Aż 500 zł za założenie Konta dla Ciebie + 1,5% na koncie oszczędnościowym od Credit Agricole

Zakończona

Ruszyła promocja Credit Agricole przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za założenie konta oraz wykonywanie płatności kartą lub BLIKiem możemy zgarnąć nawet 500 zł w formie moneybacku. Oprócz tego ciągle dostępna jest niezła okazja dla oszczędzających: 1,5% na koncie oszczędnościowym!

Do 500 zł moenybacku na start od Credit Agricole

Do 500 zł dla Ciebie od Credit Agricole

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie była posiadaczem konta Credit Agricole po 31 marca 2018.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie do 31.12.2021 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie, a następnie podpiszemy umowę o rachunek. Bank zaznacza, że nie możemy połączyć tej promocji z innymi (np. z programem poleceń).

Istotne również, aby aktywować dostęp do konta przez przynajmniej jeden z serwisów CA24 (ebank lub mobile), wybrać wyciągi w formie elektronicznej (a nie papierowej) oraz wyrazić zgody na otrzymywanie ofert marketingowych od banku.

Co dalej? Do zdobycia mamy dwa typy premii. Pierwsza z nich to 50 zł „za otwarcie konta”. Otrzymamy ją pod warunkiem, że do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnimy wpływy na konto min. 300 zł. Dodatkowo zdefiniowane jest, że chodzi o:

suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Premia będzie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałą premię? Wystarczy, że będziemy płacić za zakupy kartą (w tym w internecie) lub BLIKiem. Credit Agricole zwróci nam 3% wartości transakcji, jednak nie więcej, niż określa w poniższej tabelce. Do wyboru mamy bowiem trzy wersje promocji z różnym stopniem „trudności” i czasem trwania. Dodatkowo każda z nich ma minimalną ilość promocji wymaganą do wypłaty premii – przy czym ta „najtrudniejsza” nie wygląda wcale źle, bo przez 18 miesięcy możemy zgarnąć aż 450 zł, pod warunkiem wykonywania min. 10 płatności miesięcznie:

Maksymalna łączna premia Maksymalna liczba miesięcy, przez które wypłacana jest premia Maksymalna miesięczna premia Warunek wypłaty premii
50 zł 6 miesięcy 8,35 zł min. 3 płatności miesięcznie
150 zł 12 miesięcy 12,50 zł min. 5 płatności miesięcznie
450 zł 18 miesięcy 25,00 zł min. 10 płatności miesięcznie

Bank wprowadza dodatkowe obostrzenia. Wykluczone są „ułatwiacze” płatności kartą, czyli np. kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerzy ubezpieczeniowi, przekazy pieniężne. Chodzi tu o kodu MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Nie uwzględnione będą również wypłaty gotówki, przelewy BLIK oraz doładowania portfeli cyfrowych takich ka Revolut, SkyCash czy PayPal. W skrócie: bank daje moneyback tylko za realne płatności w sklepach, na stacjach paliw, marketach czy w internecie.

Premia za płatności będzie nam wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Pierwszym miesiącem obowiązywania promocji jest pierwszy pełny miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu otwarcia konta.

1,5% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł

Oprócz premii na start czeka na nas jeszcze jedna korzyść: bardzo wysokie (jak na obecne czasy) oprocentowanie konta oszczędnościowego. 1,5% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł – co w chwili obecnej jest jednym z najwyższych wyników na rynku. Jak je zdobyć?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy osób, które nie były posiadaczem konta dla osób fizycznych w Credit Agricole po 1.04.2018.

Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta i dotyczy jedynie pierwszego Rachunku Oszczędzam. Na kolejnych zarobimy już standardowo.

Co ciekawe kapitalizacja odsetek na rachunku jest dość nietypowa – bank dopisuje zarobione pieniądze co kwartał.

Środki z Rachunku Oszczędzam możemy wycofać bezpłatnie raz w miesiącu. Za kolejną wypłatę zapłacimy 10 zł.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Konto osobiste w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • „Bank wprowadza dodatkowe obostrzenia”
  „Nie uwzględnione będą również wypłaty gotówki, przelewy BLIK oraz doładowania portfeli cyfrowych takich ka Revolut, SkyCash czy PayPal”
  „W skrócie: bank daje moneyback tylko za realne płatności”

  Czytają nas… ???

  jojo Odpowiedz
  • Nie wiem czy nas czytaja ale wiem ze Ty nas nie czytasz. Takie obostrzenia obowiazuja od maja zeszlego roku i wtedy dawali tylko 200 zl. Teraz masz dodatkowe 300 zl przy takich samych warunkach bo pewnie zauwazyli spadek Nowych Klientow.

   aaaa
  • uszczelnili już wszystko co się dało + długa karencja + rozdzielenie z programem poleceń… łatwo to już było…
   ja już drugi miesiąc mam problem z wypłatą utrzymania, jak w tym miesiącu będzie taka lipa to konto pójdzie do piachu na długie lata…

   abc
  • Mi wypłacali bez problemowo co miesiąc, zawsze w okolicach 15 kolejnego miesiąca. Właśnie mi się skończyła promka utrzymaniowa, ciekawe czy kolejną mi zaproponują.

   Arek88
  • Utrzymaniówkę jak rozumiem dostaliście po zawnioskowaniu o zamknięcie konta. Wnioskowaliście o rozwiązanie umowy przez internet czy infolinię?

   owat
  • Odpowiecie???

   owat
  • W CA o ile pamietam konto można zamknąć tylko w oddziale albo listownie. Ale na pewno warto mieć zaznaczone zgody na kontakt, bo inaczej nie zadzwonią, jak uznają, że warto. Miałem u nich 2 konta, raz dzwonili z ofetą a przy 2-gim koncie zamknięcie bez oferty utrzymaniowej

   Ja123
  • Byłem w oddziale zamykać, z ofertą dzwonili, ale ani razu nie zadziałała…nie akceptują nawet przelewów z własnego konta w innym banku, jeśli wymagany jest wpływ…bardzo szczelna ta promocja, mimo, że próbowałem wielu trików, mam wrażenie, że nawet mi jej nie włączyli…reklamacje odrzucane

   abc
  • Napisz to podpowiem ci jak to obejść
   katta19755@gazeta.pl

   Ja123
  • A to nie może być wpłata gotówkowa w oddziale lub w bankomacie:
   Wg regulaminu:
   wpływ na konto – suma wpłat gotówkowych (…)

   Ja123
  • oczywiście po jednej z reklamacji zrobiłem w jednym miesiącu wpłatę gotówkową i też nic nie dostałem… stąd wrażenie, że ktoś tego nie włączył dobrze tej promocji w ich dziwnym systemie, ale twierdzą, że jest ok, tylko ja warunków nie spełniam.

   abc
 • Czytam, czytam…..
  3 lata odsiadki i dziwota że nie ma chętnych.

  jojo Odpowiedz
  • Regulamin regulaminem, uszczelnienia uszczelnieniami :)

   Dzikus
  • Tak… marzec 2018… a ja zamknąłem w październiku, więc jeszcze trochę, może za rok.
   Konto VIP nawet do promocyjnych zawirowań by się przydało – bezpłatne wpłatomaty, przelewy natychmiastowe, no i konto (dla niektórych) bezpłatne… trzeba czekać ;).

   ls5
  • Tak… marzec 2018… a ja zamknąłem w październiku, więc jeszcze trochę, może za rok.
   Konto VIP nawet do promocyjnych zawirowań by się przydało – bezpłatne wpłatomaty, przelewy natychmiastowe, no i konto (dla niektórych) bezpłatne… trzeba czekać ;).

   ls5
 • Ale ale, nie wiem czy wiecie ale CA jako jeden z nielicznych banków ma ofertę promocyjną dla „starych”. Zgłaszałem jakiś czas temu adminowi, ale chyba za słaba promka na wrzutkę. Albo to to że nie dla wszystkich, a tylko dla zaproszonych. Jest teraz 2 edycja: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/promocje/konta/zyskaj-premie-za-przelew-wynagrodzenia

  Xor Odpowiedz
  • Całkiem przyjemna promocja.. żeby tylko dostać zaproszenie. Losują kandydatów do tych zaproszeń czy jak? :)

   Ew@
  • Dostałem zaproszenie. Ciekawe na ile musi to być faktyczne wynagrodzenie, bo średnio uśmiecha mi się do nich przenosić wypłatę.

   crs84
 • Kicha……tak to oni nigdy nie zyskają nowych klientów z tym okresem karencji- poza tym ten ich francuski interfejs użytkownika i pierwsze hasła do logowania moga nabawić migreny.

  heniek131 Odpowiedz
 • Jak chcecie jeszcze coś u nich ugrać, to nadal mają promocję z Canal+ za 500 zł, z karencją tylko 1 rok. Ważna do 30.09.

  Ja123 Odpowiedz
 • CA jakoś przygląda się przelewom czy wystarczy przez jakąś bramkę, jak rachuneo lub Twoje Uslugi żeby ukryć mnie przelewającego ze swojego konta w innym banku na konto w CA?

  vundo Odpowiedz
 • Cześć,
  skorzystałem z tej promocji. Wybaczcie ale mam kilka pytań – może ktoś mi pomoże.

  1) Założyłem konto i zaznaczyłem przy zakładaniu konta wszystkie zgody marketingowe. Po założeniu sprawdziłem ustawienia i jest kilka zgód które są nieznaczone. Dotyczą zewnętrznych podmiotów współpracujących, ubezpieczeń itd. Czy te również musze zaznaczać? Zakładam, że nie bo i tak mam jakieś śmieci zaznaczone typu CACI Life dac i CACI Non Life dac. Chyba jeszcze kolejnych nie trzeba, aby spełnić przesłankę promocji?

  2) Czy jak założyłem w sierpniu konto to transakcje na karcie liczą się (do moneyback) od sierpnia, czy dopiero od września?

  3) jw. czy te 300 zł można wpłacić od razu w sierpniu i dostać nagrodę we wrześniu?

  4) nie widziałem opcji wyboru wyciągów papierowych. Zakładam, że domyślnie są elektroniczne. Czy tak?

  Z góry dziękuję za pomoc. Te systemy i obecne regulaminy niby są coraz prostrze wizualnie ale jak przychodzi co do czego to nic nie można z nich wynieść. No chyba, że to kewstia akurat tego banku.

  Pozdrawiam,
  P.

  Pepe Odpowiedz
 • Dziwię się czemu admin nie opiszę lepszej promocji. CA raty. Jeśli ktoś kupuje jakiś sprzęt to wychodzi mega okazja. Z mojego przykładu. Kupiłem QLEDa za 2k z ratami zero a następnie założyłem konto w promocji. Na start 100 zł a 400zl zwrot w 10 ratach po 60 zł. Wymagane jedynie 2k obcego wpływu. Myślę że to lepsza opcja niż całe te zaokrąglenia

  Greg2601 Odpowiedz
 • Uwaga na płatny serwis powiadomien SMS za 5zł!
  Aktywowano go bez jakiejkolwiek mojej zgody i włącza się domyślnie w aplikacji.

  Dziś (1.09) z samego rana wyłączyłem wszystkie powiadomienia sms – jeszcze zadna wiadomosc nie została wysłana.
  Mimo tego poinformowano mnie, że opłata zostanie jeszcze pobrana w październiku.

  Paweł Odpowiedz
  • Dzięki. Tez mi to włączyli.

   Jeżeli faktycznie pobiorą za to kasę to pożegnam się z tym bankiem dość szybko. Fajnie nabijają klientów w butelkę.

   Pepe
  • U mnie to samo. Już wyłączone. Mam nadzieję, że za miesiąc „otwarcia” nie naliczą opłaty. Jednak przy zakładaniu konta wspomniałem Pani, żeby wyłączyła wszystkie zbędne płatne serwisy, widać słabo słuchała.

   Ja123
  • Oni system mają trudny, większość pracowników go nie ogarnia, tylko starzy wyjadacze…

   abc
  • @Paweł: Masz na myśli „Serwis tekstowy CA24”?

   owat
 • Na dodatek korespondencji ww. sprawie nie moge prowadzic w aplikacji przez telefon. Zwyczajnie jest komunikat „brak powiadomien do wyswietlenia”.
  Więc całość kontaktowania się z bankiem tylko przez strone http://www...

  Paweł Odpowiedz
 • Dopiero po 6 tygodniach dostalem zaproszenie na wynagrodzenie www. credit-agricole. pl /premia200

  aaaa Odpowiedz
 • Dosyć wysoka opłata za przewalutowanie 7,3467% + oczywiście niekorzystny kurs wymiany co powoduje, ze platnosci za granicą są duzo bardziej niekorzystne niz platnosc karta typu Revolut.

  Paweł Odpowiedz
 • Na przykładzie z tego weekendu: Revolut 0,18 CZK Credit Agricole (z opłatą) 0,1944.
  Podsumowując: konto z wysokimi opłatami (pakiet sms) i tylko do płatności w Polsce.

  Paweł Odpowiedz
 • W dodatku hasła to jakaś masakra. Aby otworzyć jakikolwiek dokument z banku każą wpisać 8 ostatnich cyfr PESEL. Teraz niech ktoś spróbuje z głowy przepisywać ostatnie cyfry będąc gdzies na mieście…

  Paweł Odpowiedz
 • Kolejna odsłona promocji z Canal+. Zwroty 500 zł (do 50 zł m/c) za płatności abonamentu Canal+ (satelitarna) z nowo założonego konta. Dla nowych (bez konta po 1.10.2021)

  Ja123 Odpowiedz
 • Kolejny hit: nie można w aplikacji mobilnej zwiększyć limitu przelewu. Możemy dokonać tylko obniżenia. Ponadto zwiększyć limit w jednym kanale (telefon, internet) trzeba to zrobić w innym.
  Domyślne limity: dzienny 2 tys i pojedynczy 1 tys zł :-(((

  Paweł Odpowiedz
  • to jest naprawdę HIT!!!, lepszy niz dawne 50k w Millenium, czy konieczność drałowania do oddziału po założeniu konta przez net żeby zwiększyć limit z jakichś groszowych (również to było w millenium z tego co pamiętam)

   lolowski
 • Dodatkowo limit w serwisie mobilnym nie moze byc wyzszy niz w internetowym…zostaje zatem infolinia lub oddział fizyczny banku.

  Paweł Odpowiedz
 • Infolinia to prawdziwe wyzwanie…po wybraniu po kolei produktów, konta, obsługi z menu pojawia się…automatyczny doradca (robot). Trzeba wtedy czekać i czekać. Automat podaje tylko suchą informacje, ze „wszyscy doradcy są zajęci” bez czasu oczekiwania…

  Paweł Odpowiedz
 • I wspaniale! Nie da rady zmienić, bo do zmiany na infolinii potrzebny jest telekod :-) poza PIN-em mobilnym do transakcji, wpisywaniem ostatnich cyfr PESEL do dokumentów, hasłem mobilnym potrzebujemy jeszcze jeden kod…wspaniale.
  Wtrwałości wszystkim życzę. Ja się poddaje.

  Paweł Odpowiedz
  • No psuje się ten bank okrutnie, od kilku lat równia pochyła, jak zakończą mi 2 reklamacje, to konto idzie do piachu.

   abc
  • Ja poprosiłem o indywidualne potraktowanie i rozwiązanie umowy zaraz jak wykonam przelew wszystkich srodkow (jak to bedzie mozliwe). Oczywiscie odmówiono…30 dni ma byc. Czekam teraz na odpowiedź jak mam uniknąć opłat gdy nie bede korzystać z rachunku.

   Paweł
  • Otrzymałem informacje, ze w kolejnym miesiącu opłaty nie zostaną pobrane. Mam nadzieje, ze tym razem sie sprawdzić :-)
   Co do reklamacji to tez napisano aby je składać, na niedostępnośc ludzi na infolinii, itd. Pytanie tylko co mi po tym jak wazna płatność uciekła ? Niech inni reformują i zmieniają tą instytucję…

   Paweł
 • Ten bank to mega porażka. Nie wiem czy nie gorsza od Paribas. Transakcje kartą pojawiają się w aplikacji dopiero po 1-2 dniach, co niesamowicie utrudnia. Od sierpnia nie odpowiedzieli mi na reklamację, bo wydałem ponad 1000 zł, a zwrócili mi 18 zł zamiast 25 zł. Uczestniczę już w tej promocji od poprzedniej edycji. Nikt nic nie wie, ciężko porozmawiać z kimś kompetentnym.

  Dario Odpowiedz
  • I żeby nie było – wszystkie transakcję były zgodne z regulaminem bez jakichkolwiek ułatwiaczy.

   Dario
  • Totalna porażka, przerobiłem to i dałem sobie spokój, szkoda czasu na reklamacje, moneyback musi chodzić płynnie, żeby miał sens, jak w Alior czy Mille.

   abc
  • Wpadłem na to dlaczego nie płacą mi pełnej kwoty zwrotu. Po prostu te jełopy naliczają 2,5% od wydanej kwoty zamiast 3%. Nikt w tym banku nic nie wie. Myślałem, że już nie może istnieć bank gorszy od Paribas, ale jednak się myliłem…
   On się rozkłada jak ta ich karta ekologiczna. Masakra.

   Dario
 • oczywiście premii brak, co za bank…

  lolowski Odpowiedz
 • ktoś cos dostał?

  lolowski Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał premię za zakupy kartą/Blikiem za m-c styczeń 2022 r. ? W styczniu zapłaciłam Blikiem 12razy na kwotę 865,11zł. Powinnam dostać 25 zł a jeszcze nie ma. Czy ktoś też tak ma?

  Beata2 Odpowiedz
 • @sm1
  U mnie nadal brak a u Ciebie?

  Beata2 Odpowiedz
 • Przed chwilą sprawdzałam. Nie dali 25 zł. U męża też nie ma.

  Beata2 Odpowiedz
 • Wiadomość dla PAWEŁ!!!!!!!!!!!!!
  Nie miałem wcześniej czasu, ale zajrzyj na swoją pocztę. Zabawa sie skończyła, za 2 tygodnie grill.

  Waldemar Odpowiedz
 • Czy wypłacili już premię 25 zł za kwiecień?

  Beata2 Odpowiedz
  • @Beata2 mnie wypłacili w piątek, ale biorę udział w innej edycji promocji. Tej ze stycznia 2022.

   bernul
 • A ja nie dostałem za maj :D. Natomiast w lutym też była obsuwa, bo dostałem 1 marca.

  vundo Odpowiedz
 • Podtrzymuje dalej CA to kpina nie bank!
  Wykonywał Pan transakcje z wykorzystaniem Curve’a, takie transakcje są wykluczane tak samo jak te zrobione przez Revoluta. WTF??
  Oni sami chyba nie znają swojego regulaminu – Curve nie jest nigdzie wykluczony. Są to najnormalniejsze płatności kartą.

  lolowski Odpowiedz
  • U mnie podobnie – już 4 reklamacje były. Za każdym razem podawali inny powód braku premii i przelewali jako korektę. Co ciekawe jednym z powodów był brak zalogowania w aplikacji, gdy transakcje wykonuje blokiem …

   mbo
  • BLIKiem

   mbo
 • Dodam jeszcze, że najpierw twierdzili, że nie mam zgód marketingowych, potem, że ja w ogóle nie mam dostępu przez internet i aplikację, teraz im się curve objawił…

  lolowski Odpowiedz
 • Ja jeszcze dołożę ten kamyczek : obniżka oprocentowania na KO z 5% na 2 %.
  To pewnie w ramach oferty powitalnej.

  Bogdan Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy