Aż 500 zł za założenie Konta dla Ciebie + 1,5% na koncie oszczędnościowym od Credit Agricole

Zakończona

Ruszyła promocja Credit Agricole przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za założenie konta oraz wykonywanie płatności kartą lub BLIKiem możemy zgarnąć nawet 500 zł w formie moneybacku. Oprócz tego ciągle dostępna jest niezła okazja dla oszczędzających: aż 1,5% na koncie oszczędnościowym!

Do 500 zł moenybacku na start od Credit Agricole

Do 500 zł dla Ciebie od Credit Agricole

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie była posiadaczem konta Credit Agricole po 31 marca 2018.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie do 31.07.2021 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie, a następnie podpiszemy umowę o rachunek. Bank zaznacza, że nie możemy połączyć tej promocji z innymi (np. z programem poleceń).

Istotne również, aby aktywować dostęp do konta przez przynajmniej jeden z serwisów CA24 (ebank lub mobile), wybrać wyciągi w formie elektronicznej (a nie papierowej) oraz wyrazić zgody na otrzymywanie ofert marketingowych od banku.

Co dalej? Do zdobycia mamy dwa typy premii. Pierwsza z nich to 50 zł „za otwarcie konta”. Otrzymamy ją pod warunkiem, że do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnimy wpływy na konto min. 300 zł. Dodatkowo zdefiniowane jest, że chodzi o:

suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Premia będzie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałą premię? Wystarczy, że będziemy płacić za zakupy kartą (w tym w internecie) lub BLIKiem. Credit Agricole zwróci nam 3% wartości transakcji, jednak nie więcej, niż określa w poniższej tabelce. Do wyboru mamy bowiem trzy wersje promocji z różnym stopniem „trudności” i czasem trwania. Dodatkowo każda z nich ma minimalną ilość promocji wymaganą do wypłaty premii – przy czym ta „najtrudniejsza” nie wygląda wcale źle, bo przez 18 miesięcy możemy zgarnąć aż 450 zł, pod warunkiem wykonywania min. 10 płatności miesięcznie:

Maksymalna łączna premia Maksymalna liczba miesięcy, przez które wypłacana jest premia Maksymalna miesięczna premia Warunek wypłaty premii
50 zł 6 miesięcy 8,35 zł min. 3 płatności miesięcznie
150 zł 12 miesięcy 12,50 zł min. 5 płatności miesięcznie
450 zł 18 miesięcy 25,00 zł min. 10 płatności miesięcznie

Bank wprowadza dodatkowe obostrzenia. Wykluczone są „ułatwiacze” płatności kartą, czyli np. kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerzy ubezpieczeniowi, przekazy pieniężne. Chodzi tu o kodu MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Nie uwzględnione będą również wypłaty gotówki, przelewy BLIK oraz doładowania portfeli cyfrowych takich ka Revolut, SkyCash czy PayPal. W skrócie: bank daje moneyback tylko za realne płatności w sklepach, na stacjach paliw, marketach czy w internecie.

Premia za płatności będzie nam wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Pierwszym miesiącem obowiązywania promocji jest pierwszy pełny miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu otwarcia konta.

1,5% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł

Oprócz premii na start czeka na nas jeszcze jedna korzyść: bardzo wysokie (jak na obecne czasy) oprocentowanie konta oszczędnościowego. 1,5% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł – co w chwili obecnej jest praktycznie najwyższym wynikiem na rynku. Jak je zdobyć?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy osób, które nie były posiadaczem konta dla osób fizycznych w Credit Agricole po 1.04.2018.

Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta i dotyczy jedynie pierwszego Rachunku Oszczędzam. Na kolejnych zarobimy już standardowo.

Co ciekawe kapitalizacja odsetek na rachunku jest dość nietypowa – bank dopisuje zarobione pieniądze co kwartał.

Środki z Rachunku Oszczędzam możemy wycofać bezpłatnie raz w miesiącu. Za kolejną wypłatę zapłacimy 10 zł.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Konto osobiste w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli ile trzeba miesięczne wydawać? Raczej dość dużo. Słaba promocja.

  Nikt Odpowiedz
  • Trzeba zapłacić kartą albo blikiem 833,33 zł by dostać 25 zł cashbacku przy opcji ’18 mce’

   bbc
 • Np. przy 18 miesiącach trzeba wydawać 833,33zł miesięcznie, aby uzyskać maksymalny zwrot. Nie zgadzam się, że jest to słaba promocja, wręcz przeciwnie. Przy tej dynamice wzrostu cen wydawanie 800-900zł miesięcznie to nic szczególnego.

  John Odpowiedz
  • jeżeli to dla ciebie takie normalne to po co dziadujesz i bawisz się w takie promocje, juz zapewne projekt banknotu 1000zł jest gotowy ale czym sie przyjmować zagłosujemy na tych samych idiotów

   stalker
  • Pewnie zdecydowana wiekszosc doroslych i samodzielnych ludzi wydaje karta wiecej niz 800zl miesiecznie. Problem sie pojawia gdy wszystkie wydatki trzeba ‚rozbic’ na kilka kart. Jesli karta z tej promocji stalaby sie podstawowa, uzywana na co dzien, to warto rozwazyc.

   MateuszK
  • Warto zauważyć, że wprawdzie są wykluczenia, ale nie ma na 4900, czyli rachunki np. za prąd, więc to też spore ułatwienie (niestety).

   Don Quijote de la Mancha
  • Fajne były te fora tutaj na livesmarter. Takie apolityczne, rzeczowe. Coraz częściej widzę tutaj niestety politykę. Może @admin powinien zmienić regulamin i usuwać polityczne posty?

   jaceny
  • ale w sensie, że co ? ogólnego rozpier*lu gospodarki , inflacji, obniżki stóp, itd. nie można komentować bo to polityczne ? I nie ma to związku z rządzącymi państwem i wpływu na promocje bankowe czyli tematem bloga ?

   JoX
  • No to na te wszystkie wątki „ogólnego rozpier*lu gospodarki , inflacji, obniżki stóp,” pogadaj sobie na Onecie albo na Bankierze.

   Mar_Wer
  • Obnizka stóp procentowych to fakt. Dla niektórych korzystny, dla innych mniej korzystnych. Nie zmienia to faktu, że w czasie kryzysu pobudza z założenia konsumpcję oraz inwestycje, więc w skali makroekonomicznej jest teraz najlepszym co może zrobić RPP, nawet kosztem nieco większej inflacji. To że tobie się teraz z tego powodu nie szczęści, to jest Tylko i wyłącznie Twoja wina. Trzeba było przelać cześć kasy z lokat na giełdę i jeszcze byś na tym sporo zarobił, a żale na polityków wszystkich możliwych opcji politycznych
   wylewewaj gdzies indziej – na twitterach, czy onetach. Ja tam nie zaglądam, bo mnie męczy ta wojna, a na tym portalu mimo wszystko chciałbym spędzać spokojny czas, jak dotychcasz.

   jaceny
  • Potwierdzam: polityką się nie zajmujmy, natomiast o sprawach typu inflacja czy obniżka / podwyżka stóp jak najbardziej dyskutujmy :)

   Michał
  • Jak ciągle głosujesz „na tych samych idiotów”, to miej pretensje tylko do siebie. Nasuwa się pytanie: kto jest większym osłem, ten co głosuje na osła, czy ten osioł który jest wybierany… :)

   Dario
 • Kiedyś premią nazywało się premię. Teraz ściemniacze premią nazywają moneyback.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Czy znacie sposób by przelać kasę na dowolne konto płacąc BLIK-iem? :)

  bbc Odpowiedz
 • Pytanko. Czyli jak założę konto żonie i sobie to te wymagane 300 zł przelewam jej od siebie i na odwrót i mam z głowy fakt, że nie są brane pod uwagę przelewy z kont których jestem posiadaczem współposiadaczem itd.?

  Harry Odpowiedz
 • @Michał (admin) – „Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy osób, które nie były posiadaczem konta dla osób fizycznych w Credit Agricole przed 1.04.2018.”
  Oczywiście po (nie ‚przed’) 1.04.2018?

  Przemo Odpowiedz
 • hej mam pytanie.
  Zgodnie z regulaminem – Z promocji nie możesz skorzystać, jeśli byłeś posiadaczem konta w banku po 31 marca 2018 r.
  Jeśli więc konto otworzyłem w promo w 2017, ale zamknąłem w lipcu 2018 – to rozumiem ze się nie łapię?

  Michał1607 Odpowiedz
 • Czy mogę wpłacić środki 300 zł na poczcie podając dane za przeproszeniem z tyłka i to będzie uznane za spełnienie tego warunku?

  Donald Odpowiedz
  • Tak na logikę to bez problemu. To będzie przelew od kowalskiego z banku pocztowego (?) więc wszystkie warunki spełnione. Minus taki, że nie bez kosztowo ( zapłacisz z 5zł)?

   Scorp
 • Po półtorej roku z CA złożłem wypowiedzenie licząc na ofertę utrzymaniową. Półgodziny po wizycie w banku dzwoniła konsultantka ale niestety bez żadnej oferty (no może tam darmowe konto ale to mnie nie interesowało). Szkoda. Wcześniej miałem utrzymaniówkę na 12 miesięcy po 75zł na mc.

  Scorp Odpowiedz
 • jest wymóg wpłaty środków z nieswojego rachunku. czy np. przelew z kantoru internetowego, gdzie nadawcą jest kantor, ale w tytule jestem ja, jest ok?

  paranoix Odpowiedz
 • 1.04 ruszył nowy program poleceń, ale zapisać się można tylko w oddziale już przez infolinię. 100 zł dla polecającego, max 500zł, a dla poleconego nic: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/program-polecen/chce-polecac-konto

  asi Odpowiedz
 • W placówkach jest dostępna promocja p.n. „Nowa karta – nowe możliwości” na wymianę obecnie posiadanej karty kredytowej (bez zwrotów) na taką, która daje zwroty 2% za płatności. Promocja jest na zaproszenie. Przypuszczam, że można się jakoś wprosić. Dzwoniący konsultant nie mówi, że regulamin wymaga posiadania jakiejś karty do zamiany. Po prostu proponuje KK ze zwrotem 2%. Na życzenie otrzymałam regulamin na maila, gdzie właśnie przeczytałam o tej zamianie. Ale promocja ciekawa.

  Lidia Odpowiedz
 • Dostałem dzisiaj sms o 200zł za przelew wynagrodzenia. Dodam że jestem klientem banku od czerwca zeszłego roku, ale typu „nie zamknąłem jeszcze konta bo mi się nie chciało iść do placówki”. Tak stoi puste, tylko spełniam warunki bezpłatności.
  https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/promocje/konta/zyskaj-premie-za-przelew-wynagrodzenia
  Ktoś to też dostał? Jak historycznie był traktowany przelew z tytułem „wynagrodzenie” ze swojego, lub cudzego konta, ale nie od pracodawcy?

  Xor Odpowiedz
  • Też to dostałam, też konto „martwe”, robię tylko 1 transakcję kartą i wpływ na 1000zł dla darmowości. Z tego co widziałam w regulaminie, nie ma informacji, że wypływ musi być od firmy. :) We wcześniejszych promocjach z wpływem wynagrodzenia nie było problemu z przelewem od innej osoby fizycznej (a może i ze swojego innego konta – nie pamiętam).

   asi
 • Na dwóch kontach została mi pobrana opłata 7 i 9zl za prowadzenie konta i karte. Przelew przychodzacy na 1000zl byl ekspresowy w ostatnim dniu miesiaca, transakcja blik także w ostatnim dniu miesiąca – tyle że w historii bankowości przeszła jako wykonana i rozliczona juz w nowym mieaiacu – ktoś miał podobnie? Jak z nimi walczyć?

  TomekW Odpowiedz
  • Reklamacja? Osobiście mi się nie zdarzyło, a prawie zawsze w ostatnim czasie 1 przelew + 1 użycie karty.

   Xor
  • Reklamacja poszła tylko w ich systemie transakcja blik wykonana w ostatnim dniu miesiaca figuruje jako wykonana i rozliczona juz w nowym miesiącu

   TomekW
 • Jak z wypłatą moneybacku u was? Dziś ostatni dzień miesiąca, a moneybacku za maj ciągle nie ma…

  kulA Odpowiedz
 • Kiedy dostaliście pierwsze 50 zł za założenie konta? Zakładałem w połowie maja, zgody marketingowe zaznaczone, wpływy gotówkowe w maju i czerwcu spełnione, a na dzień dzisiejszy (02.07.21) nadal brak premii na moim koncie… czas już pisać reklamację?

  MaćQ Odpowiedz
  • Ja tez brak 50zl, konto zalozone na pocz. Kwietnia a warunki spelnione.pisze reklamacje

   Ewe
 • Czy można skorzystać z promocji jeśli chciałabym założyć konto ze współwłaścicielem?

  Patrycja Odpowiedz
 • Zgłosiłem reklamację za niewypłacony Moneyback za maj, dostałem odpowiedź, że nie spełniłem niezbędnych warunków określonych w regulaminie. I tu pytanie do was bo ja sam nie widzę, żadnego dodatkowego punktu, który mogłem pominąć, z tego co widzę to muszę zrobić minimum 10 transakcji (wybrałem opcję z maksymalnym moneybackiem).
  Wykonałem 12 transakcji:
  1 x Apteka
  3 x Moje Usługi
  4 x Allegro
  1 x Sklep internetowy
  2 x Kaufland
  1 x Żabka

  Chyba żadne z powyższych nie łapie sie na listę wykluczonych, czy też nie mam racji?

  kulA Odpowiedz
  • Dodam, że wszystkie płatności były dokonane przez Curve.

   kulA
  • A to ciekawe, chyba C nie zaczęło psuć MCC?

   A może to podciągnęli pod „Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal”?
   Jeśli tak, to trzeba się kłócić, to nie jest ani przelew, ani doładowanie, ani portfel, to tylko pośrednik (i bank dostaje swoją interchange jak za każdą inną płatność internetową)…

   Don Quijote de la Mancha
  • Uznali mi reklamację w imię dobrej współpracy bla bla bla, kasa wpadła ale mam jeszcze 17 miesięcy kiedy kasa ma wpadać i stąd pytanie ;)

   kulA
  • Mały update mojego przypadku, ostatecznie odrzucili mi moje „odwołanie” które było pytaniem dlaczego nie uznali transakcji. Powód taki, że wykonałem transakcje za granicą, a jest zapis że MCC 8999 się nie łapie. Oczywiście poszło odwołanie kolejne bo transakcje były za pomocą C robione (mowa o transakcjach za kwiecień, maj, czerwiec i lipiec bo i o lipcu już mi napisali. W tym czasie dostawałem premie w Santander 123 za restauracje więc nie sądze żeby C znowu mieszał z MCC. Domyślam się, że zobaczyli Vilnus i mieli wyjaśnienie problemu, szkoda tylko że nie zauważyli że w tych opisach były nazwy polskich sklepów oraz polskich miast ;)
   Czy wy mieliście problemy z transakcjami za pomocą C?

   kulA
 • Czy CA płacił już utrzymanie 1% i za wynagrodzenie w tym miesiącu?

  abc Odpowiedz
 • Tak. W moim przypadku wpływ był wczoraj.

  Michał1986 Odpowiedz
  • A są różne terminy wypłat czy stałe dla wszystkich? To było „wynagrodzenie” i 1% od przyjaciół? czy wszystko tak jak trzeba?

   abc
 • Hm. Wypłata prawdziwa. 1% / bez przyjaciół.
  Ja otrzymuję tak ok 20 każdego miesiąca.

  Michał1986 Odpowiedz
 • Do dziś nic nie dostałem. Wpływ wynagrodzenia właściwy, zakupy BLIK-przyjaciel-1 transakcja, Biedronka x 10 transakcji. Razem 853,26. Do dziś zwrotu 25 zł nie ma.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • ja tez nic nie dostałem od miesięcy, w reklamacji odpisali, że nie biorą pod uwagę przelewów z własnego konta w innym banku.
   Rozumiem w przypadku „wynagrodzenia”, ale żeby w moneybacku tak było, to bez sensu. W tym miesiącu zrobię wpłatę gotówkową przez wpłatomat, wypłacając wcześniej gotówkę z tego samego konta…absurdalna oferta na zatrzymanie klienta.

   abc
  • ja już dwie reklamacje składałem, za każdym razem uznawane, ale jest to jednak upierdliwe, skoro tak to ma działać przez 18 mies.

   paranoix
  • W przypadku drugiego rodzaju premii (zwrotu 3%) w regulaminie nic nie jest napisane o wpływach na konto. Liczą się tylko ilość i kwota transakcji bezgotówkowych. 1000 zł jest wymagane do zwolnienia z opłaty za konto.

   Jacek_A
 • Za lipiec mają jeszcze tydzień na przelew…

  Jacek_A Odpowiedz
  • a co pisaliście w reklamacjach, bo mi nie uznali…i czy ktoś dostał za „wynagrodzenie”?

   abc
  • Czy Agricole komuś już coś zapłacił za utrzymanie klienta w tym miesiącu? Bo u mnie nadal nic…

   abc
 • Czy ktoś otrzymał już premię 3% za wrzesień?

  Jacek_A Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy