Darmowa kawa w McDonald’s od 15.05 do 21.05.2017

Już w najbliższy poniedziałek wystartuje cykliczna promocja sieci McDonald’s, dzięki której będziemy się mogli napić całkowicie darmowej kawy.

Poczęstuj sie darmową kawą - maj 2017

Promocja „Poczęstuj się poranną kawą całkowicie za darmo” będzie trwała do 10:30 w dni robocze oraz do 11:00 w weekendy od 15 do 21 maja. Aby z niej skorzystać wystarczy podejść lub podjechać do Maka i poprosić o kawę białą, czarną lub cappuccino. Nie trzeba zamawiać żadnych dodatkowych produktów – kawa jest zupełnie gratis.

Na koniec warto dodać, że promocja działa we wszystkich restauracjach sieci – oprócz tych, które znajdują się na terenie lotniska Chopina w Warszawie.

Nie przegap!

Komentarze

 • https://www.visa.pl/promocja-wiosenna/
  To można połączyć z 1BG w play na kartę.

  xxxx Odpowiedz
 • skąd 1GB w play?

  qwe Odpowiedz
  • Raczej chodzi o:
   http://www.play.pl/resources/pdf/2017/Regulamin_SmakWakacji_1GB.pdf (uwaga ! Powyższy regulamin nie otwiera się, tylko ściąga na dysk.)
   i nie o kupno kawy, tylko produktów CocaColi ;-)

   Jeśli chodzi o promocje Visy – to u mnie wróciło 10% zwrotu na Stacjach BP za wydanie co najmniej 50zł.

   Be@
  • Jak otrzymać taki zwrot płacąc na Bp?

   Andrzej
  • U mnie nie chce wrócić od paru miesięcy na różnych kartach. Zastanawiam się jaki jest algorytm visy…Bo mi to wygląda na chybił-trafił…

   abc
  • czy 1 GB nie dotyczy oferty Play Fresh? Wg regulaminu nie dotyczy, ale czy ktoś to sprawdził? ;)

   abc
  • @Andrzej – mowa jest o promocji na VisaOferty https://www.visaoferty.pl/ Promocje są indywidualne, jak jeden ma – to nie znaczy, że inny klient też taki rabat dostanie.
   @abc – szczerze mówiąc, zaglądam tam co jakiś czas, ale jeszcze nie skorzystałam z żadnej promocji. Więc trudno mi się odnieść. Na pewno masz zarejestrowane w systemie VisaOferty wszystkie karty Visa, z których korzystasz ? Bo nie wystarczy płacić Visą, trzeba wcześniej kartę wpisać do promocji. Teraz można wklikać kilka kart.

   Be@
  • To jest wszystko dla mnie oczywiste, większość z tych ofert jest beznadziejna, ale BP jest wyjątkiem, skorzystałem już kilka razy. Był okres, że niemal co miesiąc mi wskakiwała, a teraz posucha…

   abc
  • >>>u mnie wróciło 10% zwrotu na Stacjach BP za wydanie co najmniej 50zł.
   Przy karcie payback można podwoić ten % i jeszcze plus to co jest za zwrot z karty płatniczej. Razem wychodzi już całkiem niezły upust jak na paliwo.

   Bogdan
  • Przy karcie payback jest 500 punktów „na urodziny” za 10 l paliwa – mając kilka kart można świętować co miesiąc i tankować taniej cały rok. w Visa oferty najlepsze są BP i Carrefour ale o ile BP co jakiś czas mam (5 % 6 % zależy od karty) to z Carrefoura dawno nic nie było. Tak każda karta VISA = oddzielne konto w Visa oferty = więcej szans na promocje :-)

   zenek64
  • @abc kody z Coli/Fanty nie działają we Freshu (sam mam stary Fresh z usługą Zbieraj Minuty i nie zamierzam zmieniać taryfy dla kilku GB:-)

   zenek64
  • No niestety te promocje na visaoferty są rzeczywiście beznadziejne, bo zazwyczaj są w drogich sklepach i tak naprawdę nawet po zwrocie płaci się tam więcej niż w tych sklepach gdzie są normalne ceny. A co do bp to pojawiają mi się tylko oferty do sklepu stacjonarnego, więc tez mnie to nie robi bo jak to na stacjach – drogo. Gdyby był zwrot na paliwo to byłoby fajnie.

   jaceny
  • @zenek64 to jest najlepsza opcja na kartę ever… Koszty są minimalne, będą musieli mi ją siłą zabrać, bo sam z własnej woli nie zmienię nigdy…ale we wszystkich promocjach zaczynają Fresha konsekwentnie omijać.
   Z Visą 1 karta=1konto, ale jeszcze dodatkowo jedną kartą tylko paliwo kupuje i nie ma BP, inną paliwa w ogóle nie kupuje i tez nie ma BP. Czasem mam wrażenie, że ślepy los decyduje, a nie historia karty…
   @jaceny głowy sobie nie dam uciąć, ale promocja paliwo też obejmuje, tylko wgryź się w szczegóły, nie kojarzę, aby była promocja tylko do sklepu BP.

   abc
  • @jaceny a jak chcesz zatankować auto online ?? :D Sklep stacjonarny wg definicja Visaoferty to punkt stacjonarny naziemny (nie sklep online) Jak najbardziej można kupić paliwo/myjnię/hot doga albo karty podarunkowe (Supercard max 600 zł ) i otrzymać zniżkę :-) . Tak oferty są losowe historia karty nie ma znaczenia ale.. Warto wpisywac w lokalizacja miasto w ktorym są stacje BP i sklepy Carrefour.

   zenek64
 • „Promocja „Poczęstuj się poranną kawą całkowicie za darmo” będzie trwała (…) do 11:00 w weekendy od 15 do 21 maja”
  a ile jest tych weekendów od 15 do 21 maja?

  hugo Odpowiedz
 • W McDonald’s jest też promocja związana z ankietą satysfakcji – wypełniamy ankietę (rejestrujemy paragon którego ankieta dotyczyła) i przez kolejnych 14 dni do każdego zamówienia możemy dostać cheeseburgera gratis pokazując kupon.

  Marcin H Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy