Do 2,7% na Lokacie na nowe środki w Nest Banku (i premia 75 zł na start)!

W ofercie Nest Banku pojawiły się nowe lokaty na nowe środki. Od dzisiaj do zgarnięcia mamy nawet 2,7% w skali roku (oraz premię w wysokości 75 zł, o ile jesteśmy nowym klientem!).

2.7% na lokacie na nowe środki w Nest Banku

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki konieczne jest przyniesienie nowych środków, czyli ulokowanie nadwyżki na saldo w banku z dnia 4.06.2017. Do wyboru mamy jedną z wielu opcji – od 2,7% do 2,5% w przypadku posiadaczy konta osobistego lub od 2,5% do 2,3% w przypadków osób nieposiadających Nest Konta.

Okres deponowania Lokata otwierana przez bankowość internetową lub oddział Lokata otwierana przez portal nestbank.pl
3 miesiące 2,5% 2,3%
6 miesięcy 2,6% 2,4%
12 miesięcy 2,5% 2,3%
18 miesięcy 2,6% 2,4%
24 miesiące 2,7% 2,5%

W przypadku każdej z lokat kwota minimalna wynosi 1 000 zł, natomiast maksymalna – aż 2 mln zł. Nie ma również żadnego ograniczenia co do ilości lokat.

Na koniec przypomnę, że zakładając konto w Nest Banku skorzystać możemy z Lokaty Witaj oferującej 4% do 10 000 zł. Oprócz tego tylko do wtorku możemy zgarnąć dodatkowe 75 zł za założenie konta osobistego. Warto korzystać!

Nie przegap!

Komentarze

 • 2,7 tylko na 2 lata – a tytuł zapowiadał wojnę z IDEA na procenty …..

  zenek64 Odpowiedz
  • Ale 2,6% na 6 miesięcy – czyli więcej, niż 2,5% na 5 miesięcy w Idea Banku

   Michał
 • Sorry za banalne(dla niektorych)p pytanie ale- czy się różni bankowość internetowa od portalu nestbank.pl?
  Mam na mysli załozenie lokaty.

  paba86 Odpowiedz
  • Chyba chodzi o to ze przez portal możesz nie mając konta

   Zuk
  • Do bankowości masz dostęp mając konto = masz wyższe oprocentowanie. Bezpośrednio przez stronę banku jest niższe.

   Michał
 • Na czym polegają te nowe środki bo zupełnie tego nie rozumiem.

  Rafik Odpowiedz
  • Jeśli miałem w Nest Banku na koniec dnia 4.06 np. 10 000 zł, to aby skorzystać z lokaty musisz mieć teraz również saldo w wysokości 10 000 zł, a dopiero nadwyżkę wrzucić na lokatę (czyli przynieść do banku np. kolejne 10 000 zł). Całości nie możesz zamrozić, bo pierwsze 10 000 zł zostanie potraktowane jako stare środki.

   Michał
  • Dziękuję za szybką odpowiedź. Jeszcze mam pytanie, czy jak wpłacę te 20 000 i założę lokatę na 10000 to te drugie 10000 muszą leżeć na koncie czy mogę je przelać do innego banku po założeniu lokaty.

   Rafik
  • one muszą leżeć na koncie, w momencie wypływu z Netst’a, oprocentowanie maleje do 1,2%. Zresztą to i tak zupełnie nieopłacalne, bo jeżeli masz 10K na lokacie (2,6%) i 10K na ROR (0%) to średnio masz 1,3%. ratunkiem jest jakaś klasyczna lokata, ewentualnie ROR dla „nienowych środków” wówczas nieco podwyższysz oprocentowanie.

   jacck
  • Błąd, miło być „ewentualnie Konto Oszczędnościowe (nie ROR)

   jacck
  • sorry, to przecież lokata, zasugerowałem się wypowiedzią Michała, i pomyślałem o KO. Oczywiście saldo sprawdzane jest przy uruchomieniu lokaty @rychu75 ma rację, można środki wycofać cytat z Nesta :
   „Pamiętaj, że takie oprocentowanie otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy Twoja lokata zostanie zasilona nowymi środkami, które są wyliczane jako różnica między Twoim łącznym saldem w dniu założenia lokaty, a saldem w dniu 4 czerwca 2017 r.”

   jacck
  • mogą obniżyć też później:

   W przypadku stwierdzenia przez Bank niespełnienia któregokolwiek z warunków, o których mowa w ust. 1, przez Klienta, od następnego Dnia roboczego oprocentowanie Lokaty ulega zmianie na oprocentowanie wskazane w tabeli oprocentowania
   wymienionej w ust. 3. Najpóźniej w następnym Dniu roboczym po zmianie oprocentowania Lokaty na warunkach określonych w ust. 9 powyżej, Bank poinformuje Klienta o przedmiotowej zmianie

   wojtekkkkkkkkkkk
  • @wojtekkkkkkkkkkk, ten ustęp akurat który przytoczyłeś, to normalny punkt lokaty, nie dotyczy on żadnego późniejszego okresu, a odwołuje sie do ustępu 1, który mówi:
   1. Klient może otworzyć Lokatę w okresie obowiązywania Promocji:
   na kwotę obejmującą wyłącznie Nowe środki
   Bank sprawdza w dniu założenia lokaty salda na dzień 04, czerwca i porównuje z dniem otwarcia lokaty, a że dzień otwarcia lokaty jest nieoprocentowany, więc regulamin mówi o kolejnym dniu roboczym, choć można by zrozumieć, że jeżeli lokatę założymy w sobotę (z ROR-u), to w niedzielę dostaniemy promocyjne odsetki a pn. już nie :)
   Chociaż przyczepić można by się też do podpunktu 2) :
   wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej http://www.nestbank.pl lub Bankowości Internetowej lub w wybranych Oddziałach Banku, których lista jest opublikowana na Stronie Internetowej Banku w sekcji „Lokata na Nowe Środki”.
   Jeżeli założymy lokatę w niewłaściwym oddziale (którego nie ma na załączonej liście) to też promocyjnych odsetek nie dostaniemy. Pytanie ie Nest ma w ogóle oddziałów i które nie dotyczą promocji… :)

   Ja tej lokaty niestety założyć nie mogę bo w tym czasie miałem lokaty również na „Nowe środki 2,6%) Ostrzegam, żebyście nie dali się zrobić w bambuko, bo to juz czas odległy i człowiek zapomina, a wielu wówczas miało tą dwumiesięczną lokatę.

   jacck
 • Można przelać

  rychu75 Odpowiedz
 • Rychu75 i nie stracę wtedy promocyjnego oprocentowania? Jest to sprawdzone?

  Rafik Odpowiedz
 • Samodzielnie lub z pomocą infolinii sprawdzasz stan wszystkich środków w Nest na dzień 4 czerwca. Masz np. 10710 zł Sprawdzasz stan na dzień zakladania nowej lokaty np. dzisiaj i masz 8580 zl
  Różnica- 2130 zł. Chcesz założyć lokatę dzisiaj na np 10 tys złotych to wpłacasz z lekka gorką np 12200 zł Przelewasz na lokate 10 tys i masz ją potwierdzoną w lokatach. Masz tam datę zakończenia i oprocentowanie. Pozostałe 2200 zł powrotnie przelewasz do innego banku

  rychu75 Odpowiedz
  • jak tak to działa to super, ale czy nie byłoby to zbyt piękne?

   JJ2010
  • Rychu75 a to nie jest przypadkiem tak, że 12200-10710=1490 i tylko na taką kwotę można otworzyć lokatę o promocyjnym oprocentowaniu?

   Rafik
  • A nie, pomyliłem się 8580+12200=20780 i 20780-10710=10070 wiec wszystko gra. Mam nadzieję, że nie będą tego salda na dzień zakładania lokaty sprawdzać codziennie i nie obniżą oprocentowania przed samym końcem trwania lokaty.

   Rafik
 • Bo ja np. wczoraj zauważyłem, że mając teoretycznie saldo na dzien 4 czerwca 2000 zl i obecnie 0 zl na koncie, po przelaniu 2000 zl, ktore nie były nadwyżką moglem założyć lokatę na 2.5 procent na 3 miesiace. Czyli ktoś to jednak później musi weryfikować.

  Rafik Odpowiedz
 • saldo na dzień 4 czerwca dotyczy rachunku bieżącego + oszczędnościowego? Czy samego bieżącego?

  Bonz Odpowiedz
 • Dotyczy wszystkiego co posiadacz…konto,konto oszczędnościowe,nest rodzinne oszczędności,lokaty

  rychu75 Odpowiedz
 • A złotówkę weryfikacyjną oddadzą czy nie? Nie ma ani na nowym koncie ani nie ma zwrotu.

  Suwap Odpowiedz
 • Hej założyłem ROR i przez akowosc internetowa chce zaloyc lokate na nowe srodki i widze na pol roku ze daja 2,4, a nie 2,6 to jak to jest?

  Janekos Odpowiedz
  • A zmniejszyli dziś oprocentowanie. Wczoraj zakładałem jeszcze na 2,6% półroczną, dziś sprawdziłem i faktycznie już tylko 2,4% …

   JohnSnow
 • Cóż to stracili klienta, takie cwaniactwo. Cóż że stracę 50 zł jak moge zawsze miec dostęp do gotówki, widac nałapali już dużo klientów.

  Janekos Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy