Do 500 zł za założenie eKonta – rusza nowa, łatwa promocja mBanku

Wystartowała kolejna promocja mBanku, w której promowane jest eKonto. Tym razem do zgarnięcia jest całkiem sporo, bo nawet 500 zł. Najlepsze w całej promocji jest jednak to, że połowę premii zgarniemy w niesamowicie prosty sposób.

Zyskuj z eKontem

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli takich osób, które w dniu złożenia wniosku nie są stroną umowy z bankiem na mocy której bank prowadził lub prowadzi na ich rzeczy indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Oznacza to, że w przypadku rozwiązania umowy o konto przed rozpoczęciem promocji lub posiadania rachunku firmowego czy walutowego (nie ROR) możemy wziąć udział w promocji.

Jeśli więc spełniamy powyższy warunek to w okresie 1.03 – 31.05.2016 musimy złożyć wniosek o eKonto standard lub eKonto plus wraz z kartą debetową. Podczas wnioskowania musimy również zaakceptować regulamin promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku”.

10 zł za pierwsze logowanie

Pierwszą z nagród w wysokości 10 zł możemy zgarnąć już za sam fakt otwarcia konta oraz aktywacji dostępu do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej. Tę czynność musimy jednak wykonać w ciągu 24 godzin od otwarcia w systemu banku rachunku eKonto. Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni roboczych.

Moneyback do 50 zł miesięcznie

Kolejna premia to moneyback za płatności kartą w sklepach. Przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych będziemy mogli zgarnąć 2% wartości płatności kartą i 4% wartości płatności BLIK, ale nie więcej niż 50 zł w danym miesiącu. Zgodnie z regulaminem za płatności kartą uznaje się transakcje bezgotówkowe dokonane w punktach handlowo-usługowych. Oznacza to, że zakupy w internecie mogą nie być do tego zaliczanie (ale najlepiej to przetestować).

Na co warto zwrócić uwagę? Po pierwsze, pierwszym miesiącem w którym będziemy mogli zgarnąć zwrot jest drugi miesiąc następujący po miesiącu w którym zawarto umowę. Jeśli umowę zawrzemy w marcu, to drugim miesiącem po marcu będzie maj (bo pierwszym jest kwiecień).
Aktualizacja: jak zauważył w komentarzach jeden z czytelników prawdopodobnie jednak warunki trzeba spełnić już w kolejnym miesiącu (czyli drugim miesiącu promocji). Dla pewności sugerujemy więc wydawanie pieniędzy już w kwietniu (jeśli założymy konto w marcu). Sami popatrzcie jak dwojako można zinterpretować to zdanie:

Uczestnik Promocji […] otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK, przez okres 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę.

Po drugie, aby zgarnąć zwrot będziemy musieli spełnić dodatkowo trzy warunki:

 • wydać bezgotówkowo kartą lub BLIKiem łącznie min. 250 zł,
 • zapewnić w danym miesiącu wpływ na rachunek w kwocie nie niższej niż 1000 zł, przy czym wpływ nie może pochodzić z innego rachunku uczestnika promocji,
 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Premia wypłacana będzie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania transakcji.

Bardzo łatwa premia dodatkowa 240 zł

Na koniec wisienka na torcie: bardzo łatwa premia w wysokości 240 zł. Aby ją zdobyć wystarczy… spełnić wszystkie poprzednie warunki, tj. zdobyć 10 zł, a później 5 moneybacków (w dowolnej kwocie). Trzeba przyznać, że to całkiem fajny bonus przyznawany w końcu za… uzyskiwanie premii z banku ;)

Bonus w wysokości 240 zł zostanie wypłacony do końca miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków (czyli po 5 miesiącu zgarniania zwrotów).

Otwórz eKonto z mocą 500 zł zwrotu

Nowe eKonta

Na koniec warto dodać, że również od dnia dzisiejszego obowiązują nowe nazwy rachunków typu eKonto. Już chyba sam bank się w nich gubił :-)
Oficjalny komunikat:

Uproszczona zostaje oferta rachunków indywidualnych. Zmiany polegają na wycofaniu ze sprzedaży produktów: eKonto, eKonto mobilne, eKonto mobilne plus oraz mKonto Multi. Zamiast nich wprowadzone zostanie jedno eKonto w dwóch odsłonach: eKonto z taryfą standard oraz eKonto z taryfą plus. Rachunki te będą mieć analogiczną konstrukcję do eKonta mobilnego i eKonta mobilnego plus. Wyróżnikiem oferty będzie mechanizm zwalniający z opłaty za kartę debetową. Opłata ta nie będzie pobrana, jeżeli klient w ciągu miesiąca dokona za jej pośrednictwem minimum pięciu transakcji bezgotówkowych.

eKonto w taryfie Standard jest bezpłatne. Nie zapłacimy również co miesiąc za posiadanie karty, o ile wykonamy nią 5 operacji bezgotówkowych. Jedyne na co trzeba uważać to bankomaty – darmowe są urządzenia mBanku, Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK S.A. Za pozostałe zapłacimy 3% wartości wypłaty (min. 5, max. 9 zł). W takim przypadku dość dobrą opcją wydaje się włączenie usługi darmowych bankomatów za 5 zł miesięcznie.

eKonto w taryfie Plus jest nieco innym typem rachunku. Może nas kosztować 5 zł miesięcznie, ale jeśli tylko zapewnimy łączne wpływy na kwotę min. 1000 zł, to rachunek będzie darmowy. Co otrzymujemy w zamian? Darmowe bankomaty w całym kraju, bez konieczności aktywowania dodatkowych, płatnych usług. Sama karta kosztuje tyle samo co w wersji Standard (5 zł, albo 0 zł, jeśli wykonamy 5 operacji bezgotówkowych).

Nie przegap!

Komentarze

 • Premia 240 plus odsetki za zwłokę 1,23 zł wpłynęło na konto żony, natomiast mój moneyback jeszcze nie….

  Kagoo Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałem zwrot, więc chyba coś się ruszyło.

  taki4 Odpowiedz
 • u mnie też zwrot. Chyba mieli pozakładane depozyty za nasze i nie chcieli ruszać przez „długi weekend” :) to co teraz czekać na koniec miesiąca na główny bonus ? To był ostatni miesiąc ze zwrotem 2% ?

  Barti Odpowiedz
 • a u mnie dalej nic , brak zwrotu a reklamacja poszla 1listopada :(

  ewa Odpowiedz
 • | informacji do jakich dotarłem mają opoznienia w wypłatach zwrotu i premii końcowej. Obiecują, że do 9 listopada wszystko wyrównają. Zobaczymy.

  Dell Odpowiedz
  • To jest bank, a zachowują się jak stragan z warzywami, ciekawe czy ja też mogę mieć opóźnienia i płacić im jak mi pasuje.

   robertos
 • Na 1 z 2 kont juz jest. Wlasnie przelali zwrot za wrzesien i bonus 240
  Ciekawe czy z automatu czy po reklamacji ale Uznanie reczne wiec raczej reklamacja uwzgledniona..
  To czekamy na zwrot z 2 konta

  Andrzej Odpowiedz
 • U mnie też jest zwrot, także sprawdzajcie konta. wpłyneło same 240 zł bez odsetek o których pisałem w reklamacji

  holek Odpowiedz
 • Wpłynęło 240 zł. Konto otwierałam w kwietniu.

  Marta Odpowiedz
 • U mnie też pojawił się zwrot z tytułem „ZWROT Z TYTUŁU PROMOCJI MONEYBACK”, czyli tak jakby poszedł z automatu.

  mbo Odpowiedz
  • mbo@ u mnie też zwrot z takim tytułem przelewu. jeszcze ten miesiąc i panu m.bankowi podziękuję za współpracę….

   mr.robot
 • u mnie tez jest tytul: zwrot moneyback a nie reczne uznanie, a wiec jest szansa, ze tego ostatniego zwrotu to juz nie bede musial reklamowac :)

  koles Odpowiedz
 • czy komuś odmówili przyjęcia reklamacji? mi na chacie nie chcieli przyjąć reklamacji (bo jest bezpodstawna) na brak 240 zł. Pracownik Mbanku stwierdzil, ze nie podlegam promocji, mimo tlumaczenia, ze dostalem wszystkie zwroty oprócz ostatnich 240 zł :P

  dialam Odpowiedz
  • Po pierwsze, dlaczego dopiero dzisiaj składasz reklamację? Rozumiem, że konto zakładałeś w kwietniu a premii nie otrzymałeś do końca pazdziernika. Dla mnie to chcą Ci wodę z mózgu zrobić, bo to co Ci piszą to są jakieś brednie. Nie odpuszczaj.

   Dell
  • >>>czy komuś odmówili przyjęcia reklamacji?
   I to nie jednemu.
   Ale to nie zdarza się często , raz na jakieś 10 reklamacji.

   Złóż drogą mailową reklamację.

   Bogdan
 • @Dell to nie ma znaczenia, dlaczego teraz składam reklamację, tak mi złożyło, że wcześniej się nie dało
  @Bogdan, dobrze wiedzieć, że nie tylko mnie to spotkało :D masakra taka niekompetencja pracowników
  kolejny konsultant przyjął reklamację, trzeba się ewakuować z tego banku jak ostatnia dycha w grudniu wpłynie

  dialam Odpowiedz
 • Jest zwrot i premia! konto do likwidacji ;-)

  Kagoo Odpowiedz
 • pewnie znowu ślą na raty, tak jak za zwrot za wrzesień, który dostałem dopiero na poczatku listopada

  simrisham Odpowiedz
 • Dostałem 10zł za aplikację i moneybacki za wszystkie miesiące, a 240zł dalej nie ma.
  Czkam do jutra i jak nie wpłynie kasa, to piszę reklamację. Znowu trzeba się prosić, pisać reklamacje itd.

  Co za bank…

  kalafior Odpowiedz
  • ja mam tak samo i reklamacje juz napisalem :)

   koles
  • Też poszła reklamacja wczoraj. Z tego co udało mi się zaobserwować premia 240zl wpływa tym, którzy bez problemu otrzymali 10zl w ciągu regulaminowego czasu. Mi 10zl wisiało w zyskach i pewnie otrzymalbym je po 60 dniach z mOkazji, dlatego reklamowalem i mialem ręczne uznanie wcześniej. Teraz też narzekam się na 240 :-)

   savi
 • Dostałem właśnie smsa, że reklamacja z 07.12. rozwiązana. Uznanie ręczne 240zł :)

  topmorning Odpowiedz
  • eh, ja złożyłem reklamację 1 grudnia i ani widu ani słychu :(…..

   mr.robot
  • ja też czekam na rozwiązanie reklamacji z dnia 1 grudnia

   simrisham
  • ja maila o rozwiazaniu reklamacji nie widze, ale za to mam reczne uznanie na 240 i to mi w zupelnosci wystarczy :) reklamacja skladana 01.12

   koles
 • Czy ktoś jeszcze oczekuje na 240 zł, które powinno mu wpłynąć do końca listopada?

  simrisham Odpowiedz
 • Ja zlozylem reklamacje w piatek i dzisiaj juz wpłynęło reczne uznanie 240zl. Jak zamknieciem karty? Wystarczy ja zastrzec?

  Pablonh84 Odpowiedz
 • ja czekam jeszcze ale dopiero dzisiaj zlozylem reklamacje, o wszystko sie trzeba prosic, kiedys musialem skladac reklamacje na moneyback, i teraz jeszcze jedna skladam na brak zwrotu premii za mokazje, masakra

  Rafał Odpowiedz
 • Mi kobieta na czacie piszę, że aplikację dodałem po miesiącu. Jestem przekonany, że zrobiłem to od razu po uzyskaniu dostępu. Może wiecie czy można to gdzieś sprawdzić ?

  kapi Odpowiedz
 • 1 7 8 9

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy