Darmowa kawa w McDonald’s od 17 do 30 października 2016

Choć poniższa promocja nie jest promocją bankową, to od wielu lat przyciąga na bloga wielu czytelników – w końcu idealnie wpisuje się w ideę „live smarter”. O czym mowa? O promocji McDonald’s, w której każdy otrzymać może całkowicie darmową kawę, bez konieczności kupowania jakichkolwiek innych produktów. Najbliższa edycja promocji wystartuje już niedługo, bo 17 października 2016.

Darmowa kawa w McDonalds!
Aby skorzystać z promocji „Poczęstuj się darmową kawą” wystarczy udać się do jednej z restauracji McDonald’s (tak definiuje te miejsca sama firma) i najzwyczajniej w świecie poprosić o kawę: czarną, białą lub cappuccino. Oferta dostępna będzie jedynie rano: do 10:30 w dni robocze oraz do 11:00 w weekendy. Czas trwania akcji to dwa tygodnie, co oznacza, że zakończy się w dniu 30 października 2016. Jedyne wyjątki? Restauracje na lotnisku Chopina w Warszawie.

Uprzedzając komentarze osób, które nie mają dobrego zdania o McDonald’s: akcja nie jest obligatoryjna i nie trzeba z niej korzystać :) Sam nie stołuje się w fast-foodach ale kawę w McDonald’s uważam za „zjadalną”. Gdybym miał po drodze, to pewnie bym skorzystał raz czy dwa :)

Nie przegap!

Komentarze

 • „akcja nie jest obligatoryjna i nie trzeba z niej korzystać :)” no mistrz! ;)

  Lesshek Odpowiedz
 • Dla mnie super ze informujesz o takich akcjach- miło napić się darmowej kawy w przerwie między otwieraniem kredytówki i kolejnego konta osobistego:)

  Jarosław Odpowiedz
 • Niestety nie piję kawy…da bum tss

  Mateusz Odpowiedz
 • Jak to mówią kawa powinna być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł i gorąca jak miłość

  szczepanska.t Odpowiedz
  • Nie wiem czy specjalnie przekręciłaś bo ja znam w innej wersji
   Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość.

   neme
  • a ja znam jeszcze inaczej. Najlepsza kawa to „mała, czarna pita w łóżku” :)

   Edi
 • Kawa cappuccino w McDonalds jest dobra. Jeszcze do nie dawna ją regularnie kupowałem. Ale od pewnego czasu przebił ich KFC oferując kawę + ciastko czekoladowe za 4,95. W McDonalds sama kawa 3.90, ale taki zestaw wychodzi coś koło 8 zł. To ciastko czekoladowe w KFC jest bardzo dobre jak jest świeże, więc zawsze pytam kiedy wypieczone, bo po kilku(nastu) godzinach robi się suche i mniej dobre.

  Najlepsza kawa cappuccino (bo tylko taką piję) jest z tych sieciowych w Lodomani, ale mają oddziały tylko w południowej Polsce. Do 14:00 za 3,90, potem 4,90. Kilka lat temu piłem kawę latte, ale właśnie pewien pracownik Lodomani zasugerował mi, że dobrze zrobię, jak się przerzucę na kawę cappuccino, bo różnicy w smaku nie odczuję, a w wydatku i owszem. I miał racje. I jestem mu wdzięczny za to ile dzięki jemu przez te kilka lat już zaoszczędziłem.

  jajaceg Odpowiedz
 • Kilka razy w tygodniu podjeżdzam do maca po małą cappuccino i tylko po kawę, bo ichniejszego jedzenia nie tykam i dzisiaj głupio sie poczułam czekając na kawę, bo pewnie ludzie sobie myśleli, że przyjechałam specjalnie po darmowy napój, co oczywiście nie jest prawdą. I teraz pytanie do was – nie jest wam glupio brac samą kawę? czy jednak dokupujecie cos, zeby nie bylo, ze przyjechaliscie wysepic darmowkę? Ja tam nie mam co dokupowac, bo zarcie tam jest dla mnie niejadalne, ale kawe maja dobra i tania.

  Karola Odpowiedz
 • Jak dają to brać! – mówi przysłowie. Oni dają przez dwa tygodnie darmową, żeby potem ludzie przyjeżdżali tą kawę kupować po zakończeniu promocji. Skoro ta akcja jest już któryś raz, to chyba sobie to już obliczyli, że im się to opłaca. Więc biorąc tylko kawę robimy dobrze nie tylko dla siebie, ale i dla nich. Więc nie jest mi głupio. Jest mi mądrze, bo spełniam dobry uczynek.

  jajaceg Odpowiedz
 • a od której godziny można tą darmową kawę kupić ? bo jak wracam po nocce o 6 rano to MCdrive jest czynny. należy się darmowa?

  Carlos Odpowiedz
  • tak – w aplikacji i na stronie www masz informacje w jakich godzinach jest czynny LOKAL i od tej godziny jest wydawana kawa. Swoją drogą są lokale z MCdrive czynnym 24 h i musieli to jakoś wyznaczyć natomiast LOKALI czynnych 24 h nie widziałem (są np czynne od 5:00 do 4:00 ale nie widziałem 24 h)

   zenek64
  • Na dworcach bywają całodobowe — zdarzało mi się w takim spędzić parę godzin…

   Don Quijote de la Mancha
  • widziałem w regulaminie że 2 lokale MC W-wa Zachodnia i W-wa Wschodnia mają darmową kawę od 5:00 – w innych lokalach nie jest to wyszczegółnione

   zenek64
 • Akcja wraca w dniach 6-19 marca 2017

  zenek64 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy