Doładuj telefon w Orange przez IKO i odbierz dwa bilety do kin Cinema City

Trwa kolejna promocja banku PKO BP przeznaczona dla osób korzystających z aplikacji IKO. Znów zgarnąć możemy dwa bilety do kin Cinema City w zamian za doładowanie telefonu w Orange ;)

Wybierz się do kina z aplikacją IKO PKO BP

Promocja „Doładuj w IKO i idź do kina z Orange w Walentynki” przeznaczona jest dla osób, które posiadają rachunek bankowy w PKO BP (również Inteligo) i mają aktywną aplikację IKO w wersji nie niższej niż 2.0. Wystarczy dodatkowo doładować telefon na kwotę minimum 40 zł za pośrednictwem tej aplikacji i… zgarnąć 2 bilety do kina.

Jedynym haczykiem promocji jest ilość nagród: organizator przewidział pulę w wysokości 4000 sztuk, co oznacza, że bilety otrzyma pierwszych 2000 osób, które wykonają doładowanie przez IKO.

Nagrody, w postaci kodów wymiennych na bilety, zostaną przesłane na numer, który został doładowany. SMS zostanie wysłany po zakończeniu promocji (1 – 15.02 lub po wyczerpaniu puli). Kody będziemy mogli wymienić na dowolny seans 2D do dnia 30 czerwca 2016.

O wyczerpaniu puli Nagród, które można otrzymać w ramach Promocji Organizator poinformuje na stronie www.pkobp.pl oraz www.inteligo.pl.

Szczegóły promocji w regulaminie. Warto również dodać, że zakładając konto w Inteligo możemy w tym momencie zgarnąć łatwe 125 zł ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • A czy można doładować telefon komuś, np. z rodziny albo znajomemu? Mam IKO, ale nie mam telefonu w Orange…

  cedrik Odpowiedz
 • Tak, tylko kod SMS zostanie wysłany właśnie na ten numer – więc trzeba zaznaczyć, żeby dana osoba go nie kasowała/wykorzystała :-)

  Michał Odpowiedz
 • mam iko, nie mam tel w orange – komu doładować?

  tommmm Odpowiedz
 • Doładowałam tel. w Orange z aplikacji IKO, za 40 zł, a kodów jak nie było, tak nie ma. Jak długo trzeba na to czekać? Kiedyś była podobna promocja z Plusa i dostałam kod od razu po doładowaniu. Ponoć organizator miał powiadomić, jeśli wyczerpie się limit 2000 nagród, ale (do godz.17.00 8 lutego) nie znalazłam o tym żadnej informacji na podanych stronach.

  kasiasuch Odpowiedz
 • Wygląda na to, że kody będą dopiero po zakończeniu promocji :/

  Michał Odpowiedz
 • Aha, dzięki. Mogę poczekać, byleby dotrzymali słowa :-)

  kasiasuch Odpowiedz
 • Dostaliście jeden czy dwa kody?

  Angel Odpowiedz
 • Ha, tak jak się spodziewałam. Walentynki minęły, kodów nie otrzymałam. 40zł w plecy + 5 zł za starter. Pewnie powiedzą, że kody się wyczerpały, a ja nie zauważyłam podanych informacji (których specjalnie szukałam). Zwykłe naciągactwo.

  Kat Odpowiedz
 • Składałam reklamację. Najpierw usiłowali się wykręcić i powiedzieli, że sprawdzili to i że doładowałam telefon z komputera. Kompletna bzdura. Złożyłam reklamację drugi raz i za drugim razem poszło dobrze. Powiedzieli, że nagrodę przyznali, smsy poszły. A że ich nie dostałam, to zgodzili się wysłać ponownie.

  Kat Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy