Do 700 zł na karcie płatniczej za podpisanie umowy z nc+

Wygląda na to, że nie tylko banki płacą kilkaset złotych podpisanie nowej umowy. Kilka dni temu ruszyła promocja nc+, w której możemy zgarnąć nawet 700 zł premii w formie przedpłaconej karty płatniczej. Co ciekawe premiowani są również obecni klienci :)

Promocja świąteczna Ekstrakasa od nc+ do 700 zł
Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym klientem NC+, który zawrze lub przedłuży pakietu TV na okres 24 miesięcy. Zależnie od wybranego pakietu będziemy mogli zgarnąć kartę podarunkową doładowaną kwotą od 100 do 500 zł:

Pakiet TV 24 miesiące Umowa TV sprzedaż Umowa TV przedłużenie
Comfort+ 100 zł 100 zł
Extra+ 150 zł 150 zł
Start+ z CANAL+ 150 zł 150 zł
Comfort+ z CANAL+ 200 zł 200 zł
Extra+ z CANAL+ 250 zł 250 zł
Superpremium+ 300 zł 300 zł
VIP+ 400 zł
VIP+ Max+ 500 zł 500 zł

Jeśli umowę zawrzemy przez stronę internetową ncplus.pl lub telefonicznie, to kartę podarunkową otrzymamy za pośrednictwem kuriera. Jeśli natomiast umowę przedłużymy, to odbiór karty będzie możliwy w dowolnym punkcie sprzedaży (najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po zawarciu umowy).

Co istotne przekazana karta będzie miała saldo równe zero. Jej zasilenie obiecaną kwotą nastąpi po maksymalnie 25 dniach roboczych od aktywacji karty na stronie moje.ncplus.pl (pod warunkiem przedłużenia umowy). Jeśli natomiast zawieramy nową umowę, to dodatkowo wymagane będzie opłacenie pierwszej faktury. Wyjątkiem jest pakiet VIP+ Max – tam połowę nagrody otrzymamy za opłacenie pierwszej faktury, a drugą połowę – za kolejną.

O zasileniu karty zostaniemy poinformowani 2 dni robocze wcześniej. Środki na karcie będą ważne do 31.05.2018. Zgodnie z regulaminem nie będziemy ich mogli wypłacić z bankomatu – możliwe będą tylko płatności bezgotówkowe w kraju i za granicą. Po prostu idziemy do sklepu i wydajemy na co chcemy :)

Choć z promocji dana osoba może skorzystać tylko raz, to przygotowane zostały dwie możliwości na dodatkowe zwiększenie premii. Jeśli w okresie 30 dni od przedłużenia lub zawarcia umowy TV dodatkowo zawrzemy umowę o internet lub telefon, to za każdą z nich zgarniemy dodatkowe 100 zł.

Warto się śpieszyć! Promocja trwa do wyczerpania puli kart płatniczych. Szczegóły w regulaminie.

Czy to się opłaca? Jeśli mamy zamiar podpisać lub przedłużyć umowę nc+, to jak najbardziej. Patrząc na ceny poszczególnych pakietów doładowanie karty pozwoli na zwrot równowartości około 2,5 abonamentów miesięcznych. Oznacza to, że za telewizję zapłacimy nieco ponad 10% mniej przez cały okres obowiązywania umowy. Cashback na poziomie 10,5%? Całkiem nieźle :-)

Nie przegap!

Komentarze

 • skad te 700zl jesli w tabelce jest max 500?

  sunwoj1 Odpowiedz
  • 500+100 za abo telefoniczny +100 za abo internetowy (internet po PLAY wiec odradzam z całego serca ….)

   zenek64
  • tak, za przedłużenie samej umowy jest max. 500 zł. Generalnie zależnie od pakietu jaki posiadamy wpadnie pewnie nieco mniej. Trzeba to po prostu liczyć jako wartość ok. 2,5 abonamentów (czyli cashback w wysokości 10,5%).

   Michał
 • a jeśli ktoś ma konto w Eurobanku dodatkowa premia https://www.eurobank.pl/produkty,promocje-partnerskie,nc-oferta-partnerska,209,9.html
  Warto prześwietlić regulaminy czy promocje da się połączyć czy się wykluczają ….

  zenek64 Odpowiedz
  • Widzę, że w promocji którą podałeś trzeba zawrzeć nowa umowę (albo mieć aktywną i dokupić internet/telefon) + mieć kod promocyjny od eurobanku

   Michał
  • tak tylko czy przy „nowej umowie” można połączyć kasę za kod z eurobanku i kasę za nową umowę „jak dla wszystkich nowych abonentów” ??

   zenek64
 • Zwracam Uwagę na § 1 ustępy 2 i 4 Regulaminu promocji – liczba kart jest ograniczona, o wydaniu karty decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Nie widzę nigdzie informacji o dokładnej liczbie kart, ani też o tym,że dostaniemy informacje jeśli karty już się wyczerpią.

  wiechu Odpowiedz
  • Z drugiej strony jest to promocja przedświąteczna, wiec raczej nie spodziewałbym się wyczerpania puli już. Oni dobrze wiedzą ile umów sprzedają co roku i pewnie będą przyciągać tak klientów aż do świąt.

   Michał
 • mam umowę z nc+ do końca czerwca 2018, czy mogę ją przedłużyć już teraz (i tak to planowałam) i dostać (ewentualnie) tę kartę?

  Katarzyna Odpowiedz
 • A jest jeszcze promocja „wyjatkowy prezent”?

  KKK Odpowiedz
 • Promocja spoko, tylko po co to przedłużać… Liga Mistrzów tylko do końca sezonu, resztę już zabrało albo zabierze Eleven. Nie wiem czy ta telewizja będzie miała za rok cokolwiek do zaproponowania :(

  Marian Odpowiedz
 • fakt, sportu to już chyba tam za wiele nie będzie, ale jak się woli filmy, to nc+ jest ok

  Katarzyna Odpowiedz
 • Bzdury bzdury bzdury.
  Mam abonament do kwietnia Extra+ i HBO w tym.
  Przy przedłużeniu dostaję o 5 zł więcej abonamentu i żadnej karty przedpłaconej.

  Pan mi zaproponował abonament za 149,99 i karte za 100zł.
  Szkoda zachodu.

  Angel Odpowiedz
  • Nie bzdury, tylko spisanie regulaminu promocji w formie wpisu – więc powinno być tak, jak napisałem wyżej – przynajmniej w teorii.

   Komuś się udało? Ja sam beztelewizorowy więc nie mam nawet jak próbować

   Michał
  • Chyba już nie możesz wypowiedzieć tej umowy, termin wypowiedzenia jest 6 miesięcy?

   Katarzyna
  • Mogę wypowiedzieć, kwestia tylko zapłacenia kary za wcześniejsze zerwanie.
   Promo najbardziej opłaca się nowym klientom, bo ja mając abonamenty promocyjne wzięte przy kończeniu się umowy, dostaje wyższy abonament w zamian za kartę przedpłaconą.

   Angel
 • Czy ja mogę wyciągnąć pieniądze z tej karty czy tylko mogę nie płacić w sklepie

  Karolina Odpowiedz
 • Czy pieniadze ktore sa na karcie podarunkowej trzeba zwracac po czasie czy po prostu wydajemy je i karta jest do niczego ? I czy jak pieniedzy nie wydam czy one przepadna czy bede musial im zaplacic za nie?

  Maciek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy