150 zł za założenie CitiKonta w II edycji promocji Citibanku

Zakończona

Na początku września Citibank ruszył z ofertą CitiKonta, które sam nazwał rewolucyjnym. I wszystko wskazuje na to, że w jego słowach jest sporo racji – promocja cieszyła się bowiem tak dużym zainteresowaniem, że w pierwszych dniach trzeba było „chwilę” poczekać na kontakt ze strony banku, a pula wniosków wyczerpała się przed czasem. Dlatego miło mi poinformować, że ruszyła II edycja promocji CitiKonta. Znów zgarniemy 150 zł na start, bezwarunkowo darmowe konto osobiste i kartę oraz możliwość korzystania z kantoru walutowego z minimalnym spreadem.

150 zł premii za nowe CitiKonto

150 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2020. Posiadanie tych rachunków w przeszłości nie wyklucza z udziału w promocji, tak samo jak posiadanie obecnie jakiegoś innego produktu (np. karty kredytowej) :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o CitiKonto (najlepiej z kartą debetową – będzie potrzebna do spełnienia warunków promocji). Co istotne: konto możemy otworzyć w pełni zdalnie, za pomocą biometrii. Pamiętajmy jedynie, żeby w trakcie tego procesu zrobić dobrej jakości zdjęcia (selfie) oraz dowodu osobistego (musi być cały w ramce, na płaskiej powierzchni, bez cieni i odbitego światła, a krawędzie nie mogą być ucięte np. palcami). Instrukcja nt. zakładania konta biometrycznie znajduje się tutaj.

Czas na wnioskowanie i podpisanie umowy mamy do 5.12.2020, przy czym bank zastrzega, że pula promocyjnych wniosków wynosi ponownie 5000 sztuk. O jej ewentualnym wyczerpaniu poinformuję we wpisie.

A jakie są warunki samej promocji? Relatywnie proste. Do zdobycia mamy trzy nagrody – każda po 50 zł.

Pierwszą z nich zyskamy pod warunkiem, że do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta na nasze konto wpłynie min. 2000 zł „z tytułu wynagrodzenia”.

Drugą nagrodę zgarniemy pod warunkiem, że do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zalogujemy się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz otrzymamy wpływ min. 100 zł z rachunku w innym banku. Przykładowo podpisując umowę o konto w listopadzie czas na spełnienie tych prostych warunków mija z końcem stycznia.

Co z trzecią nagrodą? Wystarczy, że do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta dokonamy płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł. W naszym przykładzie czas mamy do końca lutego.

Co warto podkreślić: wszystkie warunki możemy spełnić dużo szybciej, bo nawet pierwszego dnia od założenia konta – na przykład aby mieć pewność, że nie zapomnimy o nich po dwóch czy trzech miesiącach.

Każda z nagród zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca przewidzianego na spełnienie danych warunków – czyli dla kont założonych w listopadzie będzie to koniec stycznia, lutego oraz marca.

Co jest takiego rewolucyjnego w CitiKoncie?

Większość bank w Polsce oferuje konto osobiste wraz z kartą debetową, których prowadzenie jest darmowe. Albo raczej: może być darmowe, ale najczęściej po spełnieniu określonych warunków. Prowadzenie CitiKonta (wraz z kartą debetową) jest natomiast bezwarunkowo darmowe. Nie musimy spełniać żadnych dodatkowych warunków, aby nic za nie nie płacić.

Ale to nie wszystko. Oprócz bezwarunkowego zera za podstawowe opłaty Citi pozwala również na 4 darmowe wypłaty gotówki z bankomatów w kraju i za granicą (kolejne to 8 zł za wypłatę oprócz bankomatów Citi, które są zawsze darmowe). A do tego dorzuca 3 darmowe przelewy natychmiastowe (Express Elixir) w miesiącu w ramach bankowości internetowej – czyli coś, co w zdecydowanej większości banków jest usługą płatną.

Oprócz baaardzo sensownych warunków prowadzenia konta mamy również możliwość korzystania z Citi Global Wallet – czyli usługi pozwalającej na płacenie w wielu walutach bez kosztów przewalutowania.

W jaki sposób jest to realizowane w Citibanku? Wystarczy, że założymy subkonto w danej walucie, załadujemy je, aktywujemy Citi Global Wallet i… po prostu będziemy płacić za zakupy. Citi automatycznie wykryje, że jeśli np. płacimy w USD to środki pobierze z konta w USD.

Walutę najprościej będzie kupić w samej bankowości internetowej. Citi chce bowiem stać się jednym z najkorzystniejszych kantorów internetowych na rynku. Patrząc na to, jak wygląda obecna tabela kursów, faktycznie może tak być – spread jest wręcz mikroskopijny!

Co z walutami, w których subkonta nie możemy założyć? Na czas wykonywania transakcji powinniśmy przepiąć (ręcznie) kartę pod konto w EUR – wtedy bank ściągnie pieniądze z konta w EUR a przewalutowanie nastąpi po kursie organizacji płatniczej (Mastercard), czyli również jednym z najlepszych dostępnych na rynku.

Na koniec dodam, że oferta ma pewien haczyk: bank nie chce, aby konto w EUR stało się naszą przechowalnią gotówki (ze względu na ujemne stopy procentowe dla EUR) i warto tam trzymać środki do max. 10 000 EUR. Powyżej tej kwoty naliczana będzie opłata miesięczna – od 18 zł do nawet 180 zł (powyżej 100 000 EUR). Dla innych walut tego problemu na szczęście nie ma.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć? Dla czytelników bloga nie będzie to pewnie niczym odkrywczym, ale bank jakoś musi zarabiać – dlatego wszelkie usługi premium (np. CitiPhone, CitiAlerts) są płatne (ale też nie są do niczego potrzebne, więc warto od razu z nich zrezygnować). Tak samo zresztą jak próba wykonywania jakichś operacji w oddziale – wspomniane wcześniej przelewy Express Elixir są darmowe, ale tylko przez bankowość internetową. W oddziale lub przez bankowość telefoniczną CitiPhone kosztują… 30 zł. No ale taką mamy obecnie rzeczywistość w wielu obszarach życia – jeśli ktoś nie chce korzystać z internetu to wtedy niejako sponsoruje tych, którzy to robią. I nic za to nie płacą ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • To mi przypomniało, że od września zakładają mi konto w 1 edycji:)

  pytajnik Odpowiedz
 • Aplikowałem w pierwszej edycji tego konta. Wniosek nie został dokończony – brak możliwości dokończenia go mobilnie. Problemy takie jak większości forumowiczów zgłaszała n tym blogu. Przez infolinię nawet nie było kontaktu, ponoć oddzwaniali, do mnie nie. Teraz aplikuję ponownie i wyświetla mi, że mama niedokończony wniosek. I co teraz mam zrobić?

  Endriu68 Odpowiedz
 • Heh, które to już bezwarunkowo darmowe konto… Ktoś jeszcze pamięta „Konto bez opłat” Aliora?

  DLW Odpowiedz
 • Bywają lepsze promocję na konto niż ta? Miałem tylko KK. Czy lepszej nie będzie

  luka89waw Odpowiedz
 • Jeśli nie mogę spełnić 3go warunku, bo nie mam w tel.nfc, to bede mogła otrzymać pierwsze dwie nagrody normalnie?

  Ira Odpowiedz
  • „bo nie mam w tel.nfc” — regulamin mówi:

   14. Każdy Uczestnik, który […] dokona kartą do Konta transakcji bezgotówkowych za pośrednictwem systemu płatności Google Pay lub Apple Pay, na łączną kwotę minimum 100 PLN (słownie: sto złotych), […] otrzyma nagrodę o wartości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych) („Nagroda 3”).
   15. Transakcja bezgotówkowa oznacza transakcję dokonaną w punkcie handlowo-usługowym (np. płatność za zakupy w sklepie stacjonarnym) lub przez Internet.

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie majac nfc nie moge robic transakcji przez Google Pay, bo nie podłącza mi karty.

   Irina
  • Hmm, na pewno to jest przyczyną? Może się coś zmieniło, ale kiedyś nie było problemu z dodaniem karty do Google Pay na telefonie bez NFC, ludzie już tu nawet tak z różnych promocji korzystali…

   Don Quijote de la Mancha
  • A nie możesz podłączyć karty na stronie Google Pay? pay.google.com
   Tam też jest lista sklepów, gdzie można płacić w Internecie przez GP. Coś mi się Allegro kojarzy.
   A co do Twojego pytania, wydaje się, że te 3 nagrody są niezależne od siebie, więc raczej dostaniesz 2 wcześniejsze nagrody

   Ja123
  • W polskich sklepach internetowych już przeważnie można płacić Google Pay, bo te sklepy rzadko stosują swoje rozwiązania płatnicze, przeważnie przekierowują na bramkę operatorów typu PayU, a oni to już przeważnie obsługują, wśród wielu guziczków typu Blik, Visa, Mastercard przeważnie znajduje się też Google Pay.
   Rzadziej spotykana jest możliwość płacenia przez Google Pay bezpośrednio z apki na telefon z Androidem, do takiej płatności także moduł NFC nie jest potrzebny i taka płatność także zostanie uznana w promocji; jedną z apek, które to umożliwiają należy właśnie Allegro.

   Don Quijote de la Mancha
 • Witajcie. Jak przyjdzie karta? Poleconym czy zwykłym? Bo pin przez SMS zapewne ?
  Dziekuje za info.

  aviator Odpowiedz
 • I czy ktoś z Was robi odrazy spełnienie warunków? Czy rozkłada na miesiące? Czy dobrze myśle jeśli chodzi o full spełnienie jednorazowo warunków.
  Przelew 2000zl od innej osoby z innego Banku.
  Przelew 100zl od osoby z innego konta
  Płatność 100zl Apple Pay.
  Czy to zadziała?

  aviator Odpowiedz
  • Niby można, ale chce Ci się z nimi kopać, jak będą sobie interpretować Regulamin po swojemu?

   Ja123
  • Masz racje. Raz w miesiącu wykonać te wszystkie operacje to tez nie wielki problem.
   A powiedzcie jak to jest z tym przelewem „wynagrodzenia”?
   Czy może być przelew od Np. Zony męża z innego banku? I czy w tytule musi być słowo wynagrodzenie?

   aviator
 • wynagrodzenie mozna sobie samemu przesłać z innego banku?

  draw22 Odpowiedz
  • 1. W powyższym tekście znajdziesz akapit:

   Pierwszą z nich zyskamy pod warunkiem, że do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta na nasze konto wpłynie min. 2000 zł „z tytułu wynagrodzenia”. Bank mówi tu tylko, że wpływ musi pochodzić z konta w innym banku. Nie ma natomiast żadnych dodatkowych definicji wynagrodzenia, dlatego (standardowo w promocjach Citibanku) powinien wystarczyć najzwyklejszy przelew.

   2. Możesz się jeszcze upewnić, co na ten temat mówi regulamin:

   7. Każdy Uczestnik, który spełni warunki określone w pkt 5 Regulaminu oraz najpóźniej do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto Konto, otrzyma na to Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN (słownie: dwa tysiące złotych), z zastrzeżeniem pkt 8 poniżej, otrzyma nagrodę o wartości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych) („Nagroda 1”).
   8. Wpłata, o której mowa w pkt 7 nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.

   — trzeba pamiętać, że „Bank” pisany dużą literą to „Bank Handlowy w Warszawie S.A.”, czyli nie możesz sobie przelać takiego przelewu z prywatnego rachunku w Citi Handlowym (np. kogoś z rodziny), innych wykluczeń w stosunku do nadawcy nie ma.

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak tam obecnie wygląda zakładanie konta zdalnie? Nadal taka orka i nerwy jak przy ostatniej promocji, że szkoda czasu?

  edeanex Odpowiedz
 • A jak wygląda proces wnioskowania, jeśli jestem klientem Citi, mam KK? Czy dalej obowiązuje selfie its.? Czy może formularz „rozpoznaje” stałego klienta?

  Addem Odpowiedz
  • Miałam u nich kk i wnioskowałam o konto w I edycji. Procedura wygląda (chyba) identycznie. Na pewno trzeba selfie.

   asi
 • Witam złożyłem wniosek, przeszedłem cały proces z weryfikacja pozytywnie, przyszedł mail z zaszyfrowana umową i co teraz? Żadnego konkretnego info w mailu nie ma co dalej? Co z kartą i jak uzyskać dostęp do bankowości? Pozdrawiam

  Krystian Odpowiedz
 • Aplikacja mobilna to jakaś pomyłka. Ilość funkcji jak z 1945rokiu

  aviator Odpowiedz
 • nagroda 3 – czy doladowanie revoluta przez google pay bedzie sie zaliczalo do tejże nagrody??

  sunwoj1 Odpowiedz
  • A ja z innej beczki.Znowu jest promocja z 3400 punktów Bezcenne Chwile.Trwa od dzisiaj do końca roku.3000 rejestracji.

   Jaceklive
  • Ale tylko dla zaproszonych wybrańców.

   wacek
  • A no właśnie tak.

   Jaceklive
  • Właśnie też nie mam pojęcia, i nie wiem kogo się poradzić. Jestem jeszcze w poprzedniej edycji, doładowałam R. na ponad stówkę, Zostały mi dwa tygodnie na spełnienie warunku. Ale nie wiem czy go spełniłam :(

   Dominika
  • Ale tu chyba nie ma wykluczeń?
   Jest tylko „Transakcja bezgotówkowa oznacza transakcję [1] dokonaną w punkcie handlowo-usługowym (np. płatność za zakupy w sklepie stacjonarnym) lub [2] przez Internet” — czyli nawet ten nawias ze sklepem dotyczy tylko transakcji zbliżeniowej, internetowa może wg tego być dowolna.
   Chyba że chodzi o to „bezgotówkowa”, do tego trzeba by przewertować regulaminy (ror/kart debetowych), czy przypadkiem doładowanie R nie jest „szczególną” nie będącą „bezgotówkową”…

   Don Quijote de la Mancha
  • A to pod jakim tytułem mi się to zaksięgowało nic mi nie powie…?

   Dominika
  • @Dominika, chyba nie, bo „szczególne” (te, za które na kredytówkach pobierają prowizję) chyba nie są specjalnie oznaczane (chyba: ja nie wiem, bo chyba nigdy nie sprawdzałem, ale dla tak wielu prowizja była zaskoczeniem, że pewnie nie); co innego internetowe robione na www, takie Google Pay chyba wyglądają jak normalne kartowe (co można zrozumieć, bo pod względem technicznym nie jest używany token), choć oczywiście regulamin wprost mówi, że internetowe się liczą. Z płatnościami w apkach już zupełnie nie powinno być problemu, bo choć są internetowe (wprost regulaminowo dopuszczone), to używają też tokenu, tak jak zbliżeniowe — więc w historii pewnie są widoczne inaczej (kiedyś Citi pokazywał Transakcja Android Pay czy jakoś tak, ostatnio ktoś pisał, że Wallet czy coś). Ale jeśli tu jest problem, to dotyczący „szczególności”.

   Don Quijote de la Mancha
  • Zgadza się, „TRANSAKCJA ONLINE WALLET PAY R. (jest cała nazwa)” Już nie wiem co robić. Poczytałam te regulaminy. Nie wiem za bardzo też gdzie miała by być ta wzmianka. A w regulaminie kk jest to wyszczególnione w ogóle? Bo o kk nie czytałam.

   Dominika
  • Tak, w toip kartowym jest „Prowizja za Transakcję bezgotówkową” („Bez opłat”) oraz „Prowizja za Transakcję gotówkową lub Transakcję szczególną” („8% wartości Transakcji nie mniej niż 10 zł”), a w regulaminie kart kredytowych w tych definicjach na początku są osobno zdefiniowane „Transakcja gotówkowa”, „Transakcja bezgotówkowa” oraz „Transakcja szczególna” (tutaj jest o transakcjach u podmiotów zajmujących się wymianą walut, czyli R).
   Skoro niczego takiego nie znalazłaś, to widocznie na debetówkach są tylko normalne gotówkowe i bezgotówkowe, nie ma takich „szczególnych” (bo też po co, w kredytówkach są po to, by za darmo nie ściągać kasy z limitu kredytowego), więc wszystko OK, Twoja na pewno jest bezgotówkowa, a ten opis jednoznacznie wskazuje, że jest Google Pay.

   Don Quijote de la Mancha
  • Fajnie, że mi to tak dokładnie rozpisałeś, wiedziałam gdzie patrzyć i znalazłam sobie to wszystko o czym piszesz odnośnie kk.
   Ale jeśli chodzi o regulamin rachunków bankowych są tylko takie pojęcia: transakcja bezgotówkowa, transakcja gotówkowa, transakcja zbliżeniowa. Nie ma szczególnej. I nie znalazłam też w opłatach jej, w zasadzie nie znalazłam wyszczególnienia co do opłat też na przykład za transakcje gotówkowe czy zbliżeniowe, tak jak to jest w cenniku kk.
   Choć ten cennik poprawiony dla nowego citikonta wydaje mi się dość okrojony. A we wcześniejszych cennikach gdzie zbiorczo są wszystkie rodzaje kont, to to citikonto jest ale wymieniane jako wycofane z oferty. Więc jedyne dokumenty są w zasadzie przy stronce z promocją citikonta 150 zł.
   No ale reasumując, teraz mam większą pewność, że to może się udać. A jeśli nie, jakoś przeżyje chyba :D
   Z każdym razie wielki dzięki za pomoc ;-) ;-)

   Dominika
  • Daj znać jak poszło z R. Jestem w II edycji to mam jeszcze trochę czasu :)

   Łuki
  • Oki;) na razie dostałam pierwszą nagrodę.

   Dominika
  • Miałam napisać, co z tym Google Pay na R. Wczoraj dostałam nagrodę. Dopiero. Miała być do końca grudnia. Ale dobrze, że jest.

   Dominika
 • Mam KK z Citi w BezcennychChwilach. Debetòwkę jak zarejestrować ? Czekałem na te 3500pkt na start, ale przechodzę przez bankowość, woła o te PDFy i nic.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
  • U mnie jeszcze gorzej.W bankowości internetowej nie mam nawet opcji zarejestrowania karty do bezcennych chwil.I to cholera wie czemu.Zaproszenie dostałem a tu nie ma opcji.W przeciwieństwie do żony,u której poszło bez problemu.

   Jaceklive
  • Jak „wygląda” zaproszenie? Bo to, że po kliknieciu w „Korzyści i produkty”
   mam:
   „BEZCENNE® CHWILE
   Niech każda chwila kręci się wokół pasji!
   Dołącz do programu, a otrzymasz 3400 punktów na powitanie, które wymienisz np. na voucher 50 zł.
   Oferta ważna do 31.12.2020.”
   to to chyba nie jest zaproszenie?? Czy może to jest to?

   Scorp
  • Tak, to jest zaproszenie. Innego nie miałem (mail, sms) ponieważ, zgody marketingowe mam wyłączone. Też nie byłem pewny ale zarejestrowałem kartę w bankowości citi wypełniając formularz i po 20 dniach (miało być po 10) dostałem punkty. Żadnej innej wiadomości w sekcji kontakt nie było.

   Jackie
  • Super, dzięki wielkie za info :)

   Scorp
  • Macie już inne karty Citi w BChw? Przed chwilą okazało się, że moja debetówka, której nie rejestrowałam do BChw już jest w niej zarejestrowana (?) (chyba sami to zrobili), chyba dlatego że mam ich kk w BChw.

   Oczywiście próba rejestracji przez formularz w CIti rozbiła się o słynne PDF-y widma :-)

   Ja123
  • Ja mam to samo. A miałeś już kiedyś Citi konto i debetówkę? Bo ja tak i i zastanawiam się, czy to nie jest przyczyną. Ale może faktycznie rejestrują wszystkie jak leci.

   asi
  • Miałem…

   Ja123
 • Czym się różni warunek na 2000 od tego na 100 ? Jeden się zawiera w drugim chyba ?

  XYZ87 Odpowiedz
 • A co jeżeli pracodawca przelewa mi wynagrodzenie, ale z konta w tym samym banku?

  Paweł Odpowiedz
  • Wpłata […] nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.

   Czyli z konta prowadzonego w Citi dla przedsiębiorców czy instytucji przyjść może.

   Don Quijote de la Mancha
 • Hej działają wam normalnie płatności przez google pay stacjonarne z Citi? U mnie jest odmowa ciągle, inne karty bez problemu.

  Scorp Odpowiedz
  • Działają.

   asi
  • Teoria mówi: pierwsza transakcja kartą może byc gdziekolwiek.

   Praktyka (+doświadczenie) mówi, że terminale płatnicze są różne, dziadowskie i mniej dziadowskie, dlatego też pierwsza transakcja zawsze bankomat i karta jest „magicznie nastawiona” i wszędzie dobrze działa.

   Czy trafiłem przyczynę?

   Anom
  • Hej @Anom, niestety nie trafiłeś ;) Chodzi nie tyle o same płatności kartą (te już działają, u mnie się sprawdza zasada pierwsza płatność z włożeniem karty do terminala, kolejne już bezstykowo) , a konkretnie o stacjonarne płatności przez Google Pay. Cały czas jest odmowa. Już dzwoniłem na infolinie (która de facto jest płatna bo to przecież taka premium usługa…) i niby to była wina limitów – które mi zmienili. Ale to gówno prawda bo nadal nie działa. Zostaje mi jeszcze tylko wykasowanie karty z GP i ponowne dodanie a jak nie to kolejne reklamacje. Transakcje GP internetowe działają i już z przyjaciela skorzystałem ale wolałbym wykonać stacjonarną płątność żeby mieć pewność, że premia wpadnie =/

   Scorp
 • Dostał ktoś te 3400 pkt w priceless?

  Paweł Odpowiedz
 • Cześć. Czy ktoś z Was ma również problemy z Apple Pay? U mnie przechodzi jedna transakcja na kilka, ciągle odrzuca. I to zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w Payu. Za to karta Ing przechodzi w tych samych sklepach bez problemu (mam kilka kart w portfelu Apple), więc to nie jest problem z niedziałającą usługą…

  Xand Odpowiedz
  • @Xand Ja mam problem z Google Pay stacjonarne, wszystko inne i inne karty działają. Sprawa jeszcze nie rozwiązana przez Citi.

   Scorp
 • Czyli jak konto otwarte w listopadzie, to jeszcze mam czekać z płaceniem, i wpływami? :)

  luka89waw Odpowiedz
  • Wydaje się że z warunkami czekać nie musisz, tylko na nagrody sobie poczekasz …ale jak będzie w praktyce nie wiadomo 😁 Ja spełniłem warunki od razu, regulamin nie wyklucza pisząc „do” więc w razie co reklamacja

   JoX
  • dzx

   luka89waw
 • Nagroda 1 na koncie. Nr 1 to za co to był? ;)

  Scorp Odpowiedz
  • Ok już wiem. To musi być za wynagrodzenie

   Scorp
  • Jak mogłeś już dostać bonus z tej edycji skoro pierwsze nagrody wg regulaminu będą wypłacane w styczniu dla kont zakładanych w listopadzie ?

   aviator
  • @aviator a to sorry. Nie pamiętam w której edycji brałem udział. Kilka osób w rodzinie zakładało konto w podobnym czasie (na przestrzeni 2 tygodni) i tylko jedna karta jakaś taka nowocześniejsza. Jak na razie tylko ja mam premie to może faktycznie to 1 edycja.

   Scorp
 • Wpadły punkty na start w bezsennych chwilach dziś jak coś :)

  Dzikus Odpowiedz
 • Dostał ktoś już jakieś nagrody?
  Miałem dwa przelewy z innych banków i na dwóch kontach brak bonusu. Czyli jednak nie mogą być konta indywidualne z innych banków tylko musi być konto firmowe?

  aviator Odpowiedz
 • Ruszył kalendarz adwentowy Citi, dzisiaj np. -20% na Answear, wczesniej -40 zł na Duka itp.

  Ja123 Odpowiedz
 • Ile u Was trwa rejestracja karty CIti debetowej? W bezcenne przez bankowość. U mnie ponad tydzień i nic

  luka89waw Odpowiedz
  • @luka89waw Po paru dniach dostałem maila „Witaj w programie Mastercard Bezcenne Chwile”. Jednak jak sie loguje do bezcennych to nie mam karty Citi do wyboru, są tylko inne które wczesniej był dodane.

   Scorp
  • Zaloguj się numerem karty i datą urodzenia.

   Łuki
  • @Łuki faktycznie. Próbowałem zalogować się nr karty i data ur. Wyskoczyło, żeby podać nowy adres e-mail i hasło. Przy podawaniu starego wyskakiwał błąd serwera. No to podałem inny mail i faktycznie się zalogowałem a tam czekało 5400 pkt :) Szkoda tylko ze do allegro bonów nie ma.

   Scorp
 • Druga nagroda na koncie

  rychu75 Odpowiedz
 • Wczoraj pojawiła się pierwsze nagroda (wniosek składałem jeszcze w październiku ale cała finalizacja była już w listopadzie)

  Paweł Odpowiedz
 • Czy i w jaki sposób mogę sprawdzić czy logowałem się w danym miesiącu do aplikacji mobilnej?

  Borys29 Odpowiedz
 • Dostał ktoś nagrodę nr 3 ?

  JoX Odpowiedz
  • A dostałeś nagrodę nr 1 i 2 skoro wg regulaminu wypłata 1 nagrody ma miejsce do końca stycznia?

   aviator
  • @Jox pewnie chodziło o pierwszą edycję promocji. A odpowiedź brzmi nie

   Andrus
  • Dokładnie, dostałem już wszędzie 1 i 2, co ciekawe totalnie różnych miesiącach na 3 komtach zakładanych jednocześnie i warunki spełaniane identycznie, na tych co dawno wpadła nr wypadałoby już reklamować nr 3 (i teraz pytanie czy mają burdel w tym Archeo i jeszcze nie wypłacili czy mają burdel w tym Archeo i niezdefiniowane tak jak mieli na myśli „wynagrodzenie” w regulaminie jednak nie przechodzi)

   JoX
  • trochę chaotycznie i z błędami to powyżej ale chodziło mi o to że nagrody nr 2 dostałem na jednym koncie dopiero dzisiaj a na jedym już 2 miechy temu (zakładnae równocześnie) i się martwię czy czegoś z warunkiem nr 3 nie kombinują :)

   JoX
  • Na wypłatę trzeciej nagrody mają czas do końca stycznia (chodzi o I edycję). Nie ma co się martwić na zapas. Poprzednie nagrody wpadały na moje konto już w pierwszej dekadzie miesiąca, w poniedziałek 9 listopada oraz w poniedziałek 7 grudnia. Teraz spodziewałbym się najwcześniej 11 stycznia.
   Przelew z konta ojca, w tytule „Wynagrodzenie lista płac za m-c 12/2020” :) chyba spełnia warunek :)

   g.romek
 • U mnie 1. nagroda wypadała do końca grudnia, a też wpadła 07.12. Zobaczymy jak będzie w styczniu.
  Swoją drogą, taki ten bank jest toporny to masakra.
  – logowanie przez telefon tylko przez podanie nr karty – to jest jakiś ponury żart. Numeru karty nie da się podglądnąć ani przez www ani przez aplikacja
  – w aplikacji nie ma numeru konta – tylko debil to mógł wymyslić!
  – od 3 tygodni próbuję dodać współwłaściciela do konta – to też ich przerasta!

  xemi Odpowiedz
 • Wpadła nagroda!

  xemi Odpowiedz
 • Czy ktoś tak jak ja dalej nie ma trzeciej nagrody?

  Rafalll Odpowiedz
 • Czy dostał ktoś nagrodę nr 1 z edycji nr II ?

  aviator Odpowiedz
  • Ja jeszcze nie dostałem w II edycji, z tego co koledzy pisali wyżej mają czas do końca stycznia

   Krystian
  • Reklamacja bo nie przyszła nagroda w styczniu

   Krystian
  • W styczniu już napewno nie przyjdzie bo w poniedziałek jest 1 luty.
   Reklamacje pewnie odrzuca bo przelew „wynagrodzenia” zrobiłem tak ze ja wysłałem z innego banku Żonie a Żona mi. Wiec automat może to by jeszcze przyjął. Ale przy reklamacji konsultant napewno odrzuci twierdząc ze taki przelew nie spełnia warunków promocji :(

   aviator
  • Właśnie piszę z nimi na Messenger zaobczymy Co z tego wyjdzie

   Krystian
  • Reklamacja przez Messenger??

   aviator
  • Tylko rozmowa o co chodzi? Reklamację napisałem logując się do systemu.

   Krystian
  • O nic nie chodzi. Po prostu Messenger i kontakt przez Messenger z jakakolwiek instytucja jest jednym wielkim gownem pełnym frazesów.

   aviator
  • O nic nie chodzi. Po prostu Messenger i kontakt przez Messenger z jakakolwiek instytucja jest jednym wielkim gownem pełnym frazesów.

   aviator
 • Jakby ktoś chciał skorzystać to citi rozsyła SMS i mail z info, że jeśli wydamy 100 zł w 2 transakcjach u partnerów bezcennych chwil – wpadnie 3400pkt, wcześniej na karcie były już powitalne

  Dzikus Odpowiedz
 • Nagroda za przelew wynagrodzenia za konto założone w grudniu miała być do końca stycznia. Nie dostałem. Czy już macie na koncie?

  heniek131 Odpowiedz
 • A miało być rak ,,różowo” wg admina.

  heniek131 Odpowiedz
  • Poczytaj komentarze z pierwszej edycji. Amatorzy nie wiedzieli jak taki przelew zrobic wiec robili go nieudolnie i nie dostali premii za „wynagrodzenie”. Wszystko kreciloby sie dalej gdyby nie zaczeli pisac reklamacji zeby bank sprawdzil dlaczego takie wynagrodzenia nie przechodza. Bank podziekowal za cynk, dokladniej zaczal sprawdzac przelewy w drugiej edycji i uszczelnil promocje dla trzeciej edycji. Trudno miec tu pretensje do admina, moze zabraklo rady zeby nie pisac reklamacji jesli sposob komus nie zadziala.

   aaaa
  • No co ty @aaaa!!! Przecież niektorzy spece z tego bloga twierdza, ze nie jest mozliwe, zeby bank zaregowal na WYRAZNE SYGNALY OD CZYTELNIKOW jak uszczelnic promocje :)

   koles
 • „ Szanowny Panie,

  Uprzejmie informuję, że zgodnie z regulaminem oferty „CitiKonto. Finansowa Rewolucja” edycja 2 każdy Uczestnik, który najpóźniej do ostatniego dnia pierwszego miesiąca
  kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto Konto, otrzyma na to Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN (słownie: dwa tysiące złotych),otrzyma nagrodę numer 1.
  Z uwagi na fakt, że na Pana Koncie nie odnotowaliśmy tego typu płatności, nagroda ta nie może zostać wypłacona.
  Przelewy w kwocie 2000 PLN, który zasiliły Pana Konto nie są przelewami z tytułu wynagrodzenia.
  Bardzo mi przykro, ale nie mogę uznać Pana reklamacji.”

  aviator Odpowiedz
  • Podaj wiecej szczegolow skad przelewy i jaki tytul …

   keton
  • Przelew z banku Pekao SA do mnie z konta żony. Przelew wynagrodzenia.
   Coś jeszcze potrzebujesz? Wszystko opisane w pierwszym wpisie a sapiesz nie wiem po co

   aviator
  • Dziwne bo uczestniczyłem w II edycji, i w grudniu otrzymałem nagrodę nr 1 za wynagrodzenie, które notabene przelałem sobie sam z własnego konta w innym banku, a nie było to konto firmowe.

   Ego
  • Jak mogłeś otrzymać nagrodę z II edycji w grudniu jeśli regulamin mówi o wypłacie w styczniu?

   aviator
  • Czyli @aaaa powyzej jednak mial racje. Spaliliscie kolejna promocje amatorzy …

   keton
  • @aviator
   Na pewno czytałeś regulamin ze zrozumieniem?

   Otwierając konto w październiku, spełniłem warunki w listopadzie (zgodnie z pkt 7 regulaminu, który mówi: ” Każdy Uczestnik, który spełni warunki określone w pkt 5 Regulaminu oraz najpóźniej do ostatniego dnia pierwszego miesiąca
   kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto Konto, otrzyma na to Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN (słownie: dwa tysiące złotych), z zastrzeżeniem pkt 8 poniżej, otrzyma nagrodę
   o wartości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych) („Nagroda 1”). ”

   W związku z powyższym (w moim przypadku) I-sza nagroda została przelana w grudniu. Co w tym takiego dziwnego, że nagroda wpłynęła w grudniu:/
   W styczniu wpłynęła II nagroda, a teraz czyli w lutym czekam na III czyli ostatnią nagrodę z II edycji Citikonto. Finansowa Rewolucja.

   Ego
  • @aviator
   Na pewno czytałeś regulamin ze zrozumieniem?

   Otwierając konto w październiku, spełniłem warunki w listopadzie (zgodnie z pkt 7 regulaminu, który mówi: ” Każdy Uczestnik, który spełni warunki określone w pkt 5 Regulaminu oraz najpóźniej do ostatniego dnia pierwszego miesiąca
   kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto Konto, otrzyma na to Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN (słownie: dwa tysiące złotych), z zastrzeżeniem pkt 8 poniżej, otrzyma nagrodę
   o wartości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych) („Nagroda 1”). ”

   W związku z powyższym (w moim przypadku) I-sza nagroda została przelana w grudniu. Co w tym takiego dziwnego, że nagroda wpłynęła w grudniu:/
   W styczniu wpłynęła II nagroda a teraz czyli w lutym czekam na III czyli ostatnią nagrodę z II edycji „Citikonto. Finansowa Rewolucja”.

   Ego
 • Ja właśnie z drugiej edycji w grudniu nie otrzymałem.

  heniek131 Odpowiedz
 • U nich to trzeba wszystko reklamować od premi za polecenie karty po kody z Importu, a teraz wynagrodzenie.

  heniek131 Odpowiedz
  • Reklamacja nie pomoże. Leniwym lub cwaniakom nie chciało się wpisać „Wynagrodzenie” w tytule przelewu, zaczęli reklamować i bank uszczelnił promocję.

   PyramidHead
  • Dokładnie. Wystarczyło wpisać: „Wynagrodzenie”, tylko tyle i aż tyle.

   Ego
 • Wczoraj (8.02.) wpłynęła 3 nagroda z II edycji.

  Ego Odpowiedz
 • @ Dzikus
  Zaraz się dowiesz, że nie brałeś udziału w tej edycji i nie mogłeś dostać 3 nagrody :D

  Ego Odpowiedz
 • 3/3 wpadły. Trzeba uciekać z tego banku. Ich apka mobilna, przeglądarkowa to są jakieś porażki. Widać, że idą swoim torem i wszystko jest inaczej niż u konkurencji, ale to akurat nie działa na ich korzyść. Ktoś dostał jakąś ofertę utrzymaniową?

  ms118611 Odpowiedz
  • To prawda. Ich aplikacja wyglada jakby robił ja narodowy informatyk po szkole w Toruniu

   aviator
  • Przed ucieczką warto odebrać tel z ich call center :) oferta na KK z kodem do biedronki 200 PLN za wydane 200 i karencją od stycznia 2019. tak wiem, dają czasami 300 ale tutaj warunki do spełnienia banalne, a później zamykać będę oba produkty

   Dzikus
  • Napiszesz coś więcej? Zamykając konto dają ofertę na KK?

   aviator
  • Nie zdążyłem złożyć wypowiedzenia, jeśli macie zgodę na marketing dzwoni jakiś numer 61 i 519 i próbują sprzedać KK, w sumie to firma zewnętrzna z Łodzi ale umowa kurierem już jedzie, maja inne procedury niż gdy dzwonią ludzie z citi. Oczywiście jak wszystko w citi wszystko działa tam metodą GIS – Gumka i sznurek i wszystko muszą ręcznie przepychać. Nigdzie w wieloletnim bankowaniu nie widziałem takiego amatorstwa w procesach

   Dzikus
 • No i niestety dostałem bezpośrednią wiadomość z banku, że mój opis jest niezgodny z regulaminem, a są osoby, które go wklejają (!) w treść reklamacji… No tak: jeśli ktoś puszcza przelew od siebie / bez odpowiedniego tytułu to faktycznie premii nie będzie, bo jest to napisane wprost w regulaminie (w końcu ma być „tytułem wynagrodzenia”…). A pisanie później w ten sposób do banku jest poniżej wszelkiej krytyki… także niestety to by było na tyle, jeśli chodzi o promocję. Działało, działało, ale z pewnych względów padło.

  Michał Odpowiedz
  • Nauczka na przyszłość żeby nie umieszczać sposobów w opisach i komentarzach. Ogarnięci sami będą wiedzieć jak rozgryźć promocje a amatorowi ten sposób i tak na nic się nie przyda tylko będzie próbował innym narobić problemów.

   aaaa
  • Twój opis był prawidłowy bo napisałeś, że wpływ ma być z „tytułu wynagrodzenia” czyli mógł pochodzić z dowolnego konta osoby fizycznej, ale z tytułem: „Wynagrodzenie”, co przechodziło bez komplikacji ze strony banku (Citibanku).

   Ego
  • Chciałbym tylko zauważyć, bo już kiedyś pisałem o tym, że jeśli „automat” nie zaliczy naszego przelewu do promocji, to reklamować to już nie bardzo jest sens, ponieważ reklamacje sprawdzane są ręcznie i wtedy czarno na białym widać, że to nie jest taki przelew, o jaki chodziło w promocji. W grę wchodzą ewentualnie jakieś działania prokonsumenckie. Dotyczy to wszelkich tego typu promocji… Bezsensowne reklamacje i wiadomości do banków spalają promocje…

   abc
 • Na osłodę wpadła chociaż druga premia.

  Xor Odpowiedz
 • Konto założone w listopadzie x2 (ja i Żona).
  Nagroda 1 nie przyznana x2 bo przelew nie z konto pracodawcy.
  Nagroda 2 przyznana x2.
  Nagroda 3 – Do końca marca wg regulaminu wiec skąd wy macie 3 nagrodę z drugiej edycji skoro wypłacają dopiero 2? Tak pieprzycie w tym poście, mieszacie edycje ze to już żenujące się robi.

  aviator Odpowiedz
  • Dalej nie rozumiesz?
   Łopatologicznie:
   Ty z małżonką otworzyłeś w listopadzie, inni pod koniec października (początek edycji II), stąd różnica z poszczególnymi nagrodami w porównaniu do Ciebie. Październikowcy zgarniają 3 nagrodę w lutym a listopadowcy (tacy jak TY) w marcu.

   Ego
 • Nie uznali mi 1 wypłaty za wynagrodzenie. Przy opisie promocji ani słowa o tym że w tytule przelewu „wynagrodzenia” nie może być „przelew środków” Właśnie dlatego mi nie uznano reklamacji!!!!

  AS Odpowiedz
  • No jak nic? Przecież jest jak byk:

   na nasze konto wpłynie min. 2000 zł „z tytułu wynagrodzenia”

   No i zdecydowanej większości osób wszystko działa… Wystarczyło zrobić prosty przelew o odpowiednim tytule.

   Michał
 • Zakładałem konto w listopadzie:
  – pierwsej nagrody nie otrzymałem ze względu na brak przelewu „wynagrodzenia”
  – druga nagroda wpadła w połowie lutego-
  – trzeciej nagrody brak – dziś ostatni dzień miesiąca

  Ktoś otrzymał ostatnią nagrodę zakładaając konto podobnie do mnie?

  Krystian Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy