię 100zł :)

  Forest_22 Odpowiedz
 • również u mnie premia się pojawiła, „wynagrodzenie od pracodawcy” zrobiło dobrą robotę !

  zennhorst Odpowiedz
  • Dzwonili do Ciebie przy takim „wynagrodzeniu” ? Ktoś gdzieś wspomniał, że miał taką rozmowę.

   dario
  • owszem, ja wspominałem o rozmowie; nie wiem po co była bo zgodnie z nią to nie powinienem w tym miesiącu dostać kasy a w następnym, a jednak stówka wpadła :]

   Krzysztoff
 • Ja tez dostalem 100zl. 19.05. Zadnej rozmowy nie bylo. Tytul: wynagrodzenie

  kuken Odpowiedz
 • Kiedy założyliście konto, że macie 100 zł premii? Marzec czy kwiecień?

  broker Odpowiedz
 • „od pracodawcy” :)

  zennhorst Odpowiedz
 • Ktoś się orientuje, czy można jeszcze się załapać na tę promocję? A, zakładając że tak, jeśli jeszcze w maju złożę wniosek o kk i dzień później o konto, spełnię warunki wpływu „wynagrodzenia” w czerwcu, to premia będzie do ok.15 lipca? Dobrze rozumiem?

  pedro Odpowiedz
 • Czy mając kartę kredytową mogę skorzystać z tej promocji i otworzyć rachunek samodzielnie bez kontaktu z bankiem ? Jest taka możliwość ?

  dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy