50 zł za założenie i 100 zł za polecenie VeloKonta + 7% na koncie oszczędnościowym VeloBanku

Zakończona

Ruszyła IV edycja programu poleceń VeloBanku. Nowi klienci mogą zgarnąć 50 zł za założenie VeloKonta z czyjegoś polecenia oraz rewelacyjne 600 zł moneybacku! Oprócz tego (w chwili tworzenia wpisu) czeka na nich 7% na koncie oszczędnościowym oraz 6% na lokacie na nowe środki. Obecni klienci zyskają natomiast 100 zł za skuteczne polecenie.

650 zł na start od VeloBanku

50 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w VeloBanku Banku od 31.12.2022.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o VeloKonto podając kod polecający obecnego klienta banku. Konto powinno zostać otwarte do 29.02.2024, dlatego warto zaplanować wszystko z lekkim wyprzedzeniem.

Polecam VeloKonto
Kod podajemy w 2 kroku

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przetwarzanie danych w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych i podmiotów z nim współpracujących, w tym opartych na profilowaniu oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej

Pamiętajmy, że w przypadku pierwszej zgody chodzi zarówno o część elektroniczną, jak i marketing tradycyjny.

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 2000 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w VeloBanku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

Przykładowo zakładając konto w grudniu warunki spełniamy w styczniu, lutym i marcu.

I to tyle! Bank wypłaci nagrodę nowemu (50 zł) jak i obecnemu klientowi (100 zł) do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Na koniec dodam, że oczywiście nowy klient może również przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom.

100 zł dla polecającego

A jak zostać osobą polecającą? Wystarczy być obecnym klientem VeloBanku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody (na marketing i informacje handlowe). Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego – najprościej za pomocą bankowości internetowej (zakładka Usługi – Programy korzyści – Program poleceń).

Uwaga! Jeśli braliśmy udział w poprzedniej edycji programu, to kod należy wygenerować ponownie – jest inny!

Skąd wziąć kod polecający?

Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Dlatego, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, zachęcam do pobierania kodu polecającego po prostu od swoich znajomych. Jeśli natomiast nikogo takiego nie macie, to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego, sprawdzonego kodu: FZX4W7.

VeloKonto – ile kosztuje?

Prowadzenie VeloKonta jest darmowe. Zapłacić możemy za kartę oraz wypłaty z bankomatów, jednak wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty (7 zł) za dany miesiąc.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto i kartę mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty z bankomatów mamy darmowe z urządzeń sieci Planet Cash. Za pozostałe płacimy 5 zł.

600 zł na start + 7% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając konto osobiste w VeloBanku możemy zgarnąć aż 600 zł całkiem łatwego moneybacku – o szczegółach promocji pisałem tutaj. Oprócz tego czeka na nas Elastyczne Konto Oszczędnościowe, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 7% w skali roku do 300 000 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dobrze rozumiem, że nawet karta w tym przypadku nie jest potrzebna?

  jojo Odpowiedz
 • Nie da się założyć konta z linku mając u nich KO. Wysłałem pytanie czy założenie z poziomu www uprawnia do promocyjnego otwarcia konta.

  jojo Odpowiedz
 • Dzwonili…. Podobno problem występuje na Chrome

  jojo Odpowiedz
 • Ale jaja…. Nie umiem otworzyć z 3 różnych przeglądarek i Oni nie wiedzą co się dzieje. Chodzi o selfie. Dzwonili 2 x do mnie. Mogę założyć z poziomu www i zapewniają mnie że będzie objęte promocją.

  jojo Odpowiedz
 • Powiedzcie mi proszę taką rzecz. Mam znajomych Ukraińców. Staram się im jakoś tam pomagać. Pomyślałem, żeby „oddać” im tą promocję dla 10% zwrotów jednak mam tu KO z środkami i nie bardzo to wchodzi w grę bo chciałem też by mieli dostęp do apki. Pomyślałem, że może sami by z tego skorzystali. Jednak bank odpisał mi tak:

  Oferujemy naszym Klientom promocję Witaj w VeloBanku, która jest skierowana do rezydentów polskich. Jeżeli osoba, dla której pyta Pan o ofertę nie posiada adresu zamieszkania na terenie Polski, to nie będzie mogła z niej skorzystać.
  W promocji przyznajemy zwrot w wysokości aż 10% wartości transakcji, które Klient wykona kartą lub BLIK-iem. Można zyskać aż 600 zł (100 zł co 30 dni), które przelejemy na oprocentowaną VeloSkarbonkę (6,5% dla 3 000 zł).

  Nie bardzo wiem jak to rozumieć. Mieszkają tu blisko 2 lata, wynajmują mieszkanie, Ukrainiec pracuje legalnie więc i odprowadza podatki w Polsce. Co tak naprawdę kryje się pod pojęciem „rezydent Polski” ? Adres zamieszkania musieli być mieć jakiś stały?

  jojo Odpowiedz
 • @Jojo
  Daj spokój z tymi banderowcami. Napisz do mnie to zaproponuję Ci inny sposób na zarobek. Odpuść tych rezańców.

  Waldemar Odpowiedz
 • VELO jutro powinien nowa ture 14 na EKO rozpoczac, przypomniam ze obecna do 10 grudnia czyli dzis. Oby 7% utrzymali.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • DO ADMIN!!!!!!!!!!!!!
  Michał masz jakieś przecieki dot. EKO w Velobanku? Zostawią 7% dla nowych i 6,5% dla starych?

  Karola Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy