50 zł za założenie i 100 zł za polecenie VeloKonta + 8% na koncie oszczędnościowym VeloBanku

Zakończona

Ruszyła II edycja programu poleceń VeloBanku. Nowi klienci mogą zgarnąć 50 zł za założenie VeloKonta z czyjegoś polecenia oraz rewelacyjne 600 zł moneybacku! Oprócz tego (w chwili tworzenia wpisu) czeka na nich 8% na lokacie mobilnej, 8% na koncie oszczędnościowym oraz 7,5% na lokacie na nowe środki. Obecni klienci zyskają natomiast 100 zł za skuteczne polecenie.

650 zł na start od VeloBanku

50 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w VeloBanku Banku od 31.10.2022.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o VeloKonto podając kod polecający obecnego klienta banku. Konto powinno zostać otwarte do 31.08.2023, dlatego warto zaplanować wszystko z lekkim wyprzedzeniem.

Polecam VeloKonto
Kod podajemy w 2 kroku

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przetwarzanie danych w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych i podmiotów z nim współpracujących, w tym opartych na profilowaniu oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej

Pamiętajmy, że w przypadku pierwszej zgody chodzi zarówno o część elektroniczną, jak i marketing tradycyjny.

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 2000 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w VeloBanku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

Przykładowo zakładając konto w czerwcu warunki spełniamy w lipcu, sierpniu i wrześniu.

I to tyle! Bank wypłaci nagrodę nowemu (50 zł) jak i obecnemu klientowi (100 zł) do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Na koniec dodam, że oczywiście nowy klient może również przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom.

100 zł dla polecającego

A jak zostać osobą polecającą? Wystarczy być obecnym klientem VeloBanku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody (na marketing i informacje handlowe). Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego – najprościej za pomocą bankowości internetowej (zakładka Usługi – Programy korzyści – Program poleceń).

Uwaga! Jeśli braliśmy udział w poprzedniej edycji programu, to kod należy wygenerować ponownie – jest inny!

Skąd wziąć kod polecający?

Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Dlatego, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, zachęcam do pobierania kodu polecającego po prostu od swoich znajomych. Jeśli natomiast nikogo takiego nie macie, to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego, sprawdzonego kodu: 1YFTB6.

VeloKonto – ile kosztuje?

Prowadzenie VeloKonta jest darmowe. Zapłacić możemy za kartę oraz wypłaty z bankomatów, jednak wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty (7 zł) za dany miesiąc.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto i kartę mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty z bankomatów mamy darmowe z urządzeń sieci Planet Cash. Za pozostałe płacimy 5 zł.

600 zł na start + 8% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając konto osobiste w VeloBanku możemy zgarnąć aż 600 zł całkiem łatwego moneybacku – o szczegółach promocji pisałem tutaj. Oprócz tego czeka na nas Elastyczne Konto Oszczędnościowe, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 8% w skali roku do 200 000 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Kiedy wyplacali za polecenia w marcu? U nas nic, nie wiem chyba zgody i warunki spelnione.

  Krzychoooo Odpowiedz
  • Za polecenia w lutym wypłacali 10.06. a jak za marzec to pewnie zaraz Ci ktoś napisze. xyz

   prawdziwy-xyz
  • juz wiem zgody na inne firmy nie bylo, z tym ze ja skladalem wniosek za kogos ale screenow nie robilem czy zaznaczylem, raczej tak bo czytalem przeciez warunki :| Do dzis nie ma wyplaty i pewnie nie bedzie

   Krzychoooo
  • No właśnie, ja do dziś nie dostałem stówki za polecenie w marcu, a warunki ponoć zostały spełnione. Jak to jest z tymi wypłatami za polecenie w marcu?

   Jarosław
  • a skad wiesz ponoc spelnione? Zakladalem przez www, chyba zgody zaznaczylem, nie pamietam, w appce jednak ta wymagana jedna odznaczona… kurcze tyle stracic. 2k co miesiac przelewali na nowe konto? Zadnych maili nie dostalem, troche system durnie zrobiony – podajesz kod polecenia to powinien przypominac ze nici z nagrody jak tego i tego nie zaznaczysz co nie?

   Krzychoooo
  • Wiem to na podstawie słów osoby polecanej, która twierdzi, że spełniła warunki, dlatego piszę „ponoć”. Z mojej strony czyli osoby polecającej wiem, że warunki spełniłem, bo były bardzo proste.

   Jarosław
  • No a on dostał nagrodę?

   Ja123
  • No a on dostał nagrodę?

   Ja123
  • Twierdzi, że dostał.

   Jarosław
 • Ja z żoną otwieraliśmy w marcu, czyli do końca lipca powinno przyjść 100+50, ale nic nie przyszło do tej pory. Składać już reklamację?

  slayer Odpowiedz
  • @slayer Skoro termin już minął to reklamację można składać. Daj znać co odpowiedzą.

   Ewa1
 • Kasę powinienem dostać do końca czerwca, bo konto było zakładane w lutym. Napisałem reklamację. Odpisali, że jeszcze mają czas, że niby do końca lipca (chodź to jest wbrew regulaminowi). Minął lipiec i kasy ciągle brak, poszła druga reklamacja. Zaczyna się szarpanina

  simrisham Odpowiedz
 • Nie wiem od czego to zależy, w każdym razie ja i osoba polecona już dawno dostaliśmy pieniądze za otwarcie konta w marcu.
  Czy aby na pewno wszyscy którzy nie dostali mieli spełnione wszystkie warunki?

  Łukasz Odpowiedz
 • U mnie podobna sytuacja, że pieniążków za polecenie nie ma. Zarówno u mnie, jak i u dziewczyny. Podejrzewam że mógł być jakiś błąd we wniosku, że nieodpowiednio oznaczały się zgody (lub zgody na zewnętrzny marketing nie było). Też reklamacja poszła, zobaczymy.

  Czajek79 Odpowiedz
  • Ktos testowal na jakis pesel jak wyglada ten wniosek dzis, wlasnie sa te same zgody co wymagane regulaminem dostepne? Eh… jak mowilem jakas zgoda byla odznacozna w systemie choc na bank zaznaczylem wszystko na formularzu, dziwne.

   Krzychoooo
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy